Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Piękny umysł  (Przeczytany 771 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Edi

  • Gość
Piękny umysł
« : 2005-08-17, 20:33 »
Jeden z moich ulubionych filmów. Opowiada o naukowcu, matematyku, który za wszelką cenę pragnął osiągnąć coś wielkiego, odkryć coś nowego. Nie poddawał się mimo choroby. To również opowieść o wielkim poświęceniu jego żony, która była z nim przez cały czas. Bardzo dobra gra aktorska, i oczywiście bardzo ładna muzyka  :tak: Warto obejrzeć.
Przy okazji, posiada ktoś spis tytułów utworów ze ścieżki dźwiękowej, z tego filmu?
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Piękny umysł
« Odpowiedź #1 : 2005-08-18, 00:52 »
oglądałam do połowy do momentu jak coś było w barze że on zagadał do jakiejś babki że chodzi o wymianę płynów cośtam. ciekawy film , rzeczywiście ładna muzyka :) załatw sobie angielską wersję tego filmu i ściągnij z kazy czy co tam masz :P
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Piękny umysł
« Odpowiedź #2 : 2005-08-18, 12:02 »
Oglądałam...I naprawdę świetny film.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Piękny umysł
« Odpowiedz #2 : 2005-08-18, 12:02 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Odp: Piękny umysł
« Odpowiedź #3 : 2005-08-18, 12:19 »
Film oglądałam już z dobre parę lat temu. Bardzo mi się podobał i wywarł na mnie ogromne wrażenie. Z chęcią obejrzałabym go jeszcze raz :)

Cytuj
Przy okazji, posiada ktoś spis tytułów utworów ze ścieżki dźwiękowej, z tego filmu?
Oto spis: :)

1. A Kaleidoscope Of Mathematics     
2. Playing A Game Of "Go!"     
3. Looking For The Next Great Idea     
4. Creating "Governing Dynamics"     
5. Cracking The Russian Codes     
6. Nash Descends Into Parcher's World     
7. First Drop-Off, First Kiss     
8. The Car Chase     
9. Alicia Discovers Nash's Dark World     
10. Real Or Imagined?     
11. Of One Heart, Of One Mind     
12. Saying Goodbye To Those You So Love     
13. Teaching Mathematics Again     
14. The Prize Of One's Life...The Prize Of One's Mind     
15. All Love Can Be - Charlotte Church     
16. Closing Credits
Zapisane

Edi

  • Gość
Odp: Piękny umysł
« Odpowiedź #4 : 2005-08-19, 20:02 »
Cytuj
Oto spis:(...)

Dziękuję bardzo, mam już wszystkie  :) Najbardziej podoba mi się 'A Kaleidoscope Of Mathematics' i 'All Love Can Be'.
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: Piękny umysł
« Odpowiedź #5 : 2005-08-20, 14:04 »
Film super :)

Tez ogladałem go bardzo dawno ale dobrze pamietam bo takiego filmu sie nie zapomina :D
Zapisane

aleńka

  • Gość
Odp: Piękny umysł
« Odpowiedź #6 : 2005-08-28, 23:09 »
Tez oglądałam i rówienież uważam, że to świetny film i godny polecenia. Nieprzewidywalny. Tylko, że niewiedziałam, iż bohater jest chory i właśnie w tym był cały sens filmu, bo jak się o tym dowiedziałam w połowie to była niezła niespodzianka.
 
Potem na tvn-ie puszczali właśnie "Piękny umysł". Prezenterka mówiąc o tym filmie zdradziła najważniejszą rzecz, film stracił sens dla tych, którzy go jeszcze nie oglądali, powiedziała, że bohater jest chory na schicofremie. Zdradziła taką rzecz jakby powiedzieć kto jest mordercą. I mój tato i brat po obejzeniu tego filmu mówili ze nudny a w trakcie przysypiali, więc TVN dał ciała. Oglądałm ten film niewiedząc o tym czymś i dopiero pod koniec się o tym dowiadujesz i jest naprawde niezła niespodzianka. Dlatego polecam. Pamiętam też jak w "Alternatywach 4" było też coś takiego, że prezenterka w telewizji zdradziła zabójcę przed emisją filmu (ale to w tym serialu akurat było zamieżone, bo to taki serial wyśmiewający PRL). :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.161 sekund z 24 zapytaniami.