Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu

Autor Wątek: reklamy telewizyjne  (Przeczytany 34083 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
reklamy telewizyjne
« : 2005-09-13, 08:39 »
Był juz wątek o najlepszych reklamach. A ja chcę spytać, czy są reklamy, które wam się nie podobają.

A może jakies typy reklam Was szczególnie denerwują?
Moze są takie że jak tylko je słyszycie to nerwowo szukacie pilota, aby przełączyć?
I dlaczego? Co w nich jest takiego że drażni???
Czy są takie, które Waz zniechęciły do kupienia czegoś?
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #1 : 2005-09-13, 12:10 »
Owszem, sa takie, ogolnie denerwuja mnie reklamy, ale proszki do prania i pasty do zebow szczegolnie, a jak widze reklame Calgon to mnie szlag na miejscu trafia... widze jak widze- jak slysze to mnie krew zalewa- dluzsze zycie kazdej pralki to calgonnn :wrr: i ten przerabany glosik, ktory kobicie zostal podlozony, bidna Jasia do przedszkola musi odprowadzic, a tu sie leje...
« Ostatnia zmiana: 2005-09-13, 12:13 autor Aszka »
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #2 : 2005-09-13, 13:17 »
Owszem, sa takie, ogolnie denerwuja mnie reklamy, ale proszki do prania i pasty do zebow szczegolnie, a jak widze reklame Calgon to mnie szlag na miejscu trafia... widze jak widze- jak slysze to mnie krew zalewa- dluzsze zycie kazdej pralki to calgonnn :wrr: i ten przerabany glosik, ktory kobicie zostal podlozony, bidna Jasia do przedszkola musi odprowadzic, a tu sie leje...
Mnie też to denerwuje.. :?
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedz #2 : 2005-09-13, 13:17 »

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #3 : 2005-09-13, 15:59 »
- musimy zabrać pralkę do naprawy
- ale ja mam pranie!
 :lol: baba chce w popsutej pralce prać? :lol:

Mnie też często tego typu reklamy denerwują, te z przerobionymi głosikami itp. może nie tak, że zaraz cała w nerwach przełaczam, ale ni to śmieszne, ni to ciekawe... :P
Wkurzająca jest też ta reklama z tym różowym proszkiem, co jak baba włożyła do miski z wodą brudne ubranie i wyjęła czyste i do tego od razu suchutke :lol:
I tym podobne, lol

Nataila

  • Gość
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #4 : 2005-09-13, 17:09 »
Od dziecka nienawidzę reklamy Calgonu. Mam jakiś wstręt do tego: "dłuższe życie każdej pralki to Calgon". Ostatnio wkurzają mnie też reklamy Vanisha. No sorry, nie dość, że wylewa komuś na bluzkę jakiś sok czy coś tam, to jeszcze potem wyjmuje z pralki suche i wyprasowane :lol: .
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #5 : 2005-09-13, 17:51 »
Heh, mnie tez wnerwiaja te Vanishe.. :lol: Bang i po brudzie [czy jakos tak] :lol: :lol:
Kiedys mnie denrwowalo takie cos tez Vanisha... wlali do kibla, szczatka pomachali i czyste jak nowe (widać że komputerowe, bo to bylo przesadnie czyste) lol :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #6 : 2005-09-13, 18:13 »
ten przerabany glosik, ktory kobicie zostal podlozony, bidna Jasia do przedszkola musi odprowadzic, a tu sie leje...

Nie Jasia, ino Maćka... Mnie też ta reklama złości, jak zresztą wiele innych. To "ale ja mam pranie" też durnowate. Co to faceta obchodzi, ma jej uprać, czy co? Kiedyś była reklama alwaysów czy innych takich, w której jadąca tramwajem babka mówiła "czuję, że powinnam wysiąść, ale jak to zrobić, nie wstając z miejsca?" A kicaj do wyjścia! Te miny, głosy, gesty... I to wmawianie ludziom, że muszą coś kupić, bo jak nie, to, no właśnie, producent nie zarobi. Łatwiej byłoby wymienić reklamy, które nie wkurzają... Przełączam program, ale, chcąc nie chcąc, coś w ucho wpadnie. Ale im nie ulegam, dla mnie żadną zachętą nie jest fakt, że produkt reklamuje osoba o znanej twarzy. Zapłacili, to gada, co każą. Gdyby zapłaciła konkurencja, człek zachwalałby pod niebiosa inną kawę czy proszek.


Data wysłania: 2005-09-13, 18:03
Do tej pory pod wpływem reklamy kupiłam tylko calgon. Miałam nową pralkę, a woda u nas twarda. Niedawno koleżanka powiedziała mi, że niepotrzebnie to robię, bo ona go nie stosuje, a kiedy jej mąż rozbierał pralkę, kamienia nie było...
Zapisane
IBDG Wrocław

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #7 : 2005-09-13, 18:50 »
Cytuj
ale ja mam pranie
hehe ... A co rączek się nie ma aby wyprać ??? No i nigdy nie pierze się w nocy bo mnie się tak 2 razy zdarzyło, że pralka wylała :P No i wnerwiają mnie reklamy  typu : Przychodzi babka do kumpeli a w torebce ma płyn do prania :P No i takie reklamy gdzie robi się z dzieci idiotów (marek marecki ;) ) taaa no i ten tekst "pronto posprząta" yhmm .... Tak dostanie nóżek i rączek ! to biedna mama musi latać po całym domu ze ścierą, ale nie PRONTO POSPRZĄTA ! Wnerwia mnie też "pani doktor od kibla" jak to zwykła mawiać moja mama :P Wówię o tym (nawet nie pamiętam jak się nazywa) czymś do czyszczenia wc i tam pisało że to jest jakaś doktor cośtam cośtam :P No i te przerobione komputerowo reklamy "pur'a (no ale w końcu telewizja kłamie ;P )" Albo "Jakie piękne truskawki musi pani spróbować" Jakby mnie coś takiego zrobili to dałabym po szczęce i nigdy tego wanisha nie kupiła  :wink: Ogólnie zauważyłam że nie lubię reklam środków chemicznych (wyjątkiem jest cif gdzie ta babka nakleja te zielone naklejki bo jej się powieschnia niszczy, albo jak ci chłopcy usmarowani smarem próbują się napić, ale żeczywistość nie jest tak piękna i cała kuchcia umazana ;P ) Ale w sumie niektóre reklamy są cool ;P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #8 : 2005-09-13, 18:53 »
a mnie denerwują  reklamy piwa, szczególnie   wtedy kiedy nie mam w domu a tu piana leci.... i wszystkie te inne biedronki, tanie  a dobre...  tia dobre sobie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedz #8 : 2005-09-13, 18:53 »

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #9 : 2005-09-13, 19:09 »
- musimy zabrać pralkę do naprawy
- ale ja mam pranie!
Heh, mnie tez wnerwiaja te Vanishe.. :lol: Bang i po brudzie [czy jakos tak]

Mnie też to wnerwia... chociaż w sumie z tej pralki to mam niezłą poleffkę :D
Bang mnie denerwuje.. wsadzi koleś starą monetę do czegośtam różowego i ma jak nową... taaa :lol:
Blend-a-med też była taka głupia reklama... :lol:

Ale niektore reklamy... jak np. heyah są świetne :lol:
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #10 : 2005-09-13, 20:09 »
Mnie też to wnerwia... chociaż w sumie z tej pralki to mam niezł± poleffkę :D
Bang mnie denerwuje.. wsadzi kole¶ star± monetę do czego¶tam różowego i ma jak now±... taaa :lol:
Blend-a-med też była taka głupia reklama... :lol:

Ale niektore reklamy... jak np. heyah s± ¶wietne :lol:

zgadzam sie w 150%
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #11 : 2005-09-13, 21:48 »
Marek Marecki jest fajny :lol: "Oto Marek- Marek Marecki. Marek marze wszędzie: na szafie, na stole. I przed szkołą i po szkole. A oto mama- Marzena Marecka. Marzena czyści co Marek namarze. Na szczęście jest Pronto- a Pronto pomoże. To dzięki Pronto, uśmiech mamy mamy" czy jakoś tak :P

Vanish- więcej znaczy od chlorowych wybielaczy :lol:

Ta reklama, co w kiblu były jakieś robaki była lolowa, ale ta gdzie gość wsadził szczotę do WuCeta i zanim zdążył nią przelecieć dokładnie- kibel już był czysty :lol:

Hmmm... pamiętam, że była jakaś reklama głupkowata w samolocie. Komuś wypadł jakiś lek i stiułardesa (jak kolwiek sie to pisze) go znalazła, pyta kto zgubił- wszyscy mają i znalazł się właściciel :lol:  Ale jeszcze wiem, ze były jakieś... :lol:

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #12 : 2005-09-16, 17:34 »
mnie denerwuja reklamy tych wszystkich calgonow. nie wspominajac o srodkach pioracych /co w nich facet pokazuje babce jak powinno sie prac... jakby to faceci robili ://
no i jeszcze jedna reklama jest straaaszna! reklama KFC, ta z tym kurczakiem... no sorry,ale... :?
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #13 : 2005-09-16, 18:58 »
Latwiej byloby powiedziec, ktore reklamy mnie nie denerwuja. Denerwuja mnie wszystkie reklamy proszkow, wybielaczy, srodkow do czyszczenia, srodkow przeciwbolowych, tamponow, podpasek, dezodorantow,ale najbardziej te pierwsze pozycje. Ale juz najgorsza ze wszystkich jest dla mnie reklama batona z takim starszym facetem i do tego komentarz "pan Jozef najbardziej chrupiacy czlowiek.." eee no jak mozna starosc do batonika porownac? Albo moze ja nie rozumiem tego.
« Ostatnia zmiana: 2005-09-16, 20:22 autor Agakonik »
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #14 : 2005-09-16, 19:01 »
chyba chodzi ze ciagle chrupie?? albo ze tak glośno chrupie?AAAAAA ,a moze chodzi o to że jeszcze chrupie?? ten wiek wymaga ZDROWego uzębienia . ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedz #14 : 2005-09-16, 19:01 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #15 : 2005-09-16, 23:32 »
Latwiej byloby powiedziec, ktore reklamy mnie nie denerwuja. Denerwuja mnie wszystkie reklamy proszkow, wybielaczy, srodkow do czyszczenia, srodkow przeciwbolowych, tamponow, podpasek, dezodorantow,ale najbardziej te pierwsze pozycje.
dokładnie :?
Albo reklama prezerwatyw durex :?
Również reklamy biedrnki Tesko itp.
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #16 : 2005-09-16, 23:35 »
ale co Was w nich denerwuje? głupie teksty? Żle dobrane osoby? Szybkość przekazU? Kolory?
Odwoływanie się do nas w głupi sposób?
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #17 : 2005-09-17, 08:56 »
Nie cierpię reklam typu; proszki do prania, wanisze oksi akszyny czy tam inne cholerstwa, domestosy i inne badziewia :grr: Aż mnioe krew zalewa jak słysze te głosiki podłożone :roll: Tesko, Biedronki, Inter Marsze czy inne sklepy brrrr...
A dlaczego? Nie dość że sztucznie zrobione, durne zwracanie się do nas jak to 4-latków i pierdzielenie o Szopenie...
Zapisane

mroofkaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 511
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #18 : 2005-09-17, 17:27 »
Mnie najbardziej wkurzają reklamy proszków do prania
("wypierze wszystko prócz kieszeni",a kieszeń kurcze brudna zostanie :roll:)
środków do czyszczenia,leków przeciwbólowych,odświeżaczy powietrza,
podpasek,tamponów(które niby inspirują,ale do czego to już niewiadomo :lol:),
past do zębów("bo wybieranie pasty stało się takie skomplikowane :lol:),
Calgonu(bo baba chce zrobić pranie w zepsutej pralce :lol:),
Vanisha("plamy zniknęły,a kolory w porządku"--->ja zawsze mówię przy tej reklamie
plamy zniknęły,kolory też :lol:)
No i to chyba tyle.

Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #19 : 2005-09-17, 18:42 »
mroofka ja zawsze mówię przy tej 'plamy zniknęły kolory wporzadku' <babka pokazuje koszulke z paskami kolorowymi> 'nie ten niebieski zamienil się z żółtym' :lol:

A prowadzący zatruł się chemikaliami :lol:
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #20 : 2005-09-17, 23:23 »
Niektóra reklamy  nawet sa nie pzremyslane i robione. Np. w gorach bez zadnego domu skat wzieli gorąca wode na kisiel.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedz #20 : 2005-09-17, 23:23 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #21 : 2005-09-17, 23:29 »
Cytuj
Np. w gorach bez zadnego domu skat wzieli gorąca wode na kisiel.
A od czego służy wspaniały wynalazek o nazwie termos? :lol: :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

KikerS

  • Gość
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #22 : 2005-09-21, 08:40 »
prościej będzie jak powiem co mnie sie podoba...

coca-cola (ta z uśmiechającym sie kolesiem :P )
nutella
Orange
heineken (muzyka)


nienawidze Sprajta :evil:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #23 : 2005-09-21, 11:22 »
Mnie strasznie dobija reklama jakiś tamponów - "w te dni możesz nie wstawać lub wybrać cośtamcośtam (czytaj: jakieś cudowne tampony :P )" za każdym razem jak jeżdzę na krześle to mi sie reklama przypomina. Wczoraj siedziała u mnie koleżanka a ja podjechałam na krześle na drugi koniec pokoju zeby coś wziąć z półki i oczywiście mi sie reklama przypomniała bo jakżeby inaczej. No i zaczęłam koleżance gadać ze mi sie ta reklama przypomina ze mi sie jezdzenie na krześle źle kojarzy, że te tampony w reklamie niby cudowne. Gadałam z 5 minut a koleżanka siedziała i sie na mnie patrzyła jak na idiotke :P
Ale pamietam ze kiedyś ktoś w szkole zaczął jeździć na krześle (któro nie miało kółek - suwało się) i drzeć sie na całą klase "w teee dniii możesz nie wstaaawaaaać" :P lolowato to wyglądało :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #24 : 2005-09-21, 20:00 »
Za to lubie reklame Psy Gora :mrgreen:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #25 : 2005-09-21, 23:26 »
Ogldając reklamy plynów do płukania tkanin nabrałam podejrzeń, ze zawierają środki halucynogenne. Co jakaś kobita powącha, to ma od razu wizje: łaki, kwiatki, motylki, latanie itp., wpada w euforię... trzeba pamiętć, że dzialanie takich srodków jst chwilowe, po euforii przychodzi depresja no i uzalezniają! Powinny być zakazane   :ganja: :killer:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #26 : 2005-09-22, 15:47 »
Pete, to i papier toaletowy jest czymś nasączony... Rozwijasz rolkę i nagle przenosisz się na kwiecistą łąkę, ptaszki tirli-tirli, motylki, zajączki... Tylko tej kupy :oops: nie ma gdzie zrobić, bo o krzaczkach zapomnieli...
Zapisane
IBDG Wrocław

ESIO

  • Gość
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #27 : 2005-10-20, 08:53 »
Nie lubie reklam!!! :bije:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedz #27 : 2005-10-20, 08:53 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #28 : 2005-11-06, 01:43 »
dla mnie prawie wszystkie sa beznadziejne...
nagorsza jest ta TESCO!!!!
MOJA BABCIA JEST SUPER!!!! je je je bla bla bla
gorszej nie mogło byc
ale głupia jest tez ta z z kostką domestos(czy jakoś tak) z facetem co wchodzi do kibla i go oblewa woda z klopa...porazka.reklamy orange tez sa do bani
ALE REKLAMA PLUSA WYMIATA TA Z MUMIO:D:D:D:
pozdrawiem
MadiM
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Jamniczka

  • Gość
Odp: reklamy telewizyjne
« Odpowiedź #29 : 2005-11-07, 16:34 »
Nie... to ja dostaje ataku jak widze tą reklamę jakiegoś leku na poprawienie pamięci (nawet nie wiem co to) i ta baba mówi do wnuczka w samochodzie "Jakbyś postawiła plapla to byś wygrał" "babciu skad ty to wiesz'?
NO PO PROSTU MNIE KREW ZALEWA :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 31 zapytaniami.