Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Posejdon  (Przeczytany 716 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Posejdon
« : 2006-07-06, 18:27 »
Byliście już na tym w kinie? Ja zamierzam iść w tą sobotę :VoV:
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Posejdon
« Odpowiedź #1 : 2006-07-06, 18:56 »
Nie i nie idę, nudzą mnie takie filmy... Mało mnie rusza jak ludzie giną masowo n i e n a p r a w d ę... Ale ponoć mieli niezłe jazdy przy kręceniu go i jest na prawdę dobrze zrobiony. Więc jak ktoś lubi katasrofiki, to bym polecała.
Zapisane

ewelina017

  • Gość
Odp: Posejdon
« Odpowiedź #2 : 2006-07-06, 19:57 »
Co tak mało osób się wypowiedziało? Ciekawi mnie wasze zdanie bo rozważam możliwość wypadu do kina na "Posejdona" bo w tej chwili jakoś nie ma nic innego co by przykuło moją uwagę...  :mysli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Posejdon
« Odpowiedz #2 : 2006-07-06, 19:57 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Posejdon
« Odpowiedź #3 : 2006-07-06, 20:57 »
Ja idę na "Kochankó z Marony" jak chcesz na coś ciekawego, to póki co polecam, może zmienię zdanie pojutrze... ;) A tak, to chyba faktycznie mało ciekawego... ale nie śledziłam ostatnio, tylko weszłam z dwa razy na stronę mojego kina (badziewie) i tylko stąd mam informację o aktualnym repertuarze... ;)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Posejdon
« Odpowiedź #4 : 2006-07-06, 20:58 »
Ja byłam na Posejdonie, b. fajne :D
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Posejdon
« Odpowiedź #5 : 2006-07-06, 21:12 »
Poszłabym do kina na to, bo kocham katastroficzne  :P, ale nigdzie w mieście kina ni ma  :(
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Posejdon
« Odpowiedź #6 : 2006-07-07, 10:06 »
Dokształciłam się... :P W "Filmie" jest napisane, żew kwestii treści nie jest za fajnie, bo widz się wynudza, najciekawsze wątki nie są rozwijane, tylko jakieś beznadziejne, co najgorsze film jest totalnie przewidywalny. Czyli faktycznie zdjęcia się tylko do czegoś nadają. Film dostał dwie gwazdki.
Zapisane

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Posejdon
« Odpowiedź #7 : 2006-07-08, 18:24 »
Właśnie wróciłam i... Jestem totalnie zawiedziona. Charon recenzja którą przeczytałaś jest błędna, bo to nie w tym tkwi szkopuł. Ten film polegał na bezsensownym otwieraniu drzwi. Jak to na otwieraniu drzwi?- Zapytacie. Tak właśnie-Osoby w filmie zamartwiały się tylko jak otworzyć następne drzwi/właz/krate. Ogólnie to było przesiąknięte sztucznością. Bo jaki ja się pytam normalny człowiek płynie przez 20 min bez wytchnienia z otwartą gębą? Film tylko dla sfrustrowanych. Chcesz się na kimś zemścić? Zabierz go na "Posejdona"
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Posejdon
« Odpowiedź #8 : 2006-07-08, 18:51 »
Hm, nie widzę w tym sprzeczonści w tamtą recenzją w sumie... ogólne zblazowanie i brak audentyczności? Tzn. z twojej wypowiedzi rozumiem, że te rzeczy z recenzji też występują, ale człowiek tego nei dożywa? ;)

Co do tego "normalny człowiek płynie przez 20 min bez wytchnienia" to bym chyba z wciekłości się na ekran na tym rzuciła, bo takie rzeczy mnie stresznie łamią... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Posejdon
« Odpowiedz #8 : 2006-07-08, 18:51 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Posejdon
« Odpowiedź #9 : 2006-07-08, 19:09 »
niecierpię filmów katastroficznych szczególnie amerykańskich ;) Nawet na neigo się nie wybieram :D Niech zgadnę... pewnie uratowuje się tylko główny bochater i jego dziewczyna ewenntualnie jakieś dziecko (lub dodatkowe kilka osób)? tiaa ...

ale najbardziej dołują mnie filmy gdzie tylko amerykanie mogą uratować świat  albo są niemożliwie silni/wytrzymali :lol: normalnie herosi ;)

ja mam  jak charon ... mnie nie rusza masowa śmierć ludzi w filmach ... (co innego gdy jest to jedna osoba, do której jako postaci poczułam sympatię ;P Potrafię się nawet poryczeć :D)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 24 zapytaniami.