Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.  (Przeczytany 8882 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nevada

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 80
  • I don't wnant to be a stupig girl!
Skoro jest o najlepszy film to jaki waszym zdaniem jest najgorszy.Proszę o argumenty dlaczego jest najgorszy.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #1 : 2007-04-01, 20:07 »
O matko... :D Najgorszych nie oglądam... Jak już coś przypadkiem, po kawałku lub z okazji tego że matka ogląda. Jedny co mi przychodzi do głowy to "Gruby i chudszy"? Czy jak to się nie nazywało, z Edim M.... Nie wiem która to część, ale wiem, że były dwie... :P Czy w obu była Janet? To była ta gdzie była ona... W każdym razie bolesne i obleśne... O_o Argumenty są właśnie takie. Nie lubie tego filmu i jemu podobnych, gdzie humor opiera się o kibel, żyganie i gazy. Druga, mniej bolesna kategoria, to filmy akcji, gdzie dzieją się rzeczy nie możliwe, choć nie powinno tak być, bo to nie fanstastyka, a los głownych bohaterów mam głęboko w poważaniu. Wszysko wybucha, laski latają, nei wiadomo jaki to ma sens, pzynajmniej dla mnie. Nie umiem tu wymienić tytułów, bo zanim ukirunkował się mój gust pewnie coś z tego widziałam i nie było to na tyle interesujące, żebym mogła pamiętać tytuły.

Z filmów typu które oglądam teżm i ciężko coś wymyśleć, bo te które się podobają olśniewają i zapadają w pamięć, a resztę się zapomina... :( Jakby kyoś rzucił konkretnym tytułem to moe coś mówić co na tak, a co na nie. :)
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #2 : 2007-04-01, 20:23 »
Chmm.." Wiedżmin" - totalna chała. Szkoda nawet gadać,dlaczego -  kto widział,ten wie..

Forum Zwierzaki

Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedz #2 : 2007-04-01, 20:23 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #3 : 2007-04-01, 20:35 »
"Supergra" i "zero plastiku"? ;)
Nie lubię Sapkowskiego, więc ciężko było by i tak film polubić... ;) (Nie rozumiem, dlageczo nic nie wymyśla sam, tylko bajki przerabia, może ktoś kiedyś mi wytłumaczy... ;) )
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #4 : 2007-04-01, 21:09 »
no ja ostatnio obejrzałam "klątwę złotego kwiatu" u nas znana pod tytułem "cesarzowa". koszmar... taka typowo hiperprodukcja  w stylu starych filmów kostiumowych: sztampa, zero jakiegokolwiek realizmu i koszmarna chała i kicz...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #5 : 2007-04-01, 22:52 »
Szczerze  mowiac trudno mi stwierdzic jaki byl u mnie najgorszy film, jaki kiedykolwiek ogladalam - do tego miana nadaja sie chociazby wszystkie w miare nowe "horrory" takie jak lek, zejscie, klatwa i wiele innych....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #6 : 2007-04-01, 23:11 »
Głupie komedje - tego nie cierpię...

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #7 : 2007-04-02, 08:42 »
3/4 horrorów które oglądałam :| M. in. te które wymieniała Iras (Klątwa, Zejście), Lęku nie oglądałam, widziałam tylko fragmenty, beznadziejne. Dodam jeszcze Śmiertelną gorączke(obrzydliwe), Dom strachu, El Muerto, Martwy krzyk (toż to komedia jest), Maglownica (obrzydliwe)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #8 : 2007-04-02, 15:19 »
Ohoho, chyba zgadzam się pierwszy raz  z charon. :P

Filmy z typowo amerykanskim "humorem" są dla mnie beznadziejne, tak samo filmy "misja niemożliwa", albo te amerykańskie produkcje, o bohaterskim - koniecznie amerykanskim - policjancie w bialej, rozerwanej koszulce, z torsem na wierzchu (cos a'la Willis w "Szklanych Pulapkach" :lol:), ktory wybil cala alkaide, albo skupisko terrorystow. Totalna porazka.
Horrory to samo, poucinane ręce, latające mózgi, obciete na pol cialo, ktore o dziwo sie jeszcze porusza... komedia.

Wiec... gdybym miala sie rozpisac to ojjjj...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedz #8 : 2007-04-02, 15:19 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #9 : 2007-04-02, 15:24 »
OMG... :P Normalnie ani razu się ze mną nie zgadziłaś? O_o O tyle się dziwię, że mi się zdaje, że ja raczej się z tobą najczęściej zgadzam... :lol: Chyba, że to tylko o kino chodzi, to jednak mamy odmienne gusty. :)
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #10 : 2007-04-02, 15:25 »
Ja niedosc, ze mam zanik pamieci, to jeszcze dodatkowo rzadko bywam na forum... :lol: A wiec mozliwe, ze gdzies sie tam zgodzilam z Toba hihi. :P
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #11 : 2007-04-02, 22:41 »
Borat. Jedyny od dłuższego czasu film, którego nie zdołałam obejrzeć do końca. Głupi, wulgarny, obrzydliwy, dowcipy na bardzo niskim poziomie.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #12 : 2007-04-03, 06:34 »
Eragon i Most do Terabithi. Eragon, w połowie odbiega od książki i jest strasznie nudne. Terabithia... nuda... nuda... nuda...nuda... to jest takie monotonne. Ciągle ze szkoły do Terabithii coś ich atakuje i do domu i tak przez cały film...
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #13 : 2007-04-03, 07:39 »
o harry potter
parę razy tu byłam i się zastanawiałam ale teraz mi się przypomniało
no po prostu tak słabe że można zasnąć
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #14 : 2007-04-03, 10:56 »
Eragon - porażka,choć efekty niezłe,ale nudą wieje przez cały film,dopiero koniec jest emocjonujący. Borata raczej nie będę oglądal - a mam.Harry Potter - zależy który. Jedynka jest najsłabsza,ale trójka jest b.dobra - najlepszy klimat i rerzyser.

Forum Zwierzaki

Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedz #14 : 2007-04-03, 10:56 »

Akane

  • Gość
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #15 : 2007-04-03, 14:13 »
Najgorszy film- Anakonda, Jumanji i wszystkie filmy, które ukazują.. no jakby to powiedzieć.. wściekłe zwierzęta atakujące ludzi- i na tym polega cały film. Ten Anakonda, to w ogóle był głupi pod każdym względem. Aha i strasznie nie lubiłam ET i... Kubusia Puchatka(to no wiecie jak byłam mała :P :P ) .
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #16 : 2007-04-03, 15:57 »
Akane kubusia puchatka to ja lubie nadal... nawet taką inną czytaną wersje z neta xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #17 : 2007-04-03, 20:27 »
Hmm.. denne komedie, Borat np, którego ściągałam, i ściągałam, ale jak włączyłam, to od razu usunęłam. I jeszcze wszelkie filmy akcji (może oprócz Moon Child- ale tego filmem akcji bym nie nazwała), w których strzelają, uciekają, biją się, strzelają, gonią się, strzelają, uciekają.. :/
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #18 : 2007-04-03, 20:37 »
Horrory to samo, poucinane ręce, latające mózgi, obciete na pol cialo, ktore o dziwo sie jeszcze porusza... komedia.
ych...ja właśnie nie nawidzę horrorów tego typu.
Nic tylko krew, krew, krew, różne latające części ciała, potwory wyglądające jak zmutowane zabawki i zero fabuły. Wszystko dzieje się tak o, żeby było...
ychhh...

i jeszcze takie obleśne komedie typu 'Borat' ...
ych -.-'
aż mam ochotę rzygac na myśl o takowych filmach.

I jeszcze taki mały offek: Zah, Moon Child w sumie można zaliczyc do gatunków typu horror/science fiction/ dramat(tak przynajmniej gdzieś pisalo, bo oprócz tego że są wampiry to wątków horrorowych nie zauważam xD) :P film akcji też tak po częsci, ale...tylko po częsci :P xD
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #19 : 2007-04-03, 21:08 »
A ja lubię E.T i Kubusia Puchatka też... :P

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #20 : 2007-04-04, 06:47 »
Ja nie lubie Terminatora jeszcze, poprostu takie durne to, i jeszcze ten szwarceneger... bleee... Junior też do kitu.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedz #20 : 2007-04-04, 06:47 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #21 : 2007-04-04, 10:40 »
Borat. Jedyny od dłuższego czasu film, którego nie zdołałam obejrzeć do końca. Głupi, wulgarny, obrzydliwy, dowcipy na bardzo niskim poziomie.

Egzakli xP Idiotyczny film, który nadaje się tylko dla ludzi o BARDZO specyficznym poczuciu humoru (no dobra, może nie tylko, ale mój brat podchodzi pod tą kategorię xD)

Martwica mózgu też idiotyczne. Chyba najgłupszy i jeden z najbardziej obleśnych horrorów jakie widziałam.
Zapisane
Why so serious?

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #22 : 2007-04-04, 11:27 »
Borat niezwykle obrzydliwy i nieśmieszny film x//
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #23 : 2007-04-05, 18:12 »
Eeee... nie znacie się. Borat był znakomity. Jedna z najlepszych komedii ostatnich lat. Zresztą, jak się usunęło zaraz po obejrzeniu, to raczej nie powinno się komentować.
Co do "Martwicy mózgu" - trzeba poznać konwencję i zrozumieć, że to od początku nie miał być straszny horror, a kiczowata komedia. Taki był, zamysł, pomysł, konwencja. I wyszło to rewelacyjnie.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

MaTeOs

  • Gość
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #24 : 2007-04-06, 14:51 »
Najgorszy film :mysli: :mysli: :mysli: Eragon. Książka super a film do d...
Zapisane

Adam

  • Gość
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #25 : 2007-04-06, 18:19 »
Najgorszy film :mysli: :mysli: :mysli: Eragon. Książka super a film do d...
mati.... nie przesadzasz?? faktycznie film slaby ale na pewno gorsze istnieja
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #26 : 2007-04-07, 17:25 »
Eee...terminator,a zwłaszcza dwójka to już klasyka - niedoścignione efekty,a Arnold akurat tam pasuje. Martwica mózgu to Peter Jackson,a on ma taki styl...

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #27 : 2007-04-15, 17:54 »
Borat - najgorszy film, głupia komedia, w ogóle nie śmieszna, obrzydliwa. Terminator - jak widzę  samą reklamę i Arnolda to mnie trzęsie.  Jeszcze Sztuczna Inteligencja - widziałam go raz i jak leci  w TV to mnie chce roznieść, dla mnie ten film jest beznadziejny
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Forum Zwierzaki

Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedz #27 : 2007-04-15, 17:54 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #28 : 2007-04-15, 20:16 »
Ostatnio oglądnąłem 300 i się zawiodłem. Jednym zdaniem: 300 koksiarzy i fetysz- czyli zmarnowane dwie godziny.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Najgorszy film jaki w życiu widzieliście.
« Odpowiedź #29 : 2007-04-16, 00:09 »
A mnie się 300 podobało, nadal jestem pod wrażeniem :)

Najgorszy: wymieniony już "Wiedźmin", co do Sapkowskiego - przerobił może z 3 bajki, a nie, że wszystko jest oparte na bajkach :>, ale oczywiście nie każdy będzie go lubił
Te wszystkie filmy z bohaterami Big Brothera - blee

Ale i tak wszystko pobija "Sezon na leszcza" - okropny, nudny, beznadziejny. I do tego nowatorska (:chytry:) rola Lindy, który jest policjantem, którego porzuca żona a on wpada w alkoholizm :/
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 28 zapytaniami.