Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Transformers  (Przeczytany 1901 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Transformers
« : 2007-08-22, 19:50 »
Był ktoś?
Ja dziś byłam. Film osobiście mi sie podobał. Nawet Bardzo.
Mimo, że trwał 2,5 godziny, a po wyjściu z kina czułam sie jakbym wpędziła cały dzień w kinie, warto było.

Opis filmu:
Od wieków, dwie rasy robotów - Autoboty i Decepticony – prowadzą wojnę, której stawką jest los wszechświata. Kiedy bitwa przenosi się na Ziemię, na drodze dążących do władzy Decepticonów staje Sam Witwicky (Shia LaBeouf) - przeciętny nastolatek, który interesuje się głównie samochodami i dziewczętami. Nieświadomy tego, że jest ostatnią szansą na przetrwanie gatunku ludzkiego, Sam razem ze swoją przyjaciółką Mikaelą (Megan Fox) znajdują się w samym centrum działań wojennych. Kiedy ważą się losy świata, Sam zdaje sobie sprawę, z rzeczywistego znaczenia motta rodziny Witwicków: "Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa".

A pozatym Shia LaBeouf(Jak to sie, kuźwa, czyta?o_O) wymiata xD Kocham goscia, za role w Stevensach xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Transformers
« Odpowiedź #1 : 2007-08-22, 21:54 »
OOoo wlasnie mam zamiar na to iśc, zwiastun ciekawy. Nie ma co trzeba sie wybrac :) Dawno nie oglądalam tego typu filmu xD Mm.. ostatnio bylam na skreku3 , wiec teraz mila odmiana xP

A tak pozatym PPsiara fajna masz liczbe postów xD 2999
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Transformers
« Odpowiedź #2 : 2007-08-24, 19:23 »
Mam zamiar to oglądnąć, koleżanka i jej brat chyba na to jadą do kina, może sie załapię :) a ostatnio widziałam kilp z filmu na 4fun i wciąż słucham tej piosenki :P to nawet dobrze lubie długie filmy, jesli są fajne ;)
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Forum Zwierzaki

Odp: Transformers
« Odpowiedz #2 : 2007-08-24, 19:23 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Transformers
« Odpowiedź #3 : 2007-08-24, 19:26 »
U mnie prawdopodobne jest, że film podoba mi sie, bo Shia tam gra, no i kocham transformersy xD Nawet jako bajke na cartoonie i zabawki;DDDDDDDD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Transformers
« Odpowiedź #4 : 2007-08-24, 19:53 »
nie oglądałam kreskówki, ja też go lubię ze Stevensów ;)
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: Transformers
« Odpowiedź #5 : 2007-09-02, 01:00 »
Wyjątkowy przeciętniak. Z jednej strony fajny humor itd. , z drugiej jednak nuda, niekonsekwencje i głupota to duży problem.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Transformers
« Odpowiedź #6 : 2007-09-02, 08:36 »
nie cierpie transformersow, totalnie ich nie trawie - ale po ogladaniu rklamowek film zamierzam obejrzec - chyba tylko ze wzgledu na dynamike
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Transformers
« Odpowiedź #7 : 2007-09-02, 10:31 »
Podobno świetne efekty są, a ja nie pójdę, bo oczywiście moje miasto jest bez kina xP
Ale jak tylko wyjdzie na dvd lecę do wypożyczalni xD
Zapisane
Why so serious?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Transformers
« Odpowiedź #8 : 2007-09-02, 14:13 »
Iras - ja,też nie przepadam,za transformersami - wole,Batmana :P - ale,efekty są dobre i dynamika,też.
Niektóre akcje,są tak zrobione,że nie można za nimi nadążyc.
Humor,nie przypadł mi do gustu - ogólnie,nie przepadam,za obrazami,tego reżysera: ( Twierdza,Armagedon,Con air,Pearl Harbor ),ale w przypadku tego filmu,nastawiłem sie,tylko na akcję i efekty - i dostałem,co chciałem. ;p
Efekty,nie zawodza,a akcja jest niezła,chociaż mogło by byc jej więcej - zbyt duża częśc filmu,to głupia komedia,dla nastolatków.
Gdyby,obraz skrócic o ,ok.30 minut,było by ok.

Forum Zwierzaki

Odp: Transformers
« Odpowiedz #8 : 2007-09-02, 14:13 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Transformers
« Odpowiedź #9 : 2007-09-04, 17:47 »
Wczoraj wieczorem oglądałam. Jakoś specjalnie mnie nie zachwycił, ale było kilka naprawdę dobrych momentów. Efekty też były niezłe xD
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 25 zapytaniami.