Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 152   Do dołu

Autor Wątek: Własciciele Szczurków przybywajcie:D  (Przeczytany 347854 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #60 : 2005-01-24, 15:36 »
u mnie na szczęście ojciec się takimi drobiazgami nie interesuje, a mama odkąd poczytała sobie wszystko o szczurach na szczurzymforum, na wszystko ogoniastemu pozwala.  :lol:  :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

AngelsDream

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #61 : 2005-02-02, 13:34 »
Szczurki mam na razie dwa, ale 10 lutego dojedzie trzeci^^ Same samczyki.  ;)
 
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #62 : 2005-02-02, 13:54 »
Twoi panowie są cudni ;) A od kogo tej trzeci samczyk? Szkoda, że maluchy od Sirinki to panienki, co widzę, że jesteś miłośniczką agutków  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedz #62 : 2005-02-02, 13:54 »

Kira

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #63 : 2005-02-02, 14:35 »
Angels witaj  :)  napewno nie domyslasz sie z kim rozmawiasz..... :wink:
Zapisane

AngelsDream

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #64 : 2005-02-02, 18:15 »
Enigma... to szczurek ze szczurzego forum^^ włascicielki nie pamiętam. Trzeci samczyk bedzie od Nakashy^^ Grzbiet czarny i biały brzuch. Ten po lewj to kapturek od Mastertonki - piekne czarne futerko ukladajace się w kształt smoka chińskiego:) Ten po prawej to sklepowy, rzeczywiscie aguti w dodatku rudziejący - to podobno jakaś złota odmiana, czy jak...

Syfon:)
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #65 : 2005-02-02, 20:21 »
Poznałam malucha od Masterton ;) Jak się sprawuje? ta panienka, którą wzięłam wtedy z dworca już dawno oddana Myszce ;) Cudowna była, tzn jest, ale już nie u mnie.
heh, ja się szykuje na drugiego szczura w niedalekiej przyszłości. Zaklepałam czarną panienkę od Maethros, ale ona się nie odzywa wogóle. Zastanawiam się nad panienką aguti, ale one już sporawe są, a ja szukam kruszynki...
Zapisane

Kira

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #66 : 2005-02-03, 11:48 »
Misato ja być :) a Enigma   :lol:  jak wracam przesypia wieczory na poich plecach ;)  lub siedzi w kapturze :)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #67 : 2005-02-03, 19:25 »
ja czek az trafi się jakis miot blisko mojego miasta.....I cos czuje że to szybko nie będzie...ehhh
Kira myslisz że dasz rade opiekowac sie jeszcze szczurkiem???
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

AngelsDream

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #68 : 2005-02-04, 12:17 »
Maluch od Mastetonki rośnie jak na drożdżach:) To bardzo koffany ogonek:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedz #68 : 2005-02-04, 12:17 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #69 : 2005-02-05, 12:02 »
Cytuj

Szable i Cziczi musze brać sam


Hmm... chichi (czyt. cziczi) to po japońsku "tata" albo "cycki"... :P Z tego co pamiętam... :)  :)

Wow... Kira, gdzie mogę zobaczyć jak wygląda twój szczurek? :)

Eh... też marzę o szczurku... a konkretnie o dwóch facecikach...

Ale nawet pomijając problem rodziców, braku czasu, czy miejsca... zawsze da się coś z tym zrobić... zostaje pies... Jak sprzątam klatkę, a chomik siedzi w transporterku, to Trap cały czas się modli do niego... a dziś rozgrzebywał siatkę ze zużytymi wiurkami...
Zapisane

Kira

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #70 : 2005-02-05, 17:09 »
to albinoska :)  wazy juz 14 g z 6 jak  do mnie trafiła :)  miała cale 3 tygodnie teraz juz  p[odwoiła swoja wielkosc  
Koniulka wiesz eni a jest na tyle spokojna ze  ak wracam do domu praktycznie cia gle siediz na mnie i sie ruszanawet gdy puszczam chomiki
paztym  niema juz 10  karłowatych chomików poznajdywałay domki  wiec  czas teraz mam i  spokjnie szczurkiem sie zajmuje własciwie :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #71 : 2005-02-05, 19:35 »
Cytuj

a jest na tyle spokojna ze ak wracam do domu praktycznie cia gle siediz na mnie i sie ruszanawet gdy puszczam chomiki


Ooo... ja chce szczurki... :cry:
Zapisane

Kira

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #72 : 2005-02-05, 19:59 »
wiesz mam jabo ja pokochał  odrazu a tak wogóle to ona ma  chorobe sieroca bo po okolo 2,5 tygodniach zabrali  ja od matki (pochodzi z laboratorium) :(  wogole odrazu sie wtulila mimo tego ze miłazaledwie 3 tygodnie i byla taka tycia  wazyła 6 g teraz dla porówniana wazy 14g :)  wogóle potrafi cale 5 godzin jak wracam  do  dimu ze szkoly siedzec na plecach czy na  barku  wpatrujac siew to co robie czy sieze sie ucze czy daje jesc chomikom  jest bardzo spokojna :)  i jak  chce cos smacznego  podgryza mi ucho ;)  wkładajac nosek  do  srodka :lol:  i mam zadarmo  masarzystę :lol:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #73 : 2005-02-06, 13:34 »
Cytat: Kira
mam zadarmo  masarzystę :lol:


Buehehe, ja też  :lol:
Jak Kobi jest na wybiegu to kładę się na podłodze i mam darmowy masaż pleców :wink:
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #74 : 2005-02-06, 14:18 »
eh... ja pamietam jak bawilam sie z Wikim ... on ganial moja reke, lapal... i uciekal ... to bylo fajne uczucie, ze szczurek tak sie oswoil i przyzwyczail do mnie ... te moje to sa troszke dzikuski ..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedz #74 : 2005-02-06, 14:18 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #75 : 2005-02-06, 18:18 »
Pytanko do szczurofachowców ;)
Czytałam sobie szczurze forum i tam co drugi post jest że szczur pogryzł właściciela. Powody różne, przeważnie zapach rąk. W sumie wnioski są takie: nie jeść, nie myć rąk, nie używac dezodorantu, a najlepiej nie dotykac sie szczura.
Mnie szczurka mojego brata pogryzła tylko raz, kiedy ona miała małe a ja chciałam jej miseczke zmienić i włozyłam rękę do klatki bo o malutkich nie wiedziałam i to normalne bo ona była jeszcze dzika i broniła gniazda.
Czy wasze szczurki gryzą was??? Bo z tamtego forum wynika że to chodzący modercy ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

M0j0_J0j00

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #76 : 2005-02-06, 18:46 »
To jest 100 % głupota może i są takie przypadki ale nie napewno zę to czuć żarcie lub dezodorant czy bóg wie co, bo szczur jest zainteligentny na to pewnie te przypadki sie zdarzały osobom które nie oswojioły szczura ale jakoś sie mu zraziły, zacznijmy od tego że jak szczurowi oswojonemu włożysz palec do klatki to cie nioe ugryzie tak jak świnki morskie a inny gryzoń może ci również pocharatać palec.  :wink:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #77 : 2005-02-06, 18:59 »
Mojo dzięki :)
Pytanko nr2 ;)
Czy mi sie dobrze wydaje że szczurki 6 tygodni które sa samce i samiczki w jednej klatce to samiczki moga byc w ciąży ?? Chjciałabym kupić samiczkę i te szczurki strasznie mi sie podobają, ale nie chcę samiczki z prezentem ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

Kira

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #78 : 2005-02-06, 19:29 »
taka le szczury lubia sprawdzaco ne nie sa prpokami comy robilismy wczesniej moja enigma jakmnie chomik uciał  to zaczeła mi palec wylizywać ;) ale  pana w  sklepie chcała ugryżc bo jadł  kiełbase wczesniej
masaze pleców sa cudofffne :lol:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #79 : 2005-02-06, 19:59 »
Ekoteczka raczej nie bedzie szczur w ciązy zdarzają sie rzadko takie przypadki u samic w takim wieku :)
Zapisane

Kira

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #80 : 2005-02-06, 20:36 »
nie tak rzatko mojek   :lol:    w GM sa bardzo czesto samiczki z prezentami :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedz #80 : 2005-02-06, 20:36 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #81 : 2005-02-06, 20:37 »
Ach dzieki :) Moje watpliwości rozwiane
Zapisane
BC + koci podrostek

Kira

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #82 : 2005-02-06, 20:39 »
po 5 tygodniach samiczka moze juz  zostac przyszła matka :wink: a jak w kltce ciasno i nie ma gdize ucies to jasne ze bedziee ciezarna :P
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #83 : 2005-02-06, 21:02 »
No to zobaczymy bo tamte szczurki strasznie mi sie podobają i są oswojone z czlowiekiem, okropnie sie do ludzi garną. Facet mówił że to bo chcą smakołyk ale to bzdura bo wszystkie mu wlazły na rękę a nie były zainteresowane tym co im dał.
Zapisane
BC + koci podrostek

Cathycash

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #84 : 2005-02-06, 21:13 »
Ekoteczko, na szczurzym forum jest masa ogłoszeń, z wawy też. Ja w tygodniu odbieram malutkeigo ogonka z Wielunia ;) Przygarnij szczurka, nie kupuj  ;)
Zapisane

MrówkA

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #85 : 2005-02-06, 22:34 »
mojo mylisz sie .. szczury bardzo szybko osiagaja dojrzalosc plciowa i moga miec male .. moja miala .. a nie wiedzialam .. :| .. ale fajne byly :mrgreen:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #86 : 2005-02-07, 08:32 »
Cathy dzieki, też o tym myslałam, ale na razie nie mam klatki. Właśnie sie za tym rozgladam.
Zapisane
BC + koci podrostek

Kira

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #87 : 2005-02-07, 13:45 »
wiesz Cathy ostatnim  casie mówias ze wolisz kupic bo znasz i widzisz co kupujesz a teraz bierzesz :?  teraz Zmienna jeses :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedz #87 : 2005-02-07, 13:45 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #88 : 2005-02-07, 15:09 »
O to bierzesz sczurka z Wielunia Cathy ;D to niedaleko mnie :) I już nick zmieniłas na taki jak na szczurzym forum ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Cathycash

  • Gość
Własciciele Szczurków przybywajcie:D
« Odpowiedź #89 : 2005-02-07, 16:01 »
no ba ;) Co się będę pierdzielić z tymi ~ i *  ;) Szczurzynka jest już w Wawie, w tym tygodniu ją odbieram ;)


Kira..... naprawdę, weź te leki  :roll:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 152   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 26 zapytaniami.