Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 39   Do dołu

Autor Wątek: Agility:D  (Przeczytany 115363 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1020 : 2005-11-25, 18:07 »
Chociazby w Świecie dzieka we Wrzeszczu ;)
Widziałam jakiś miesiąc czy dwa temu za 40 ze złotówkami :)
Taki dokładnie jak jest u nas na agility :)
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1021 : 2005-11-25, 21:34 »
A ile ma metrów ???
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1022 : 2005-11-25, 23:38 »
No w ikei byl za 80. Jest jeszcze taki troche inny, wksztalcie polelipsy. Ale to nie wie mjaka cena, nogdize tego jakos nie widzialam, kiedys tylkl byly w ikea, ale teraz sa te okragle. A tamte sa fajne na rekaw ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1022 : 2005-11-25, 23:38 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1023 : 2005-11-26, 16:23 »
No i po próbnych zajeciach :) No i wbrew moim obawom było naprawdę nieźle :D Nawet nie musiałam trzymac linki cały czas :jupi2: A Smyk skakał dzisiaj przez hopki, przechodzil krotki tunel i takie coś, czego nie znam nazwy :P (takie pod góre i z góry)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1024 : 2005-11-26, 17:18 »
Nie wiem dokladnie ile ma ten krotki tunel ;)
tarunia wiesz o jaka skarpete i tunel mi chodzi? :) Nie ten suepr długi, tylko ten tkai króciutki, co się na nim uczy ;)

A szło Ci bardzo dobrze, tylko krótko cos byłaś :P
Teddy dzis odmieniony pies :P
W polowie przyjechala suczka przed cieczka (wiadomo, juz jest ten zapaszek), wiec Teddy sie troche rozkojarzyl/ Wydarłam się na niego, bo przestał sie interesować. Przywiązałąm go i niech siedzi. Po 5 minutach go odczepiłam to jak nowo narodzony :p Chętny do pracy i wszystko super ;)
Wogóle takike postepy robi :P
Robnimy caly tor juz :) Np. 9 czy wiecej przeszkod pod rzad itp. ;)
Ogólnie jestem meega zadowolona :)
Musimy juz tylk olpropacowac nad slalomem i hustawka, bo Teddy przebieg ja szybciej niz ona sie przewroci na druga strone ;)



Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1025 : 2005-11-26, 18:59 »
No i po próbnych zajeciach :) No i wbrew moim obawom było naprawdę nieźle :D Nawet nie musiałam trzymac linki cały czas :jupi2: A Smyk skakał dzisiaj przez hopki, przechodzil krotki tunel i takie coś, czego nie znam nazwy :P (takie pod góre i z góry)


Chodzi opalisadę ???
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1026 : 2005-11-26, 23:06 »
Może o palisade, nie wiem :P
A zmyłam się dosc szybko, ale to w koncu tylko probna lekcja byla ;) Uznalam, ze lepiej bedzie jak juz pojde, bo przyjechali moi rodzice, a Smyk zobaczyl samochod :roll: A wtedy to on jest taki szalony, że nie było szans dalej na współprace :? Wiec chyba lepiej było już pójśc i nie zmarnowac tego, że dobrze nam szło, niż zostac i zmuszać Smyka do skakania, jakby ten juz  ogole sie nie skupial ;) (a tak swoja droga to nie rozumiem, co ten pies widzi w jezdzie samochodem, ze tak to kocha :P ) No i gratuluje postepow Viz :)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1027 : 2005-11-27, 09:00 »
Vizsla z jakim psem trenujesz ???

Tarunia faktycznie masz racje nie powinno psa się zmuszać bo to dla niego i dla Ciebie powinna być  przyjemność :lol:
Zapisane

Russelka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1028 : 2005-11-27, 11:57 »
Wyręczę Viz- trenuje z jamnikiem;) Teddy jes taki słodki...
PS- To kiedy zakładają ta nową szkołę agility w Gdańsku? A na morenie coś jest? :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1028 : 2005-11-27, 11:57 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1029 : 2005-11-27, 12:01 »
W Gdańku jak narazie ma powstac pierwsza szkołą, ale to dopiero na wiosne :(
nie wiem w ktorym miejscu i w jakiej dzielnicy to bedzie ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1030 : 2005-11-27, 12:28 »
Ola14 jak sie jedzie pociągiem to jest taki plac, gdzie są rozłożone różne przeszkody. M.in. hopki, palisada.
Czy to aby nie to? Jeśli tak, to są to działki na Żabiance ;)
Gerwia trenuje z jamnikiem krótkowłosym :)
Russ dzięki :tuli:
tarunia no to dobrze zrobiłaś, szło Wam super, no więc mam nadzieję, ze spotkamy sie na następnych lekcjach :D
Tylko szkoda, że sie nei pożegnałaś :lol:
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1031 : 2005-11-27, 13:30 »
Chodzi ci pwewnie o Hauward :P tam nie ma agility, tylko szkolenie ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1032 : 2005-11-27, 15:43 »
Vizsla..... jak on daje rade ???? :shock: Nie wykończysz go tym !?!  :|
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1033 : 2005-11-27, 16:23 »
Tia Gerwia, wypadna mu wsyzstkie dyski po kolei...:|
Ted nie ejst pierwszym i pewne nie otstanim jamnikiem ,ktory to trenuje, i jest zdrowy, i sie swietnie bawi.
Viz, taki tor z 9 przeszkod po prostej mozna nazwac mini toreczkiem dla poczatkujacych ;) Ale i tak ogromne gratulacje, u mnie pierwsze 2 miesiace byly posiwecone wogole na skupienie psa(m.m.) :P
Zapisane

labus_116

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1034 : 2005-11-27, 16:50 »
zakla komponuje tory(po raz pierwszy wyprobuje mojej przyjaciółki malamutek)własnie jestem w trakcie projektu tunelow..troche trzeba poczekac

ps.jak skacze fotki przesle
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1034 : 2005-11-27, 16:50 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1035 : 2005-11-27, 17:05 »
Gerwia, zdrowy i nieotyły jamnik moze normalnie trenować agility :roll: nie są to psy kanapowe, lubią ruch ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1036 : 2005-11-27, 17:09 »
Znaczy sie ty komponujesz tor? Czyli? Robisz przeszkody czy tory?:P Bo to spora roznica ;) A no i ten malamutek...:) On ma 5 lat? Jak jest u niego z posluszenstwem? I z agresja do psia? To pies czy suka?
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1037 : 2005-11-27, 18:24 »
Vizsla..... jak on daje rade ???? :shock: Nie wykończysz go tym !?! :|

To znaczy, ze jamnik to nie ma dać rady? :|
Jamnik moze skakać tyle co jest na najnizszych zawiasach i na tyle tez tylko mu pozwalam ;) Jamniki nie mogą skakać więcej niż mają w kłębie, a Teddy nie przeskakuje więcej. Może Ci się to wydawać dziwne, ale jednak wiem czy coś szkodzi mojemu psu, czy nie. Miałaś na myśli jego kręgosłup, tak?
Poza tym od ćwiczeń fizycznych, Teddy będzie miał jeszce bardziej wycwiczone miesnie i mocniejszy kręgosłup.
A jeśli chodzi Ci o to, że jamniki to grube parówy, które się szybko męczą (taaaa... mój ukochany stereotyp ;)), to Teddy jest bardzo szczupły i ma energii więcej niz niejeden wyżeł ;) Inaczej nei brałabym go na agility. Wiem jednak, że to mu wpływa na dobre ;)

zakla no czyli własciwie coś nam tam wychodzi :) Tylko mam problem, bo muszę zmienić mu przynajmneij 4 razy piłki. Bo szybko się cwaniakowi nudzą :P
Boze marzy mi sie juz taki poziom jak Wasz :)

Co do jamników w agility, to troch sie tym osttanio interesowałam ;)
W Polsce jest ich mało, bo ludzie poprostu traktują jamnika jako kanapowca, który naaje sie dla starszych ludzi :|. A potem opinia, że jamnik to głupi pies, bo nie ma gdzie spożytkować energii i rujnuje dom :P
Ale wie o tym naprawde mało ludzi ;) Poza tym wychować jamnika (szczególeni krótkowłosego) to nie lada wyczyn. Nie na darmo ostrzegają w książkach...
W Poznaniu poznałam jamniczkę, trenującą agility, Amiśkę -> Pani, która ją ma, jest zarejestrowana na DGM pod tym samym nickiem ;)
Oprócz tego trenowałam jeszce anetta z tego forum ze swoją 9nletnią jamniczką, no ale zaprzestała :)
Moja trenerka opowiadała mi, ze w Rydze na zaowdach w tym tygodniu bylo kilka jamnisiów :D Była zachwycona, mówiła, że śmiagają jak błyskawicę (jak mój zresztą -> nie nadążam za nim :P).
Ale przynajmneij wyrobiła mi się kondycja, bo bieg na 100 m z predkoscia swiatla mam opanowany :lol:

W Waszych klubach trenują jakieś jamniory? :chytry: Ja w sowim klubie jestem jedyna ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-11-27, 18:30 autor Vizsla »
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1038 : 2005-11-27, 19:31 »
U mnie nie ma, ale w forcie sa.
Viz, nasz poziom??:| Ojoj, nie chcesz do niego dojsc, wierz mi ;) Przed nami jeszcze duzo roboty, zeby mozna bylo byc zadowolonym i mowic o poziomie :) Ogolem malemu starsznie sie to podoba, wiec z nim biegam. Ale musimy jeszcze duzo pracowac, a zaczniemy znowu treningi dopiero od stycznia...:( Tym czasem cwicze z nim tylko troszke w domu...
Moj mlody staruch uwielbnia piszczalki, na nie niega jeszcze nawet lepiej niz na smierdziele :lol:
Zapisane

Rudi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 28
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1039 : 2005-11-27, 21:44 »
Przedstawiam Wam moją sunię - Rudi. :)






Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1040 : 2005-11-28, 08:25 »
Cytuj
tarunia no to dobrze zrobiłaś, szło Wam super, no więc mam nadzieję, ze spotkamy sie na następnych lekcjach
Tylko szkoda, że sie nei pożegnałaś
Spotkamy się spotkamy, w tą sobotę też bede tyle ze bede jechała pociagiem i nie wiem gdzie wysiąsc :P
A nie pożegnałam się, bo nie dość, że rodzinka przyjechała samochodem, to jeszcze siora wysiadla i zaczęła mnie poganiac :roll: A zapewniam Cie, ze jej zrzędzenie to nic przyjemnego, wiec poszłam zanim Ty skonczylas swój przebieg z tego co pamietam ;)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1040 : 2005-11-28, 08:25 »

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1041 : 2005-11-28, 09:01 »
Wiesz nie chodzilo o to że wszystkie jamniki się do tego nienadają tylko o to że moja jedna i druga ciocia (jedna ma druga juz nie) miala/ma jamnika i miał problem nawet ze zejściem ze schodow....! Dobra nie znam się na tej rasie więc wierze ze wiesz ile jesteś w stanie wycisnac ze swojego psiaka :lol:
Zapisane

labus_116

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1042 : 2005-11-28, 10:10 »
zakla: sunia,z posłuszeństwem srednio-strasznie uparta(tak ma 5 lat)
szczerze chciałam zrobic takie dwa tunele jeden miekki a drugi taki twardy.narazie robie projekt+wykonanie.
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1043 : 2005-11-28, 12:07 »
Ja też jestem w trakcie robienia rękawa !!! :)
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1044 : 2005-11-28, 13:28 »
Labus, to musimy sie spotkac :lol: Wpadajcie na kurs wiosenny do nas do Cavano, w dwa malamuty zawsze razniej, a ze do suczka, to moj maly bedzie w siodmym niebie ;)
Zapisane

labus_116

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1045 : 2005-11-28, 13:34 »
heh teraz mam zakla mało czasu w soboty ale jak sie moj terminarz zwolni to oczywiscie wpadne :)
sunia miała juz szczeniaki nie rod (kundelki) z powodu ze miała cieczke i jakis pies wparował do ogrodu i klops.nawet był podobny do malamuta...zabrało go dziecko niepełnosprawne.
szczerze to były niezły pomysł zakla abym wpadła na terning bo bym popatrzyla jak jest zrobiony tunel :)
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1046 : 2005-11-28, 13:57 »
Wiesz nie chodzilo o to że wszystkie jamniki się do tego nienadaj± tylko o to że moja jedna i druga ciocia (jedna ma druga juz nie) miala/ma jamnika i miał problem nawet ze zej¶ciem ze schodow....! Dobra nie znam się na tej rasie więc wierze ze wiesz ile jeste¶ w stanie wycisnac ze swojego psiaka :lol:

Zdarza się i tak niestety :(
jeśli moj mialby problem z zejściem ze schodów to daje Ci gwarancję, ze bym go nie brala :) To nie ma byc przeciez meczarnia dla psa, ale przyjemnosc :D
tarunia super, ze bedziemy mogly razem trenowac :)
glukozie sie chyba znudzilo, bo przestala chodzic :?



Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1047 : 2005-11-28, 15:20 »
Nowłaśnie i oto mi chodziło !!!:mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1047 : 2005-11-28, 15:20 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1048 : 2005-11-28, 15:29 »
Rudi prześliczna sunia, lubie patrzec na pracujące amstaffki :) a tak ogulnie to jest piękna :) z rodowodem pewnie? :)

Heh, ja juz bym dawno pojechala na te agility, ale... jak narazie brak kasy... za duzo w tym miesiacy wyciagnełam, zdecydowanie zadużo...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1049 : 2005-11-28, 15:51 »
Lab, to moze ja wyciac?
A tunel sztywny byl u nas jedyna przeszkoda kupywana ;) Reszta byla zorbiona przez ojca trenerki, procz rekawa- on byl robiony na zamowienie ;)
Zapisane
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 39   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 27 zapytaniami.