Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 39   Do dołu

Autor Wątek: Agility:D  (Przeczytany 115907 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #540 : 2005-09-05, 15:56 »
Ja nie narzekam kurde na to ze mam wolnego psa tylko mowie ze amm wolnego psa i w niczym mi to nie przeszkadza. Jak bede mogla to sobie kupie szybkiego psa. Owczarka niemieckiego nie mozna do mamuta porownac, o nie nie nie:) Poza tym ONek 40kg to juz duzy :P Za dwa lata to mamut juz nie bedzie biegal ;)
Sprawdzimy sie w poznaniu mam nadzieje.
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #541 : 2005-09-05, 16:36 »
No, ja nie widze problemu.

Uwazam, ze taki Brutus czy Twoj mamut, nie odbiegaja od siebie gabarytami raczej.
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

amigo

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #542 : 2005-09-05, 17:11 »
To tez zalezy od psa i jego budowy. Moze byc pies wazacy 50 kg jak moj olbrzym i biegac duzo szybciej niz 40 kilowy mamut. Zwirek biega bardzo fajnie, ale niestety nigdy do szybkich sie nie bedzie zaliczal, ale za to jest dokladny :))))). A tylko Zaklina wie ile w niego pracy wlozyla i chwala jej za to :))))))))))).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #542 : 2005-09-05, 17:11 »

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #543 : 2005-09-05, 20:56 »
Dzieki Ola za wytlumaczenie...:)

PS. a widzieliscie mojego psa od gory? On naprawde jest szeroki, chociaz ma krotka siersc...;)
Zapisane

amigo

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #544 : 2005-09-05, 21:05 »
Spoko ;). Ja biegalam z dwoma olbrzymami, psem - bardzo mocnym i troche wazacym, oraz suka - sucza, chociaz tez szeroka, ale duzo lzejsza od psa i w kilogramach i w budowie ;). Nigdy pies nie byl szybszy od suki, poza tym ona jest szalona i zawsze byla szybka, taki typ, kocha biegac i pracoawac. Hehe pamietasz Niuka jak wszyscy nakrecali swoje psy, a ja Nafke wyciszalam ;))))))))). Ona z niejednym belgiem moglaby startowac w zawodach w szybkosci ;).
Zapisane

martynka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #545 : 2005-09-05, 21:06 »
Moj On tez jest wielki:)i tez jest szeroki:) i mimo tego ze ma juz 6 lat czasy ma calkiem fajne:)a kiedys mial duzo gorsze niz teraz....!
Zapisane

amigo

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #546 : 2005-09-05, 21:13 »
Martynka, to nie do konca o to chodzi. Ja mam ponad 7 letniego olbrzyma i tez szybko biega, ale to inny typ psa. To sa psy typowo uzytkowe, mamuty sa inne. Inne maja przeznaczenie, dlatego uwazam, ze Zwirek radzi sobie super :))))).
Zapisane

martynka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #547 : 2005-09-05, 22:25 »
No pewnie ze sobie radzi super:)Ja tego wcale nie podwazam:)wrecz przeciwnie tylko mi sie wydaje ze troszke szybcij potrafil by smigac po torze....nie mowie tu o jakis zniewalajaco szybkich przegiegasz...ale chyba na troszke wiecej go stac:)ja tez myslalam ze nie wyciagne nic z mojego Ona a jednak..udalo sie...szkoda tylko ze po 5 latach trenowania :lol:
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #548 : 2005-09-05, 23:20 »
Mamuty to tez psy uzytkowe... gwoli scislosci.
Biegaja w zaprzegu, na dluzsze dystanse, ale rowniez osiagaja calkiem niezle predkosci.

A odnosnie Zwirka - radzi sobie wspaniale, i na pewno spokojnie zrobilaby z nim A2, ba A3 nawet. Gdyby tylko uwierzyla w siebie, i nie udawala ofiary ;]

Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #548 : 2005-09-05, 23:20 »

niuka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #549 : 2005-09-06, 00:35 »
o to, to, to, wlasnie o to chodzi Zakla. martwi mnie to, ze osoba pelna zapalu po pol roku mowi 'e tam, i tak nie zrobie a2, bla bla, on jest za wolny, bla bla bla', co jest? co sie dzieje? czasami trzeba uwierzyc w siebie by cos osiagnac - nie tylko narzekac i mowic 'ze to prawda', wydaje mi sie, ze wielu nie osiagneloby sukcesu (nie tylko w agility), gdyby nie zaparlo sie i nie uwierzylo w swoje i psie mozliwosci... swoja droga i z superowym psem nic nie osiagniesz jak nie bedziesz w niego i siebie wierzyc...
Zapisane

amigo

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #550 : 2005-09-06, 10:32 »
Nie wiem co sie tak uwzielyscie na Zakline :/.

Mami moze zle sie wyrazilam, chodzilo mi o inny uzytek, ale skoro juz o zaprzegach, to zobacz mamuty sa tam uzywane nie jako psy szybkie a raczej wytrzymale.

Zakline znam troche lepiej niz Wy i nigdy nie udawala ofiary, wrecz przeciwnie, zawsze mocno motywuje Zwirka zeby szybciej biegal. Znajdzcie druga tak mloda osobe, ktora wlozyla w psa tyle pracy, po pierwsze majac psa z zalozenia raczej nie nadajacego sie do takiego sportu, po drugie agresywnego, bo przeciez Zwirek na poczatku byl agresewny do innych psow, teraz jest juz zupelnie inny, ale to wszsytko dzieki pracy wlozonej w tego psa, wiec prosze mi to nie wjezdzac na Zakline ;))))))).
Zapisane

martynka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #551 : 2005-09-06, 15:03 »
Alez nikt na Zaklinke nie najezdza:) wrecz przeciwnie.....!ja mialam 12 lat jak zaczynalam z ONEM ktory byl wielki...i swego czasu jedyny taki wielolud w agilitowym swiecie w polsce:] i tez sie troche natrudzilam zeby biegal szybciej ale robie to nadal!przez 5 lat i efekty sa nadal!!!A zakla napewno ma duzo zapalu i wiele pracu wlozyla ale niech nie wali "smutow" ze nie zdobedzie A2:) ja to moge powiedziec co Niuka??:>hehehe (zaruje)
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #552 : 2005-09-06, 15:16 »
Nie przypominam sobie, aby ktoras z nas kolezanke zakle obrazala, ponizala czy robila inne swiadczace o braku kultury rzeczy.

Cytuj
Znajdzcie druga tak mloda osobe, ktora wlozyla w psa tyle pracy,

Ja Tobie moge wskazac kilkanascie takich osob, ale wiekszosc z nich, od samego poczatku wierzyla w siebie jak najbardziej, i teraz moge poszczycic sie niezlymi osiagnieciami nawet z tymi "niekoniecznie stworzonymi do agility" psami.
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

niuka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #553 : 2005-09-06, 15:50 »
Olka
powtorze to co dziewczyny :) NIKT nie najezdza tu na Zakle, ja wyrazam (mysle, ze laski rowniez) raczej swoje zmartwie faktem, ze tak mloda osoba wiekiem i stazem w agility sie zniecheca i mowi takie rzeczy - w dodatku nie posiadajac psa, ktory by sie nie nadawal badz nie chcial...
Kazdy musi wsadzic w psa prace by cos osiagnac, jedni wiecej drudzy mniej, jednak kazdy pracuje i nie narzeka (nawet Zuzia, na ktorej miejscu porzucilabym prace ze swoim psem chyba juz dawno niestety... niesamowicie dolujacy pies...)

nie dolujac bardziej Zakli, ale takich osob znam duzo wokol mnie, ktore mimo na poczatku niepowodzen i wydawalaby sie niklych szans na poprawe trenuja z wielkim zapalem i usmiechem na twarzy :) a i dzieki temu efekty sa
- pierszy raz w zyciu poznalam rodezjana, ktory byl agresywny, mial wszystko gdzies, nie interesowalo go zarcie, zabawki, sama wlascicielka - teraz w ten weekend ten pies ganial caly uradowany z frisbee w pysku, a i z wlascicielka pieknie pokazywal taniec z psem - jak byl w nia wpatrzony to wiedza ci, ktorzy widzieli :)
- sama Martynka moze cos powiedziec o psich predyspozycjach do sportu - ma beagla - rasa, ktora slynie z wielkiego nieposluszenstwa i majacego swojego wlasciciela w d... nie pracujacym na nic - poza zwierzyna za ktora najchetniejby gonil :P tym czasem Lucek swietnie konkuruje z innymi i nikt nie zaprzecza, ze ona musiala ciezko pracowac na to by teraz pies tak dobrze wspolpracowal z nia na torze :) wrecz przeciwnie ludzie nadal sie dziwia, ze bigiel biega i ze Martynka robi to razem z nim ;);)

pozdrawiam
i zeby nie slyszala tutaj wiecej 'bo i tak nie mamy szans na a2' bo zwymiotuje :P
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #554 : 2005-09-06, 21:58 »
Kurde, ludzie...:P Alez ja nie trace zapalu i nie mam zamiaru przestac trenowac! Nie udaje tez ofiary...:| Mam psa jakiego mam, a na IALu to on pierwszy raz w swoim zyciu biegal tak szybko :P Nie wiem jak bedzie z wyzszymi klasami, bo jak na razie w zadnych zawodach nie mielismy okazji startowac bo wszystkie na ktore sie wybieralismy zostaly poodwolywane :P A najblizsze sa chyba w Poznaniu. Moj pies z fresbee w pysku latac nie ebdzie bo to chyba statnia rzecz ktora moglaby go krecic...:)
A zreszta... Co ja tam bede sie przed Wami tlumaczyc- moj pies, moje bieganie, nasze sukcesy i niepowodzenia:) Co ma byc to bedzie...;) 
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #554 : 2005-09-06, 21:58 »

Gordonka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #555 : 2005-09-10, 15:36 »
Witam wszystkich! Ja bardzo bym chciała pojsc na agility z moim psem = i taki mam tez zamiar. Myślałam zeby pojsc do klubu = GRAF gdyż jest najblizej mnie. Wiecie cos o tym klubie, jak tam jest, jakie sa ceny i ogolnie treningi? Bardzo chciała, pojsc do Forta ale klub podobno miał sie rozpasc...
Zapisane

niuka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #556 : 2005-09-12, 12:28 »
czesc
nie wiem jak wygladaja teraz treningi w Grafie, ale podam Ci maila do Wandy (trenerki tamtejszej) - wyzly@o2.pl - napisz i umawiaj sie
Fort jako klub nie istnieje od wczoraj, podobno ma dzialac jako firma, ale wiele Ci nie powiem na ten temat, poniewaz niestety juz tam nie trenuje...
pozdrawiam
Zapisane

Aagata

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #557 : 2005-09-12, 15:47 »
Witam wszystkich! Ja bardzo bym chciała pojsc na agility z moim psem = i taki mam tez zamiar. Myślałam zeby pojsc do klubu = GRAF gdyż jest najblizej mnie. Wiecie cos o tym klubie, jak tam jest, jakie sa ceny i ogolnie treningi?

Polecam GRAF :) Znam Wandę osobiście, mogę śmiało powiedzieć, że świetnie szkoli psy, a agility u niej to super zabawa zarówno dla psa jak i właściciela:) Zresztą wystarczy popatrzeć na jej psy i sukcesy jakie odnoszą na zawodach(np. wczoraj w Białymstoku;)) Jak tam jest? Przede wszystkim pozytywne uczenie psa wszytskiego po kolei. Ceny, nie mam pojęcia.

Pozdrawiam!
Zapisane

Gordonka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #558 : 2005-09-13, 17:22 »
Dzięki!! Bardzo mi pomogłyście :P Postaram się zadzwonić dzisiaj do tej p. Wandy :P
Zapisane

AniaiSalma

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #559 : 2005-09-14, 18:07 »
Witam dziewczęta  :tuli: Wpadam po długiej przerwie bez internetu i od razu mam pytanie  :oops: Czy wiecie coś o zawodach w Poznaniu (przy okazji wystawy) ?
Zapisane

niuka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #560 : 2005-09-14, 19:54 »
hej Aniu
no zawody sie odbeda tak jak zawsze (tzn ze nie jest to pewne na 100% :P)
6 listopada, sedzia jeszcze nie znany, mysle ze uda sie dowiedziec kto to bedzie za jakis miesiac ;]
pozdr
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #560 : 2005-09-14, 19:54 »

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #561 : 2005-09-17, 11:49 »
Wiem, ze bylo kilku chetnych na nowy kurs w cavano:) Dzisiaj odbyly sie pierwsze zajecia, ale mozna dolaczyc jeszcze za tydzien:) Gdyby ktos byl zainteresowany dokladniejszymi danymi, to dac znac:)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #562 : 2005-09-17, 14:43 »
mastino napoletano też potrafi  dawać czadu w agility :)
http://www.mastino-napoletano.de/agility.htm
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #563 : 2005-09-17, 17:29 »
U nas trenuje cc- zblizone budowa:) Normalka. I kaukazy, i da i cala mase roznych ras sie widzialo trenujaca...:)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #564 : 2005-09-17, 17:37 »
a chow chow  w agility ktoś widział? :P wiem,ze bawią się w to shar pei..ale o chow jeszcze nie słyszałam ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #565 : 2005-09-21, 15:20 »
eee... Pewnie jak sie dobrze poszuka to i chowa sie znajdzie :P


Data wysłania: 2005-09-17, 18:40
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #566 : 2005-09-25, 10:33 »
a kto jedzie na zawody do Wloclawka? Niuka, Mami, ktos jeszcze? z racji zorganizowania a0 dla ofiar losu typu ja tez jedziemy ;) teraz na podworeczku cwiczylysmy zmiany za psem, wychodzily (co dziwne) i sie zastanawiam, czy zastosowac to na owych zawodach.. bo nie wiem czy nie nastapi wtedy 'zmulenie' i rozne dziwne akcje na torze :P ale zawsze jest nagroda za najlepsza detke, wiec mamy o co powalczyc ;)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #567 : 2005-09-25, 15:20 »
Ile trwa taki kurs agility i ile kosztuje? :chytry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #567 : 2005-09-25, 15:20 »

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #568 : 2005-09-25, 16:52 »
Gosia, to wszystko zalezy od klubu:) u nas 3 miechy kosztuja 120, w innych moze jest drozej, a moze taniej...:)
Kamaq, nas niestety nie bedzie bo qzynka z Bialego ma 18nastke a babcia tez z Bialego ma urodzinki:) Ale zyczymy powodzenia:)
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #569 : 2005-09-25, 17:16 »
ja tez jade na zawody do Wloclawka, dzis troche gorzej sie nam cwiczylo, ale np. wczoraj bardzo fajnie i dokladnie ;) wiec zobaczymy jak bedzie :wink:

Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 39   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 29 zapytaniami.