Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 39   Do dołu

Autor Wątek: Agility:D  (Przeczytany 115885 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #720 : 2005-10-22, 11:07 »
Właśnie dzisiaj mam zamiar, bo mam trening ;)
Zobaczymy co da sie zrobic...
Moze faktycznie mu to sie nie podoba, albo nei odkrylam jeszce sposobu - zobaczymy ;)
Zapisane

Russelka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #721 : 2005-10-22, 14:28 »
Vizsla, masz cudowne dziecko ;) Może się kiedyś spotkamy na torze... Ja teraz tylko o jednym myślę: o 22 grudnia! Szczeniaczki już się urodziły, może będe miała zdjęcia miotu (nie gwarantuje, bo ta hodowla jest w Irlandii ;)), ale to moja mama musi załatwić... Może uda mi sie ją przkonać żeby przebyła te 80 km do hodowli? Mam nadzieję, że tak :)
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #722 : 2005-10-22, 16:01 »
:) Popros meilem, to Ci zapewne wysla;) A masz fotki rodzicow?
Viz, zabierz malego na treing, moze mu sie spodoba;) Moj mamut na poczatku tez mnie olewal, ale mu stanowczo przeszlo :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #722 : 2005-10-22, 16:01 »

Borderek

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #723 : 2005-10-22, 16:08 »
Moja sunia też na początku nie była zachwycona,niektórych przeszkóe się bała. Ale Mami ma "cudowne ręce,które leczą" i teraz pies biega wszystko. Zaczeło to jej nawet sprawiać przyjemność.
Zapisane

Russelka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #724 : 2005-10-22, 17:19 »

Zakla, ja nawet nie znam do końca nazwy tej hodowli :) Ale poprosze mamę żeby mi podała to poszukam czegoś w internecie... Chyba więkoszość psów reaguje "mało zachęcająco" w stosunku do agility :D Ale nie trzeb asie zniechęcać, prawda? Pozdrawiam!
Zapisane

Borderek

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #725 : 2005-10-22, 17:45 »
Nie wolno się zniechęcać i trzeba próbować dalej, a może piesek jest jeszcze za młody i nie interesują go przeszkody
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #726 : 2005-10-22, 23:43 »
Dzisiaj miałam trening :)
Teddy spisywał się znakomicie, poza tym, ze w trakcie cwiczen chcial zabrac retrieverkowi z nowej szkocji pileczke piszczaca ;)
Ale fakt jest taki, ze nie powinno sie przynosic na treningi piszczacych pilek, bo to strasznie rozprasza uwage psa :|
Nastepnym razem chyba sama przyniose poszczaca :P
Ci ludzie pozyczyli mi ta pilke, wiec Teddy szedł bosko :)
Potrafi juz zrobic 5 hopek pod rzad :) ( 3 lekcja :lol: ) Na moje 'hop' :mrblue:
Takim sposobem pokonuje też palisadę, z tymze 'góra', tunel i koło ;) :P
Reszte pokonuje, ale na kladke musze mu pokazywac reka i hustawka rowniez ;) O slalomie nie wspominajac :P

Rozmawiałam też z trenerką o Lupku. Poradziłą, że skoro nie che na nic iść, to niech próbuje u niego wywołac instynkt myśliwski za pomocą, który mi podała. Trudno mi go opisac ;)

Mam nadzieje, ze jak skonczy ten roczek, czy troszke wiecej to tez bede z nim trenowac :)


Poza tym dziekuje za wszystkie komplementy dla mojego malenstwa :tuli:
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #727 : 2005-10-22, 23:45 »
Vizsla to widze ze swietnie wam idzie ;) Gratuluje błyskawicznych postepow :wink:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #728 : 2005-10-22, 23:50 »
Tylko sie martwie z tym, ze Teddy jest taki niecierpliwy i najchetniej to zamiast biec po palisadzie to by z niej skoczyl :P
Fakt, robi sie coraz dokladniejszy, ale musze na to uwazac, bo najchetniej to by od razu szedl na latwizne ;)

Mam pytanie: Ile u Was trwa przeciętna lekcja agility? :)
I tarunia kiedy zaczynasz treningi? :) Są jeszce wolne miejsca w naszej grupie :mrblue:
Przyjdz chociazby na lekcje probna, nic nie masz do stracenia :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #728 : 2005-10-22, 23:50 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #729 : 2005-10-22, 23:56 »
ja juz byłam na lekcji próbnej :) i mój głupl boi się zawsze napoczątku pokonać nowej przeszkody, a potem juz jest dobrze :)

tarunia, przyjdz na pierwszą lekcje w następną sobote ;) ijesli sie nie bedziesz słuchał lub cos takiego, to nie musisz prychodzic na następne ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #730 : 2005-10-23, 00:00 »
Ola i jak CI sie podobalo? :)
Bedziesz chodzic dalej do grupy ze mna i glukoza? :)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #731 : 2005-10-23, 00:26 »
No w sumie to moge przyjsc na probna zobaczyc ;) Ale na razie Smyk chyba nie bedzie sie skupial na mnie i przeszkodach, ale na innych psach :P No ale sprobowac nie zawadzi.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

glukoza

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #732 : 2005-10-23, 12:42 »
hehe no bk byla... mikiemu tesh szlo :D na poczatku super a pozniej... hohoho... jak mu sie slalom znudzil to sobie poszedl zobaczyc co teddy robi :P ah ten moj maluszek :P
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #733 : 2005-10-23, 13:04 »
No widziałam jakies wyprawy krajoznawcze Mikiego :lol:
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #734 : 2005-10-23, 13:07 »
hehe :P temu kretynkowi zaczol sie juz nudzic ten slalom :P no coz..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #734 : 2005-10-23, 13:07 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #735 : 2005-10-23, 13:14 »
Ja przed nasepna lekcja znowu zmecze troche Teddy'ego bo wcoraj mial tyle energii, ze nie nadazalam za nim :P
Ah zapomnialam, tego psa nie da sie zmeczyc :roll: :lol:
Zapisane

Russelka

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #736 : 2005-10-23, 15:49 »
Ha ha! No to Vizsla trafiłaś na super psiaka do agility! Poprawicie sobie oboje kondycję i napewno zżyjecie jeszcze mocniej ;)
Zapisane

Borderek

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #737 : 2005-10-23, 15:52 »
Vizsla gratuluje postępów. A może zabierz też młodego na kolejny trening,może jak zobaczy inne psy biegające po torku to mu się spodoba. Czekamy na zdjęcia z treningów. Pozdrowienia
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #738 : 2005-10-23, 16:22 »
Co do piszczacych pilek- to jest to, na co moj [ies nakreca sie niespotykanie jak na niego :P Ale oczywiscie nie piszcze jak biegaja inne psy...
U nas treningi trwaja roznie, ale dla poczatkujacych 1,5h, a my w zaleznosci, sredniozaawansowani- 1,5 ew.2h, a zaawnasowani(tj. my:D:P) po 2h.
Ja bym Ci nie radzila meczyc psa przed treningiem. Nie martw sie, jak zaczniecie pokonywac porzadne tory to meczenie psa bedzire zbedne;) Chociaz znam takie, ktore moglyby biegac naokraglo...:P

A juz za tydzien IAl :D
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #739 : 2005-10-23, 17:43 »
Chociaz znam takie, ktore moglyby biegac naokraglo...:P


No to jak moj ;) Ja znim jad en acaly dzien nad morze, a on wracajac ma ochote sie jeszce bawic :|
Nawet nasza trenerka mówi, ze on jest baaaaardzo energicznym psem. Nie da sie go zmeczyc :P
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #740 : 2005-10-23, 17:51 »
To i lepiej;) Moj mamucik po forsownym dwuhodzinnym treningu jest zmeczony, ale po pol godzinie odpoczynku moze znowu biegac;)

Zastanawiam sie, jak on sie wyrobi na IALu, jak mamy 5 przebiegow...:/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #740 : 2005-10-23, 17:51 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #741 : 2005-10-23, 18:33 »
Wow no to nieźle :roll:
Teddy to by pewnie zrobił z 20, ale ja... ? :roll:

A tak z innej beczki.. Tedduś jest chyba chory :( Nic nie je, jest osowiały, ciągle śpi, ma smutne oczy, ciepły nosek i śmierdzi mu strasznie z pyszczka. Jest jakies powiazanie z tym, ze piesek ma przepukline, ktora na zime bedzie mial operowana? Boje sie o niego.. :(
Zapisane

glukoza

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #742 : 2005-10-23, 19:40 »
uuu :( biedny teddus :( moze sie wczorajszej gazety najadl :P ciekawe co mu jest... :( ucaluj go ode mnie :*
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #743 : 2005-10-24, 14:01 »
Lec szybko do weta, bo to moze byc babeszioza!

PS. 5 przebiegow, a kazdy po ok. 20 przeszkod :P
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #744 : 2005-10-24, 15:23 »
Visla chyba będę ;)

tarunia, muszisz odwracać uwage psa smakołykami ;) mój miał wielką ochote pobawic sie z Nova Scotią, wiec dla pewności mialam go na smyczy i jakoś poszło ;)

boje się tylko jazdy pociagiem, bo Lukas nie chciał juz dwa razy wysiąśc  :| bał sie ze wpadnie w ten odstęp  :?

Visla i jak tedy?
« Ostatnia zmiana: 2005-10-24, 15:27 autor Ola14 »
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Tiggy

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #745 : 2005-10-24, 16:10 »
Sluchajcie potrzebuje pilnej porady :P
Co sie pisze w zgloszeniu na zawody, bo nie wiem czy dobrze wyslalam?
A ja sobie zrobilam tyczki do slalomu z rurek PCV i cwiczymy to, czego Afra sie za chiny nie chce nauczyc... :P
Zapisane

Borderek

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #746 : 2005-10-24, 16:19 »
Napewno imię i nazwisko przewodnika, wiek,rase,imię psa. Kategorie w której startujecie i klub lub miato z którego jesteście. Ale tak dokładnie to nie wiem,bo mnie wyręcza Martyna.
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #747 : 2005-10-24, 16:24 »
Ktora Martyna? Ta od Raptora i Lucka??
Jesli tak, to wyslij mi na PW jakies namiary na nia.. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #747 : 2005-10-24, 16:24 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #748 : 2005-10-24, 16:37 »
Mam dobra wiadomosc :)
Teddy od wczorajszego wieoczru czuje sie lepiej! Na wieczornym spacerki ( ana ktory wyciagalam go sila :() udalo mu sie zalatwic... Do domu wrocil jakby inny pies :P
Żywy, bez temperatury, z wilgotnym noskiem i normalnym brzuszkiem :)
Bardzo mi ulżyło :)
Prawdpodobnie najadł się czegoś na mojej imprezie urodzinowej.. To taki mały złodziejaszek :P
Zapisane

sorte

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #749 : 2005-10-24, 17:29 »
tiggy- w zgłoszeniu pisze sie dane właściciela i przewodnika, dane psa (imie, wiek, rase)
kategorie w której chcesz startować, klub do ktorego należysz
jeżeli są to twoje pierwsze oficjalne zawody to dopisujesz jeszcze:" jednocześnie prosze o wydanie karty pracy"
mam nadzieje ze o niczym nie zapomniałam  :roll:
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 39   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 28 zapytaniami.