Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 39   Do dołu

Autor Wątek: Agility:D  (Przeczytany 115836 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rudi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 28
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #990 : 2005-11-22, 20:28 »
Moja sunia nie ma rodowodu, dlatego ją wysterylizowałam, a na pewno znalazłaby na jej szczeniaki chętnych. Psy sprzedawane z hodowli nie powinny być bez rodowodów, tzn. metryczek (bo dopiero właściciel wyrabia rodowód), mogą nie być to psy wystawowe, zły kolor, złe kątowanie, braki w uzębieniu, ale zawsze muszą mieć metryczkę, w umowie też może hodowca zaznaczyć, że sprzedaje psa tylko do "kochania".
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #991 : 2005-11-22, 20:33 »
Hymm...? Kto tak mówił?
Pies rodowodowy, jeśli nadal nei widzisz róznicy, to taki pies, po którym mozesz sie spodziewac okreslonego wygladu (jak nam wszystkim doskonale wiadomo - psy sie roznia budowa ( :roll: )), cech eksterieru oraz cech psychicznych. Tym własnie różnia sie od tych bezrodowodowych.


A JAK BĘDZIECIE NEGOWAC PSY BEZ PAPIERÓW "KUNDELKI" TO LUDZIE BĘDA SIE BAĆ PSA Z NIEWIADOMYM POCHODZENIEM I TE W SCHRONISKU ZAPUSZCZĄ KORZENIE!!!!!!!!!!!!

Czy Ty umiesz czytac ze zrozumieniem? :|
Nikt tu nie neguje kundelki, tylko stara sie Ci wytlumaczyc ze zapelnianie nowych schroniska (bo dla Ciebie to przeciez nic zlego) to nic dobrego. I moze sie zle skonczyc.
I tak Ps. Sama przyczyniasz się do coraz większej ilości psow w schroniskach :|

Nie jesteś pierwsza w tym swoim genilanym pomyśle o rozreklamowaniu. Otóż robi to każdy wolonatariusz, schroniska mają swoje strony. To pomaga, owszem. Ale przyrost jest tak silny, że dom znaduje dziennie 15 psow, a druego dnia przychodzi 20. Dzieki takim cudownym rozmnazaniu mieszańców ich przybywa.
A jak juz napisałąś: są takie przypadki, że pies z rodowodem trafia do schroniska.
Tzw. wyjatek potwierdza regułę.
Otóż spojrz prawdzie w oczy, ze rodowodwe trafiaja duzo rzadziej do schronisk. Żaden nieodpowiedzialny właściciel nie bedzie wydawał na psa 3000 zł, a potem ot tak, się go pozbedzie. Poza tym nie oszukujmy sie, ale polowa tych rasowych (rodowodowych - taaa jest ich po 5 na schronisko gora) to porpostu uciekinierzy, psy kradzione, badz tez z jakis powodow (np. alergia dziecka) oddane do schroniska.

Ale skoro jestes tak zaslepiona stwierdzeniem, ze nie robisz nici złego, to krzyz na droge, najlepiej zaloz jeszcze hodowle.

I Pees. Nie pytałam się, który raz twoja sunia ma szczeniaki, tylko po co to robisz. A to jak widać różnica. 

O bosheee...... naucz się czytać ze zrozumienie !!! Właściwie to cofnij się do pierwszej klasy podstawówki i uważaj na lekcjach !!! Bo widać nie robiłaś tego.....

Jak chcesz śledzić temat to go śledz a nie wcinasz się w połowie..... i nie wiesz o co lata.... (poszukaj sobie fragmętu o psach z rodowodem co mają różne wady bo ja Cię z tego nie wyręcze !!!)

Tak jest coraz większa ilość psów w schronisku ale nie przez dzieciaczki mojego Nanutka...... bo one jeszcze się nei narodziły !!! Więc nie zapełniają schronisk......... jeśli tak im życzycie to fajne z Was wielbicielki psów a może nie jedna z Was sprawdzi się w zawodzie JASNOWIDZA co ???
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #992 : 2005-11-22, 20:43 »
Wiesz co? Nie skomentuje Twojej wypowiedzi :roll:
Moze tylko to: :hahaha:
Dobra dziewuszki, wracamy do tematu głównego ;)
talut ciesze sie, ze zaczynasz kurs :) Ja osttanio nie byłam, bo były babci urodzinki, ale za tydzień jadę :)
To co ja mam, to niby zwie sie kurs, ale po zapłaconych 2 miesiącach, trzeba będzie zapłacić za kolejne 2 miesiące itp.
teraz własnie mam problem, bo w połowie grudnia mija termin.Około 17.12 jade z Teddym na operacje przepukliny, wiec bedzie mial przerwe (akurat na swieta i nowy rok - bedzie ok ;)). Trzymajcie kciuki za mojego popopiecznego. Z Lupelasem moze tez zaczne biegać.
Kilka dni temu zrobiłam tor na podwórku i faktycznie go to zaczyna wciągać. A jak cwiczę z Teddym w domu to robi wszystko to co on, mimo ze nie ma tkaiej potrzeby ;)
A do tego jeszce qń na wakacje dojdzie :) Łojej, ten rok zapowiada się fantastycznie :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #992 : 2005-11-22, 20:43 »

Rudi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 28
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #993 : 2005-11-22, 20:45 »
Gerwia nie denerwuj się tak 8). Ja ich wypowiedzi rozumiem i zgadzam się z nimi, ale Ciebie też nie potępiam. Masz pewność, że wszystkie trafją do kochających domów? Mam nadzieję, że tak bo amstafy źle znoszą częste przeprowadzki, krzyki w domu (wiem to po swojej), nerwową atmosferę, chociaż pewnie sama o tym dobrze wiesz. Ale powiedz mi jedno skoro wyrobiłaś jej rodowód to dlaczego jej nie wystawiałaś?
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #994 : 2005-11-22, 20:58 »
Wiesz my ją kupiliśmy jako psa do kochania a nie wystawowego.... (nietwierdze że te wystawiane nie są kochane) Chcieliśmy psa z rodowodem bo miałam wcześniej XENE moją kochaną lalunie (6-tyg. bez rodowodu) amstaffkę. Mimo leczenia zdechła na kociego tyfusa (parwowirozę) nasza cała rodzina tak to przeżyła...... jakby odszedł ktoś z rodziny normalnie masakra To jej proszące spojżenie na jej malutkim puszczku było widać ból.......moje maleństwo..... Minęły ponad 2 lata a ja nadal jak o tym myślw to łezka mi się w oku zakręc..... :( Dlatego wzieliśmy Dinę z wiadomego pochodzenia i szczepieniami !!!


Data wysłania: 2005-11-22, 20:56



A tak pozanawiasem w temacie jutro wstawie zdjęcia własnorecznie robionych przezskód dwóch styacjonat i murku !!! JESTEM Z NIECH DUMNAAAAAA !!! :mrgreen:
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #995 : 2005-11-22, 21:30 »
W sobote jade juz na probne zajecia :D Caly czas czarno to widze, bo dzisiaj Smyk w ogole mnie nie sluchal :roll: Ale co tam, raz sie zyje :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Golden_Tina

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #996 : 2005-11-22, 21:36 »
Tar, trzymam kciuki :)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #997 : 2005-11-23, 08:05 »
Dzieki :) Ale dzisiejszy spacer mnie jeszcze bardziej zdołował. Ten pies ma mnie po prostu w doopie momentami :(
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #998 : 2005-11-23, 12:23 »
Dzieki :) Ale dzisiejszy spacer mnie jeszcze bardziej zdołował. Ten pies ma mnie po prostu w doopie momentami :(

Każdy psiak tak jak my może mieć zły dzień...... :)


Data wysłania: 2005-11-23, 11:44
to moge przysłać ci zdjęcia, opsiac dokładnie charaktery psów ze schronisk,
W Gdańsku jest kilka rottków, kilka amstaffów, jednem pit bull, dwa dalmatyńczyki, kilka dobermanów, husky, boksery, jamniki itd. itd.


Czekam na fotki i notki :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #998 : 2005-11-23, 12:23 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #999 : 2005-11-23, 13:24 »
to sobie troche poczekasz, bo od jakiegos czasu nie jezdze do schroniska... jednak postaram sie jak najszybciej
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1000 : 2005-11-23, 14:20 »
Oki. :)
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1001 : 2005-11-23, 15:46 »
Gerwia, jak znalezienie psom rasopodobnym(czyt. chociazby tym leosiom) jest takie latwe, to prosze Cie, wjedz na forum [....]anii, na psy w potrzebie- tam jest kilkaset stron o psach, ktore szukaja domu. Znasz moze kogos, kto chce suke ONa? Albo dn? Jest cala masa bezdomnych psow rasopodobnych, coraz wiecej sie robi czysto rasowych, ktore najczesciej byly uzywane jako rozmnazalnie...:|
I pytanie- wiesz, co to metryka, a co rodowod? Zeby Twopja sucz miala rodowod, to musialas pwnego pieknego dnia pojsc do zwiazku, aby go wyrobic na podstawiee metryki. Metryke dostaje kazdy szczeniak po rodzicach z uprawnieniami, ale jezeli ma on jakies wady, to ma wpis "pet"/"nie do hodowli".
Tina, cos ok.2 miesiecy. Ogolem to kursy sa dla poczatkujacych, zaawnaswoani i sredniozaawansowani placa po prostu skaldki;)
 
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1002 : 2005-11-23, 19:54 »
Gerwia, jak znalezienie psom rasopodobnym(czyt. chociazby tym leosiom) jest takie latwe, to prosze Cie, wjedz na forum [....]anii, na psy w potrzebie- tam jest kilkaset stron o psach, ktore szukaja domu. Znasz moze kogos, kto chce [****] ONa? Albo dn? Jest cala masa bezdomnych psow rasopodobnych, coraz wiecej sie robi czysto rasowych, ktore najczesciej byly uzywane jako rozmnazalnie...:|
I pytanie- wiesz, co to metryka, a co rodowod? Zeby Twopja sucz miala rodowod, to musialas pwnego pieknego dnia pojsc do zwiazku, aby go wyrobic na podstawiee metryki. Metryke dostaje kazdy szczeniak po rodzicach z uprawnieniami, ale jezeli ma on jakies wady, to ma wpis "pet"/"nie do hodowli".
Tina, cos ok.2 miesiecy. Ogolem to kursy sa dla poczatkujacych, zaawnaswoani i sredniozaawansowani placa po prostu skaldki;)
 

Moja Dina ma rodowód wyrobiony ale wszystkich wystaw nie zaliczyła !!!

A jeśli chodzi o [....]anie to nie mogę sie tam zarejestrować coś nie tak chyba z moim kompem !!
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1003 : 2005-11-23, 20:09 »
http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,25678.0.html Gerwia czytałas to? :roll: jestes taka samą rozmnażaczką, jak tamta Monika, niestety...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1004 : 2005-11-23, 21:57 »
Nie jestem taka sama bo to niemożliwe (każdy jest inny na swój sposób).....

ZRESZTĄ TEN TEMAT UWAŻAM ZA SZKOŃCZONY !!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1004 : 2005-11-23, 21:57 »

czasem

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1005 : 2005-11-24, 13:34 »
Nie rozumiem czemu kłócicie sie o to czyje psy zasilą schroniska???? Czy to takie wazne??? Ważne że tam są i trzeba im pomóc!  Hmmm..... Nie łapie tylko co to jest "rozmnażaczka".... Ola14 wymyśliła chyba jakiś nowy termin..... no, no,. no :/
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1006 : 2005-11-24, 15:08 »
A co ty myślisz, ze ja nie pomagam zwierzętom ze schrona ? :roll:

Dlaczego sie kłucimy? heh, to bardzo proste... Niestety psie cieprnienie w schroniskach nie zniknie, jeśli ludzie nadal bedą rozmnzac swoje niby rasowe psy ;)
Dobra koniec, bo to nie ma sensu.

Tarunia napewno jedziesz w sobote?
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1007 : 2005-11-24, 15:56 »
Powiem tak:Miałam na myśli wypowiedz innych ludzi!!
Sama bym nie rozmnożyła Kory za żadne skarby świata!!
Po prostu miałam na myśli to że i tak ludzie będą myśleć tak jak im się podoba i robić!!
Szkoda że prawo nie zabrania rozmnażania psów bez rodowodu!!

Ola14 Chce się brać za hodowle psów rasowych jak napisałam powyżej za żadne skarby świata nie rozmnożyłabym kory!!

VizslaJa też uważam że gdy ktoś myśli tylko ow wyglądzie jest kretynem!!!!
Szczerze powiem do wszystkich że szkoda ze zbanowali Monie bo teraz nie wiadomo co ona z tymi szczeniakami robi!!
Na 100% je nie uśpi , może jej samę umrą będą na coś chorowali!!
ehh zreszta z tym  :roll:

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1008 : 2005-11-24, 16:28 »
Czasem... Hmm, ciekawe sa Twoje teorie. Jesli ktos jest przeciwny rozmnazaniu psow bez UPRAWNIEN, to nie ma mozliwosci pomagac bezdomnym zwierzakom? Jezeli ktos chce miec psy rasowe, to to go wyklucza od pomagania psom bezdomnym? Moim nastepnym psem ma byc rasowy pies, poniewaz odpowiada mi zarowno wygladem jak i charkterem, a poszukiwalam psa ktory bedzie spelnial moje oczekiwania sportowe, oraz wystawowe. I co? Czyli nie moge pomagac bezdomnym? Wyobraz sobie, ze jednak moge. Chociazby ostatnio wzielam do siebie na kilka dni da bezdomne, porzucone szczeniaki. Wczesniej zbieralam okoliczne przybledy, a jezeli moje psy ich nie akceptowaly- to je karmilam i szukalam im domu.
Ehh... Dobra, wracamy do agility.
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1009 : 2005-11-24, 18:35 »
Jak wracamy to wracamy - obiecane foty :







Data wysłania: 2005-11-24, 18:34
Czyż nie są urocze ??? :mrgreen:
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1010 : 2005-11-24, 19:00 »
Ola na pewno bede :D A dzisiaj na ostatnich zajeciach z posluszenstwa Smyk byl grzeczniutki :)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1010 : 2005-11-24, 19:00 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1011 : 2005-11-24, 19:34 »
Sorka Kora, coś pomyliłam, ale  jestem ostatnio przewrazliwiona ;) :P

Gerwia fajniutkie to :D

Ja musze mame przekonać, teraz buty i inne zimowe rzeczy mam, wiec mam nadzieje, ze czegos nowego nie wymyśli :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1012 : 2005-11-24, 19:42 »
Dzięks :D
Zapisane

labus_116

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1013 : 2005-11-25, 10:12 »
fajne jak to zrobilas?a jak kupilas to gdzie?
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1014 : 2005-11-25, 10:26 »
Murek zrobiony jest ze styropianu (z obrobiną błota), a stacjonatki z drewna i wszystko pomalowane !!! :)
Zapisane

labus_116

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1015 : 2005-11-25, 10:41 »
fajowo musze cos skonstrułowac :)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1016 : 2005-11-25, 10:49 »
A z kolei dzisiaj Smyk na spacerze mi uciekł znowu za jakims tropem... :roll: Jestem bardzo ciekawa jak sobie bedziemy radzic w sobote :?
A ja tez w koncu musze sie zabrac do zrobienia jakichs przeszkod :) A jest mozliwosc zrobienia jakos tego rekawa samemu?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1017 : 2005-11-25, 15:26 »
tarunia rekaw i tunel to taniusko mozna w sklepie dla dzieci kupić :)
Dziewczynki to jak widzimy się w jutro na treningu? :tuli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1017 : 2005-11-25, 15:26 »

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1018 : 2005-11-25, 15:40 »
tarunia rekaw i tunel to taniusko mozna w sklepie dla dzieci kupić :)

Za ile i gdzie ??? Bo jak ja byłam się wywiedzieć to taki krótki (3m) był za 80 zł - to raczej nie tak tanio !!!
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1019 : 2005-11-25, 15:50 »
No własnie Viz gdzie dokładnie?
No a ja jednak nie wiem czy bede :( :cry: :( Smyk sobie dzisiaj coś z łapką zrobil i troche kuleje :? Żadnej rany nie ma, jak sie dotyka tej łapy to nie piszczy tylko ją podnosi. Ale jak do jutra nie przejdzie mu, to nas nie bedzie na agility :(
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 39   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 33 zapytaniami.