Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 35 36 [37] 38 39   Do dołu

Autor Wątek: Agility:D  (Przeczytany 114785 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1080 : 2005-12-15, 23:09 »
DZIEX JUTRO WSTAWIĘ :)



Data wysłania: 2005-12-13, 21:38
A tyo nasz renkawcio lub jak ktowoli miękki tunel !!! ;)



Yeah....... teraz nie wiemy za co sie zabrać sztywny tunel czy moze oponka ??? Albo jeszcze coś innego ?
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1081 : 2005-12-16, 14:49 »
Supcio :lol: Mi zorbienie kola zajelo ok....15 minut :P
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1082 : 2005-12-16, 15:39 »
Tak ale my chcemy takie na stelażu !!
A może slalom??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1082 : 2005-12-16, 15:39 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1083 : 2005-12-16, 15:55 »
Wczoraj uczyłam Dinę slalomu........ Umie juz na trzy tyczki !!! :)
Ten post napisałas 12 grudnia, a na dogo 28 listopada wstawiałas fotki nowo narodzonyh szczeniaków Diny, pomijam fakt ze sa bez rodowodów i będa kolejnymi astopodobnymi jakie zapełniają teraz schroniska, chciałam zapytac : CZY WEDUG CIEBIE SUKA NIE POWINNA ZAJMOWAC SIĘ W TYM CZASIE SZCZENIAKAMI ZAMIAST UCZYĆ SIE POKONYWANIA PRZESZKOD W TORZE AGILITY?   :grr:
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1084 : 2005-12-16, 16:01 »
Yhh... :| Aujeszka, blagam, nie poruszaj znow tego tematu, bo nie wtrzymam i znowu zaczne jej mowic, co o niej mysle... :[
Ale ja mowie o kole na stelazu...
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1085 : 2005-12-16, 16:14 »
Co do koła tez zrobiłam... Góra 15 minut.
Okropnie żałuje, że nie mam ogródka :(
No, ale jutro treniol ;)

Aujeszka ;)
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1086 : 2005-12-17, 16:50 »
Hmmmmmm..... możesz wstawić jakieś foty kółunia !!!
Aujeszka psa slalomu uczyłam w domu i to nie przeszkoda jumping-owa wiec pies sie nie męczy !!!!
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1087 : 2005-12-17, 17:44 »
Gerwia z tego co pisałas Dina  przez przeszkody również skacze.
Sunia potrzebuje troche czasu i spokoju na odchów szczeniąt i dojście do siebie po porodzie!
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1088 : 2005-12-17, 17:51 »
Jak chcesz nawiązywac do tego co dzieje sie na dogo to napisz to tam....... Tam byłu duzo takich samych pytań:"Czy nie za wcześnie???" i ja na nie odpowiadałm -nie chcemi sie powtarzać!!!!!!!! Dzięki za przypomnienie kiedy Dina rodziła, bo wiesz nie pamiętałam  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1088 : 2005-12-17, 17:51 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1089 : 2005-12-17, 18:07 »
I po treningu ;)
Jestem mega zachwycona, Teddy robił z biegu huśtawkę na komednę "góra!". Ale zarzymuje się dopiero jak powiem mu "stój". Mam nadzieje, ze niedlugo sie na tyle wycfani, ze sam sie bedzie zatrzymywal ;)
Mamy tez nowy sposób na nauke slalomu, toteż Teddy juz przzestal omijac tyczki :) Super porpostu!
Ten śnieg mu służy ;)


Ps. Nie wiem czy się pytałam czy nie, ale...
CZY KTÓRAŚ Z WAS ZAMIERZA SIĘ WYBRAĆ NA SYLWESTROWE ZAWODY Z CIECHOCINKU? :) My w końcu bedziemy, glukoza z tego forum prawdopdobnie tez ;)
Wszystko zalezy od tego, czy podciagne pare ocen :)
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1090 : 2005-12-17, 18:09 »
Gerwia, nie ma sprawy, nie musisz dziękować ;)
Nawiasem mówiąc, niezły dajesz popis swojej kultury i inteligencji...
Masz niespełna 15 lat a zachowujesz się jakbyś pozjadała wszystkie rozumy. Nie masz racji w wielu kwestiach a upierasz sie jak małe dziecko które chce cukierka, mam nadzieje że wkońcu dorośniesz i zrozumiesz błędy.
Przemyśl sobie wszystko co zostawło Ci powiedziane.
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1091 : 2005-12-17, 19:10 »
Vizsla jaka masz nową metode nauki slalomu???

Aujeszka dopóki nie zaczęłas tego tematu był względny spokój po burzy na tym forum (patrz kika stron wcześniej), jak chcesz dodać coś nowego na ten temat TO PROSZE NA DOGO!!! albo na priv, albo załóż nowy wątek, temat, bo ten zaśmiecasz na nowo! I co z tego że mam 15 lat??? A z mysleniem to raczej skierowałabym to do innych, bo ja sie nudze jak na okrągło słucham tego samego!
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1092 : 2005-12-17, 19:16 »
Hehe Gerwia ostatnio szłam przodem pokazując Teddy'emu gdzie ma iść, ale słusznie trenerka zauważyła, że Teddy jest tak zapatrzony w zabawkę, że nie patrzy gdzie lezie i nie raz się w tyczkę władował.
No to teraz muszę iść (a raczej biec, dzisiaj sie ze dwa razy wywaliłam) tyłem, pokazując zabawką jak Tesior ma biec. O dziwo łapie i nie omijał tyczek i wogóle boskoł chodził. Mam nadzieje tylko, ze to nie tkaie jednorazowe, bo on czasem tak ma :P
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1093 : 2005-12-17, 20:33 »
Gratulacje my cały zcs ćwiczymy !!!  :spoko:  8) :spoko:
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1094 : 2005-12-18, 00:03 »
A ja dzisiaj nie byłam :( :cry: :( Już się od kilku dni cieszyłam ze wreszcie trening (bo tydzien temu nie bylo), a tu nagle.... Smyk zaczął kulec :? Wczoraj wieczorem chodzil praktycznie na trzech łapkach, dzisiaj już troche lepiej, ale wolałam go nie przemęczać. Czemu wszystko zawsze wychodzi u mnie nie tak jak powinno...? :|
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1094 : 2005-12-18, 00:03 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1095 : 2005-12-18, 10:14 »
tarunia nie martw sie, Smyk dojdzie do siebie w przerwie śwątecznej i w noy rok będzie gites :)
Ps. I tak wczoraj były tylko 3 osoby, w tym glukoza prawie nie cwiczyla, bo Miki odmówił posluszenstwa.
No to... Ogólnei fajnie, bo cały tor był dla dwóch osób :)
Zapisane

amelcia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1096 : 2005-12-20, 18:23 »
A ja z Enterem ćiczę głównie skakanie. mam raczej nie pozwala na konstruowanie takich cudów
A co do slalomu to jest to dla mnie największy problem
Enter omija tyczki lub je wywraca
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1097 : 2005-12-20, 18:59 »
A Enter jakiej rasy? ;)
I gdzie ćwiczysz to skakanie?
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1098 : 2005-12-21, 15:49 »
Podejzewam, ze u siebie w domu.
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1099 : 2005-12-28, 20:46 »
Mówią, ze najwięcej problemów jest ze slalomem. Dzisiaj zrobiłam moim psą tor do slalomu. Narazie mam tylko z 4 tyczki.

 Nie wiem dokładnie jak ich uczyć by sobie utrawlili, ale Oliver odrazu pojął o co chodzi i coraz szybciej pokonuje slalom. Najpierw zaczynałąm od slalomu między nogami :P Igor raczej jeszcze nie jest pewny co ma robić gdyż zatrzymuje się i zaczyna mnie porsić o nagrode itp. ale coraz lepiej mu idzie.

 Jutro równiez wykąbinuje jakieś przeszkody które bedą chociaż przypominać te orginalne na torze Agility ;)
Myślałam, zeby uprawiac jakiś sport z moimi psami.
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1100 : 2005-12-29, 18:56 »
Dzisiaj ćwiczylam z Dina na śniegu bylo fajowo :P Wejdzcie na forum ogólnie poświecone AGILITY !!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1100 : 2005-12-29, 18:56 »

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1101 : 2005-12-29, 20:39 »
Już jest ogólnopolski portal agility, nie wiem po co zakładać kolejne fora...:| A i tak najwięcej w sprawach agility dzieje się na [....]anii i psach sportowych.

My teraz, kiedy nie ma treningów, ćwiczymy sobie slalom, wejścia itp., wysyłanie na przód na huśtawkę, samoistne zatrzymywanie się na strefie i czekanie(dłuuugie, i takie krótkie, czyli różne:P) aż na mój znak biegniemy dalej :) A no i Matrixa trochę chodzić po desce uczę :P I slalom już robi prawie sam(znaczy z pokazywaniem ;))
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1102 : 2005-12-30, 10:14 »
Ja z Teddym za zaleceniami ćwiczę wysyłanie, ale wychodzi mu bardzo dobrze, wiec praktycznie nie mam co narazie...
I o dziwo juz nie jest taki trzepniety, ale jest skupiony bardzo. Nareszcie :D
Zabralam sie wiec za dog-dancing, uklad idzie calkiem calkiem :)
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1103 : 2005-12-30, 10:44 »
To good'owo :)
Ja mam wogole z mamutem bardzo kiepska prace na odleglosc, we wszystkim. W slalomie udalo mi sie kilka razy(juz wczesniej) zrobic tak, ze stralismy przed slalom, ja wysylalam psa do slalomu, a sama zostawalam, a pies robil do konca, gdzie czekala na niego nagroda ;) Tak samo robie teraz z hustawka, i probuje z kolem, ale chyba przestane, bo to sie czesciej konczy zrzuceniem na siebie kola niz przeskoczeniem beze mnie :P Moje zdolne malenstwo :lol:
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1104 : 2005-12-30, 10:57 »
Hyh zdolny mamut :lol:
Mój jest oidważny, ale aż za... :? Jak go uczyłam wcześniej kładki to potrafił ze środka zeskoczyć... Masakra... To samo było z huśtawką, kiedyś tak szybko wbiegał, że hustawa nie zdazyla nawet na druga strone przeskoczyc, bo moj pies juz dawno z niej zeskoczyl :roll:
Teraz ćwiczę coś takiego:


To znaczy w domu ;) Bo ostatnio miałam to na treningu.
Hyh byloby to proste, gdyby nie to, ze Teddy jest 2 m ode mnie, a hopka ktora ma przeskoczyc 1,5 m od niego :lol:
Ehhh ciezko na poczatku bylo, wogole nie kumal o co chodzi :P
Legenda:
Kioleczko z literka V - ja :P
Koleczka z litetrka T - Teddy
Czarne kreski - hopki
Szare strzalki - kierunek cwiczen Teddka :P
Zapisane

zakla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1105 : 2005-12-30, 11:38 »
Hehe. My ostatnio cwiczylismy mieszczenie sie w ciasnych lukach na treningu. Zaraz narysuje i wstawei:P


Data wysłania: 2005-12-30, 10:27
tadam 8)
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1106 : 2005-12-30, 15:15 »
Też to miałam! Właśnie na ostatniej lekcji :D To co pokazałam i właśnie to :)
Spójrzcie :kocham:
Zapisane

Gerwia

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1107 : 2006-04-15, 21:44 »
I co tam slychać :)
Dawno mnie tu nie było wklejam nowe zdjęcia Diny :)




----->>>> BOSKA FOTA :)



I to na tyle
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1107 : 2006-04-15, 21:44 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1108 : 2006-04-16, 08:58 »
Vizsla mam do ciebie pytanko w sprawie Agility :) jeżeli jamnik oczywiście prawdziwy :lol: który skacze na swoją wysokość bo ma krótkie łapy zeby nei było jakiegos tam obciążenia (nie znam sie zabarzdzo :roll: ) to czy ja jak mam psa jamnikopodobnego o długich sprężystych łapach to moze coś mu grozić?
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1109 : 2006-04-16, 09:05 »
Mysha, Bianka to zwykla sunia o normalnej dlugości kręgosłupie i proporcjonalnych nóżkach, więc jej nic sie nie stanie :)
Jamniki maja zagrozone, poniewaz maja bardzo krotkie lapy i przy nadmiernym "gimnastykowaniu" tego kregoslupa moga zaczc sie z nim problemy, poniewaz bardzo sie go obciaza. No niestety, taka budowa.
A Bianeczka jest normalnym, srednim psiaczkiem, wiec ni ma zadnych problemow :)
Jamniki moga brac oczywiscie udzial w sportach (z wyjatkiem frisbee - ogolnie jakos nie ejstem zwolenniczka tego sportu dla wielu ras), jesli zna sie umiar, a przeszkody faktycznie beda bardzo niskie :)
Zapisane
Strony: 1 ... 35 36 [37] 38 39   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 33 zapytaniami.