Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Przeprowadzka  (Przeczytany 859 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylwia23

  • Gość
Przeprowadzka
« : 2004-07-19, 20:29 »
Mam pytanie: w sobote wyjezdzam na pare dni i nie ma kto sie zaopiekowac w domu moimi ryzowcami.. Kolezanka zgodzila sie wziac je na pare dni pod warunkiem, ze nie bedzie musiala ich wypuszczac z klatki. I tu pojawia sie problem, gdyz one przyzwyczaily sie przebywac non-stop na zewnatrz. Martwie sie tez, czy samiec nie zrobi krzywdy samiczce, bo zdarza mu sie polowac na nia z dziobem - w klatce nie bedzie miala jak mu uciec.. Czy taka zmiana miejsca pobytu i przyzwyczajen nie zestresuje ich za bardzo? Czy mieliscie podobny klopot?
Pozdrawiam!
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Przeprowadzka
« Odpowiedź #1 : 2004-07-23, 12:53 »
Od razu nasuwa mi się pytanie: skoro samiec bije samiczkę, czemu nie mają oddzielnej klatki? Jeśli nie będą latać, to myślę, że powinnaś pomyśleć o klatce dla samiczki. Trudno. To tylko kilka dni, przecież nic się jej nie stanie, nawet, jeżeli kupisz małą klatkę. A jak to wyjście jest złe, pogadaj z inną koleżanką. Ale jestem za kupieniem osobnej klatki dla samicy - bo co będzie, jak będziesz znów musiała je na jakiś czas zamknąć? A jak ptaszki latają po pokoju, to przecież też jest możliwość, że samiec znienacka zaatakuje samiczkę? Myślę, że te ptaszki powinny mieszkać oddzielnie...
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Przeprowadzka
« Odpowiedź #2 : 2004-07-25, 23:17 »
Sylwia szkoda, że tak daleko mieszkasz, bo mam 2 klatki wolne (dużą i małą) i jakby ktoś chciał papuge na okres wyjazdu przechować to służe pomocą  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przeprowadzka
« Odpowiedz #2 : 2004-07-25, 23:17 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 24 zapytaniami.