Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Azyl pod psim Aniołem  (Przeczytany 1535 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZEMAT

  • Gość
Azyl pod psim Aniołem
« : 2002-08-29, 09:45 »
W Falenicy pod Warszawą, w starym, zniszczonym domu na niewielkiej posesji, żyje 45 psów i 40 kotów. Sa to znajdy i podrzutki, ofiary bezmyślnosci i okrucieństwa ludzi. Agnieszka Brzezińska poświeca im cały swój czas i pieniądze. Karmi, leczy, szuka dla nich przyjaznych domów. Zapobiega rozmnażaniu się niechcianych zwierząt.

Agnieszka na dużą wiedzę i praktykę, które zdobyła pracując przez wiele lat jako wolontariusz w warszawskim schronisku dla zwierząt i jako inspektor Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Fundacja Azylu pod Psim Aniołem

Celem Fundacji jest wybudowanie nowego azylu, tak by można Agnieszkę ze zwierzętami przenieść w lepsze warunki i rozwinąć jej działalność.

Wyobrażamy sobie nowoczesne schronisko, do którego mogłyby przychodzić dzieci z domów dziecka, młodzież szkolna, wolontariusze.

Zajmowanie się skrzywdzonymi i porzuconymi zwierzętami potrzebne jest także ludziom - by odnajdywali swoją ludzką naturę.

Gorąco apelujemy do wszystkich naszych gości o pomoc dla Azylu pod Psim Aniołem. Pełny zestaw informacji
znajdziecie Państwo na stronie Azylu www.psianiol.org.pl
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Azyl pod psim Aniołem
« Odpowiedź #1 : 2002-09-04, 09:05 »
Odnośnik do tej strony znajduje się też na stronie adopcyjnej OOPZ :idea:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 24 zapytaniami.