Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 4352 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Pytanie
« : 2003-11-09, 12:21 »
1Mam chyba samiczke nimfy i daje mi sie juz glaskać je proso senegalskei z reki ale nie ma zamiary siadac na palca poradzcie coś??

2. Mam mozliwosc wiecia drugiej nimfy do mojej czy byscie wzieli??? Czy ja wezme zniknom szanse na oswojenie prosze o ospowiediz

Patrycja
Zapisane
To piekło nie raj :)

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Pytanie
« Odpowiedź #1 : 2003-11-09, 13:05 »
jeżeli samiczka (żółty, drabiniasty ogonek) je i daje sie głaskać to dalej ją oswajaj, przykładaj pod nogi żerdke i z czasem niech gałązka będzie coraz krótsza, potem przystawiaj palca a za wejście nagradzaj smakołykiem.
Drugi ptak może zburzyć więź łączącą Cie z oswojoną samiczką, może zdziczeć, zacznie bać sie człowieka. Wybór nalezy do Ciebie.
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Pytanie
« Odpowiedź #2 : 2003-11-09, 18:16 »
dziekuje bardzo za odpowiedz na razie sie wstrzymam z nowa papuzka :)
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Pytanie
« Odpowiedz #2 : 2003-11-09, 18:16 »

Naomi151

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #3 : 2004-01-10, 00:02 »
mi się wydaje że mając kilka papużek też można je oswoić, będą cię traktowały jak członka ich stada, moja koleżanka miała 5 papug falistych i nie miała problemu z oswajaniem ich... żadna się ludzi nie bała.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #4 : 2004-01-10, 13:07 »
Ja mam papuzke dopiero 3 tygodnie :P i tez czasami myslalam czy nie lepiej byloby jej z kims swojego gatunku skoro unika kontaktu ze mna. Ale kilka dobrych osob wciaz przekonuje mnie ze najwazniejsza jest CIERPLIWOSC wiec polece Ci to samo :)  Jestem i tak zadowolona ze moj Zefirek je juz z reki, sadze ze wszystko bedzie w swoim czasie w i w koncu zaufa mi na tyle zeby wskoczyc na moja reke.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.194 sekund z 25 zapytaniami.