Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: ślimaki  (Przeczytany 35747 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #150 : 2008-05-23, 23:24 »
wsadzasz salate, zostawiasz na jakis czas i wyciagasz z niechcianymi lokatorami... (poprawcie mnie lesli moja logika mnie zawodzi...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #151 : 2008-05-24, 13:36 »
hmmm sałata....nigdy o tym nie pomyślałem xD tylko u mnie bym wyciągnął  razem z krewetkami... a jak bym je odganiał to by i ślimaki z sałaty pospadały...grrrr
Zapisane
The Beatles

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #152 : 2008-05-24, 17:17 »
Iras, logika cie nie zawodzi ;)
można spróbować jeszcze na marchewke :P
Bard,mi ten płyn wybił zatoczki w 3 dni, chcesz to ci go wyśle, juz go nie potrezbuje XD
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ślimaki
« Odpowiedz #152 : 2008-05-24, 17:17 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #153 : 2008-05-24, 17:54 »
Cytuj
Iras, logika cie nie zawodzi ;)

no to swietnie :P Bo w sprawach akwarium to ja noga jestem - raz w zyciu mialam -  jakies male g***** z obsada tak mieszana ze glowa boli i totalnym przerybieniem (tyle, ze bylo to dobre 15 lat temu...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #154 : 2008-05-24, 18:21 »
każdy tak zaczyna ;)
ja "samodzielną akwarystyke" zaczynałęm z 5 litrowym akwa z pieknym zameczkiem, anubiasem i bojownikiem
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #155 : 2008-05-24, 18:33 »
ja zaczynam 5,5litra, 6 gupikow, żwirek na dnie, sztuczna roślinka i napowietrzacz - nawet nie filtr... ale wtedy nie miałam ślimakow...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #156 : 2008-05-24, 18:46 »
każdy tak zaczyna ;)
ja "samodzielną akwarystyke" zaczynałęm z 5 litrowym akwa z pieknym zameczkiem, anubiasem i bojownikiem

nie no - to ja juz lepiej mialam :p 25 litrow i mieszanka - gupiki, danio lamparcie, bojownik, skalar (!) welon (!), molinezje i ktoregos pieknego dnia kupilam mieczyka z ospa - i szlag trafil wszystko....filtr mialam - za to grzalki i oswietlenia niet.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #157 : 2008-05-24, 19:14 »
u mnie nie było ani grzałki ani filtra. za to miałem taki pikny, drobny różowy żwirek :D
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #158 : 2008-05-24, 19:19 »
u mnie nie było ani grzałki ani filtra. za to miałem taki pikny, drobny różowy żwirek :D

No coz - "pikny, drobny, rozowy zwirek" 15 lat temu nie nalezal do popularnych... Wogole go nie bylo :P ach... to byly czasy - molinezje, mieczyki po zlotowce, danio, gupiki po 50 groszy, bojowniki, skalary i welony nalezaly do tych "drozszych" 1,50 :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: ślimaki
« Odpowiedz #158 : 2008-05-24, 19:19 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #159 : 2008-05-25, 01:42 »
lol a u mnie gupiki sa $4 za parkę...
Zapisane

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #160 : 2008-07-16, 17:28 »
hmmm....odświerzam xD
ma ktoś pomysł jak wytępić jeden gatunek ślimoli nie tykając drugiego(czyli chemia i sałata odpadają)...
Zapisane

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: ślimaki
« Odpowiedź #161 : 2008-07-16, 20:11 »
nie ma takiego xD ja dzisiaj wyłowiłem z akwarium ponad 200 zatoczków ... a dalej tego jest masa w akwarium :(
Zapisane
The Beatles
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 26 zapytaniami.