Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jeszcze nie wiem jaki tytuł.  (Przeczytany 1099 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Achaja

  • Gość
Jeszcze nie wiem jaki tytuł.
« : 2005-11-28, 17:19 »
I Szlama

 Ulica Szarych Szeregów, dom mugoli. Jest wieczór, jakaś dziewczyna o rudych włosach gra w karty z wielkim mężczyzną.
 Dziewczyna nie jest podobna do ojca, ma długie, poskręcane, rude włosy, ale jeszcze jak. Takie rude, że w oczy razi. Włosy spływają po jej plecach, jakby to było „morze”. Za każdym razem gdy potrząsnęła głową, jej włosy „wzlatywały”, czasem nawet zastanawiała się dlaczego. Ale już niedługo się dowie.
  Miała małą twarzyczkę, przypominającą jajko, albo raczej owal. Jednak tego owalu nie było widać z pod jej włosów. Miała także małe oczka, koloru niebieskiego, a rzęsy długie i ledwo widoczne. Brwi trochę cienkie. Jej nos odstawał nieco. Jeżeli chodzi o usta, to znacznie nie pasują one do reszty twarzy. Są długie, bardzo czerwone… Była mała, całkiem śmiała, ale gdy kogoś nie znała, nie odzywała się. Dopiero kiedy trochę pobyła w jego towarzystwie i się długo nie odzywała, wtedy zaczynała znowu gadać. A potem gadała i gadała, jak ta osoba wydała się jej miła. Miała silny charakter, była miła dla wszystkich no i wrażliwa. Nazywała się Pye.
 Człowiek który siedział koło niej miał małą twarz, siwe włosy, bardzo krótkie. Miał także siwe oczy, może ujmę to lepiej: bladoniebieskie. Miał małą siwą brodę, był niski i był ojcem dziewczyny. Jego Matka była czarownicą, a on nie. Właśnie dlatego nie lubił czarować.
 Nagle nadleciała jakaś wielka sowa, wleciała przez otwarte okno (bo było lato), zaczęła krążyć nad nimi i z pyska wyleciał jej list.
 Dziewczynka pierwsza złapała kopertę, zerknęła… był to list do niej! Jak się nie ucieszyła, tak się nie ucieszyła… wstała i krzyknęła:
 - Mamoooooooooooooooo! List do mnie! Napisane, że z jakiegoś „Homartu”, czy jakoś taaaak! – a piskliwy był jej głos.

----
To nie koniec rozdziału I, ale tak żeby zobaczyć czy się podoba.
Ponieważ dużo chodzi teraz po necie opowieści o HP, to ja napisałam o Pye, wiem... mam 9 lat i napisałam najgorzej ze wszystkich ludzi na tym forku. Ja to po prostu wiem!  :( :( :(
« Ostatnia zmiana: 2005-11-28, 17:33 autor Achaja »
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Jeszcze nie wiem jaki tytuł.
« Odpowiedź #1 : 2005-11-28, 19:37 »
A ja wiem, że dobrze napisałaś i że to jest o Molly Weasley, czyż nie? :P
Podoba mi się, i czekam na CD!
Zapisane
Why so serious?

DnW

  • Gość
Odp: Jeszcze nie wiem jaki tytuł.
« Odpowiedź #2 : 2005-11-28, 19:41 »
rozpoczęcie ciekawe, ale błędy językowe trochę rażą w oczy... ale gdyby na nie nie patrzeć to dobrze piszesz :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jeszcze nie wiem jaki tytuł.
« Odpowiedz #2 : 2005-11-28, 19:41 »

Achaja

  • Gość
Odp: Jeszcze nie wiem jaki tytuł.
« Odpowiedź #3 : 2005-11-28, 20:08 »
Dziękuję. Wiecie, ja w klasie jestem dobra, ale gdy ma się napisać coś po ludzku, to zawsze spadam na ostatnie miejsce :D...
 Tutaj Blackie się mylisz :P. To jest Historia wnuczki Harrego, co potem wyjdzie na jaw :D.
 Już mam dobry tytuł :D. Pye Potter i Gost Ciemności (nie mylić z angielskim Ghostem :D)
 Czyli chcecie C.D? Dobra. Ale jak Pomyśle, albo dostane troszeczkę Weny :D.
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Jeszcze nie wiem jaki tytuł.
« Odpowiedź #4 : 2005-11-28, 20:19 »
No, cóż, człowiek istotą mylną :P
JA też mam bloga o tej tematyce, ale adres zdradzam wybranym :lol: CZekamy na CD
Zapisane
Why so serious?

Achaja

  • Gość
Odp: Jeszcze nie wiem jaki tytuł.
« Odpowiedź #5 : 2005-11-30, 12:18 »
 Zapadła cisza. Matka się ucieszyła, bo była czarownicą (on nie wiedział, że wychodzi za czarownice, a ona, że wychodzi za mugola. Prawda wyszła na weselu :P). Ojciec jak gdyby nigdy nic zaczął rozdawać karty, a dziewczynka czytała list. Lista książek:

 Standardowa księga czarów (poziom 1) Kling Kroston
 Wszystko o magii (poziom 1) Kling Kroston   
 Wielcy czarodzieje i małe wróżki Lorenc Selen
 Rośliny groźne i  łagodne Lorenc Selen
 Jak grać w quidditcha Samoel Nestons
 Jak obchodzić się z jednorożcem Leen Steybull

Rzeczy potrzebna do Hogwartu:

Kociołek
Różdżka
Pusta Buteleczka
Miotła
Książki
Szata

 Dziewczynka z zapałem pochwyciła karty i specjalnie przegrała – co było w jej naturze. Ojciec zrobił dziwną minę. Spojrzał na te wszystkie książki i westchnął, ale było to tak ponure westchnienie, że Pye zrobiło się bardzo przykro ojca. Ale mimo to podeszła do mamy i chciała, by opowiedziała jej trochę o Hogwarcie.
 Matka jak umiała opowiedziała jej o tajemniczym zamku, o peronie numer dziewięć i trzy, czwarte, o zakazanym lesie, o Voldemorcie, który został pokonany, o Londynie, o dziurawym kotle, wszystko, czego dziewczynka pragnęła. Pye była ciekawa tego wszystkiego. Nawet nie mogła zasnąć. Matka mówiła jej, że należała do Rawnclaw’u, bo jej „mamusia” należała do tego pokoju, a „tatusiek” do Gryffindoru. Mamusia nazywała się Mery, a tatuś Harry. To on pokonał złego pana. To wszystko była prawda… 



C.D.N
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Jeszcze nie wiem jaki tytuł.
« Odpowiedź #6 : 2005-12-02, 15:30 »
Hmmm... Trochę zamotane, nie bardzo rozumiem... Wyjasnisz? :P
Zapisane
Why so serious?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 23 zapytaniami.