Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Historia Julii  (Przeczytany 1270 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylwinka

  • Gość
Historia Julii
« : 2006-01-02, 21:23 »
No więc postanowiłam napisać własny fanfiction, nie wiem co z tego wyjdzie, bo talentu nie mam  :P
*****************************************************************************************************Julia obudziła się ranow kiepskim nastroju:

-Ehhhh... Dlaczego trzeba chodzić do tej durnej szkoły??- pomyślała i wstała, właśnie zmierzała w kierunku łazienki, gdy natknęła się na swojego brata Witka

-Co sie siostra martwisz?- zapytał jak miałw zwyczaju

-Szkoła- skwitowała Julia- A ty czego taki cały w skowronkach już z samego rana?

-Wiesz, wczoraj wychowawczyni posadziła mnie z Kaśką, może wreszcie zwróci na mnie uwagę...- No tak, Kaśka, wielka miłość Witka, szkoda tylko, że ona nie zwraca na niego uwagi, ale Julia nie miała zamiaru marnowac poranka na rozmowie z bratem...

-No to życze szczęścia- odpowiedziała dziewczyna, choć wcale nie miała zamiatu tego powiedzieć, toteż zdecydowanym krokiem poszła do łazienki, gdy spojżała w lustro skwitowała:

-No taaaaak, moje włosy nadal są proste jak druty i czarne jak smoła, nadal mam te obleśne zielone oczy i jestem pewna, że Bartek nawet na mnie nie spojży- Bratek-Julia kochała się w nim od pierwszej klasy podstawówki (teraz była w szóstej), lecz jego ni interesowały dziewczyny- Dobra nie będę psuć sobie humoru z samego rana...- powiedziała i wykonała wszystkie poranne czynności, dylemat pojawił się przy wyborze ubrania....

-Dobra, moze założe jeansy i... i.. eee... no... tego...wiem... biało-siwą bluzkę podkreślającą moją sylwetkę, ale to i tak nie wiele da, bo Bartek i tak na mnie nie spojrzy...-no więc ubrała się, zjadła śniadanie załorzyła buty i kurtkę, wzięła plecak i ruszyła do szkoły...

Nagle dostała śniegiem w plecy -Nie nawidze zimy za te durne snieżki..- pomyślała, ale zaraz pożałowała swych słów, gdyż sniegiem rzucał Bartek, a nie tak jak myślała Sebastian, zatrzymała się na chwilę i schyliła po śnieg, gdy nagle dostała pigułą w twarz

-Osz ty! Ja ci pokarze!- powiedziała i rzuciła 3 celne śniezki w stronę Bartka, chłopak dostał w ramię, nogę i brzuch, wkurzył się nieco, podbiegł do niej w wepchnął ją w zaspę

-TY ŚWINIO!!- zarzartowała Julia i wstała- Teraz nie ma czasu, ale po szole proponuje mały rewanżyk, co ty na to?- spytała

-Dobra po lekcjach na dziedzińcu-przyjął wyzwanie Bartek- Jestem pewny, że przegrasz, ale teraz choćmy na matme...

I poszli, wpychając sie po drodze w śnieżne zaspy i obrzucając śniegiem...
*****************************************************************************************************I co, beznadziejne, no nie??
Jak sie wam nie podoba to mogę nie pisać CD, ale jak chcecie, to czemu nie...
Czekam na opinię  :|
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Historia Julii
« Odpowiedź #1 : 2006-01-02, 22:37 »
Cytuj
A ty czego taki cały w skowronkach
KANIBALKA :lol: :lol:

Opowiadanie fajne, pisz CD ;)
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Historia Julii
« Odpowiedź #2 : 2006-01-02, 22:42 »
Fajne! Pisz dalej, czekam z niecierpliwością!

Forum Zwierzaki

Odp: Historia Julii
« Odpowiedz #2 : 2006-01-02, 22:42 »

ESIO

  • Gość
Odp: Historia Julii
« Odpowiedź #3 : 2006-01-06, 20:05 »
Mi się podoba :)
Czekam na cd:... :stuka:
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Historia Julii
« Odpowiedź #4 : 2006-01-11, 09:10 »
Takie troszkę dziwne ...Niekttore określnia nie pasują do siebie albo są niepotrzebne ...
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Historia Julii
« Odpowiedź #5 : 2006-01-11, 14:28 »
Natte1222 - skrytykowali twoje opowiadanie, więc masz ochotę na rewanż??  :roll:

Mnie się to opowiadanko podoba i czekam na CD  :)
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

DnW

  • Gość
Odp: Historia Julii
« Odpowiedź #6 : 2006-01-11, 15:17 »
bardzo fajne opowiadanie i również czekam na CD :)
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Historia Julii
« Odpowiedź #7 : 2006-01-11, 19:54 »
shihTzu1 - wiesz co?!Jak możesz?Ma mi się wszystko podobać?To ja już opinii nie mogę wydać?Nie mam do tego prawa?!.Nie mam w zwyczaju robić rewanżów,zwłaszcza w takich sprawach :/.


Data wysłania: 2006-01-11, 19:51
Aha i niestety,duzo błędów ortograficznych popełniłaś,Sylwinka,w twoim opowiadaniu ...
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Historia Julii
« Odpowiedź #8 : 2006-01-11, 22:24 »
Jest ok :wink: , czekam na c.d.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Historia Julii
« Odpowiedz #8 : 2006-01-11, 22:24 »

Sylwinka

  • Gość
Odp: Historia Julii
« Odpowiedź #9 : 2006-02-12, 12:50 »
dobra do środy napisze cd skoro chcecie... cóż... nastąpią pooooooooowaaaaaaaaażne zmiany :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 26 zapytaniami.