Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Król lew (moja wersja)  (Przeczytany 9668 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedź #30 : 2006-04-30, 13:19 »
"Król lew" z jest 1994 roku (w Polsce pod koniec tego roku), a druga część z 1998 roku (też koniec). Boże, jaka jestem stara - 12 lat temu...
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedź #31 : 2006-04-30, 15:42 »
Kicia co do twojego postu jezlei znajdziesz sponsora to wtedy on wyda ksiazke za swoje i wexmie iles tam procent ze sprzedazy a jeżeli go nie znajdziesz to musisz sama miec kase aby wydac ksiazke i zrobic jej reklame.

Cd jest świetny jak napisałam masz wielki talent i czekam na cd....cd... i cdddd
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedź #32 : 2006-04-30, 18:17 »
Będzie off... :P No właśnie, ja mądre dziecko myślało, że książkę wydaje się idąc do wydawnictwa, oddając do przeczytania, jak nie oleją, tylko przeczytają i odrzucą, to się im mędzi i toczy ciężkie boje aż wydadzą, inna bardziej popularna forma - znajomości w wydawnistwach. Co do kasy na wydanie, to sama mam książkę zrobioną przez zwykłych ludzi, więc pewnie właśnie tak. Czy to znaczy, że jak ma się kasę, to się płaci wydawnicwu za wydanie czy jakieś firmie która wydrukuje i potem się rozwozi po księgarniach (na zasadzie "jak ktoś kupi, to pani mi zapłaci" słowo mi uciekło) lub sprzedaje przez net? To pytanie z ciekawości... :P bo książki wydać nei zamieżam... (ż, rz? zamiar... to chyba "rz")
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedz #32 : 2006-04-30, 18:17 »

ESIO

  • Gość
Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedź #33 : 2006-04-30, 19:54 »
"Król lew" z jest 1994 roku (w Polsce pod koniec tego roku),

Właśnie nie miałem pewności, a czy Ty wiesz na 100%
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedź #34 : 2006-04-30, 20:17 »
Jak dobrze zorzumiałam, to odpiszę. Ja nie wiem, ja sprawdziłam w necie... :P bo samą mnie to zastanowło ileż to lat temu było. Są takie serwisy jak filmweb i www.imdb.com (Earth's Biggest Movie Database). :D No i jeszcze inne np. na onecie. Pewnie na kasetach jak ktoś ma jest napisane. Ja chyba nawet mam w domu, to w razie wątów mogę poszukać... :)
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedź #35 : 2006-05-01, 23:31 »
Charon nie no ja tylko napisałam w wielkim skrócie napewno nie ma tak łatwo jak może Kicia444 myslała lub mysli  bo jakby tak było no to by było zbyt pieknie.........dokładnie nie wiem jak to sie odbywa ale na 100% musi cie ktoś wypromować itd..........dobra reklma dużo daje a znajomości w wydawnictwie to tym bardziej same rarytaski ..........ale może komuś na tym forum pomimo trudności uda sie wydać ksiażke w kazdym razie ja trzymam kciuki.
Zapisane

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedź #36 : 2006-05-07, 21:46 »
ja też zycze zeby sie komuś udało ale nie róbmy offa oki, ja zaniedługo wstawie CD
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

shogomad

  • Gość
Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedź #37 : 2006-05-08, 17:18 »
Fajne :P hehe jak kiedy byl bardzo popularny król lew do teraz pamietam hehe
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedź #38 : 2006-05-08, 17:32 »
Ja mam pluszowego Simbę, specjalnie przywiezionego z Niemiec... :P Pamiętam, że sobie Nalę zażyczyłam, ale nie było... ;) ale to i dobrze, bo potem mi isę na chłopców odmieniło... :lol: Teraz ten pluszak nie wygląda tak dobrze... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedz #38 : 2006-05-08, 17:32 »

ESIO

  • Gość
Odp: Król lew (moja wersja)
« Odpowiedź #39 : 2006-05-12, 15:43 »
Stokrotka a kiedy będzie C.D. :tuli:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 24 zapytaniami.