Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: KLĄTWA KOMAR  (Przeczytany 1286 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maxxxo

  • Gość
KLĄTWA KOMAR
« : 2006-04-05, 20:10 »
Opowiadanie wymyślone prze ze mnie na J.Polskim  :idea: ***
KLĄTWA KOMAR-POCZĄTEK (*CZĘŚĆ I)

Pewnego dnia ktoś zapukał do drzwi-ale jak je otworzyłem nikogo nie było..Na wycieraczce leżała zżółknięta koperta..
Podniosłem ją i wszedłem do domu, usiadłem na krzesło i otworzyłem kopertę,z której wyciągnąłem list....ale to nie był zwyczajny list....był napisany krwią...A W PRAWYM GÓRNYM ROGU BYŁ PRZYCZEPIONY USUSZONY OGROMNY KOMAR!Z niepewnością zacząłem czytać treść kartki..
czytając ten list jesteś zamnięty-nigdy nie uciekniesz...
równo po północy,poczujesz chłód,strach,mrok,ból,cierpienie,obłęd..........
...................................................i będziesz inny.....................................

Podrapałem się po głowie,pomyślałem że to jakajś bujda-i niepowinienem się przejmować.Jednakowoż z niecierpliwieniem oczekiwałem tejże godziny..Po paru godzinach zrobiło mi się strasznie zimno...spojrzałem na zegar...00:00-z więkrzym niepokojem zapaliłem wszystkie światła w moim domu..Nagle coś....TAK...JAKBY....DZIECKO...ZWIERZE.....ZACZEŁO PŁAKAĆ............................................................... ..........................................Byłem tak przerażony że z trudem chodziłem-dlatego przewróciłem się...krzyk czy może płacz ustał ale nim się obejrzałem obok mnie pojawiła się wielka świeca i wszyskie światła zgasły.....A szyb...NIE BYŁO!!!Krzycząc zauważyłem że wokół mojego domu jest przerażająco ciemno....w  tym samym momencie w kierunku mojego domu zaczęło coś bzyczeć....Wtem w jednej chwili do pokoju wleciała plaga przeogromnych Komarów!!!-takich samych jak na liście-który przepowiedział prawdę...Komary zaczęły mnie kąsać-ale nie tak jak zwyczajne....ból był taki srszny że popadłem w obłęd.......i zemdlałem............................................................ ..................................................................... ...........................
Obudziłem się....wszystko było zwyczajne...myślałem że śnił mi się koszmar...........ale zmrurzyłem oczy na chwilkę z wycieńczenia-czułem że czegoś potrzebuję..po czym znalazłem się stojący w łazieńce-i spojrzałem w lustro............................................................... ..................................................................... ..................................................................... ..................................................................... ..................................................................... .........Byłem inny,w coś się zmieniłem...............począłem płakać.......................uderzyłem lekko w lustro po czym pękło......byłem silny.........stałem się zły....chciałem krwi......JESTEM CZŁOWIEKIEM KOMAREM.............................................................. ...........bzzzz><zzzbb

Niezłe nie. :lol: niedlugo część druga (Może...)
Zapisane

Iza13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 563
Odp: KLĄTWA KOMAR
« Odpowiedź #1 : 2006-04-07, 16:13 »
opowiadanie nie jest jeszcze najgorsze ale po co tyle kropek??
Zapisane
;)

DnW

  • Gość
Odp: KLĄTWA KOMAR
« Odpowiedź #2 : 2006-04-07, 18:03 »
opowiadanie nie jest jeszcze najgorsze ale po co tyle kropek??
no wlasnie, na co ci tyle tych kropek? zeby opowiadanie wydawalo sie dluzsze? :/

a co do samego opowiadania... srednie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: KLĄTWA KOMAR
« Odpowiedz #2 : 2006-04-07, 18:03 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: KLĄTWA KOMAR
« Odpowiedź #3 : 2006-04-08, 22:30 »
-
« Ostatnia zmiana: 2007-01-19, 20:17 autor golden(ka) »
Zapisane

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: KLĄTWA KOMAR
« Odpowiedź #4 : 2006-04-29, 13:03 »
Hehehehe....człowiek-komar :D najlepsze jest końcowe zdanie: "JESTEM CZŁOWIEKIEM KOMAREM.............................................................. ...........bzzzz><zzzbb" :P
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Karolcia

  • Gość
Odp: KLĄTWA KOMAR
« Odpowiedź #5 : 2006-05-01, 15:22 »
To miało oddawać charakter komara...

Średnie, albo gorzej. Ale te kropki doprowadzaja do pasji...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 23 zapytaniami.