Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Magda i Flaffi ( i kilka innych spraw :) )  (Przeczytany 1030 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pytajniczka_ona

  • Gość
Magda i Flaffi ( i kilka innych spraw :) )
« : 2006-05-23, 20:47 »
Magda od rana stała przy oknie. A było to zachowanie nietypowe, przynajmniej dla niej.
Zazwyczaj okazywała ona wielką ilość energii. A ona sama denerwowała się.
Tym bardziej, im dłużej czekała na psa.
,,Ta ciotka jest niepoważna, naprawdę"pomyślała.
,,Obiecała, że przywiezie mi Flaffiego (było to imię dla jej psa-wymyśliła je już dawno, na wypadek, gdyby miała czwoonoga) przed południem, a tu już po trzeciej". -Uch!-jej oddech zaparował szybę.-Cholery można, za przeproszeniem dostac!
-Mówiłaś coś, skarbie?
No tak. Cała mama. Wiecznie zapracowana w tej swojej pracowni artystycznej, bez przerwy malowała.
-Nie, no nic!! Nic!, A o której przyjeżdża ciotka?
-Ależ kochanie, przecież znasz ciocię-ona tylko chce Ci podarowac tego psiaka z większym efektem, dlatego się spóźnia-mama odeszła od sztalug i nalała wody do czajnika.-SEryjnie, nie powinnaś się tak denerwować, przeciez prędzej czy później i tak przyjedzie, prawda?
-No tak, ale ja...chcę juz teraz Flaffiego.
-Co ty chcesz?
-No, to imie dla psa, przecież musimy go jakoś nazwać, prawda?
-Acha, to moje geny daly o sobie znać!! Ja też lubiłam nazywać zwierzątka jakoś dziwacznie, wiesz, to juz chyba u nas ro..
-Mamo, dzwonek!!-Z tymi słowami na ustach Magda pobiegła, aby otworzyć drzwi. A naprzeciw stała ciotka Ada-wysokła, smukła, obdarzona niezwykłą urodą. A na rękach trzymała....
-MAMO!! JEEEEST!! Ciociu, kocham Cię, dziękuję za pieska!!-Magda wspięła się na palce i pocałowała ciotkę w policzek. Następnie odebrała ciotce psiaka i pobieżyła z nim do pokoju,
                                                                ***
Ciotka posiedziała u nich dobrze ponad godzinkę. Popiła herbatki, podjadł ciasta, porozmawiała z panią Wysocką, czyli matką Magdy, o jej mężu-nieodpowiedzialnym facecie, który opuścił je kilka lat temu.
-Mamo??!! Mogę wyjść z Flaffim na dwór?
-ależ, kochanie!! Przecież najpierw trzeba zrobić mu wsystkie szczepienia i tak dalej!!
-A mogę zaprosić Kasie, żeby jej pokazać Flaffiego?
-A...twoją nową koleżankę?? No widzę, że sobie nieźle poczyniasz-wprowadziłyśmy się tutaj dopiero 2 tygodnie temu, a ty już masz koleżankę. Jasne, zaproś ją.
                                                                ***
-Halo, Kasia?
-Magda, fajnie, że dzwonisz (głos miała dziwnie zapłakany).
-Słuchaj, musze Ci cos koniecznie pokazać. Mam psiaka!!-nie wytrzymała
-Co? Nie, proszę, nie przypominaj mi o tym!!
-Dlaczego, czy coś się stało?
-Adi zdechł!! Godzinę temu!! (TEraz już beczała w słuchawkę) Nie chcę z nikim gadać, na razie!!
                                                                 ***


Jak potoczą  się dalsze losy Magdy, Kasi i Flaffiego? Czytajcie moje dalsze odcinki opowieści
CDN już wkrótce!
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Magda i Flaffi ( i kilka innych spraw :) )
« Odpowiedź #1 : 2006-05-23, 21:09 »
Pierwsze wrażenie nie wiem co o tym sądzić  :|
proszę o c.d.
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Magda i Flaffi ( i kilka innych spraw :) )
« Odpowiedź #2 : 2006-05-23, 22:23 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:28 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Magda i Flaffi ( i kilka innych spraw :) )
« Odpowiedz #2 : 2006-05-23, 22:23 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 24 zapytaniami.