Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Do dołu

Autor Wątek: Wybory Prezydenckie 2005  (Przeczytany 53324 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #90 : 2005-09-27, 19:25 »
słuchałam przemówień pana Giertycha, i to nie raz... - tak, tylko takiego prezydenta nam trzeba,

Zgadzam się z tobą :)

który wierzy w to, że zachód to sam szatan

Szatan, pierwsze słysze.

chcą rozkraść kraj

A nie prawda nie tylko zachodnia strona, ale także i wschodnia. Wiedz o tym, że 30% decyzji zapada w kraju.

dzięki któremu nie mielibyśmy polityki zagranicznej

Musimy mieć taką polityke zagraniczną jak UE. Więc pan Giertych ci jej nie zabierze.

A kto robi te afery????

No zobacz do życiorysu pana Borowskiego i przeczytaj od kąd siedzi w sejmie i jak dużo chce zmieniać. Jeśli przez 23 lata tego nie zmienił to myślisz, że przez 4 mu się uda?

Cytuj
1982 - 1989
W Ministerstwie Rynku Wewnętrznego pełnił funkcję zastępcy, a później dyrektora departamentu ekonomicznego. Reprezentował resort m. in. w pracach nad reformą ekonomiczną prowadzonych najpierw przez prof. Władysława Bakę, a później prof. Zdzisława Sadowskiego.

1989 - 1991
Wiceminister rynku wewnętrznego w rządach Tadeusza Mazowieckiego i Jana Krzysztofa Bieleckiego, nadzorujący m. in. prywatyzację handlu i turystykę. W tym czasie współpracował we wdrażaniu reformy gospodarczej z zespołem wicepremiera Leszka Balcerowicza.

1991 - obecnie
Poseł na Sejm.

1993 - 1994
Wiceprezes Rady Ministrów, minister finansów w rządzie Waldemara Pawlaka

1995 - 1996
Szef Urzędu Rady Ministrów w rządzie Józefa Oleksego

1996 - 2001
Wicemarszałek Sejmu

2001 - 2004
Marszałek Sejmu IV kadencji

1967 - 1968 oraz 1975 - 1990
Członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej

1990 - 2004
Członek SdRP - SLD



Data wysłania: 2005-09-27, 19:23
tu jest życiorys Borowskiego:
http://www.borowski.pl/zyciorys/

Dziękuje ci bardzo. :)
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #91 : 2005-09-27, 19:28 »
Grześ, a mozesz mi powiedzieć, po co profesor, naukowiec, tak dobry w swojej dziedzinie i jak rozumiem, nie biedny , człowiek swiatłego umysłu, żyjący na przyzwoitym poziomie i znany w swiecie jako wybitny specjalista, chce zostać prezydentem w Polsce?

Przeciez to stanowisko niestety nie pozwoli mu na kontynuowanie kariery naukowej, zapewni wypad ze swej dziedziny na kilka lat.
Nie mówiąc juz o brukaniu się poprzez codzienny kontakt z polskimi politykami -krzykaczami, przesiadywanie w sejmie i wysłuchiwanie durnych pieniackich dyskusji.

Dzięki za wykaz kariery politycznej pana Borowskiego...jak widać facet od dawna siedzi w tej dziedzinie, zajmując coraz wyższe stanowiska...czyli dobrze zna układy, wie jak się poruszać i gafy nie popełni....no i najwazniejsze...nie bedzie się musiał uczyc wszystkiego od nowa.

Przynajmniej nie spada z księżyca....startujac w tych wyborach. I jak widać wszystkie rządy darzyły go zaufaniem, oferując miejsce w swoich szeregach. Czyli człowiek, który potrafi stanąć ponad podziałami i do tego ceniony specjalista....
« Ostatnia zmiana: 2005-09-27, 19:34 autor Nefra »
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #92 : 2005-09-27, 19:31 »
Myśle, że najlepiej było by go samego o to zapytać. Może dlatego, że chce żeby Polska miała godnego przedstawiciela?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #92 : 2005-09-27, 19:31 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #93 : 2005-09-27, 19:36 »
Nie, Grześ nie...ludzie sie nie wpychaja w takie G jakim jest polityka dla idei poświęcając całe dotychczasowe zycie i karierę naukową.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #94 : 2005-09-27, 19:39 »
AWS to ludzie którzy siedzieli przy okr±głym stole, czyli zdrajcy tak samo jak "bolek"


Drogi Grzesiu :)

Latwo kogos oceniac ale Ci ludzie,ktorzy po stronie solidarnosciowej oczywiscie zasiadali przy okraglym stole wczesniej narazali swoje zdrowie i zycie poprostu konspirowali i walczyli o wolna Polske.A inni tylko sie przygladali a trudno postawic w jedym szeregu komunistow ktorzy siedzieli przy okraglym stole i solidarnosciowcow,oczywiscie mozna by sie zastanawiac czy to bylo dobrze czy zle ale dzieki okraglemu stolowi nie bylo przelewu krwi w Polsce.Mozna sie zastanawiac czy mozna byloby wiecej wynegocjowac,wydaje sie ze mozna bylo.Wszystko wskazuje na to ze przy okraglym stole podzielono sie w taki sposob,komunisci oddadza wladze polityczna w panstwie ugrupowaniom solidarnosciowym a ugrupowania solidarnosciowe zgodza sie na przejecie wplywow w dziedzinie gospodarki. No niestety mamy teraz taka sytuacje,glownie dzieki dzialaniom komunistow,ze ludzie nie odrozniaja dobra od zla,im sie juz pomieszalo,nie wiedza kto jest bohaterem a kto zdrajca.Popieraja zdrajcow czyli tych,ktorzy sluzyli kiedys Moskwie,Rosji,komunizmowi a mieszaja z blotem bohaterow,ktorzy zasluguja na szacunek.Dzieki takim zabiegom komunistow,ze ludziom pomieszano w glowach,ludzie maja teraz trudnosci w ocenie,ogolnie, w dokonywaniu trafnych wyborow. Ostatnie wybory swiadcza jednak ze nastapilo jakies przebudzenie,otrzezwienie,moze teraz narod pojdzie taka wytyczona droga.A jezeli chodzi o wyniki wyborow w okregu katowickim,czyli moim no to tutaj nie mamy sie czego wstydzic,Platforma,PiS zdecydowanie zwyciezyly a SLD uzyskalo tylko jeden mandat poselski :wink:
I tak trzymac.

pozdrawiam
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #95 : 2005-09-27, 19:43 »
A ja nie widze sensu glosowac w tych wyborach na kogos innego niz Kaczora albo Tuska :roll: Przeciez po po rezygnacji Cimoszewicza, walka toczy sie wlasciwie tylko pomiedzy nimi. Czyli glosujac na kogos innego w pewnym sensie sie swoj glos marnuje - ja gdybym mogla glosowac to wybralabym Tuska chociaz jego program tez mi idelanie nie pasuje - ale pod zadnym pozorem nei chce zeby Polska przewodzil jakis ograniczony homofob w spolce z braciszkiem :roll:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #96 : 2005-09-27, 19:49 »
Ja wiem, że Ci się to dziwne wydaje. Możana to tłumaczyć tylko w jeden sposób Maciej Giertych potrafi wszystko porzucić dla polski. Zadaj mu to pytanie myśle, że można gdzieś na stronie można to zrobić.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #97 : 2005-09-27, 19:49 »
mnie ograniczony homofob tak samo nie odpowiada jak Tusk, w tym sęk, niestety...i wcale w tym momencie nie chodzi mi o jego (Tuska) poglady, ale o osobowość i całokształt tej postaci...jemu chyba jako jedynemu z kandydatów właśnie tej charyzmy brakuje.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #98 : 2005-09-27, 19:51 »
macie racje,i tak juz "po ptokach"
prezydent za wiele nie zmieni,najwazniejsze ze juz sejm wybrany,to od niego wiekszosc zalezy,prezydent jedynie reprezentuje kraj.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #98 : 2005-09-27, 19:51 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #99 : 2005-09-27, 20:03 »
no właśnie...i przydałby sie ktos przynajmniej reprezentatywny, co to potrafi zachować umiar w dyskusji, godność, tolerancję i wybrnąć z honorem z kazdej sytuacji...a nie płazic się i jąkać jak co poniektórzy, albo bredzić a potem prostować, próbując wydobyc jakikolwiek sens ze swoich niefrasobliwych wypowiedzi.
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #100 : 2005-09-27, 20:18 »
Drogi Grzesiu :)
 

Droga Ewelino…

Drogi Grzesiu :)

Latwo kogos oceniac ale Ci ludzie,ktorzy po stronie solidarnosciowej oczywiscie zasiadali przy okraglym stole wczesniej narazali swoje zdrowie i zycie poprostu konspirowali i walczyli o wolna Polske.A inni tylko sie przygladali a trudno postawic w jedym szeregu komunistow ktorzy siedzieli przy okraglym stole i solidarnosciowcow,

Uwierz mi ci którzy zasiadali przy okrągłym stole zdradzili Polskę, zdradzili swoich rodaków, którzy wierzyli, że ich życie się odmieni.

oczywiscie mozna by sie zastanawiac czy to bylo dobrze czy zle ale dzieki okraglemu stolowi nie bylo przelewu krwi w Polsce.

Wolał bym oddać życie, aby moje dzieci nie musiały wyjeżdżać za granicę za chlebem zostawiać swoje rodziny, pracować za marne grosze, stać w kolejkach po 2 lata na operacje.

Wszystko wskazuje na to ze przy okraglym stole podzielono sie w taki sposob,komunisci oddadza wladze polityczna w panstwie ugrupowaniom solidarnosciowym a ugrupowania solidarnosciowe zgodza sie na przejecie wplywow w dziedzinie gospodarki. No niestety mamy teraz taka sytuacje,glownie dzieki dzialaniom komunistow,ze ludzie nie odrozniaja dobra od zla,im sie juz pomieszalo,nie wiedza kto jest bohaterem a kto zdrajca.Popieraja zdrajcow czyli tych,ktorzy sluzyli kiedys Moskwie,Rosji,komunizmowi a mieszaja z blotem bohaterow,ktorzy zasluguja na szacunek.Dzieki takim zabiegom komunistow,ze ludziom pomieszano w glowach,ludzie maja teraz trudnosci w ocenie,ogolnie, w dokonywaniu trafnych wyborow.

A wszystko przez to, że nie zrobiono lustracji. Widać jak żyją czesi którzy po rewolucji aksamitnej wyciągnęli teczki. W Polsce też chcieli tego dokonać, ale wtedy wałęsa odwołał rząd. Z wiadomych przyczyn.

Ostatnie wybory swiadcza jednak ze nastapilo jakies przebudzenie,otrzezwienie,moze teraz narod pojdzie taka wytyczona droga.A jezeli chodzi o wyniki wyborow w okregu katowickim,czyli moim no to tutaj nie mamy sie czego wstydzic,Platforma,PiS zdecydowanie zwyciezyly a SLD uzyskalo tylko jeden mandat poselski :wink:
I tak trzymac.

pozdrawiam
Co do PO to ja wiem swoje. Polecam film nocna zmiana. PiS coraz bardziej mi się podoba. A co sld to nie powinienen dostać żadnego.



Data wysłania: 2005-09-27, 20:17
no właśnie...i przydałby sie ktos przynajmniej reprezentatywny, co to potrafi zachować umiar w dyskusji, godność, tolerancję i wybrnąć z honorem z kazdej sytuacji...a nie płazic się i jąkać jak co poniektórzy, albo bredzić a potem prostować, próbując wydobyc jakikolwiek sens ze swoich niefrasobliwych wypowiedzi.

Giertych na prezydenta! :)
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #101 : 2005-09-27, 20:30 »
Giertych, ehmmm...Co Wam sie wlasciwie w nim podoba?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #102 : 2005-09-27, 20:36 »
A ja nie widze sensu glosowac w tych wyborach na kogos innego niz Kaczora albo Tuska :roll: Przeciez po po rezygnacji Cimoszewicza, walka toczy sie wlasciwie tylko pomiedzy nimi. Czyli glosujac na kogos innego w pewnym sensie sie swoj glos marnuje - ja gdybym mogla glosowac to wybralabym Tuska chociaz jego program tez mi idelanie nie pasuje - ale pod zadnym pozorem nei chce zeby Polska przewodzil jakis ograniczony homofob w spolce z braciszkiem :roll:
Takie myślenie ukształtowały sondaże, TV. Później człowiek myślą, że wszyscy głosują na PO to on też powinien... Pamiętajcie, że wygra ten, na kogo Wy będziecie głosować, a nie Ci, co wygrywają w sondażach.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #103 : 2005-09-27, 20:50 »
Takie my¶lenie ukszta³towa³y sonda¿e, TV. Pó¼niej cz³owiek my¶l±, ¿e wszyscy g³osuj± na PO to on te¿ powinien... Pamiêtajcie, ¿e wygra ten, na kogo Wy bêdziecie g³osowaæ, a nie Ci, co wygrywaj± w sonda¿ach.
Słusznie, sondaże to samospełniające się przepowiednie. Dlatego namawiam gorąco do głosowania na pana Borowskiego.
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #104 : 2005-09-27, 20:54 »
taaaa pete_spider przeczytaj mój post u góry...
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #104 : 2005-09-27, 20:54 »

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #105 : 2005-09-27, 20:56 »
Czytałam wszystkie twoje posty w tym temacie, Grzesiu.
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #106 : 2005-09-27, 20:58 »
Grzesiek nie jestem głupia blondynka (chociaz kolor wlosow akurat sie zgadza :P ), ktora patrzy tylko na innych i ich nasladuje. Interesuje sie troche polityka i wiem przynajmniej mniej wiecej co ktory kandydat ma do zaoferowania i jakie sa jego REALNE szanse na wygrana. W najnowszym sondazu na gazeta.pl statystyka jest taka:
Tusk - 40%
Kaczor - 32%
Lepper  -14%
Borowski - 8%
Kalinowski - 2%
Giertych - 1%
Ludzi w Polsce jest okolo 40 milionow wiec po prostu niemozliwe jest, zeby dostateczna ilosc ludzi zmienila w ciagu 2 tygodni zdanie i zeby np. Giertych wygral. Z tych wszystkich statystyk jasno wynika ze szanse ma tylko dwóch kandydatow - to pomiedzy nimi bedzie sie toczyc walka. Oczywiscie mozna wybrac "swojego" kandydata, ale trzeba wziac pod uwage ze tak nie przyczynimy sie w zaden sposob do rozstrzygniecie czy Kaczynski wygra czy tez Tusk. Jesli komus to bez roznicy, to nie ma sprawy, ale juz wiele opinii bylo tu takich, ze "byle nie Kaczor, ale zaglosuje na Borowskiego" (czy tez na kogos innego typu Giertych). Chodzi mi po prostu o to zeby rozwazyc czy lepiej wyrazic swoje poparcie dla kandydata ktory nam najbardziej odpowiada, ale nie ma szans na fotel prezydencki, czy tez nie lepiej wybrac z posrod faworytow juz tego lepszegp wedlug nas.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #107 : 2005-09-27, 20:58 »
Hmmm a ja zastanawiam się nad korwinem - mikke. W sumie mam wrażenie że to jedyny normalny człowiek z kandyujących - tzn. Nie ma niewiadomo jakiej willi (mieszka w drewnianej chałupie która wygląda jakby się miała rozpasć - owszem, moze być tak tylko z zewnątrz, jednak pranie wiszące w oknach mówi swoje...) jego dzieci nie były targane po niewiadomo jakich prywatnych szkołach tylko chodziły do normalnej publicznej  - to też o czymś mówi. Normalne ogrodzenie postawil sobie dopeiro w zeszłym roku (zamiast zardzeiwałej siatki) a ogólnie to jest jednym z niewielu który kandytuje nie po to by się wzbogacić...

No i jeśli komuś nie pasują kandydaci to niech glosuje na kogoś z minimalnym poparciem...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #108 : 2005-09-27, 21:25 »
a co do sondaży, są robione wśród pewnej części społeczeństwa, więc to nie jest tak, że ktoś nagle zmieni zdanie, tylko po prostu będzie większa grupa ludzi... chociaż faktem jest, że największe szanse mają Ci dwaj pierwsi kandydaci...
Szatan, pierwsze s³ysze.
aaa bo to taka przenośnia była, nieważne :)

Musimy mieæ tak± polityke zagraniczn± jak UE. Wiêc pan Giertych ci jej nie zabierze.

No zobacz do ¿yciorysu pana Borowskiego i przeczytaj od kąd siedzi w sejmie i jak dużo chce zmieniaæ. Jeśli przez 23 lata tego nie zmienił to myślisz, że przez 4 mu się uda?
Dziêkuje ci bardzo. :)

prezydent ogólnie za dużo nie zmienia w kraju, bo tym zajmuje się Sejm i Senat. Poza tym wiadomo jest, że jeden człowiek nic nie zmieni, najlepiej żeby ugrupowania zaczęły ze sobą współpracować dla dobra wszystkich a nie kłócić się o to kto jest lepszym Polakiem, no ale to tylko moje pobożne życzenia. Chociaż mam nadzieję, że kiedyś się tak stanie.
Faktycznie to jest tak, że nie znalazłam takiego kandydata, który by mi odpowiadał we wszystkich sprawach... ale do Borowskiego mi najbliżej. Zna się na polityce zagranicznej i wydaje mi się, że przez te parę lat nauczył się jak rozmawiać z ludźmi z różnych ugrupowań

Proszę bardzo :)

a tak z innego tematu trochę jestem naprawdę mile zaskoczona ustawą, o której jakoś wcześniej nie słyszałam, a która dzisiaj weszła w życie - czyli podwyższająca kary za przestępstwa seksualne - naprawdę godne pochwały i strasznie mnie to cieszy, że się politycy w tej sprawie dogadali
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #109 : 2005-09-27, 21:33 »
W Polsce jest 30mln osób uprawnionych do głosowania. Głosowało 40% uprawnionych.
Korwin mi się podoba logicznie myślący człowiek, liberał, nie przebiera w słowach. Mówi prosto z mostu. Myśle, że wielu (młodych) ludzi tak myśli lecz jeśli zaczyna nimi manipulować 4 władza, telewizja i zasypuje ich sądażami to oni poprostu temu ulegją.


Data wysłania: 2005-09-27, 21:28
Prezydent ma władzę może odrzucić ustawę uchwaloną przez sejm, więc od niego też dużo zależy.
Zna się na polityce zagranicznej i wydaje mi się, że przez te parę lat nauczył się jak rozmawiać z ludźmi z różnych ugrupowań

Nie widze, żeby się dogadał z którąś... Widze, że założył nowy nie wypał (SDPL).
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #110 : 2005-09-27, 21:36 »
Chodzi mi po prostu o to zeby rozwazyc czy lepiej wyrazic swoje poparcie dla kandydata ktory nam najbardziej odpowiada, ale nie ma szans na fotel prezydencki, czy tez nie lepiej wybrac z posrod faworytow juz tego lepszegp wedlug nas.

Ja rozważam czy oddać swój głos na kandydata który nie ma szans (bo nie jest kaczorem czy Donaldem)ale spełnic w ten sposób honorowo swój patriotyczny obowiązek, czy tez zamanifestować, to że nikt z tych którzy mają szansę mi nie odpowiada i nie iść.
Tylko kogo obchodzi czy ja honorowo czy patriotycznie czy manifestacyjnie...oddam lub nie  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #110 : 2005-09-27, 21:36 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #111 : 2005-09-27, 22:10 »
Moją koleżnkę... :P Ona morduje, za nie chodzenie do wyborów... ;)
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #112 : 2005-09-27, 22:13 »
Bardzo dobrze.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #113 : 2005-09-27, 22:19 »
jak do tej pory to pierwsze moje wybory w których nie bedę uczestniczyć ;), czas najwyższy wyalienować się od tego kabaretu, wyscigu szczurów. Żadne programy przedwyborcze ani obietnice nie zostały zrealizowane. To tylko woda na młyn polityków a fontanna rozbudzonych nadziei wśrrd wyborców. Masy zawsze potrzebowały chleba i igrzysk. U nas Igrzyska zastępują wybory, a chleb pozostanie w sferze obietnic.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #114 : 2005-09-27, 22:21 »
Jeśli ktoś nie ma zamiaru głosowac na osobę z największym poparciem , może właśnie zagłosować na kogoś bez poparcia - tzn. głos zosrtanie wprawdzie "zmarnowany" jednak nie przypadnie w udziale temu kogo się nie chce (jak jest wpzypadku nie pójścia) ogólnie jest to moja ostatnia wypowiedź w tym topiku , z tego wzgledu że mam babcię która ma fioła na punkcie polityki i skutecznie mi ją obrzydziła...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #115 : 2005-09-27, 22:46 »
Korwin mi siê podoba logicznie my¶l±cy cz³owiek, libera³, nie przebiera w s³owach.
 Prezydent ma w³adzê mo¿e odrzuciæ ustawê uchwalon± przez sejm, wiêc od niego te¿ du¿o zale¿y.

to ja tylko odpowiem na to co napisałeś :)
Wiesz cholera, że też mi się w miarę podoba Korwin - Mikke? Dziwne, prawda? ;)

Prezydent rzeczywiście ma takie prawo, z tym, że Sejm później ma prawo odrzucić veto prezydenta. o ile dobrze pamiętam potrzeba do tego 3/5 głosów, ale mogę się mylić
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #116 : 2005-09-27, 23:05 »
A myslalam ze tylko ja mam takie przegiecie ze Korwin wydaje mi sie ok :P Ale ja i tak nei moge glosowac, wiec moge sobie snuc czysto teoretyczne rozwazania na temat na kogo BYM glosowala. Wy macie trudniej :lol:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #117 : 2005-09-28, 17:21 »
Ja też mam dobre zdanie o Korwinie. To rozsądny facet.  Mój mąż głosował na jego partię, mimo, że jest tak mało popularna. Ale co, zagłosuję na człowieka mającego mikropoparcie, a potem usłyszę, że najbliższe lata będzie nas reprezentował wielbiciel Młodzieży Wszechpolskiej? Nie daruję mu tej słynnej parady... W programie PiS jest mowa o wprowadzeniu do konstytucji zapisu uniemożliwiającego w przyszłości legalizację związków homoseksualnych. Nie dość, że teraz nie, to i w przyszłości...
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedz #117 : 2005-09-28, 17:21 »

Kamaq

  • Gość
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #118 : 2005-09-28, 18:04 »
Cytuj
Widze, że założył nowy nie wypał (SDPL).
raczej proba naprawienia wypaczonego wizerunku komunistycznej lewicy sprzed paru lat.

Polska to ogolnie dosyc zjechany kraj - chociazby ze wzgledu na podzial polityki - 80% prawica, 20% lewica i jakies mniejszosci afroamerykanskie, i jak tu mowic o normalnej polityce. a nawet kampanii - w skorumpowanej przez prawice ttelewizji, lewica nawet nie ma szans na pokazanie swojego programu wyborczego (o czym juz wczesniej bylo).

heh, ja kaczy tez nie daruje gejow :P homofob sie znalazl, i jak mamy tworzyc w PL tolerancje?

dalej...

Giertych to rowniez moj idol... taka kamienna twarz...

a Lepper to agent kgb jakby ktos nie wiedzial :P taki drobny hardkor na zakonczenie :P
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wybory Prezydenckie 2005
« Odpowiedź #119 : 2005-09-28, 18:49 »
raczej proba naprawienia wypaczonego wizerunku komunistycznej lewicy sprzed paru lat.

Sprzed parunastu lat...

Polska to ogolnie dosyc zjechany kraj - chociazby ze wzgledu na podzial polityki - 80% prawica, 20% lewica


Jak ty to liczysz?

i jakies mniejszosci afroamerykanskie,

aha  :roll:

a nawet kampanii - w skorumpowanej przez prawice ttelewizji, lewica nawet nie ma szans na pokazanie swojego programu wyborczego (o czym juz wczesniej bylo).

Przypominam ci ze w tamtych wyborach bylo na odwrot... Po 2 prezes tvp jest PO, a więc nie prawicy.

heh, ja kaczy tez nie daruje gejow :P homofob sie znalazl, i jak mamy tworzyc w PL tolerancje?

A ja mu za to dziękuje. Normalnie, bez zboczenia. Mam tolerancje na kolor skóry, ubiór, muzykę, ale na homosektualizm się w życiu nie zgodzę.

Giertych to rowniez moj idol... taka kamienna twarz...

Mój też, tylko dla mnie on może mieć nawet twarz świni byle by mądrze gadał i robił.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.102 sekund z 27 zapytaniami.