Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: 3 dniowe Kijanki  (Przeczytany 8043 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #30 : 2005-04-27, 19:22 »
A powiedzmy że on  je wyhodowal bo on z tego co wiem w domu ma 80 litrowe akwa i 10 żab
Ale np on by je wzial niewiem z 100 km z stad to co mam tam jechać

Essey

  • Gość
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #31 : 2005-04-27, 19:34 »
Przypominam sobie siebie jak byłam mała :lol: "Mamoooooo ;( Ja chcę tą żabkę do domu, mogę????!!!!! przecież to tylko 800 km od domu, proszę, proszę" :lol: Tylko mała różnica, bo wtedy miałam kilka lat a ty chyba masz trochę więcej :P Dziewczyno, rusz głową i nie zabieraj im wolności. jesli bardzo chcesz żaby to kup sobie karliki szponiaste. Są małe i proste w chodowli. W akwa 10 litrów możesz ich mieć nawet 5. A do tego kosztują 2-3 złote. Wypuść jak najszybciej na wolność te kijanki!
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #32 : 2005-04-27, 19:41 »
Przypominam sobie siebie jak byłam mała :lol: "Mamoooooo ;( Ja chcę t± żabkę do domu, mogę????!!!!! przecież to tylko 800 km od domu, proszę, proszę" :lol: Tylko mała różnica, bo wtedy miałam kilka lat a ty chyba masz trochę więcej :P Dziewczyno, rusz głow± i nie zabieraj im wolno¶ci. jesli bardzo chcesz żaby to kup sobie karliki szponiaste. S± małe i proste w chodowli. W akwa 10 litrów możesz ich mieć nawet 5. A do tego kosztuj± 2-3 złote. Wypu¶ć jak najszybciej na wolno¶ć te kijanki!
Gdzieeeeeeeeeee????
Gdy by gdziesz w gdyni byla rzeczka jeziorko staw to bym dzis nawet polazła tam a ty w gdyni prawie nic nie ma

Forum Zwierzaki

Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedz #32 : 2005-04-27, 19:41 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #33 : 2005-04-27, 19:55 »
Może będzieice tacy myli i powiecie iel razy dziennie mam karmic??

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #34 : 2005-04-27, 19:56 »
To lepiej jakby może zdechły w szkolnej sali w 15 litrowej kuli ok 300 kijanek taaak
przynajmiej chciałam je wziasc by sie tam nie meczyły
ja naprawde nie miałam nic o nich pojęcia
Wziełam i już


nie lepiej zeby sobie pływały do końca życia tam gdzie się urodziły :roll:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #35 : 2005-04-27, 20:05 »
ale teraz chyba nie pojde poki sie nie dowiem gdzie jest staw poki są u mnie pomozscie mi

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #36 : 2005-04-27, 20:14 »
ale po co mamy ci mówić co masz robić, skoro jutro się zapytasz i oczywiście tam pójdziesz je wypuścisz :roll:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Essey

  • Gość
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #37 : 2005-04-27, 20:17 »
Kora, nie gadaj że w Gdyni nie ma żadnego nawet najmniejszego jeziorka, rzeki...wszędzie będzie im lepiej niż w ciasnym akwa, czy nie wiem w czym tam je trzymasz
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #38 : 2005-04-27, 20:20 »
Jesteś z Gdyni?? Z ajkiej dzielnicy?? Bo ja pół życia na Pustkach Cisowskich mieszkałem i nie wmówisz mi że tam satwów nie ma!
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedz #38 : 2005-04-27, 20:20 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #39 : 2005-04-28, 05:57 »
Oj do pustek cisowskich mam dosyc daleko

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #40 : 2005-04-28, 14:00 »
Nie wmówisz mi że w Gdynia żednego stawku  nie macie. Wypuśc je jak najszybciej męczysz je tylko. Każdy będzie  brał młode lwiątka też weźmiesz??
WYPUŚĆ JE
Ps: Edytuj posty ,a nie nabijaj sobie i po minucie piszesz drugiego ehh
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #41 : 2005-04-28, 15:43 »
kora w Gdyni jest pełno stawów... i rzeczek :roll:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #42 : 2005-04-29, 08:47 »
Cytuj
Po co ja je wogule wziełam

No brawo, teraz odwróćmy kota ogonem  :roll:
Dziewczyno, gdybyś mieszkała na Saharze i powiedziała że tam nie ma rzek - wtedy bym Ci uwierzyła. Ale w Gdyni?! Ehh...
Mam dziwne wrażenie, że Ty kursujesz po Gdyni następującym torem - z domu do szkoły i do domu ponownie. I na tym się kończy Twoja znajmość Gdyni. No dobra, może jeszcze jeździsz z mamą na zakupy. Ale gdybyś choć spróbowała poszukać jakiegoś większego skupiska wody, popytała znajomych, rodziców. Na pewno coś takiego znają. Skoro jesteś wśród miłośników zwierząt, Ty także powinnaś nim być - najważniejsze dla Ciebie powinno być dobro zwierząt, szczególnie tych, które są pod Twoją opieką!
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #43 : 2005-04-29, 13:11 »
Kora, proponuje koniecznie zapytac sie tego kolegi przede wszystkim co to sa za zaby. Jesli rzeczywiscie jest taka mozliwosc, ze on je wyhodowal, to byc moze jest to jednak jakis gatunek akwariowy... Wtedy ich raczej nie wypuszczaj ;) Ale zeby moc zapewnic im odpowiednie warunki, musisz wiedziec, jaki to gatunek.
A jesli sie okaze, ze to nasze krajowe zabki, to je wypusc. Nie opowiadaj, ze nigdzie w okolicy nie ma zbiornikow wodnych (pomijam morze ;) ). Wystarczy pojechac na obrzeza miasta lub tuz za miasto i na pewno sa.

PS> I popieram: nie nabijaj postow :P
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #44 : 2005-04-30, 08:02 »
Moja koleżanka powiedziała że w parku kilonskim czy jak sie tam nazywa jest rzeczka
ten chłopak powiedział ż eone własnie z tamtad sa
wiec poszlamk woczraj i je wypuśćiłam

Teraz chcę kupic karlika szponiastego
tylko mam pytanie ile litrowe akwarium wystarczyło by na 3 -4 karlików
zamierzam kupic 25 l - 30 l

Forum Zwierzaki

Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedz #44 : 2005-04-30, 08:02 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #45 : 2005-04-30, 09:30 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 14:27 autor mysa »
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #46 : 2005-04-30, 19:00 »
Mysle, ze bedziesz potrzebowala nieco wiecej informacji, bez problemu je znajdziesz, jak troszke poszukasz. Dla przykladu: http://www.terrarium.com.pl/karlikszponiasty.php
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: 3 dniowe Kijanki
« Odpowiedź #47 : 2005-05-01, 08:53 »
Thx wiedzma
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 29 zapytaniami.