Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ???  (Przeczytany 1132 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martyna1212

  • Gość
???
« : 2005-07-22, 18:39 »
Od którego roku życia żółw stepowy lub grecki powinien zimować? bo na na wszystkich stronkach pisze że nie powinny zimować  żółwie małe czyli ile powinny mieć? :| :oops:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: ???
« Odpowiedź #1 : 2005-07-22, 20:12 »
A musisz zakladac co chwile nowy temat? Nie moglas tego dopisac w poprzednim o zimowaniu? Zasmiecasz forum.
Czy pytasz czysto teoretycznie, czy tez masz zolwia? Jesli troche sobie juz poczytalas, to wiesz, ze zimowanie zolwia to nie taka prosta sprawa, podejrzewam, ze i tak nie masz warunkow, zeby to przeprowadzic, wiec co sie wiekiem przejmujesz.
Zapisane

martyna1212

  • Gość
Odp: ???
« Odpowiedź #2 : 2005-07-22, 21:05 »
Musze zakładać nowe tamaty bo ciągle mi coś nowego do głowy przychodzi a tak wogule to i może mam warunki nic ci do tego a przyokazi mogłaś napisać odpowieć na moje pytanie a nie ..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: ???
« Odpowiedz #2 : 2005-07-22, 21:05 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: ???
« Odpowiedź #3 : 2005-07-22, 22:35 »
Od którego roku życia żółw stepowy lub grecki powinien zimować? bo na na wszystkich stronkach pisze że nie powinny zimować  żółwie małe czyli ile powinny mieć? :| :oops:
to wiadomoże zółw nie powinien być z byt młody, mały... powinien mieć około 3 lata...

Musze zakładać nowe tamaty bo ciągle mi coś nowego do głowy przychodzi a tak wogule to i może mam warunki nic ci do tego a przyokazi mogłaś napisać odpowieć na moje pytanie a nie ..

Nie trzeba sie tak odrazu unosić :roll:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: ???
« Odpowiedź #4 : 2005-07-25, 18:30 »
Martyna, a wg mnie NIE musisz zakladac nowych tematow, bo jak juz wyzej napisalam, skoro Twoje pytanie dotyczy tej samej tematyki, to moglas je umiescic w innym swoim temacie o zimowaniu. A w ten sposob zasmiecasz forum.
Moglabys tez odrobinke grzeczniej sie wypowiadac.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 24 zapytaniami.