Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do dołu

Autor Wątek: Prorocze sny?  (Przeczytany 36712 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #60 : 2005-03-04, 00:07 »
a to co piszesz trąci mi trochę tak zwanym snem świadomym...
zainteresuj sie tematem, bo często zdarza sie, że człowiek ma samoistnie a mozna to rozwijać :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #61 : 2005-03-04, 01:36 »
ja gdy o czyms snie, to nie ma bata, to sie na odwrot stanie
czasem miewam sny ze wiem ze snie i np wybieram sobie gdzie pojde itp.. wspaniale uczucie  ;)

Willie

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #62 : 2005-03-04, 08:41 »
Ja miewam ,,prorocze" sny. I nie były to koszmarki, tylko całkiem fajne  :lol: ... Ale nie wiedziałam, że to się jeszcze spełni. Jednak po pewnym czasie, (sny miałam co jakieś 2 dni o tym samym!!!) spełniło się  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #62 : 2005-03-04, 08:41 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #63 : 2005-03-06, 17:45 »
Mojemu tacie się spełnia, mi jeszcze nigdy :( Mojeu tacie śni się swój tato a mój dziadek który już nie zyje, zawsze (podkreślam ZAWSZE) po tym następnego dnia lub dzien potem dzieje się coś złego - ktoś umiera, tato płaci mandat za przekroczenie szybkości, babcia jest ciężko chora... I to się sprawdza, bo tato mi i mamie zawsze mowi kiedy sni mu sie dziadek i rzeczywiscie potem dzieje sie cos zlego...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #64 : 2005-03-06, 19:39 »
gunia - czasem żałuje że miewam sny które sie spełniają - tym bardziej że mam właśnie takie ze oznaczaja albo chorobe, albo śmierć - wierz mi, to nic przyjemnego wiedzieć że coś sie stanie ale nie wiedzieć komu...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #65 : 2005-03-06, 21:11 »
Iras, porpacuj nad tą umiejętnością a będziesz wiedziała...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Zorba

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #66 : 2005-03-07, 22:48 »
mMi sie nic takiego nie śniło z tego co pamietam,albo nie umiem tego przelac na życie :P
Mojej mamie natomiast śnioło się że chodzi po jakimś budynku,a właściwie jest oprowadzana. I co się okazało? Że za kilka miesięcy dostała nową prace,i właśnie chodzia zwiedzać obiekt ktory byl jej dziwnie znajomy,wiedziala gdzie co jest itd.I wtedy sobie przypomniała że przecież zna ten środek ze snu ...niezwykłe =)
Zapisane

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #67 : 2005-04-02, 09:16 »
MI się śnią ostatnio bardzo często kurczaki  :lol:  :Oo:
ciekawe co to może znaczyc :krzywy:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #68 : 2005-04-02, 12:38 »
a ja miałam ostatni dziwny sen...
Sniło mi sie ze poszlam do fryzjera sciac wlosy ( :shock: ) i tam w kolejce czekalo kilka osob, ja sobie siadlam za takim kolesiem ( straszny byl z wygladu, taki jakis..przerazajacy) a ten chłopak do mnie tak
,, a twoja trumne przygniecie kamień''
Ja sie wystraszylam i poszlam od tego fryzjera, potem znowu tam weszlam (po jakims czasie, bo myslalam ze ten chlopak juz sobie poszedl),jednak on nadal byl i znowu do mnie:
,, a twoja trumne przygniecie kamień''
no to ja znowu wyszlam od tego fryzjera, potem za jakis czas znowu tam ide a ten chlopak akurat wychodzi i sie w drzwiach minelimy i ten znowu do mnie:
,, a twoja trumne przygniecie kamień''
ja weszlam do tego fryzjera, siadam na fotelu, tak spojrzalam w lustro na swoje wlosy i stwierdzilam ze szkoda mi ich obcinac, wiec przeprosilam fryzjerke i wyszlam. Wracałam do domu i znowu spotkałam tego chłopaka i on znowu
,, a twoja trumne przygniecie kamień''-tylko tym razem to wykrzyczal, zdawalo sie jakby na cale miasto... I wlasnie przez ten jego krzyk no i strach obudzialm sie.. ale bardzo sie przestraszylam, po co te slowa powtarzane tyle razy, ciekawe czy one maja jakies znaczenia czy to tylko zwykly koszmar  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #68 : 2005-04-02, 12:38 »

rosa_wyzel

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #69 : 2005-04-02, 16:09 »
mi ciągle sie śnią takie sny.
jeden przysnił mi sie jak byłam w 1 klasie podstawówki,a wczoraj sie spełnił.
Zapisane

Leloo

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #70 : 2005-04-02, 16:13 »
No ja mialem kiedys sen taki ze sprawdzilo sie w 100% wszytstko. Mianowicie: Pamietacie "Big Brother'a"?? jak tak to dobrze:-) wiec tak-> snilo mi sie ze w tym wlasnie show beda budowali samochod... po 3 dniach-> Budowali samochod... do dzisiaj zastanawiam sie jak to mozliwe...
Zapisane

Borderka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #71 : 2005-04-02, 18:56 »
Cytat: Iras
gunia - czasem żałuje że miewam sny które sie spełniają - tym bardziej że mam właśnie takie ze oznaczaja albo chorobe, albo śmierć - wierz mi, to nic przyjemnego wiedzieć że coś sie stanie ale nie wiedzieć komu...


Iras rozumiem Cię....u mnie w rodzinie jest tak, że jak komuś przyśnią się wypadające zęby ktoś zazwyczaj umiera. Mojej siostrze się śniło - zmarł Roki (nasz pudel), mojej innej siostrze się śniło - umarł mi dziadek, a jak mi śniły się zęby wiedziałam, że coś  złego się stanie i pilnowałam moich psów i w ogóle na wszystko po kolei uważałam i po jakimś czasie o tym zapomniałam i pewnego ranka mój Bambo (pudel) wpadł pod samochód  :cry:  Z moim Bambusem miałam później dziwne sny np. szłam koło mojego dawnego domu z Sarą (kundelek) i spotkałam właśnie Bamba i strasznie się cieszyłam wołałam do nie go : Bambo chodź to ja Ela! a on szczerzył na mnie zęby nie chciał do mnie przyjść.....jak się rano obudziłam to strasznie się rozpłakałam, było mi smutno....inny sen po jego śmierci : Byłam u mojej babci w domu i firanka dziwnie się ruszała i poczułam jak coś mnie dotknęło ta sylwetka zrobiła się bardziej wyraźna i to był właśnie Bambo, przytuliłam się do niego i tylko ja go widziałam, zaczął powoli odchodzić a ja mu pomachałam.....jak sięrano obudziłam to znowu płakałam bo bardzo chciałam go przytulić, a jego nie było.... :cry:  Cieszyłam się, że mogę go chociaż w snach oglądać.
Inny sen kiedyś nie dawał mi spokoju : Byłam na stadionie z jakimś kolegą i przewróciłam się na trawę, a jakiś wąż oplutł mi nogę, a jakieś pijawki przyssały mi się do rąk i nóg.... strasznie ten sen za mną chodził dłuższy czas.
A co proroczych snów to często mam tak, że nie pamiętam jak coś mi się śniło, ale w momencie kiedy się sprawdza wiem co się dalej stanie, co powiem co inna osoba powie i nie próbuję tego zmienić....takie fajne uczucie  ;)
P.S Cieszę się, że taki temat powstał, bo bardzo lubię rozmawiać o snach  :)
Zapisane

paolinka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #72 : 2005-04-02, 23:01 »
Nienawidze swoich snow... to az niemozliwe, pewnie pomyslicie...
Snila mi sie smierc Dziadka, po pewnym czasie umarl na raka...
Ok. miesiac temu snila mi sie smierc Papieza... On umarl  :cry:
Czesto mam tak, ze sni mi sie to co sie wydarzy.... Boje sie tego, nie chce  :(
Ostatnio snil mi sie wlasnie Dziadek - szedl druga strona ulicy, widzial mnie i sie usmiechal. Chcialam go zawolac, ale nie moglam... Jakbym nie miala glosu....
 :(
Nie wiem co mam robic...  
A poza takimi snami to cmentarze i przyjaciele... chyba nic poza tym...
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #73 : 2005-04-02, 23:12 »
tez mam prorocze sny :( czasami mnie doluja ale co zrobic :(
Zapisane

myszka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #74 : 2005-04-03, 01:06 »
Paolinka, mnie też śniła się śmierć Papieża. Wtedy, kiedy pierwszy raz trafił do szpitala z grypą. Tej samej nocy miałam sen, w którym widziałam nagłówki gazet, mówiące - Jan Paweł II nie żyje. Obudziłam się strasznie przygnębiona i jakoś wiedziałam, że niestety wkrótce tak się stanie. Potem zapomniałam o tym, bo było lepiej. A teraz...?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #74 : 2005-04-03, 01:06 »

paolinka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #75 : 2005-04-03, 10:57 »
Myszka  :shock:  Ja dokladnie tak samo i w tym samym czasie!! No nie moge....
Ja sobie ten sen szybko wybilam z glowy, przeciez to bylo takie nierealne, niemozliwe...
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #76 : 2005-04-03, 19:35 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:40 autor ssgosiass »
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #77 : 2005-04-03, 19:42 »
Jaśka, co do Twojego snu - ściełaś te włosy?
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #78 : 2005-04-03, 19:51 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:40 autor ssgosiass »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #79 : 2005-04-03, 20:12 »
Cytat: Rachela
Jaśka, co do Twojego snu - ściełaś te włosy?

nie...Śniło mi się ze uciekłam od fryzjera bo sie rozmyslilam co do sciacia, bo mi ich szkoda bylo. A w realu tez wlosow nie scielam...
Cytuj
Jaśka, ja bym sie ssikała ze strachu.. przeciez ye slowa tyle kryja w sobie...
Straszne... Boisz sie ze cos sie mnoze stac?

Teraz już nie tak bardzo, ale pierwszy dzien to...  :shock: bardzo sie bałam... Chociaz ostatnio jak szłam do Biedronki to nie poszłam za wierzowcem na skroty bo sie balam ze cos moze na mnie spasc (np. kamien  z balkonu  :? )
Myslicie ze to cos moglo oznaczac??
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #80 : 2005-04-03, 20:15 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:40 autor ssgosiass »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #80 : 2005-04-03, 20:15 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #81 : 2005-04-03, 20:46 »
a powiedzcie mi czemu wszystkie moje sny od dłuższego czasu mają tematykę śmierci ? albo ktoś umiera, albo ktoś chce mnie zabić, bądź ja kogoś zabijam, ew. ktoś mnie o to prosi ?!   z deczka nieciekawie ale co tam...ew. raz na jakiś czas ale to bardzo rzadko jakiś "życiowy" sen, który z kolei pałęta się później za mną cały czas tylko nie w nocy ?
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #82 : 2005-04-03, 20:46 »
Ściąć włosy - śmierć w rodzinie, trumna - długie i szczęśliwe zycie, kamień - smutek i troski.
Może chodziło o śmierć Papieża?  Kamień przesłonił Twoje życie, smutek z powodu odejścia Ojca Świętego... To takie moje domysły..

edit: Ananas, śmierć oznacza nadejście nowego rozdziału w (Twoim) życiu.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #83 : 2005-04-03, 20:51 »
Cytat: Rachela
Ściąć włosy - śmierć w rodzinie, trumna - długie i szczęśliwe zycie, kamień - smutek i troski.
Może chodziło o śmierć Papieża?  Kamień przesłonił Twoje życie, smutek z powodu odejścia Ojca Świętego... To takie moje domysły..

Całkiem możliwe  :roll:
Ojj dobrze ze w koncu nie scielam tych wlosow  :?
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #84 : 2005-04-03, 21:01 »
tylko że jak to mi sę śnijuż długo długo... zawsze miewałam takie własnie sny drastyczne z lekka, a może od jesieni, notorycznie, praktycznie zawszed jest coś o śmierci, a jak się trafi coś 'normalnego', to jest wogóle swięto lasu, chopć jakby się zastanowić, i tak jakieś nieszczęście albo coś dziwnego się dzieje.
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #85 : 2005-04-03, 21:01 »
A ja kiedyś obudziłam sie jakby ze słowami w ustach:" proście a będzie wam dane" nie wiem  skąd mi się to wzielo.... :roll: Po prostu te slowa były pierwszą myślą jaka mi przyszła do glowy po obudzeniu...dziwne :roll:
A wczoraj śnił mi sie fajny sen. Wszystko bylo takie bajkowe. Szłam centrum miasta z dwoma psami, a ścislej mówiąc z dwoma goldenami. Świeciło słońce i była ładna pogoda,  doszłam wkońcu do domu mojego brata, chcialam juz weść do budynku az nagle zobaczyłam jakby  pole" ...bił od niego niesamowity blask zlota, biegały po nim dzieci, psy a dorośli rozmawiali, uśmiechali sie do siebie,  rosly tam przesliczne kwiaty których jeszcze nigdy nie widziałam ...podeszłam blirzej i zauważyłam ze to wszystko jest za siatką, nie mogłam się przedostać na tą polane az tu nagle zobaczyłam w siatce dziure...i udalo mi sie przejśc!! Byłam taka szczęśliwa, biegłam co sił w nogach, ludzie patrzyli na mnie i na moje psy, usmiechali sie, byli tacy pogodni :) ...Kiedy sie wkońcu obejrzałam za siebie zobaczyłam innych ludzi stojących za siatką, ale oni już nie mogli przejść na polane bo tej dziury juz nie bylo, mieli smutne miny...z takim żalem patrzyli na tych po drugiej stronie...to byl piekny sen ...na tym polu bylo jak ...w niebie...
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #86 : 2005-04-03, 21:02 »
Jaśka, może już podświadomie, we śnie uciekałaś od tej złej wieści?  Paulo Coelho napisał... ,,Sny są językiem Boga".

Mi dzień przed śmiercią Papieża śniło się że goniłam kogoś i nie mogłam dogonić a potem siedziałam za czerwoną płachtą z zapalonymi świecami... zawsze śniło mi się to ktoś mnie goni, a tu nagle taka zmiana ról. Nie wiem co to mogło znaczyć.

Aujeszka, piękny sen, ale jednocześnie smutny - z powodu tych ludzi którzy nie mogli przejść.
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #87 : 2005-04-04, 17:32 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 22:40 autor ssgosiass »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #87 : 2005-04-04, 17:32 »

Raven

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #88 : 2005-04-04, 17:42 »
Cytuj

Paolinka, mnie też śniła się śmierć Papieża.

Cytuj

miesiac temu snila mi sie smierc Papieza...

Cytuj

Ja dokladnie tak samo i w tym samym czasie!!

Mnie również. Ale nie dosłownie. Śniło mi się z piątku na sobotę, że szłam ulicą i podbiegła do mnie jakaś starsza pani z kawałkiem tektury, na której było napisane: "Papież umrze o godzinie 20", a ja jej powiedziałam, że tak nie będzie, a ona skreśliła 20 i napisała 21.30...  :( Była blisko... :(
Zapisane

kasia

  • Gość
Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #89 : 2005-04-04, 19:20 »
A ja ostatnio w ogóle nie pamietam swoich snów...  :?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.154 sekund z 27 zapytaniami.