Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 38 39 [40]   Do dołu

Autor Wątek: Manga i Anime !  (Przeczytany 157645 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Szisz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 60
  • The Mad Hatter
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1170 : 2009-03-28, 19:35 »
a czyta ktoś magazyn "Otaku"?

a czyta, czyta ;D ino marcowego wydania jeszcze nie mam - mój kochany empiczek go nie dostał <3

Jeśli mowa o Chobits - widziałam pierwszy odcinek i tak średnio mi się spodobał. Może kiedyś.
Zapisane
Amai hana ni naru, doku no mi ni mo naru...

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1171 : 2009-03-28, 20:50 »
chobits... milo się oglądało, miło się czytało ale na pewno  nie będę do tego tytułu wracać.

ppsiara
higurashi to ja bynajmniej nie męczę ;) za dobra pozycja:)

a nie wiem czy wiesz właśnie trzeci sezon zaczęli :D

higurashi no naku koro ni Rei
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1172 : 2009-04-03, 06:36 »
Ok, no więc z powodów finansowych jestem zmuszona bardzo stratnie dla mnie,  sprzedać swoją kolekcję, w następującym składzie (cena jest za jeden tomik, aczkolwiek raczej orientacyjna, bo mogę podwyżyć, lub obniżyć w zależności od stanu tomiku):

Jak powstaje manga  - po 20 zł
2 (Postacie bohaterów)
9 (Sceny walki)
Wędrowiec z tundry - 25 zł
angel sanctuary - Tomy od 1 do 8 - po 20 zł
Wolf's Rain - Tomy od 1 do 2 (Całość)  - po 10 zł
Saiyuki - Tomy od 1 do 9 (Całość) - po 10 zł
Fullmetal Alchemist - Tomy od 1 do 12 - po 10 zł
Naruto - Tomy od 1 do 32 - po 8 zł
Cowboy Bebop - Tomy od 1 do 3 (Całość) - po 10 zł (Niedostępny w sklepie!)
Great teacher onizuka - Tomy 1,2,4,6,7,8,9 - po 5 zł (niezbyt wspaniały stan)
Cześć Michael - Tomy 1,2,4,5,6,7,8 (Brak tylko 3)  - po 5 zł
Hellsing - Tomy od 1 do 9 (4 w wersji bezobwolutowej) - po 10 zł
Wish - Tomy od 1 do 4 (Całość ) (4 w wersji bezobwolutowe) - po 10 zł
Record of lodoss war - Tomy od 1 do 3 (Całość) - po 10 zł (Niedostępny w sklepie!)
Hiragana na wesoło - 10 zł
Death Note - Tomy od 1 do 8 - po 15 zł

Oraz DVD
Ergo proxy - Płyta 1 i 2 - po 30 zł

Jak widać, niektóre ceny sięgają prawie połowy oryginalnej, więc bardzo się opłaca.


Zastrzegam sobie zmianę cen, jeśli dojdę do wniosku, że bycie przeze mnie w plecy o 1000 zł  może i wam się bardzo opłaca, ale mnie niespecjalnie xd


Kontakt:
ka.cynamon@gmail.com
GG: 4174271
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #1172 : 2009-04-03, 06:36 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1173 : 2009-04-04, 12:08 »
Ooo.. Ja może odkupię do ciebie Death Note (mam nadzieję, że się jescze nie pozbyłaś ;P), od piątego (albo szóstego) do 8 tomu bo ich nie posiadam, a sama nie wiem gdzie kupić... Muszę tylko z tata pogadać :)
Aktualnie na Manga Library czytam Manhole, niedawno skończyłam The Poet Who Buys Words (tylko trzy rozdziały, ale naprawdę warto przeczytać) oraz Confession.
Musze nadrobić oglądanie Bleach'a. Na 157 odcinku się zatrzymałam i ruszyć dalej nie mogę.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1174 : 2009-04-04, 14:56 »
cóż, osobiście wolałabym się pozbyć całych kompletów serii, bo potem jest problem z wciśnięciem pojedynczych, no i mam już ofertę, aczkolwiek nie  na 100% więc możliwe że je dostaniesz ;)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1175 : 2009-04-05, 18:11 »
Od pierwszego do 4 mam, wiec raczej te dalsze mnie interesują.
Pogadam jeszcze z tatą na gg, bo się nie zdecydował do końca czy tak czy nie.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1176 : 2010-02-26, 19:57 »
kupiłam dzisiaj "Duds Hunt" + na końcu nowelka "Wielopoziomowe sny"
jak czytać zaczęłam to wyszłam z pokoju dopiero gdy skończyłam :roll: fajnie się czytało i wciąga :)
a jest to moja pierwsza przeczytana manga
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1177 : 2010-02-26, 20:29 »
Ja z Mangi czytam tylko " Naruto " - co tydzień nowy chapter :P

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1178 : 2010-02-27, 00:50 »
Ja z Mangi czytam tylko " Naruto " - co tydzień nowy chapter :P
Co sądzisz o ostatnim xD ?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #1178 : 2010-02-27, 00:50 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1179 : 2010-02-27, 02:16 »
Niezły,zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i czy to nie jest już czasem koniec całej opowieści ...

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

Nanami

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1181 : 2010-03-11, 21:12 »
Ja też wróciłam po sporej wyrwie (bo nudno sie zrobiło) do czytania Naruto. A nowy rozdział... Cóż, byłam niemal pewna, że w tym momencie Naruto i Sasuke nie dokoncza pojedynku. Ze sobie pogadaja, troche pobiją i coś im przeszkodzi. To był pewnik, bo w koncu Sasuke jest TAKI wyczerpany i musi zregenerowac siły. Swoja droga mam nadzieje, ze jednak powoli juz idzie ku koncowi ta manga... ileż można  :P

No, a z anime... Aktualnie ogladam regularnie Kimi ni Todoke (romansidło z beznadziejna para głównych bohaterów i genialnymi pobocznymi), Durarara!! (prześwietne zakręcone anime od twórców Baccano!), czytam Pandora Hearts regularnie no i xxxHOLiC mi został, skoro Tsubasa sie WRESZCIE skonczyła.
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1182 : 2010-03-11, 21:34 »
E,tam,Naruto może się ciągnąć bo postacie są na tyle ciekawe że chce się czytać o ich kolejnych przygodach - inna sprawa to to,czy gdy już Naruto pokona swoich wrogów i zostanie Hokage,to czy będzie miał jeszcze czas na jakieś przygody? ;)

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1183 : 2010-05-06, 17:32 »
Higurashi no Naku Koro ni  - film   http://www.youtube.com/watch?v=eUUZD81OULI&feature=related
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

kagome19

  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1184 : 2010-07-30, 13:22 »
Nawet tu są fani m&a XD
Ja jestem wielką fanką. Oglądam każde anime jakie leci w tv a z mang obecnie czytam Naruto i Bleach :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedz #1184 : 2010-07-30, 13:22 »

Traktorek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 50
  • pajęcza mama
    • WWW
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1185 : 2011-06-13, 14:43 »
Ja kocham M&A :D
mam coś koło 100 tomików w domu. W tym tytuły wydane u nas w Polsce jak i te anglojęzyczne i japońskie (udało mi się dorwać jedną mangę która była wydana tylko w Japonii a mi na niej bardzo zależało, studiuję japonistykę więc jakoś tam sobie z językiem radzę :D).
Moje ukochane tytuły M&A to Gurren Lagann, Hellsing, Chobits, Death Note, Vampire Hunter D, Yami no matsuei, Kuroshitsuji, Fake, Ai no Kusabi, Trigun, VP Miyu, Code Geass, Berserk i kilka innych jeszcze :D

I takie info dla wszystkich co jeszcze nie wiedzą... Kuroshitsuji zostanie wydane w Polsce jakoś na jesieni przez Waneko!  :jupi2:
Zapisane
Słodycze, smakowały by jak kurczaki... Gdyby kurczaki smakowały jak słodycze.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1186 : 2011-12-21, 21:36 »
u mnie wszyscy sie na to kuroshitsuji rzucaja :P

wpadłam się pochwalić - weszłam w posiadanie wszystkich wydanych po polsku tomów fullmetal alchemist :lol: fajny prezent na święta ;p tylko gdzie ja wcisne te 25 tomów :p
Zapisane
emocjonalne kanapki

genialny żółw

  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1187 : 2013-02-12, 14:43 »
Jeżeli manga to polecam Naruto, Claymore i Dead Note, no i Bebopa Cowboya oczywiście. Niestety minusem niektórych tytułów jest to że długo się ciągną przez co autorzy zaczynaja wydziwiać, no ale co zrobić/
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Manga i Anime !
« Odpowiedź #1188 : 2013-02-20, 11:35 »
o bue, Naruto już jest tak ciągnięty, że czytam w sumie tylko dlatego, że szkoda mi rzucać na takim etapie już :p
Zapisane
emocjonalne kanapki
Strony: 1 ... 38 39 [40]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 27 zapytaniami.