Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Małgorzata Musierowicz  (Przeczytany 35028 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malanel

  • Gość
Odp: Małgorzata Musierowicz
« Odpowiedź #90 : 2007-06-28, 15:26 »
Witam wszystkich fanów Małgorzaty M... :) ostatnio wzięłam sie za przeczytanie po raz kolejny całej sagi rodziny Borejko i niestety stanęłam przy czarnej polewce oraz tygrysie i rózy, których niestety nie ma... może ktoś ma i mógłby przesłać mi na e-mail?? malanel@tlen.pl
pozdrawiam... :jupi2:
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Małgorzata Musierowicz
« Odpowiedź #91 : 2007-07-01, 09:40 »
malanel, jak to nie ma? Wszędzie można dostać te książki(biblioteka, księgarnia, allegro).
« Ostatnia zmiana: 2007-07-01, 16:56 autor *Natte1222 »
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Małgorzata Musierowicz
« Odpowiedź #92 : 2007-07-01, 15:00 »
Jej chyba chodzi o e-booka. :)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: Małgorzata Musierowicz
« Odpowiedz #92 : 2007-07-01, 15:00 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Małgorzata Musierowicz
« Odpowiedź #93 : 2007-10-20, 22:43 »
Odświeżam...
Postanowiłam sobie dokończyć czytanie "Jeżycjady", a dokładniej to przeczytać wszystkie książki, których nie czytałam. Dzisiaj skończyłam "Kłamczuchę" (jak chciałam -dawno temu ;p - wypożyczyć, to w bibliotece nie było, a potem to jakoś sobie zapomniałam) i zaczynam "Idę Sierpniową" (też nie przeczytałam - znaczy miałam przeczytać i po 20 stronach mnie zmuliło. :P ). A potem... O ile sobie przypominam - ostatnio skończyłam na "Nutria i Nerwus"(pamiętam, przeczytałam w 3 godziny, tak mnie wciągnęło :P).
No cóż... :D
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

mona-lisa

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Małgorzata Musierowicz
« Odpowiedź #94 : 2014-05-20, 21:08 »
wiem, że odgrzebuję stary temat, ale jestem fanką Jeżycjady i nie mogłam się powstrzymać. Twórczość MM odkryłam w gimnazjum. Najpierw wypożyczałam książki z biblioteki, a później zaczęłam kupować. Mam całą biblioteczkę, ale, że kupowałam na wyrywki to marzy mi się odświeżyć sagę tom po tomie. Jak większość, dzielę ją na starą i nową. I w tej nowej moje ulubione części to ""'Żaba' (za Żabę) i 'Język Trolli' (za wesołych rastafarian). A w starej każda ma to coś. :)
Zapisane
Czy celebryci z czerwonego dywanu odwiedzą hotel białobrzegi, aby jeździć konno?

ewe.jork

  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Małgorzata Musierowicz
« Odpowiedź #95 : 2014-07-12, 08:29 »
Również uwielbiam tą autorkę i mam prawie wszystkie książki z serii Jeżycjada (brakuje mi już tylko Kalamburki). Każdą z nich czytałam już po kilka razy i na pewno jeszcze po nie sięgnę.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 24 zapytaniami.