Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Samotność w Sieci, Los Powtórzony  (Przeczytany 15564 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedź #30 : 2006-06-16, 14:04 »
Niedługo na ekrany kin wejdzie film z p.Cielecką w roli głównej(żona Piotra w Magdzie M.) :P
Książka mi się podobała,a tej drugiej nie mogę znaleźć :(
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

olcia1985

  • Gość
Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedź #31 : 2006-09-25, 19:19 »
No wałsnie ktos był w kinie na tym filmie?:))
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedź #32 : 2006-09-25, 21:04 »
Nie... Ale boję się, że sie na nim zawiodę... Bo książka byla fantastyczna.
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Forum Zwierzaki

Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedz #32 : 2006-09-25, 21:04 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedź #33 : 2006-09-25, 21:40 »
No wałsnie ktos był w kinie na tym filmie?:))
ja byłam.
powiem tak.. jeżeli do kina pójdzie ktoś, kto już czytał książkę, to się zawiedzie. jeżeli pójdzie ktoś, kto nie czytał, również się zawiedzie.
czytelnicy oskarżą film o bardzo streszczone wątki i nie oddanie klimatu, natomiast Ci, którzy nie czytali powieści, nic z filmu nie zrozumieją i uznają, że to jest jakiś głupi obraz.
ale w końcu, jak Janusz L. Wiśniewki powiedział, nie ma książki trudniejszej do sfilmowania niż 'Samotność..' a jednocześnie nie ma większej pokusy, żeby mimo wszystko spróbować to zrobić.
Zapisane

aneta_117

  • Gość
Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedź #34 : 2006-09-25, 22:22 »
Oczywiście czytałam "Samotność w sieci" Przeczytałam ją w jedną noc, bo nie mogłam się oderwać i cała ta noc była przepłakana
Zapisane

olcia1985

  • Gość
Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedź #35 : 2006-09-26, 09:40 »
no własnie tez czytałam wiele negatywnych komentarzy pod adresem tego filmu,czytałam samotnośc i bardzo mi sie podobała,wiec nie wiem jak to bedzie wyglądało w zestawieniu z filmem...ale chyba mimo wszytsko pojde:P
Zapisane

Semper.

  • Gość
Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedź #36 : 2006-11-18, 12:12 »
czytalam samotnosc w sieci...i mysle ze ksiazka jest duuuzo lepsza od filmu...  w kinie prawie zasnelam a ksiazka hym....cudna, swietnie sie czyta pod kolderka z mala lampka i kubkiem kawy...  ;)
Zapisane

Justy$$

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 71
Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedź #37 : 2006-11-18, 13:47 »
też czytałam "samotność w sieci" a co do filmu...to porażka,myślałam ze będzie fajny...ale się zawiodłam :(
Zapisane
"Największe w świecie szczęście na końskim leży grzbiecie"

Borderka

  • Gość
Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedź #38 : 2007-05-04, 21:59 »
Ja przeczytałam "Samotność..." Tryptyka kupiłam :P  Moim zdaniem jest to książka, która "boli"... Nie potrafię tego w racjonalny sposób wyjaśnić, ale po jej przeczytaniu czułam się tak jakby mnie ktoś skrzywdził O_o Jest przesiąknięta seksem itp. co momentami naprawde zaczyna być irytujące. Tak samo było irytujące wtrącanie w ważnych momentach opowieści o przeszłości bohaterów, przez co można było stracić wątek. Chwilami miałam wrażenie jakbym zaczynała czytać całkiem inną książke... Odniosłam też wrażenie, że jest wiele nieścisłości... i dlaczego główna bohaterka nie ma imienia? O_o Czasami naprawde miałam ochotę spalić tą książke, wyrzucić ją przez okno, ale czytałam dalej... Szczerze? To ona strasznie wciąga i ciężko od niej się oderwać... No i... Zgarsza xDD Ale warto przeczytać ;] Chociażby dla pewnej historii, podczas czytania której łzy lały się strumieniami...

I znam pewnego Pana, który tą książkę przeczytał ;)

Co do filmu to ściągnęłam pierwszą płytke... Z ciekawości przeleciałam wzrokiem kilka minut i doszłam do wniosku, że nie warto ściągać kolejnej i oglądać całej tej -_-" Momentami miałam wrażenie jakby ten film był głuchoniemy O_o Zero jakiegokolwiek klimatu... Głowna bohaterka... Gash jak ja nie lubię tej aktorki :/ Zlookałam fragment o Natalii i jeśli ktoś poszedł na ten film nie czytając książki to mu współczuję -_- Raz : nic by nie zrozumiał; dwa : straciłby coś co dla mnie było najpiękniejsze w całej książce...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedz #38 : 2007-05-04, 21:59 »

mmmmm

  • Gość
Odp: Samotność w Sieci, Los Powtórzony
« Odpowiedź #39 : 2007-05-05, 20:56 »
"Samotność w Sieci".. co za książka.. dawno żadna z nich nie zmusiła mnie do takiej refleksji i zadumy jak właśnie owa pozycja.. zgadzam się całkowicie z przedmówczynią.. :D ta ksiązka boli.. i jest tak realna.. taka życiowa.. nadodatek tak bliska memu sercu.. i jeszcze jedno.. w fragmencie o Natalii nie da się chyba nie uronić łezki... Wisniewski stworzył coś wspaniałego.. i mimo wylewającego się z niej erotyzmu.. należy do moich ulubionych tytułów.. gorąco polecam.. ;]
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 26 zapytaniami.