Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1585 1586 [1587] 1588 1589 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514739 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47580 : 2021-07-12, 23:01 »
tak się nie na temat pożalę : zamarzył mi się kombinezon w kwiatuszki. Zamówiłam. Nawet rozmiar większy, bo czułam, że z moją figurą po tacie może być problem — otóż tułów długi, nóżki krótkie. Niestety, bez powodzenia.  Nogawki za długie, czego się spodziewałam, ale część górna nadal za krótka, co skutkowało wrzynaniem się w kroku. Nie śmiałam się schylić ;p
To jednak ten rodzaj cucha, który lepiej na miejscu mierzyć.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47581 : 2021-07-14, 08:15 »
Czy kombinezon ma kaptur? Bo przypomina mi się przeczytana gdzieś historyjka... :lol:

Otóż pewna pani założyła kombinezon z kapturkiem na wycieczkę autokarową. W trakcie jazdy rozbolał ją brzuch i poprosiła kierowcę o postój w lesie. Poszła w krzaki i nie wraca... Po dłuższym czasie, zaniepokojeni uczestnicy wycieczki poszli na poszukiwania. Znaleźli nieszczęsną, siedzącą w krzakach, z których nie chciała wyjść... Okazało się, że ściągając w pośpiechu odzienie nie odgarnęła go na bok i narobiła do kaptura... Nieodpinanego... Siedziała w ukryciu, zastanawiając się, czy raczej umrzeć tu z głodu, czy wyjść i umrzeć ze wstydu :lol:
Pani dostała czyjeś ubranie i mogła kontynuować podróż, ale przypuszczam, że zraziła się do kombinezonów na całe życie ;)

Tak więc, Fatty, może nie masz czego żałować ;)

Jutro mam drugie szczepienie, ciekawe, czy będę miała dolegliwości, jak wiele znanych mi osób... :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47582 : 2021-07-14, 08:33 »
IBDG, trzymam kciuki aby dolegliwości nie było.
Na pociechę dodam, że mojej mamie po drugiej Astrze całkiem nic nie było(po pierwszej bolała ją ręka i obficie się pociła).

Co do kaptura... :D nie było, ale znam analogiczną historyjkę z pewnym panem. On miał ogrodniczki, nawalił sobie na klapę, że tak powiem, kapnął się jak chciał je znowu zapinać :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47582 : 2021-07-14, 08:33 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47583 : 2021-07-14, 14:58 »
Ja po drugiej dawce moderny, tak jak i po pierwszej, nie miałam w ogóle nic poza lekkim bólem ręki tam gdzie mnie dźgała :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Cukierekkot

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47584 : 2021-07-14, 15:39 »
Nie mam jeszcze pieska i zastanawiam się czy rasowego czy nie...
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47585 : 2021-07-15, 23:37 »
Boś jest tytanem, Kostku :D

Ja to chyba delikates jestem — okazało się, że trzmiela przyniosłam na plecach. Kapnęłam się, jak się o niego oparłam. Bronił się biedaczyna. Nawet bardzo nie bolało, ale zrobiło się coś na kształt krwiaka. To było tydzień temu we wtorek, a ja dalej mam banię(ale się goi, bo kolory zmienia).

Z płetwami mam problemy i postanowiłam, że kupuję elektryczną hulajnogę do przemieszczania się po mieście. Za tydzień maja być w Lidlu.
« Ostatnia zmiana: 2021-07-16, 09:46 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47586 : 2021-07-16, 20:11 »
taki ze mnie tytan, że szczepionkę zniosłam dobrze, ale jak komar ugryzie to bania na pół ręki :lol: ale w tym roku zmądrzałam i mam fenistil w lodówce, aplikuję schłodzony :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47587 : 2021-07-16, 20:58 »
"Nie mam jeszcze pieska i zastanawiam się czy rasowego czy nie..."

To nie jest najważniejsze, choć jesteśmy w kundelkowym dziale ;)

Jestem po drugiej dawce i nie mam ani nie miałam żadnych dolegliwości, tak samo, jak po pierwszej. Tylko lekki ból przy dotknięciu w miejsce wkłucia.

Cytowanie szwankuje, co jest?  :/
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47588 : 2021-07-17, 01:36 »
to cytowanie szwankuje już od jakiegoś czasu, a przynajmniej u mnie :p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47588 : 2021-07-17, 01:36 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47589 : 2021-07-22, 22:05 »
Cytuj
Cytowanie szwankuje, co jest?

już dłuższy czas niestety. Ja na piechotę, html-em jadę.

Mam 2 wesela do obskoczenia jesienią, dziś zakupiłam sukienkę i buty. Przez neta, więc okaże się czy dobre :D
Sukienka w nowym, większym rozmiarze — niestety nie zgubiłam tego co mi wskoczyło na 2020, wręcz jadę dalej :/
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47590 : 2021-07-23, 16:22 »
Moje koleżanki dziwią się, że mogę kupować ciuchy i buty przez neta... A ja nie mam z tym problemów, prawie zawsze rzecz okazuje się ok, a nieliczne wpadki rekompensują wygodę zakupów :D

Jutro idę się "implantować", trzymajcie za mnie kciuki ;) Już się zabezpieczam antybiotykiem, a mama mnie straszy "nie wiem, czy dobrze robisz"... ;) Ryzyk fizyk ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47591 : 2021-07-23, 22:27 »
ja ubrania kupuję z przypadku, więc nie zamawiam, bo najczęściej to albo kupię coś w lumpie albo akurat wpadnę do jakiegoś sklepu i na coś trafię XD i tak najczęściej chodzę w dresach/leginsach i za dużej koszulce :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47592 : 2021-07-24, 09:18 »
IBDG, trzymam! Daj znać.

Ja też lumpowa(ostatnio piękną, długą sukienkę w czaszki, bez ramiączek za dyszkę dopadłam), ale jak potrzebuję czegoś konkretnego to cieżko w lumpie znaleźć.
W tamtym roku na szmateksie znalazłam fajną kiecuchnę, która by się nadawała, ale cóż  tego jak przybyczałam 8 kilo i może się jeszcze w niej zapnę, ale już nie schylę i nic nie zjem? :P

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47593 : 2021-07-24, 13:10 »
ja właśnie mam tak, że jak sobie chce coś konkretnego kupić to to trafiam, ostatnio wyciągnęłam matkę do lumpa, bo jęczała, że już jeansy się jej powydzierały i zaczęła stękać, że trzeba teraz znowu wydać +100zł na nową parę, a tu cyk, dwie nowe pary za łącznie 34zł, tylko jedna nogawki do skrócenia, ale mamy maszynę w domu, więc to bez problemu :P
niedawno też miałam tak, że chciałam sobie kupić spodnie ala kuloty (kulomioty :lol:), wchodzę do sklepu, a tam promka, z 50 na 14, kim bym była gdybym nie wzięła :p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47594 : 2021-07-25, 08:51 »
To mnie wszechświat, aż tak nie sprzyja :D

Byłam wczoraj na 40-leciu ogródków działkowych i jednocześnie dożynkach, bo działkowcy chcieli zdążyć z imprezą, zanim jakieś obostrzenia wejdą. Zawsze tata siedział z mamą i odznaczenia zbierał (bo się udzielał, z pasją mięsiwo wszelkie przygotowywał, a on mięsa robił tak, ze i Gesslerowa piałaby z zachwytu), potem czarował kobity i mama była zła :P
 A teraz obrazek był niekompletny.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47594 : 2021-07-25, 08:51 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47595 : 2021-07-25, 10:34 »
Moja mama ma w pobliżu fajny lumpeks, choć ciuchy tam wcale bardzo tanie nie są, ale za to nowe i naprawdę porządne. Nazywamy to miejsce "kapturki", bo co mama pójdzie, to kurtkę z kapturem przyniesie ;)
Ja do lumpeksów jakoś szczęścia nie mam i już nawet nie zaglądam.

Przeżyłam wczorajsze prucie dziąsła, i to bez sensacji. Trochę jestem zapuchnięta, ale przykładam kompres i może obejdzie się bez wielkiej opuchlizny. Nie boli mnie wcale, choć wzięłam tylko jedną dawkę środka przeciwbólowego, zaraz po tym, jak zaczęło puszczać znieczulenie. Tak mi poradziła pani, udzielająca po zabiegu instrukcji - nawet, jeśli nie boli, zabezpieczyć się profilaktycznie. Dziś już nie brałam i nic nie czuję. Myślałam, że będzie gorzej... Tfu, tfu ;)

Fatty, a jak mama się trzyma, lepiej już? :tuli:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47596 : 2021-07-25, 11:27 »
Różnie. Czasami jej się wydaje, ze już jest stabilnie, a czasami płacze cały dzień.
Starałam się ją trochę wypychać do ludzi, widze, ze jej to dobrze robi.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47597 : 2021-07-25, 19:59 »
Prawda, najgorzej zamknąć się w domu i przeżywać...
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47598 : 2021-07-27, 08:36 »
Też się muszę trochę do kupy zebrać. Sił mi brak, widać trochę po mieszkaniu i po moich ukochanych roślinkach, z których część już się nie podniesie.
Jeszcze frustracje mam pracowe :D I się miotam, bo się nie realizuję(a potrzebuję!), ale z tej pracy + freelancu całkiem miła wypłata mi wychodzi.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47599 : 2021-08-03, 09:31 »
Widzieliście akcję z dziewczyną, która wyłowiła worek z kociętami z jakiejś sadzawki czy co to tam było? Strażacy i przypadkowi faceci stali jak kołki, jeden z mundurowych próbował tylko "zgarnąć" worek bosakiem, dopiero dziewczyna, spacerująca z córką zdjęła buty i sukienkę i wyłowiła worek... Pacany stały i patrzyły, nawet żaden nie podał jej ręki, kiedy wydostawała się z wody...

Edit: https://tvn24.pl/polska/nowy-dwor-gdanski-pani-klaudia-uratowala-kotki-wrzucone-do-wody-5163847?fbclid=IwAR1pqRh__BqlI8FQgcrkNtnC7Tb2nRdt-8M1cg-gQA8achv7wbD03hOsEYk
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47600 : 2021-08-03, 16:17 »
Widziałam :( Chociaż jak szukałam info to w jednym z artykułów przeczytałam, że strażacy wyciągnęli i kobietę i kocięta. Film jak widać, mówi co innego.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47600 : 2021-08-03, 16:17 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47601 : 2021-08-04, 15:03 »
też widziałam, ja to pewnie nie pomyslalabym nawet o rozebraniu się na jej miejscu
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47602 : 2021-08-06, 11:00 »
Ja też - bo nie noszę stanika :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Patka9461

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47603 : 2021-08-07, 19:32 »
Kochani ! Zwracam się z prośbą o pomoc. Piesek sam sobie nie poradzi a szkoda zwierzaka. Wznowilismy Zbiórkę ponieważ Brakuje jeszcze troszkę. Dziękujemy za każdą wsparcie.❤ https://zrzutka.pl/s2n2e7
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47604 : 2021-08-09, 21:21 »
Znacie taki typ człowieka, co o byle co się jątrzy i wszystkim dookoła sprawy w sądach zakłada?
No, to czepił się nas :sciana:

Obok mojego rodzinnego grobowca, jest taka mała, stara mogiłka — kopczyk po prostu. Już parę lat wstecz, czasami pojawiał się tam mały, spalony słońcem facet i pytał czyje to, czy ktoś tu przychodzi. Okazuje się, że on to miejsce chce przejąć, bo nagle twierdzi, że spoczywa tam jego ciotka ;p I nie pasują mu płytki, które są obok naszego grobowca (całe 30 cm :P ) i rozkazuje je skuć, bo jak nie, to do sądu.

Nie pasuje, bo mu zabiera chyba cenny metraż, który on chciałby przeznaczyć na grobowiec — tylko tam nie ma miejsca. Jakby cos tam postawił, to na grób taty będę musiała lecieć helikopterem i schodzić po drabince.

Poszliśmy pytać do grabarza — okazuje się, ze ów jegomość u niego już był, sprawę zgłosił, okraszając, że tam jakiś noworodek z jego rodziny leży. I choćby nawet jakoś to przejął, to nie pozwolą postawić nic ponad krzyż, bo miejsca brak.

Miasto małe, więc pytam któż to. Okazuje się, że wszyscy sąsiedzi z ulicy, na której mieszka, mają sprawy pozakładane, bo wojuje o wszystko. Aż mu jeden sąsiad też założył sprawę — o nękanie. Czyli takie sprawy to jego styl życia.

Ech..
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47605 : 2021-08-11, 08:57 »
Znamy, znamy... Moja mama miała takiego sąsiada. Mieszkał kilka pięter wyżej i mama na co dzień nie miała z nim styczności, ale słyszała, że jego ulubionym zajęciem było wykłócanie się, z kim się da i o co się da... Nawet mamie raz przygadał, kiedy, wracając do domu i widząc go, zbliżającego się do bramy, nie zamknęła jej. Nie wiem, czy typ nie domyslił się, że to "na jego cześć", czy swoim zwyczajem chciał coś palnąć, w każdym razie zrobił uwagę o "ludziach ze wsi, którzy nie zamykają drzwi" czy jakoś tak ;) Potem mama zamykała mu bramę przed nosem :) Innym zakładał sprawy w sądzie, pisał skargi do spółdzielni... Już się uspokoił, bo nie żyje ;)
Teraz mam sąsiadkę, która lubi wszystkich obserwować, pouczać, zwracać uwagę... Raz "zaatakowała" facetów, wywożących śmieci, bo jeden z nich nie zamknął bramki. Stanęła obok niej i nadaje do kierowcy... Ten nie słyszy, co do niego mówi, bo śmieciarka hałasuje, sąsiadka powtarza, chłop dalej nie wie, o co chodzi... A to lato, upał, faceci siedzą w tej śmieciarce, zamiast jechać dalej... Podeszłam i tę bramkę zamknęłam i tyle. Zresztą na okrągło jest otwarta i dobrze, no, ale jak ktoś lubi sobie pogadać ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47606 : 2021-08-11, 22:58 »
Nie cierpię takich typów! Pewnie nic lepszego nie mają do roboty.

Po tym co się dziś odpierniczyło w polityce, znów namiętnie myślę o emigracji — Czechy, bo blisko i wydaje mi się fajnie (kraj ateistów i piwoszy <3). Mój kuzyn mieszka tam od lat, na chwilę zjechał do Krakowa, ale stosunek zarobków do kosztów życia się nie zgadzał i wrócił do Pragi.
Już mam za sobą pierwszą lekcję czeskiego z YT .

Z innych rzeczy — wdałam się dziś w dyskusję w lokalnej grupie na FB i więcej tego nie zrobię :lol: Ktoś wstawił post o błąkającym się psie - mojego sąsiada ;) (nie błąkał się, on wie gdzie idzie i po co :P co nie zmienia faktu, że luzem hasać po wsi nie powinien). Powiadomiłam właściciela, pod postem napisałam, ze właściciel powiadomiony i myślałam, że finish.

Otóż nie! Po paru h patrzę, a mam mnóstwo powiadomień. Udostępnienia poszły w świat, wraz ze łzawymi historiami o zwyrodnialcu i porzuceniu :shock: Jedna z pań pisała, że rano widziała tego psa w towarzystwie jakiegoś mężczyzny z labradorem na smyczy, i że to on na pewno go porzucił.
Odpisałam jej, ze się Fafik chyba przyczepił i szedł z nimi kawałek, bo lubi inne psy i że Fafik jest już w domu.
Nie dotarło. Odpisała mi coś w deseń "Wiem co widziałam dziewczynko" :lol: i zapewniła, że jak następnym razem spotka tego faceta z labkiem to go zatrzyma i wezwie policję...

Chłopie z labkiem, masz przejeb... ;) :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47607 : 2021-08-12, 10:05 »
Ojoj, na FB odchodzą takie akcje, że :shock:... Zresztą nie tylko tam, ale na FB często zaglądam i widzę. W sumie pożyteczne miejsce, jeśli ktoś szuka/znajdzie zwierza. Raz zobaczyłam fotkę sunieczki, drobinki wielkości kota, zgarniętej z bardzo ruchliwej jezdni. Od razu poznałam Perełkę, która urzęduje tam, gdzie mieliśmy firmę (nas już nie ma, a psinka jest, odwiedzałam niedawno stare śmieci i ją spotkałam). Mała wróciła do opiekuna i nawet namawiałam "ratowniczkę", by go obsztorcowała, bo psina latała (i lata :roll: ) bez nadzoru... Nie pomagały niczyje uwagi i może przydałaby się jakaś ognista niewiasta do opierniczenia ;) Pan płakał, jak ją odzyskał, nazywał "całym swoim szczęściem", ale szczęście nadal biega samopas obok ruchliwej drogi... Specjalnie po to tam poszłam, by sprawdzić, co z nią...

Co do emigracji, nie dziwię się nikomu, kto o niej poważnie myśli. Szkoda marnować życie w kraju, w którym czarne jest białe...

Praga jest pięknym miastem, a Czesi wydają się fajnymi ludźmi. Od kilku miesięcy zaglądam na stronkę z bociankami https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=3-UdOsBsyXQ&fbclid=IwAR0n8CcW-ym7Ung7VUBDozEufrTxEqDIXRJ2ne7B4VbGPGOXYCBVpwYSYc4 (gniazdo jest już sporadycznie odwiedzane, ale działo się tam, oj działo...) i chyba lubię Czechów :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47607 : 2021-08-12, 10:05 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47608 : 2021-08-15, 00:24 »
ja co prawda spraw w sądzie nie miałam, ale mój sąsiad z wawy był tak pieprznięty, że obserwował jak wchodzimy i wychodzimy z mieszkania, komentował jak wyrzucamy śmieci do zsypu, wyzywał nas, zaglądał mi do torby jak jechaliśmy razem windą i zadawał pytania typu czego nie wchodzę do mieszkania, bo on widział, że mam klucze, chore :P jak wnosiłam sobie ramę nowego łóżka to wyszedł z mieszkania i też się gapił :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47609 : 2021-08-15, 10:53 »
Wcześniej u mnie też był taki, na szczęście ja znałam go tylko z opowiadań. Robił notatki — o której sąsiedzi wychodzą, wracają, jak bawią się dzieci, w jakich godzinach są głośne i to wszystko przechowywał w segregatorach.  Znajoma mieszkała po sąsiedzku i figurowała w tych notatkach - jak wzywał policję, to czekał na funkcjonariuszy już przygotowany, z odpowiednimi klaserami.
Tutaj, jak w przypadku sąsiada IBDG - uspokoił się jak umarł.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 1585 1586 [1587] 1588 1589 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.148 sekund z 29 zapytaniami.