Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 10   Do dołu

Autor Wątek: Kto na forum jest samotny?  (Przeczytany 20685 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

-Sznaucerka-

  • Gość
Kto na forum jest samotny?
« : 2005-05-20, 12:33 »
Kto z was jest samotny :( ja jestem.Czemu?Nie wiem czy naprawde jestem taka zimna jak lód, że nikt ze mn.ą długo nie wytrzymuje.Czy nikt mnie nie kocha a tym bardziej w szkole?Każdy jest Nie idealny ale czy ja jestem bardziej.Tak długo jestem samo że już czasem myśle że nikgy nikog nie znajde.Chciałabym kogoś kto by mnie od czasu do czasu :tuli: albo pocałował.Dobrze że mam Sonię.A wy też nie możecie znaleść drugiej połowy?
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #1 : 2005-05-20, 12:38 »
Mając 12 lat naprawdę jeszcze masz na to dużo czasu...
Zapisane

-Sznaucerka-

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #2 : 2005-05-20, 12:53 »
no ale wiesz... okres dojrzewania... samo wiesz co się wtedy z tobą dzieje... lepiej nie mówić  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedz #2 : 2005-05-20, 12:53 »

MaŁren

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #3 : 2005-05-20, 12:58 »
"samotność" to pojęcie względne..jedni czują się samotni, kiedy nie mają tej drugiej połówki, dla innych samotność to brak przyjaciół...ja narzekam raczej na to pierwsze :P ale nie do tego stopnia, żeby czuć się samotną, bo znajomi rekompensują mi brak chłopaka...poza tym jeszcze nie spotkałam żadnego, o którym nawet pomyślałabym że mógłby nim być...
Zapisane

Panterka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #4 : 2005-05-20, 13:47 »
Ja czuje się samotna w kwestii przyjażni. Strasznie szybko się angarzuje w przyjażń, a potem tylko rycze oi nocach. Nie wiem co ja takiego robię żle, że każda "przyjaciółka" prędzej czy później mnie porzuca. :|
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #5 : 2005-05-20, 13:49 »
ja jestem samotna, jesli chodzi o partnera ;P, i jakos sie nei martwie :))
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #6 : 2005-05-20, 13:54 »
ja jestem samotna, jesli chodzi o partnera ;P, i jakos sie nei martwie :))
i słusznie ;) co sie będziesz załamywać :P my, kobiety powinnysmy się trzymać razem..(matko, co ja gadam? ) :P
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #7 : 2005-05-20, 14:15 »
ja nie czuje sie samotna pod zadnym wzgledem nawet to ze nie mam stalego partnera nie jest powodem do smutku i poczucia samotnosci. Mam wspanialych znajomych,wspaniala przyjaciolke,wspaniale zwierzatka.

Miec chlopaka do przytulanek to nie sztuka, ale miec takiego,ktorego sie naprawde pokocha,zrozumie i bedzie sie z nim czulo niezwykle swobodnie,to juz wiekszy wyczyn
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #8 : 2005-05-20, 14:25 »
Dla mnie słowo 'samotnośc' ma szersze znaczenie. I uważam, że samotnośc... jest bardzo potrzebna. Cżłowiek nie może prawidłowo się rozwijac, funkcjonować bez samotności. A drugą  stroną jest osamotnienie - to negatywne. Kiedyś myślałam, że jestem osamotniona. Teraz wiem, że jest inaczej. Nie mam 'drugiej połówki' jak to określiłaś. Ale, cytując za jednym z moich ulubionych wierszy "ważne przecież że ty kogoś kochasz"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedz #8 : 2005-05-20, 14:25 »

golden

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #9 : 2005-05-20, 16:12 »
a ja powiem szczerze, że wolałbym być teraz, w mojej sytuacji, singlem ;) To niekoniecznie musi być smutny i pusty czas.
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #10 : 2005-05-20, 16:35 »
Gladen, jesteś samowystarczalny?
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #11 : 2005-05-20, 16:44 »
po prostu wyjeżdżam na stałe do miejsca odległego o pareset kilometrów... ;)
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #12 : 2005-05-20, 17:02 »
Zdradź nam gdzie? Dalej w Polsce, czy za granicę?
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #13 : 2005-05-20, 18:33 »
Jak to kasia napisała, jest różnica między samotnością i osamotnieniem. I nie można tych pojęć mylić.

Ludzie z mojego otoczenia zapewne orzekliby że jestem samotnicą. Ale tak nie jest.
Kiedy jestem ,,sama" (tzn. bez ludzi) jestem szczęśliwa i nie czuję się osamotniona.

Pies, łąka, niebo, drzewa, trawa, mlecze, las, ptaki, myszki, słońce, chmury, noc, dzień, zboże, wolna przestrzeń, muzyka... - wielu mam przyjaciół :)

Mam również ,,ludzkich" znajomych... ale to nie to samo...
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #14 : 2005-05-20, 19:13 »
E. Stachura napisał: "chodze tu, chodze tam, w tłumie ludzi zawsze sam". I ja tez sie nie raz tak czuje, mimo że otacza mnie duzo ludzi to czuje sie czesto niezrozumiana, wyobcowana....inna...samotna :roll:.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedz #14 : 2005-05-20, 19:13 »

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #15 : 2005-05-20, 19:20 »
ja jestem samotna pod wzgledem chlopaka, ale na studiach teraz bedac mam naprawde super kolezanki, z ktorymi sie rozumiem i moge dogac. Nie jest ich wiele, ale sa bardzo fajne. Jesli chodzi o kolegow to ich nie mam niestety. Jedyny moj kontakt z nimi to czesc-czesc i czasem pare slowek na temat szkoly, zajec lub sprawdzianow. A tak? to klapa. Jeszcze jak cos potrzebuje to sie umiem jakos tam odezwac. Ale jest np. taki chlopak u mnie w grupie- bardzo mi sie podoba, jednak mnie zupelnie olewa. Tez widze czasem ze sie na mnie patrzy, ale zeby sie odezwac? TO nie. Pozyczylam mu ksiazki o szkoleniu psow- bo sie tym interesuje- wtedy jak chcial ksiazki to wiedzial jak sie odezwac....
Nie chce mu sie narzucac, bo nie wiadomo co sobie pomysli. Juz kiedys sploszylam chlopaka ciagle sie do niego odzywajac przez smsy , maile- a tak nie umialam nic powiedziec bo za bardzo sie krepuje na zywo.
No i nie wiem co robic? :( ale chyba nic tu nie zdzialam.

Wiec w podsumowaniu- nie czuje sie osamotniona pod wzgledem kolezanek, ale pod wzgledem chlopaka bardzo..
« Ostatnia zmiana: 2005-05-20, 19:23 autor betty »
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

M-ajka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #16 : 2005-05-20, 19:42 »
Właśnie mnie to zaczyna drażnić, bo zdałam sobie sprawę, że od jakiegoś czasu przestaję sama sobie wystarczać... :(
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #17 : 2005-05-20, 19:49 »
Nie czuję się osamotniona. Pod względem koleżanek czy przyjaciółek dlatego, że mam ich sporo :;d: . A pod względem chłopaków dlatego, że chyba na razie nie chciałabym mieć chłopaka. Jakoś mnie do tego nie ciągnie. Znaczy się jest ktoś, kto mi się podoba -> przegrana sprawa. A co do samotności, to czasem się przydaje ;) .
Cytat: kasia
Ale, cytując za jednym z moich ulubionych wierszy "ważne przecież że ty kogoś kochasz"
Mądre :) . Czyj to wiersz? :chytry:
Zapisane

Gopi

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #18 : 2005-05-20, 19:57 »
Pod względem chłopaka to jakoś nie czuję się samotna, chociaż nie mam. A może to właśnie dlatego, że nigdy nie miałam i nie mam za czym tęskinić? ;)
A ostatnio to nawet już bardziej zaczynam się oswajać z koleżankami :) A tydzień temu wzięła mnie na rozmowę szkolna pedagog i powiedziałam mi, że pewne dziewczyny z mojej klasy martwią się o mnie, że z nimi prawie nie rozmawiam. Strasznie się wtedy poczułam, prawdę mówiąc. Wkurzyłam się na nie, że nic mi o tym najpierw nie powiedziały, nawet słówka nie pisnęły! A pedagog mi mówi jeszcze, jakie to ja mam dobre koleżanki, że się o mnie troszczą... Więc ja się zastanawiam, czy czasem nie jest lepiej być całkiem samemu...
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #19 : 2005-05-20, 20:13 »
Ja tesknię za miłościa... Coraz bardziej czuje, że mi jej brak... Widząc jeszcze tyle zakochanych par dookoła.. A do tego moją kumpele, która jest z chłopakiem, z którym ja prawie że miałam być.. Poza tym i przyjaciele się ode mnie oddalają.. A może ja za dużo wymagam? :(
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #20 : 2005-05-20, 20:14 »
ZdradĽ nam gdzie? Dalej w Polsce, czy za granicę?
już pisałem to na forum minimum 5 razy... Anglia => Londyn. Mimo wszystko - chcę już jechac... Nie chcę zostawiac tutaj LIEBE, ale muszę.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedz #20 : 2005-05-20, 20:14 »

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #21 : 2005-05-20, 20:40 »
a co z naszymi rysunkami GOLden? ;)

a jesli chodzi o ten wiersz- to nie wiem- po co kochac kogos jesli ten ktos Ciebie nie zauwaza? Przeciez sie jeszcze bardziej boli i sie cierpi... :( :help:

mozecie mi odpowiedziec na to pytanie?
« Ostatnia zmiana: 2005-05-20, 20:43 autor betty »
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Emilka

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #22 : 2005-05-20, 21:10 »
sadze ze czasami niektore doswiadczenia,cierpienia i bol sa nam potrzebne aby w pozniejszym czasie docenic bardziej ta prawdziwa odwzajemniona milosc
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #23 : 2005-05-20, 21:17 »
"Jesteeem saaamaaa, taki looooos" :lol:
Nie no, chłopaka nie mam, nie wyobrażam sobie, żeby jakiś obleś trzymał mnie za rękę albo co gorsza całował :P
Heh, jeszcze nie teraz ;) Poza tym w tym mieście nie ma fajnych chłopaków :P
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #24 : 2005-05-20, 21:24 »
Cytuj
sadze ze czasami niektore doswiadczenia,cierpienia i bol sa nam potrzebne aby w pozniejszym czasie docenic bardziej ta prawdziwa odwzajemniona milosc

jesli taka milosc odwzajemniona  w ogole sie zdarzy...
bo o taka jednostronna nietrudno, jednak by byla  zprawdziwego zdarzenia , to mozna sie nie doczekac- a zwlaszcza w mlodym wieku, kiedy jest najwieksza na to ochota :(
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Essey

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #25 : 2005-05-20, 22:08 »
"Kto z was jest samotny  ja jestem.Czemu?Nie wiem czy naprawde jestem taka zimna jak lód, że nikt ze mn.ą długo nie wytrzymuje.Czy nikt mnie nie kocha a tym bardziej w szkole?Każdy jest Nie idealny ale czy ja jestem bardziej.Tak długo jestem samo że już czasem myśle że nikgy nikog nie znajde.Chciałabym kogoś kto by mnie od czasu do czasu :tuli: albo pocałował.Dobrze że mam Sonię.A wy też nie możecie znaleść drugiej połowy?"

Sznaucerka, ja czuje się identycznie jak ty. To taka dziwna pustka.

"Mając 12 lat naprawdę jeszcze masz na to dużo czasu... "

Jasne że mamy dużo czasu, ale mamy też uczucia i pragnienia, aby miec tego kogoś, tego jedynego który przytuli i pocieszy w trudnej chwili. Tak mają ludzie szczególnie wrażliwi, a raczej dzieci, wrazliwe i uzdolnione. Daleko posunięte marzenia. Wiem coś o tym. Nie wiem, byćmoże źle to zinterpretowałam, ale po pierwszym poście tylko to mi przyszło do głowy. Wiem to sama po swoim przykładzie. Tak bardzo bym chciała coś zmienic, coś polepszyc. Niestety nie mam na to szans w najbliższym czasie. Nieraz się zastanawiam czy to ja jestem taka beznadziejna, czy reszta świata jest ślepa. Odpowiedź jest dla mnie oczywista....
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #26 : 2005-05-20, 22:23 »
kazdy ma uczucia ;) jednych dotyka wczesniej, drugich pozniej, innych wcale :P ja mam dopiero 16stke na karku, a wg licznika na blogu... 414 dni razem :lol:

Cytuj
nie wyobrażam sobie, żeby jakiś obleś trzymał mnie za rękę albo co gorsza całował
Malkaaaaa :lol22: :lol:
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #27 : 2005-05-20, 22:27 »
"kazdy ma uczucia  jednych dotyka wczesniej, drugich pozniej, innych wcale"

Dokładnie. I nie można tego ucinać kilkoma słowami "masz jeszcze czas" :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedz #27 : 2005-05-20, 22:27 »

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #28 : 2005-05-20, 22:29 »
Cytuj
ja mam dopiero 16stke na karku, a wg licznika na blogu... 414 dni razem
:shock:

a mowisz jak bys mial ze 20 lat  8)
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

golden

  • Gość
Odp: Kto na forum jest samotny?
« Odpowiedź #29 : 2005-05-20, 22:31 »
ja? 20? eeeeeeee :lol: zonk :lol: ale danke :P (wkońcu komplement...)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 29 zapytaniami.