Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 306   Do dołu

Autor Wątek: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych  (Przeczytany 395862 razy)

0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8610 : 2008-02-09, 15:53 »
Hm w ogole to nie mialam dojscia na forum <;p bo mi komp siadl ,a na drugim moge wejsc tylko na gadu :P

WE sode zgubilam sie z kolezanka na miescie [gdzies wyjechalysmy na zadupie a jak chcialysmy wrocic to szlysmy jakimis drogami i sie zgubilysmy gdzies na zadupiu <:P] zadzweonilam po A. zeby po nas przyjehcalysmy,bo znalysmy tą ulice... ale dupek stwierdzil,ze po nas nie przyjedzie ;/ sie wkw to szlysmy przed siebie az trafilysmy na jakis przystanek -.-

nie odzywam sie juz do niego ;p
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8611 : 2008-02-09, 21:18 »
Też bym się wkurzyła ;)
Zapisane
Why so serious?

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8612 : 2008-02-10, 19:32 »
odechciało mi się faceta. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #8612 : 2008-02-10, 19:32 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8613 : 2008-02-10, 20:09 »
to źle czy dobrzE? xd
Zapisane
Why so serious?

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8614 : 2008-02-11, 10:04 »
Mi sie tez odechciało faceta ;p
Komu hiszpana przywieźć bądź hiszpanke? -.-
Wylatujem za godzine uuhhhh
brr
nie chcem ;p

Napisalam wczoraj do pana A. zeby sie spytac czy nie mak siazki jednej, nie mial i on do mnie znowu zaczyna mnie nazywac DW. Ja mu powiedzialam,ze ja juz nie jestem DW dla niego i ma tak do mnei nie mowic :D Wcieło go troche ale zycie jest brutalne.

pozdrawiaaam ;*
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8615 : 2008-02-12, 18:53 »
Dziewczyny ... pomożcie mi .błagam..
Bo JA CHYBA SIĘ ZAKOCHALAM. i chyba na powaznie ..wiecie w kim?
 nie zgadniecie..ale w tym Michale z Wakacji ;(.. tak czuję..
POMOCY..BO JA NIE CHCĘ W NIM...

a ja jutro rano idę do miasta. ehhh.. trzymajcie kciuki zebym go spotkala.jakbede wracać;(
Zapisane
..... infde...

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8616 : 2008-02-14, 23:18 »
Droga Pinko!
Pragnę powiedzieć, że miłość to bardzo ważne uczucie i nie warto mu się przeciwstawiać. Skoro Twoje serce wybrało tego oto młodzieńca, to widocznie tak miało być. Lecz pocieszę Cię, że pewnie niedługo Ci minie.
Pozdrawiam
W imieniu redakcji: Judyta.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

sKejti

  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8617 : 2008-02-15, 11:09 »
Droga Pinko!
Pragnę powiedzieć, że miłość to bardzo ważne uczucie i nie warto mu się przeciwstawiać. Skoro Twoje serce wybrało tego oto młodzieńca, to widocznie tak miało być. Lecz pocieszę Cię, że pewnie niedługo Ci minie.
Pozdrawiam
W imieniu redakcji: Judyta.
Czyli to nie miłość ;p

Zapisane
;)

To ja, Jaśka

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8618 : 2008-02-15, 14:34 »
Jaśka, nie psuj xD ja tu próbuje być ciocią dobrą radą z gazetki dla kobiet ;_;
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #8618 : 2008-02-15, 14:34 »

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8619 : 2008-02-15, 20:18 »
dzisiaj moja przyjaciółka zerwała ze swoim chłopakiem. i co? on pisze na gg. jestem wolny. nareszcie.
co za ***! on ją wykorzystywał. flirtował z innymi dziewczynami a potem słodkie oczka do niki i lisciki przepraszalne. a gr!
nika jest zalamana ryczy itd. poradzcie!
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8620 : 2008-02-15, 22:31 »
KISIEL!!
Zapisane
everybody lies

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8621 : 2008-02-15, 22:47 »
Karen, nie nabijaj postów, kicia.

Pira, ten facet to po prostu dupek i nie ma się co nim przejmować. Niech Twoja koleżanka postara się uświadomić sobie jakim był kretynem i łebek do góry.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8622 : 2008-02-16, 10:02 »
te akcje u facetów są poprostu przeurocze. Wziąć powiesić i niech dynda na sznurku.
a dziewczyny szkoda ;/. Znajdzie lepszego.
Moge na pocieszenie latynosa przywieźć -.-
Mało ich tu [bynajmniej ja ich nie spotykam] ale zawsze gdzies sie jakis znajdzie O.o

Ale jakiego ja tu psystojnego muziiiiiiiiiiina widziałam *_*
OMG ... Ja chcem go jeszcze spotkać ;P
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8623 : 2008-02-16, 10:46 »
Karen, nie nabijaj postów, kicia.
Pixuś, ja nie nabijam postów, to była ksywka tego gościa, serdeleczku xD

Moge na pocieszenie latynosa przywieźć -.-
Mało ich tu [bynajmniej ja ich nie spotykam] ale zawsze gdzies sie jakis znajdzie O.o
Ale jakiego ja tu psystojnego muziiiiiiiiiiina widziałam *_*
;O, to kdzie ty jesteś, że masz muzinóf? A właśnie, muszę się wytłumaczyć, dlaczego weszłam do samotniczek, mimo że jakiś kilkadziesiąt stron temu zostałam wyrzucona xd. Bo cóż. Chciałam powspółczuwać Pirze/ Nice/ obu naraz, a zapomniałam, że to samotniczki -.-
Zapisane
everybody lies

Lolusia666

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 290
  • Śmierć...
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8624 : 2008-02-17, 09:18 »
I znowu jestem samotna. Od całych siedemnastu dni. Nie ma to, jak rana po odejściu... można kochać, a druga osoba i tak na odwrót... ech...

Dobra, nie została tylko rana. Miłość też została... ;( To jest najgorsze...
I znowu sama, jak miło być w domu *patrzy na temat ze smutnym uśmiechem* Wracam na stare śmieci, co?...
Zapisane
Żyć... umierać... być nieśmiertelnym...

"...Zawsze są powody do zabicia człowieka. Nie sposób za to udowodnić, że powinien żyć..."

Jedyna winna. Skazana na śmierć. Fajnie, niee? x3

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #8624 : 2008-02-17, 09:18 »

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8625 : 2008-02-17, 10:09 »
Lolusia, ty masz 11lat? ;O. Współczuję..
Zapisane
everybody lies

Lolusia666

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 290
  • Śmierć...
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8626 : 2008-02-17, 11:05 »
Lolusia, ty masz 11lat? ;O. Współczuję..

W necie nigdy nic nie wiadomo... W sumie nawet, jeśli teraz powiem, że nie mam, to nikt mi nie uwierzy, a jeśli potwierdzę, to też mi nikt nie uwierzy z innego powodu... A tak naprawdę, to w sieci pojawiałam się pod każdym wiekiem, więc tym bardziej nie warto wierzyć w to, co tam napisałam. Czyli ogółem, z moich słów wynika, że nic nie wynika x3.
Ale teraz to i tak już nic nie znaczy...
Zapisane
Żyć... umierać... być nieśmiertelnym...

"...Zawsze są powody do zabicia człowieka. Nie sposób za to udowodnić, że powinien żyć..."

Jedyna winna. Skazana na śmierć. Fajnie, niee? x3

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8627 : 2008-02-17, 12:39 »
Lolusia żenujące jest takie zachowanie. :roll: Jeszcze rozumiem na jakichś czatach sobie pokręcić beke, że jest sie starszym/młodszym, ale po co robić to na forum? Inaczej odpowiada się osobie, która jest jeszcze dzieckiem i może np. pewnych rzeczy nie rozumieć, a inaczej dyskutuje się z kimś w miarę dojrzałym, itd.



Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Lolusia666

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 290
  • Śmierć...
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8628 : 2008-02-17, 12:55 »
Lolusia żenujące jest takie zachowanie. :roll: Jeszcze rozumiem na jakichś czatach sobie pokręcić beke, że jest sie starszym/młodszym, ale po co robić to na forum? Inaczej odpowiada się osobie, która jest jeszcze dzieckiem i może np. pewnych rzeczy nie rozumieć, a inaczej dyskutuje się z kimś w miarę dojrzałym, itd.

Spodziewałam się czegoś takiego, więc spoko ^^. Raz mi to już kiedyś na jakimś forum powiedzieli... a jak im potwierdziłam poprawny wiek, to mnie wyśmiali, ale cóż ^^. Ale w końcu jestem wariatką, nie?...
Okej, mam nadzieję, że tutaj nie będzie takich sytuacji -.- W końcu trochę tutaj już siedzę.
...a tak nawiasem mówiąc, to mój wiek z profilu jest prawie poprawny, tylko rocznikowo już się zmienił. (poczekam na 12 do lata, heh...)

Właściwie, to nie wiem, czemu mnie zostawił. Powiedział, że mnie okłamał i zaczął się tłumaczyć, że on tak nie umiał, że on już od dawna chciał to skończyć, że zauważył, że zaczynałam planować... ja po prostu nie mogę być inna. Nie umiem siedzieć w teraźniejszości i patrzeć bezczynnie, co się dzieje w tej chwili. Lubię marzyć, fakt faktem, ale to było tylko krókie wybieganie - najwyżej myślałam, co może się zdarzyć za miesiąc, jak to będzie wyglądać. Po drugie oddalaliśmy się, ja to też zauważyłam... w sumie nasze rozmowy nie wyglądały już tak, jak powinny.

I teraz wracam do ubiegłego lata, do sierpnia, bo ja wiem, początków września... było wtedy cudownie... nie być samą, nie być wytykaną palcami. Poczułam się dowartościowana, a teraz...

Samotność. Dziura. Już nigdy się nie dam na to nabrać. Teraz będę musiała być pewna. I trochę potrwa, zanim się w końcu wyleczę z resztek uczuć. Ech...

EDIT:

Musiałam to z siebie wywalić...
Zapisane
Żyć... umierać... być nieśmiertelnym...

"...Zawsze są powody do zabicia człowieka. Nie sposób za to udowodnić, że powinien żyć..."

Jedyna winna. Skazana na śmierć. Fajnie, niee? x3

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8629 : 2008-02-17, 16:36 »
hm. lolusiu. -.- ekh.
a co do państwa Niki i Kiśla. to są przyjaciółmi...
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8630 : 2008-02-17, 18:40 »
A nie Kisiela? xd
No i takie rozwiązanie jest ok..
Zapisane
everybody lies

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #8630 : 2008-02-17, 18:40 »

Pira

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 740
  • <3
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8631 : 2008-02-17, 22:34 »
A nie Kisiela? xd
Tak Kisiela. Ale ja go nazywam Kiślem xD
(kurcze chłopak ma problemy)
Ale i tak jest fajnie, że z Niką jest w dobrych kontaktach. Choć nie było łatwo.
Zapisane
Włosy me pochwycił wiatr. Dziesięć pięter i ciemność.

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8632 : 2008-02-18, 11:23 »
Droga Pinko!
Pragnę powiedzieć, że miłość to bardzo ważne uczucie i nie warto mu się przeciwstawiać. Skoro Twoje serce wybrało tego oto młodzieńca, to widocznie tak miało być. Lecz pocieszę Cię, że pewnie niedługo Ci minie.
Pozdrawiam
W imieniu redakcji: Judyta.

szczerze to juz drugi raz jestem zakochana.. 1 w moim idolu..
 ehh..
 nie wiem kiedy mi przejdzie....
ale dziekuje za wsparcie,,
Zapisane
..... infde...

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8633 : 2008-02-18, 16:41 »
Cytat: Lolusia666
Spodziewałam się czegoś takiego, więc spoko ^^. Raz mi to już kiedyś na jakimś forum powiedzieli... a jak im potwierdziłam poprawny wiek, to mnie wyśmiali, ale cóż ^^. Ale w końcu jestem wariatką, nie?...
Okej, mam nadzieję, że tutaj nie będzie takich sytuacji -.- W końcu trochę tutaj już siedzę.
...a tak nawiasem mówiąc, to mój wiek z profilu jest prawie poprawny, tylko rocznikowo już się zmienił. (poczekam na 12 do lata, heh...)
No bo po co udawać kogoś, kim się nie jest? Masz 12 lat, to ok, myślę, że nikomu tu to nie przeszkadza. ;)

Pinka "zakochanie" w idolu często się zdarza nastolatkom, ale to tylko zauroczenie, nie ma czym się przejmowac. :P Ciesz się, że znalazłaś sobie teraz realniejszy obiekt uczuć.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8634 : 2008-02-20, 13:40 »
Ja jestem w Hiszpanii, ale kilku murzynow udalo mi sie wykukać (szczególnie w Galicii, a jacy przystojni*_*)

Kuźwa jeden murzynos *_* kelner , chyba w moim wieku albo starszy xD rok xD ... w Galicji.. omg.. ja tam musze wrocic =>
Mrrrr . Kcem takiego ;P
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8635 : 2008-02-20, 16:07 »
Dziewczyny pomoooocy..ale ja jestem glupia i okropna..
dlaczego ja tak bardzo chce sie spotkac z MIchalem:(?
zeby co?z nim pogadac?
ehh
a Michala znowu nie spotkalam:((
a bylam dzis w miescie:(
Zapisane
..... infde...

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8636 : 2008-02-20, 21:13 »
Pinka, skoro chcesz się z nim spotkać to nie jesteś wcale głupia, ani tym bardziej okropna. :) Nie martw się, prędzej czy później go spotkasz. A może zadzwoń do niego, czy coś?
Będzie dobrze. :tuli:

Moje koleżanki już mają "chłopaków", dostają od nich walentynki, "chodzą" z nimi, chwalą się... Dla mnie to jest po prostu śmieszne. Mi tam się nie śpieszy, przynajmniej przez następne dwa lata, albo i dłużej. :P Wg mnie to dziecinada, ale cóż... :roll:
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8637 : 2008-02-20, 21:49 »
raz juz dzwonilam.. i sie pytalam czy mnie pamieta..a on powiedzial ze tak..
a ja teraz glupia nie wiem czy to on byl ;(jak by chcial..to niech sam do mnie zadzwoni..przeciez wyswietlilo mu sie moj nr..
predzej czy pozniej to bedzie za pozno..Bo napewno wogole juz go nie spotkam..bo jak?a jak sie okaze ze on do gdanska chodzi .niz ja mysle:((
nie rozumiem siebie dlaczego nie wzielam odrazu od niego nr komorki jak jeszcze bylam na koloniach.. .jak z nim wiecej czasu spedzalam..eh :(to byly piekne dni a teraz? czy ja naprawde dziewczyny jestem zakochana?? powiedzcie?ale szczerze. !^^^^^^^^^^^^^ehh.. gdzie ja mam go szukać:(
a jak juz nie mieszka w mojej miejscowosci? bo slyszalam ze ma ojca w irlandii czy w szkocji.. ze raz z mamą wyjechal na wakacje :(
j
Zapisane
..... infde...

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #8637 : 2008-02-20, 21:49 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8638 : 2008-02-20, 22:10 »
Kitka- U mnie w okolicy uważa się, że najodpowiedniejszym wiekiem na chodzenie jest tak od 16 roku życia. Gdy dziewczyna prowadza sie z chłopakiem po wsi mając 14 lat  to ludzie krzywo patrzą :P Tylko, ze dzisiejsza młodzież nie zwraca na to uwagi. U mnie w klasie i w ogóle w szkole mało jest par.  Chodzenie ze sobą nie jest takie "popularne". Są osoby które zaczynały wcześnie , już w podtsawówce, ale takie zwiazki trwały z dwa tygodnie czy z dwa miesiące.
 Natomiast u mojej rodziny pod Krakowem jeśli dziewczyna  nie ma chłopaka to jest źle, a jak ma 22 lata i nei ma męża to już jest starą panną :P.

A ja chyba mam depresje sezonową O.O
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #8639 : 2008-02-20, 23:47 »
U mnie ostatnio jakaś fala nowych związków, coraz więcej znajomych kogoś ma. Ja jeszcze 2 tygodnie temu miałam strasznego doła, było mi źle i samotnie, a teraz? Jestem najszczęśliwsza na świecie  :D
Uśmiechajcie sie dziewuchy bo na każdego w końcu przyjdzie pora ;) Nie warto sie dołować  :wink:
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)
Strony: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 306   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.093 sekund z 27 zapytaniami.