Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 306   Do dołu

Autor Wątek: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych  (Przeczytany 395845 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #240 : 2005-11-14, 22:26 »
Blackie :tuli: nie smutkaj sie jutro też jest dzień ;) i na pewno bedzie lepszy :D
a ja mam powoli dosyc tego kolesiaaa... :/ działa zbyt szybko :/ tzn miło mi tak czytać  komplementy i wogóle... ale on już ma takie plany.. i spotkać się chce.. a ja... no spoko koles i wogóle... ale mnie do niego nie ciągnie :P
wiecie co? nigdy nie sądziłam że będę miałap roblem z w pewnym sensie nachalnym kolesiem.. ja? taki brzyyydal? :P
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #241 : 2005-11-15, 15:47 »
Blackie :tuli: ON w końcu zwróci na Ciebie uwagę, zobaczysz :mrgreen: Uwierz w to :tuli:

Ja też mam dobru humor :P Głupawki dostałam troszkę dzisiaj jak wracałam ze szkoły z przyjaciółkami w liczbie dwóch :P Ale to nie ważne :P
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #242 : 2005-11-15, 15:55 »
Wistra ale bez tych czerwonych policzkow bys jakos tak dziwnie wyglądała tak mi sie zdaje wyglądałabyś wtedy jak to powiedziec tak jakoś łyso.
Ciebie pomładzają mi dają z 16 lub 17 lat i tez musze pokazac im legitke bo nie wieża ze tyle lat mam. Ja zawsze myślałamz e wyglądam na 14 no parwie mam juz 15 lat. Dlatego ze na mojim osiedlu i śasiadujących wszyscy mnie znają. Ale jak pujd gdzies dalej poznam ludzi to mi gdają ze wygladam na 16 lub 17 lat A jak im powiem ze mam 14 to sie ze mnie ryją że nie wyglądam na tyle.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #242 : 2005-11-15, 15:55 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #243 : 2005-11-15, 15:57 »
A mi mówią,że na 20 wygladam... cholera, nie maluję się ani nic, jak stara babka  ;) się nie ubieram, a tu zawsze zdziwko jak dowiedzą się ile mam lat :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #244 : 2005-11-15, 16:10 »
Nie gadaj ze 20 lat to jak babcia.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #245 : 2005-11-15, 16:21 »
Hehehehe, Fatty, ja bym mogła wyglądać na rok starszą ;)
Dołek przeszedł, bo dzisiaj w szkole ciąąąągle go mijałam (nie specjalnie... ;) ) ale było fajnie, bo raz jak mnie Shall popchnęła, to ja przed nim jak z nią stałam to dałam jej w łepetynkę tak mocno, że aż plasnęło :P kto by na mnie nie zwrócił uwagi po tym mistrzowskim ciosie? :lol:
A dziewczyny z klasy mi wmawiają, ze on się na mnie patrzy... Ale czy ja wime? Nie mogę tego potwierdzić, bo boję się na niego popatrzeeć :mrgreen:
Zapisane
Why so serious?

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #246 : 2005-11-15, 17:04 »
No wiec widzisz Blackie ze wszystko jest na dobrej drodze ;) Uwierz w siebie, dziewczyno no i nie boj sie na niego patrzec. Od spojrzen i przelotnych usmiechow zwykle wszystko sie zaczyna... :)
A ja mam problem. Własciwie to nie wiem czy jest to problem, ale w kazdym razie...eeee.....to moze napisze o co chodzi :P Ostatnio troche podobal mi sie taki chlopak z budy ale dowiedzialam sie niedawno ze ma dziewczyne :( Ale poznalam na innych zajeciach troche starszego chlopaka w ogole z innej budy. No i na razie to on mi sie nie podoba, te zajecia byly dopiero 2 razy, ale jakos mnie do niego ciągnie :P No po prostu jest taki fajny, no i ma sliczny głos ;) Chcialabym sie z nim w sumie chociaz zaprzyjaznic. Tyle ze jest "ale" :? Jego styl ubierania sie... No jak skejt, nienawidze tego :| I z jednej strony to w sume wyglad nie jest najwazniejszy, ale jakos mnie to odpycha
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #247 : 2005-11-15, 17:07 »
Nie gadaj ze 20 lat to jak babcia.

Nie gadam.. ;) ale to,ze cały czas mnie postarzają to fajne nie jest wręcz przeciwnie. Przecież już w gimnazjum jak trzeba było piwko na ognisko to do monopolowego musiałam isć ja , bo mnie się jako jedynej o dowód nie pytali... :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #248 : 2005-11-15, 18:01 »
Z Wrocka do mnie samochodem to będzie jakie&para; 7-9 godzin... w przeliczeniu na bieg to oj raczej to niewykonale by było :lol: No cóż.Wszystko wskazuje na to,że jednak się dzi&para; wy&para;pię, bo poranne bieganie idzie w odstawkę :P
oj kobitko widze ze nie znasz moich mozliwości..... :lol: :lol:
Madim, jestes z Wrocka? Ja do Wroclawia mam 1 h jazdy pociagiem, czasem tam jezdze na zakupy, no i moja mama tam pracuje :mrblue:
ano jestem... :lol:  a w jakim to miasteczku mieszkasz piękna....bo i moze ja posiadam tam jakies znajomości.. :D
a jezeli wolno..to w jakiej istytucji mama pracuje...
A mi mówi&plusmn;,że na 20 wygladam... cholera, nie maluję się ani nic, jak stara babka ;) się nie ubieram, a tu zawsze zdziwko jak dowiedz&plusmn; się ile mam lat :P
no to fatty zabieraj sie i otwieraj nowy temat "dom starców"........... jeah...wbijam jako wolontarisz do twojego przyszłego topicku...:D
MadiMmusss (muss...np. jabłkowy.. :D)
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #248 : 2005-11-15, 18:01 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #249 : 2005-11-15, 18:14 »
No wiec widzisz Blackie ze wszystko jest na dobrej drodze ;) Uwierz w siebie, dziewczyno no i nie boj sie na niego patrzec. Od spojrzen i przelotnych usmiechow zwykle wszystko sie zaczyna... :)
A ja mam problem. Własciwie to nie wiem czy jest to problem, ale w kazdym razie...eeee.....to moze napisze o co chodzi :P Ostatnio troche podobal mi sie taki chlopak z budy ale dowiedzialam sie niedawno ze ma dziewczyne :( Ale poznalam na innych zajeciach troche starszego chlopaka w ogole z innej budy. No i na razie to on mi sie nie podoba, te zajecia byly dopiero 2 razy, ale jakos mnie do niego ci&plusmn;gnie :P No po prostu jest taki fajny, no i ma sliczny głos ;) Chcialabym sie z nim w sumie chociaz zaprzyjaznic. Tyle ze jest "ale" :? Jego styl ubierania sie... No jak skejt, nienawidze tego :| I z jednej strony to w sume wyglad nie jest najwazniejszy, ale jakos mnie to odpycha

Po pierwsze primo: Dzia za pocieszenie :) postaram się na niego popatrzeć i usmiechnąć, w końcu to nie operacja serducha :P
Po druge primo: Hmm... Na początku troszkę z nim pogadaj. Jesli się okaże looz gściem, to nie zwracaj może uwagi na wygląd... :tuli: A w każdym razie postaraj się to zrobić, bo nie szata zdobi człowieka...
Zapisane
Why so serious?

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #250 : 2005-11-15, 18:52 »
Po pierwsze primo: Dzia za pocieszenie :) postaram się na niego popatrzeć i usmiechn&plusmn;ć, w końcu to nie operacja serducha :P
Po druge primo: Hmm... Na pocz&plusmn;tku troszkę z nim pogadaj. Jesli się okaże looz g&para;ciem, to nie zwracaj może uwagi na wygl&plusmn;d... :tuli: A w każdym razie postaraj się to zrobić, bo nie szata zdobi człowieka...
ok sprobuj jak coś to wiesz u nas zawsze ciepły kocyk i zupa sie znajdzie w klasztorze...:D
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #251 : 2005-11-15, 19:00 »
Hehehehe... MadiMusss doprz skorzystam z chęcią ;)
Zapisane
Why so serious?

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #252 : 2005-11-15, 19:07 »
ok to jaka ma być kalafiorowa????
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #253 : 2005-11-15, 19:13 »
Kalafiorowa byc błee :P
Cytuj
Hmm... Na początku troszkę z nim pogadaj. Jesli się okaże looz gściem, to nie zwracaj może uwagi na wygląd...  A w każdym razie postaraj się to zrobić, bo nie szata zdobi człowieka...
Jesli odrobina śmialosci, jaka posiadam (a jest ona naprawde znikoma) pozwoli mi na porozmawianie z nim, to tak zrobie ;)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #254 : 2005-11-15, 19:48 »
Taruuś, trzymam kciuki ;) Będzie dobrze...
A ja z moją kumpelą dzisiaj się pocieszałyśmy nawzajem. JEST GIT I MUSI BYĆ!! <--- jej hasło :P
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #254 : 2005-11-15, 19:48 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #255 : 2005-11-15, 20:39 »
Kalafiorowa byc błee :P
to dobrze bo ja tam takich zup robic nie potrafim.....

BLACKIE: jak ci smutno to sobie zaśpiewaj nasz chymna klasztorny :.....

WYGINAM SMIAŁO CIAŁO, WYGINAM SMIAŁO CIAŁO..........!! :lol:

MadiMmuussseekk
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #256 : 2005-11-15, 21:07 »
Ja dzisiaj byłam podrywana przez...strażaków! :cry:  Czułam się okropnie :? nienawidzę jak ktoś tak do mnie zagaduje...i znów ukłony w stronę tego,że wyglądam na starszą bo głównie temu to zawdzieczam, ! grrr... :P Najlepiej się czuję jak nikt na mnie nie patrzy... ale załapałam,przez to dołka :? taaa dziwna jestem, wiem :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

wistra

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #257 : 2005-11-15, 21:11 »
Ja odkryłam dziś piosenkę mojego życia.
Od wczoraj mam głupawkę, wszystko jak najbardziej ok :)
Olga Szomańska i Przemysław Branny "Mówią, że to nie jest miłość"


I wczoraj zmieniłam lay'a na www.legatos.mylog.pl :)
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #258 : 2005-11-15, 21:49 »
Ja odkryłam dzi&para; piosenkę mojego życia.
Od wczoraj mam głupawkę, wszystko jak najbardziej ok :)
nie tylko ty.........
Fatty ja wygladam jak dziecko... patrz zdjecia w albumie KOŃSKIE LUKRUSY
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #259 : 2005-11-15, 22:12 »
Hm, ja po raz kolejny zostałam zauważona przez ponad pięćdziesięcioletniego pijaczka... Ble, latem mnie taki na mieście zaczepił, a niedawno z psiapsiułą w Starym Browarze siedziałyśmy na ławce i się następny znalazł... Gadał dobre pół godziny, zwierzył się że "wyglądam jak Natalia Kukulska", że chciałby mnie po główce pogłaskać, bla, bla, bla, okropność... A jakie pytania zadawał... Czy mamy kandydatów na narzeczonych, czy my nie jesteśmy lesbijkami przypadkiem... LOL...
Żeby to jeszcze jakiś miły osiemnasto, dziewiętnastolatek był... ;) Załamać się idzie...
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #260 : 2005-11-15, 22:57 »
Hm, ja po raz kolejny zostałam zauważona przez ponad pięćdziesięcioletniego pijaczka... Ble, latem mnie taki na mie&para;cie zaczepił, a niedawno z psiapsiuł&plusmn; w Starym Browarze siedziały&para;my na ławce i się następny znalazł... Gadał dobre pół godziny, zwierzył się że "wygl&plusmn;dam jak Natalia Kukulska", że chciałby mnie po główce pogłaskać, bla, bla, bla, okropno&para;ć... A jakie pytania zadawał... Czy mamy kandydatów na narzeczonych, czy my nie jeste&para;my lesbijkami przypadkiem... LOL...
Żeby to jeszcze jaki&para; miły osiemnasto, dziewiętnastolatek był... ;) Załamać się idzie...
ogolnie jakiś miły pan mogłas go do naszego zakonu zaprosic.. moze tez jest samotny..???
MadiMmusss i mój mÓzzzg
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #260 : 2005-11-15, 22:57 »

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #261 : 2005-11-15, 23:22 »
Tya, szuka żony jakieś 20 lat młodszej, niepalącej, z córką :P
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #262 : 2005-11-16, 14:49 »
Eeeee Fattyś, nie Ty, nie możesz być w dole! Wyłaaaaaź stamtąd, ale już :P

MadiMusssss, no fakt, pomysł genialnościowy :lol:

A ja mieć dzisiaj dobry humorek :mrgreen: :mrblue:
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Nataila

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #263 : 2005-11-16, 15:42 »
Ktoś Fattysi musi linę rzucić, żeby z doła wypełzła :P .
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #264 : 2005-11-16, 16:13 »
zaraz wypełznę, a przy tym może parę kilo zrzucę ? :lol: już mi przeszło, dzięki za troskę :) Byłam dzisiaj świadkiem kłótni mojej koleżanki i mojego kolegi(oni są parą od daaawna :P ) i ponownie stwierdzam,że kocham singlem być :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

martaska

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #265 : 2005-11-16, 16:19 »
a ja sie normalnie chyba zakochałam.Spotykałam sie z pewnym chłopakiem który jest zaje***** ładny i mi strasznie na nim zalezy i mu tez ale pewnego dnia powiedział ze do siebie nie pasujemy ;( ;( jak zwykle mam pecha.ja nigdy nie mam szczescia z chłopakami ;( a mówia ze jestem ładna i fajna  ech ;(
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #266 : 2005-11-16, 16:22 »
martaska widać to jeszzce nie ten królewicz :P
A tak swoja drogą, byłam  na spacerze i jakiś dziad na mnie gwizdał :? ja się załamię :lol:
Patrzą idzie panna o bujnych kształtach więc chyba jestem w typie podstarzałej społecznosci mojego miasteczka..okropieństwo :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

martaska

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #267 : 2005-11-16, 16:34 »
no chyba nie.no ale jak mu powiedziec zebysmy chociaz przyjaciółmi zostali
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #267 : 2005-11-16, 16:34 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #268 : 2005-11-16, 18:43 »
A u mnie coś takiego... Strasznie dziwnie... Dzisiaj miałam w-f z tym Kamilem co mi się podoba... Ale, o dziwo, kiedy jego klasa weszła na salę, jego nie było... Zawsze, keidy mam okazję go spotkać bądźpoznać, to dzieje się tak, że tą szansę tracę... Podać przykład?
1. Kiedy było już po dzwonku i szłam z koleżanką (dość szybko ;) ) pod salę, to jego plecak leżał na środku holu i ktoś krzyknął "PODAJ!!". No a ja, głupia sierota, nie podałam bo:
a) było mi głupio
b) śpieszyłam się na matmę (babka była nie w humorze)
2. Zmieniono nam plan od przyszłego tygodnia tak, że nie będę miała z nim w-fu :(
3. Dzisiaj go nie było, a to już ostatnia środa ze starym planem... A jego nie było...

Czy to nie dziwny zbieg okolicznosci?


Data wysłania: 2005-11-16, 18:31
OMG.... A teraz problem nr. 2
NApisał do mnie wczoraj mój stary kumpel na gg... No i ucieszyłam się strasznie, gdyby nie to, że zamiast rozmawiać jak kumpel z kumpelą, on jakoś tak dużo do mnie komplementów i w ogóle... jakoś tak flirtuje ze mną. A ja go znam od urodzenia, i głupio mi tak... JEgo zawsze coś do mnie ciągnęło, ale ja nie wiem... JA wolę się z nim przyjaźnić. Ale to tylko na gg, więc może on tak dla świrów? Nie wiem co myśleć...
JAk narazie dołek mozno się trzyma...
Zapisane
Why so serious?

martaska

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #269 : 2005-11-16, 21:50 »
a ja do niego napisałam tzn do Artura ten co mi sie podoba
tzn dokładniej tak:

Ja 17:54:07

przemyslałam to wszytsko i doszłam do wniosku ze zalezy mi na Tobie ale że nie nie pasujemy do siebie chciałabym abysmy zostali przyjaciółmi

Artur 17:56:13

czesc nie wierze w przyjazn zbytnio miedzy dziewczyna a chlopakiem hehe  ale nie widze przeszkod zeby zostac na tle kolezenskim

a jak sie zapytałam czy sie spodkamy i pogadamy o tym to nic nie odpisał

Dlaczego ja mam takiego pecha w miłość???Co robie zle ze ciagle jestem sama i wogule?
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 306   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 27 zapytaniami.