Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 306   Do dołu

Autor Wątek: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych  (Przeczytany 395953 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Wilczurek

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #390 : 2005-11-22, 17:09 »
A ja na dołowanie nawet czasu nie mam... Ja na nic nie mam czasu :lol:
1. Do piątku muszę skończyć, wyprać i wykro(c?)hmalić, oprawić w antyramę i zanieść instruktorce (nie lubię tego określenia :lol: ) pracę na konkurs hafciarski... Jajku... A ja mam tyle roboty jeszcze :(
2. Do świąt kolejne 2 duże prace wyhaftować  :hmmm:  (prezenty)
3. Chwilka... Myślę.. Chyba 5 małych hafcików na karteczki :( 2 urodzinowe i 3 świąteczne....
4. Szalik na drutach sobie robię kurcze :lol:

A tak poza tym to dzisiaj się uśmiałam... Przebieg rozmowy z gostkiem, który do mnie zaklikał:
7691296 14:32:14

cze

Wilczur 14:32:29

ehj

Wilczur 14:32:32

hej*

7691296 14:32:53

gdzie do szkoly chodzisz

Wilczur 14:32:58

9

7691296 14:33:19

masz chopaka

Wilczur 14:33:23

nie

7691296 14:33:36

a szukasz

Wilczur 14:33:47

nie

7691296 14:34:04

naRA


:lol:
Ok, lecę na obiad... A właściwie to już na kolację pasuję... Potem haft... W11 i znowu haft... Dobrze, ze na nic się uczyć nie muszę :)
Pozdroffka dla innych 'singielek'
 :cmokkk:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #391 : 2005-11-22, 17:44 »
Wilczsurek, a ty co, hafciara? :lol:
Hmm. mi dołek przeszedł, ale jeśli o to chodzi ,to potrafię pobić wszelkie rekordy (kiedyś miałam dołą 3 miesiące :O ) I to jest straszne :]
Oooo sorry, chyba chwalę dzień przed zachodem, bo właśnie sobie przypomniałam jak on się uśmiecha... dół z powrotem... Ehh :P
Zapisane
Why so serious?

Wilczurek

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #392 : 2005-11-22, 17:57 »
A no haftuję sobie :P
Blackie utrzymaj równowagę na krawędzi i nie wpadaj spowrotem! Dołom śmierć (dawać łopaty i ziemię, zakopiemy je wszystkie :;d:)
Brr... Zimno...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #392 : 2005-11-22, 17:57 »

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #393 : 2005-11-22, 19:35 »
ok czyli nowe zajecie dla zakonników..HAFOTWANIe..jejejejeje
wilczur prosze nauczyc reszte ja nie mam czasu.....


byłam dzis w stajni i widziałam go tylko przelotem...pusciłam jakiś tekst o moich gruby ch niogach do kumpelki i wyszałam...
p.s.nogi mam chude jak patyki.. :lol:
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #394 : 2005-11-22, 20:00 »
MadiMusie, pewno, puszczaj dalej rakie teksty przy nim to na pewno zwróci na Cię uwagę (chyba że nie słyszał) ;) ;) A co pomyśli, to już inna sprawa ;) Ale przynajmniej go widziałaś :mrgreen:

Haftowanie? niee...dzięki :P próbowałam, ale zaraz mi sie znudziło ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #395 : 2005-11-22, 20:37 »
Ja też dziękuję za haftowanie, próbowałam wielu ręcznych robótek, szydełkowanie, na drutach, bransoletki z muliny, wszystko się znudziło...

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #396 : 2005-11-22, 20:44 »
MadiMusie, pewno, puszczaj dalej rakie teksty przy nim to na pewno zwróci na Cię uwagę (chyba że nie słyszał) ;) ;) A co pomy&para;li, to już inna sprawa ;) Ale przynajmniej go widziała&para; :mrgreen:

Haftowanie? niee...dzięki :P próbowałam, ale zaraz mi sie znudziło ;)
a co kurde ?? nie bede sie przed nim stroic W STAJNI!!! ( bo se pomysli ze tania laska jestem) ja chce zeby on mnie polubił (i narazie kochał skrycie) a za 3 latka sie otworzył i zwiazek na załe zycie:D
nie chce zeby sobie pomyslał ze sie do niego małolata przystawia..tylko chce sie z nim zaprzyjaznic jak inne ale czyms tam sie wyrózniac...np. bede mu pomagac  jak bedzie prosił i zero sprzeciwów...no moze czasem..zebym TAKA Idiotka NIE BYŁA>>>:D
psychlogicznie trzeba.... :lol: Arrow!!!!
MadiMmmmmmmeeeczekkkk ( rymuje sie z tomeczek)
« Ostatnia zmiana: 2005-11-22, 20:46 autor MadiM »
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #397 : 2005-11-22, 22:26 »
Spytalam sie jednego chlopaka na gg, czmeu ja sie nie podobam chłopakom a inne dziewcyzny tak on: Bo inne nie mają tyle pryszczy, ubierają się inaczej i spotykają sie z chłopakami i sie nie kują. Bardzo proste, ale pryszcze nie zależą ode mnie, ubiór to sprawa diość pwoierzchowna i ten kto na nieog patrzy nie jest mnie wart, spotykanie z chlopakami, gdyby chcieli o bym sie spotykala, ale w ich towarzystwie jak ejstem to same osmieszajace mnie komentarze dotyczace mojego zachowania, wygladu! Owszem stosuje różne kosmetyki na pryszcze i pomagają, ale zawsze mam trochę tych pryszczy... A ja się nie kuję w domu i nikt tego nie rozumie!

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #398 : 2005-11-23, 07:58 »
Dosc dawno tu nie pisalam :? Ale nie zamierzam Was opuszczac :P Ines masz jeszcze czas na chłopaka, a jesli znasz tylko takich w/g ktorych pryszcze i jakis tam ubior dyskwalifikuje dziewczyne, to w ogole nie masz co sie z nimi zadawac ;) Matoly i tyle :lol:
A ja dalej byc całkowity singielek, do tamtego chlopaka w sobote oczywiscie nie zagadalam :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #398 : 2005-11-23, 07:58 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #399 : 2005-11-23, 08:02 »
-.- ... Ines, to fajnych masz tych chłopaków w klasie :/ Pryszcze to każdy ma, a jeśli nie ma to będzie miał, a co do ciuchów to chyba twoja sprawa. a jeśli się ktoś uczy no to chyba dobrze, nie?
U mnie bez zmian... Beznadziejna klasa, beznadziejni nauczyciele, beznadziejna szkoła, beznadziejni ludzie, a zycie to podobne do tego wsyzstkiego... Odechciewa mi się wszystkiego.
A dodatkowo miałam sobie zafarbować włosy ponownie, ale moja ukochana mamusia mi powiedziała, że za dużo jedynek mam <załamanie nerwowe :( >
Tarunia, cóż za niewrażliwość ;) Każdy ma prawo kochać, a to że każdy ma czas, to przecież nie znaczy, że możemy chcieć miłości i jej nie szukać :mrgreen:
Zapisane
Why so serious?

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #400 : 2005-11-23, 08:29 »
Przeciez wiem, Blackie :mrgreen: Ale po prostu w takim wieku jeszcze nie powinno sie az tak martwic chłopakami ;) (odezwala sie madra, ktora w wieku 12 lat ryczała calymi dniami z powodu głupiego chlopaka,ktory ja zawiodl :lol: ).
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #401 : 2005-11-23, 08:32 »
Tarunia, ja to ryczałam w zerówce, keidy się rozstawałam z moim pierwszym "prawdziwym" chłopakiem :) I już potem go nie zobaczyłam. Ale matka mnie siłą wyciągała z sali przedszkolnej podczas końca roku :lol:
Hmm... Racja, nie warto :) Ale takie jest życie :P
Zapisane
Why so serious?

Wilczurek

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #402 : 2005-11-23, 13:15 »
E to wy cińkie jesteście :P Ja z haftu tak łatwo nie zrezygnuję, trzeba jeszcze trochę nagród pozgarniać, a co :lol: (najlapiej teraz ja i znajoma haftujemy na konkurs; ta znajoma ostatnio hasło do mnie: 'Magda, ale Ty pojedziesz ze mną odebrać nagrodę, gdybyś niczego nie wygrała?" :lol: )
Ehhh... Plosem o radę! Dzisiaj losowaliśmy komu będziemy kupować prezent świąteczny... No i kurcze wylosowałam dziewczynę (miałam dla niej na myśli tylko jeden prezent, ale mniejsza o to :lol: ) i zamieniłam się na chłopaka, bo wolę mu coś kupić :P Ale nie wiem co :( Help me!
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #403 : 2005-11-23, 13:48 »
Hmm a jaka kwota przeznaczona na prezent?
Może jakiś model samolotu, statku, piernik wie czego do składania? Ja w tym momencie strzelam-nie znam gościa :P Czasami w marketach są te gry za 10 zł "seria tania gra" czy coś takiego. Tylko, że to nijakie jest. Hmm a może jakąś płytkę cd-rw+pisak do płyt + jakies tam słodycze? Kurcze denne pomysły mam...
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #404 : 2005-11-23, 15:44 »
MadiM ja miałam na mysli ze ja bym na Twqoim miejscu nie strzelała przy nim tekstami typu ojoj moje grube nogi :lol: szczególnie jak masz patyki :P Bo pomysli sobie że dziwna jesteś ;) ;)

A na prezent, to najlepiej coś śmiesznego :mrgreen: Ja mam pod nosem taki fajny sklep ze śmiesznościami i zawsze tam mikołajki odwalam ;) Np. kubek z napisem: kubek świntucha :lol: A na koniec 6klasy kupiłam wychowawczyni 'kubek czadowej nauczycielki' :lol: Więc takie rzeczy sa najlepsze :)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #404 : 2005-11-23, 15:44 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #405 : 2005-11-23, 15:52 »
A ja mialam dzisiaj to losowanie. No i wylosowalam moja przyjaciolke, chociaz teraz raczej to tylko kumpela (ostatnio tak mnie traktuje, ze mysle ze juz sie nie przyjaznimy). I tez nie wiem co jej kupic :?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #406 : 2005-11-23, 16:14 »
A u mnie w klasie był bunt :P Mikołajki chciały robić tylko 3 baby, a że tworzą one kółeczko wzajemnej adoracji pewnie i tak zrobią, tylko,że we własnym gronie :)
Ja tez jestem zdania,że na prezent fajne są rzeczy śmieszne ;) no i góra słodyczy oczywiście! :P

A chłopię, które miało wobec mnie jakieś zamiary i któremu rzekomo dałam kosza, dziś się do mnie odezwało i nawet dał mi kartkę na sprawdzian ...łoooo czyżby się "od-obraził? " :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Nataila

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #407 : 2005-11-23, 16:25 »
A ja wylosowałam chłopaka, z którym, jakimś cudem, nie rozmawiałam jeszcze nigdy od pierwszej klasy :lol: . Ale zamieniłam się na moją koleżankę. Która chce dostać eyeliner :lol: .
W ogóle to jestem dziś w nastroju "niech mnie ktoś przytuli". Bo w szkole była totalna beznadzieja, a jedynym promyczkiem było, to że widziałam się z, no z NIM się widziałam :kocham: .
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #408 : 2005-11-23, 17:55 »
Coś śmiesznego... Chciałam mu kupić skarbonkę i napisać 'zbieram na drugie śniadanie" bo zawsze sępi u mnie kasę na 'drożdzówkę" :P Ale chyba nie... Może koszulka z listkiem maryśki bo on jakby nie było ma ksywkę Marycha :P (albo jąderka :D ) Aj mogłam zostać przy tej dziewczynie... Tym bardziej, że kosmetyki by się jej przydały :|

A tak swoją drogą niedawno wróciłam z haftów... Ludu drogi, byłam ja, moja kumpela, pani i dwa małe dziewczątka z 3 klasy podstawówki... Zachowywały się strasznie, wszyscy mieli ich dosyć... ale do teraz chce mi się śmiać na myśl o tym, jak zaczęły gadać, kto z kim chodzi, kto kogo całował i kto z kim za rączkę chodzi :lol: Ja nie mogłam wytzymać tam normalnie :lol: ...
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #409 : 2005-11-23, 19:38 »
A ja wylosowałam koleżankę, któraa... chce coś ze sklepu papierniczego. Czyli kupię jej jakegoś diddla czy cuś :lol: A dzisiaj prawie w Kamila gumą do żucia rzuciłam :lol:
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #410 : 2005-11-23, 19:49 »
Blackie a ta guma była w ramach podrywu czy przypadku ? :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #410 : 2005-11-23, 19:49 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #411 : 2005-11-23, 19:59 »
Przypadku :lol: Bo zamierzyłam się na kolegę, a tu on idzie... A ja się w ostatniej chwili pohamowałam ;)
Zapisane
Why so serious?

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #412 : 2005-11-23, 20:11 »
o bosz dziewczynyyyy... widzialam sie z nim... wlasciwie to tylko mnie do domu odprowadzil bo tak sie spotykalismy ze w koncu jak z tym kumplem wyszli to potem sie nie moglismy.. odlalezc :P no i juz spadac z przyjaciolka musialysmy... inaczej wygladal niz na zdjec.. wogole za duzo do opowiadania zeby sie polapac w tym wszystkim :lol: ale idiotka ze mie straszna.. ale co ja poradze ze nie mam pwrawy w rozmowach sam na sam z chlopakiem noooo... i jeszcze mie na dowidzenia w policzek pocalowal a ja taki zonk nie wiedzialam co robic :lol: :hahaha:
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #413 : 2005-11-23, 21:45 »
No, no Eniq jak na poczatek to chyba dobrze :) A ja to tez nie mam wprawy w byciu sam na sam z chlopakiem i obawiam sie ze jak bedzie mi na jakims zalezec to wlasnie tylko przy nim palnę cos bezdennie glupiego :lol: A w ogole to mnie jakos zmuście do tego żebym coś (czyt. zagadala, usmiechnela sie czy cos w ten deseń) zrobila w sobote jak go zobacze. Bo bez przymusu to sie nigdy nie odwaze :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #414 : 2005-11-23, 22:04 »
tarunia więc rozkazuje ci do niego chociaż się slicznie uśmiechnąć jesli ci brak odwagi ;) na początek to i tak będzie dobrze :)
problem polega na tym że ja nie wiem co do niego wogole czuje... z reszta wątpie by po tym chcial jeszcze sie spotkac ;)
stwierdziłam także że o poznaniu się z M. mogę sobie najwyżej pomarzyć... zamłoda jestem :/ ale i tak lubię się z nim mijac.. na osiedlu ostatnio się coraz częsciej widujemy :P

dobra to ja życze wszystkim odwagi i powodzenia bo troszke tu zapisalyscie a nie chcę nikogo pominąć :)
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #415 : 2005-11-23, 22:07 »
Z kumpelą bawimy sie w swatki! Ja nakłonie jej chłopaka, żeby z nią przytulankę zatańczył jutro na dysce, a ona jakiegoś chłopaka lub kilku zeby z mną zatańczyli normalnie. Będą śmiechy!

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #416 : 2005-11-24, 15:53 »
Hmmm... coś długo nie pisałam... :( Widziałam się z Dawiiiiiiiiiidem :D I nawet z nim rozmawiałam :D (od dzisiaj nie ruszać mojego ramienia :P Jest święte :P Bo może to trochę dziwny sposób ale zawsze na powitanie stuka mnie ramieniem :P Też sposób :P ) I mam do niego numer na gg :] Już rozmawialiśmy :]
Dzisiaj w szkole jest dyskoteka na 16.30... A ja nie idę :P Bo Dawid nie idzie :P kurczę :P :( Może uda mi się spotkać się z nim... Jak wejdzie na gg to powiem że muszę wyjść na spacer z psem i... coś wymyślę ;) Tylko jest pewien problem: on na gg wchodzi o jakiejś 20, 21 :P a o tej porze to mi się z psem nie chce wychodzić :P
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #417 : 2005-11-24, 16:09 »
ja wylosowałam dość fajna kolezanke.......dam rade...:D
co do Arrow...ok nie bede wogle komentować mojej figury... :lol:
MadiMuus
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #417 : 2005-11-24, 16:09 »

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #418 : 2005-11-24, 19:15 »
Żaden chłopak nie chciał ze mną tańczyć... Najgorzej były 3 ostatnie tańce - wiekszość dziewczyn z chłopakami tańczyły... Nawet dziewczyna, której nikt nie lubi... tańczyła z chłopakiem... Sama nie wiem co inne maja takiego... Kumpelka mnie pociesza, że jeszcze nadejdzie czas, że będą chcieli ze mną tańczyć, a ja nie wiem co robić... Ubrałam się w swoim stylu i co: Każda dziewcyzna mówiła że super, tylko żaden chlopak tego nie powiedział...

martaska

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #419 : 2005-11-24, 19:36 »
Ines nie martw sie tez tak miałam i dalej mam  :tuli: :tuli:


Adzis gadałam z Arturem na gg  :mrgreen:
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 306   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 28 zapytaniami.