Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 306   Do dołu

Autor Wątek: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych  (Przeczytany 395854 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7050 : 2007-02-21, 09:22 »
Eh :(
Nie dość że robił taką nadzieje ale dobra zacznijmy od początku.
Kiedyś jak byłam na dwórzu z psem spotkałam kolege a z nim był jakiś chłopak no i przedstawił się. Był śliczny i charakter miał naprawde za.jebisty, potem wymieniliśmy sie numerami no i tak spotykaliśmy się przez ponad 1-2 miesiąc, w ogóle było super. No i w końcu się w nim zakochałam po uszy :) Potem powiedział że mnie kocha itd. no i przed walentynkami powiedział mi że w walentynki będziemy razem, No to się ucieszyłam jak nic, aż chciało mi się życ. No i w środe mieliśmy się spotkać, wysłałam mu sms nic, zadzwonilam- rozłączył sie :( No to pomyślałam że pewnie pozniej odzwoni. No i tak do czwartku nic się nie odzywał, potem napisał sms : Mam już kogoś, jestem zajęty Pa.
Myślałam że padne :( Po prawie juz 2 miesiacach mnie tak po prostu olał kiedy się już w nim naprawdę mocno zakochałam :(
ehh.

Potem od jego kumpla się dowiedziałam że kręcił naraz ze mną i z taka panną :( szok do kwadratu.
 :roll:
Przez niego miałam najgorsze walentynki :( Najgorsze!
No mógł wczesniej powiedzieć że kogoś ma czy coś, wtedy może bym znalazła faceta na walentynki :P a tak to spędziłam je samotnie w WIEEEEELKIM dółku :(

a moja kumpela dała mi taką rade i jak narazie mam zamiar się jej trzymać : świruj, spotykaj się, baw się ale broń boze nie angazuj sie w związki lub nie zakochuj się zbyt prędko, bo tak czy siak pózniej czy wcześniej Facet złamie Ci serce.!

Jaśka

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7051 : 2007-02-21, 19:15 »
^kora^  - co za cham z niego ! :/ eh :tuli: Dobra rade Ci kumpela dala :P


A ja nie wytrzymalam odmawiania i spotkalam sie z dresem kilka dni temu :roll: ale idiotka ze mnie :roll: ale role sie odwrocily, teraz ja go traktuje jako zabawke :diabelek: ale postanowilam sobie ze to byl ostatni raz. ;)


A nie mowilam ze forum  "umarlo" ? :(
 
 
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7052 : 2007-02-21, 22:27 »
A nie mowilam ze forum  "umarlo" ? :(
co masz na myśli?
kurcze, jak to jest, że chłopacy są taaacy niekumaci...
cały czas staram się przebywać blisko niego, najczęściej z chłopakow z klasy gadam z nim, i wogóle, ja cały czas staram się blisko a on nic!! ehhhhh, faceci no!!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #7052 : 2007-02-21, 22:27 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7053 : 2007-02-21, 22:30 »
co masz na myśli?
wejdź w off topic i przeczytaj temat o tym
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7054 : 2007-02-22, 11:20 »
Kora. :tuli:
Jaśka póki masz nad tym kontrolę i się w ogole nei angażujesz (kora, ta Twoja kumpela to Ci naprawde mądrą rade dała :P ), to możesz się i spotykać z tym całym dresem (chociaz on nie zasługuje nawet na jedno spotkanie z Tobą ;) ), ale
Cytuj
postanowilam sobie ze to byl ostatni raz.
tak jednak bedzie najlepiej. :cmok:

Ppsiara a Ty w sumie jesteś tu tylko jako gość, czy też jesteś samotniczką? Bo jakoś tak rzadko tu sie wypowiadasz...
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7055 : 2007-02-22, 13:25 »
Dzieki :)
a od tego czasu jak poszłam za jej radą jest naprawde super :P


Ale rzeczywiscie forum jakoś umarło, bo jak kiedyś wchodzilam to duzo osob pisalo itd. :)

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7056 : 2007-02-22, 14:34 »
Ja Jestem OD WCZORAj samotna
JEstem Od Wczoraj Wściekła.
..mama wczoraj wrociła z naprawy..bo tydzien temu poszla zanieśc komorke do naprawy
i.. z tej ery durnej...usuneli filmiki..i to jeszcze z moich wakacji :(jeszcze byly z dyskotekow , i z urodzin z moich i kaweł widać na moich urodzinach.tego mojego kolegi ktory mi pomagał ze schodow zejsc ,..ten  sam do ktorego sie nie moge dodzwonic ,i tam też najednym filmiku była moja kumpela,,,a ja lubialam ogladac kurcze...szkoda że nie mam jakięs płytki z tych wakacji to jeszcze zapasowych i teraz nic nie mam tylko zostaly mi rysunki ktore mi moi koleżanki i koledzy narysowali ktorych tam poznałam      bo ich było duuzo
Zapisane
..... infde...

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7057 : 2007-02-22, 15:51 »
Kora :tuli: Cham :|

Nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji, pewnie nic- potrafie tylko gadać :lol: to rodzinne.

Ja to ogólnie jestem samotnikiem.Już jako mała dziewczynka potrafiłam całymi dniami siedzieć w swoim pokoju i sama się bawić. Ale już doszłam do tego  dlaczego tak mam. W każdym razie mimo iż podoba mi się pewien chłopak, nie mam odwagi by nawet do niego zagadać. Ten strach przed popełnianiem błędów mnie przytłacza :| Do tego przyczynia się moje  dość niska samoocena.
Satram sie nie myśleć o tym. Zajmuje się nauką, psami - bo to teraz jest najważniejsze;)
Ale przytłacza mni też to traktowanie  w szkole.. i to tylko dlatego, że nie jestem blondynką czy brunetką :(

Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7058 : 2007-02-22, 19:02 »
Ale przytłacza mni też to traktowanie  w szkole.. i to tylko dlatego, że nie jestem blondynką czy brunetką :(
nie smutać się a dostrzec to,że się wyróżniasz - ja za Twoje włosy niemalże pokroić swoje cielsko bym dała, bo strasznie mi się podobają :)

Cytuj
Ten strach przed popełnianiem błędów mnie przytłacza
W naszych głowach tworzymy sobie wszelkie ograniczenia. Pomyśl sobie,że nie masz nic do stracenia, więc dlaczego nie spróbować by zagadnąć? :) Pewnie z góry zakładasz już czarny scenariusz,że się nie uda,że stchórzysz,że gafę popełnisz. A na pohybel obawom! Zero do stracenia, wiele do zyskania, spróbować zawsze warto.
A swoją samoocenę z pewnością kiedyś podbudujesz, bo strasznie fajna z Ciebie dziewczyna, pozwól tylko, aby inni to zauważyli :) Naprawdę warto :)

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #7058 : 2007-02-22, 19:02 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7059 : 2007-02-22, 20:00 »
Co do samooceny to sie sataram - potrafie czasem stanać przed lustrem i powiedzieć, ze wcale ze mna nie jest tak źle :P Zmieniam się. Wyszłam  "z cienia" koleżanki, nie mogłam już wytrzymać tego traktowania :roll:
 Kit z włosami, ale po takich incydentach jak dzisiaj i kilka wcześniej to wiem, że o to chodzi, bo tych ludzi wogóle nieznam. No i to mnie wkurza, że z góry zakładają jaka jestem. Zresztą ze znajomymi z klasy, na wszelkich koloniach też tak było.

Fatty- to nie jest takie proste sie przełamać, tym bardziej, że było juz kilka okazji - a to on się nie odezwał, co nie daje mi nadzieji ;) Wiem, bo już raz w innym przypadków zrobiłam ten pierwszy krok i szczerze mówiac to cos dało, ale niewiele. Jednak nie mam czym się załamywać, bo to nie koniec, tylko dopiero początek świata, a ja się staram nieprzejmować. :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7060 : 2007-02-22, 20:17 »
Wiem,że ciężko się przełamać ale czasem naprawdę opłaca się to zrobić. Ja jakoś nigdy nie miałam odwagi i co? Parę miesięcy temu 18-ka mi stuknęła a ja jeszcze żyć nie zaczęłam. :bezsilny:
Wydaje mi się,że z biegiem czasu jestem coraz większym tchórzem :mysli:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7061 : 2007-02-22, 21:37 »
Ppsiara a Ty w sumie jesteś tu tylko jako gość, czy też jesteś samotniczką? Bo jakoś tak rzadko tu sie wypowiadasz...
Też jestem samotniczką. Rzadko się wypowiadam, bo ogółem ostatnio mniej piszę x]
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7062 : 2007-02-22, 21:50 »
Kola pomyśl sobie tak, jestem zwykłym człowiekiem, on tez raz podejde zagdam co mi szkodzi ;]]

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7063 : 2007-02-23, 08:57 »
Długo jakoś tu nie pisałam .. A więc mój P. założył sobie internet :P I zgadnijcie co zrobił na początek? Napisał do mnie xD :jupi: Przez te ferie codziennie gadaliśmy i tak jakoś się bardziej zbliżyliśmy do siebie xD  :P w 1 dzień szkoły zamierzam zrobić "wejście smoka" xD w new fryzurze i nowym nastawieniem .. Wchodzisz do szkoły z uśmiechem na ryju i ludzie cię już postrzegają inaczej .. :) ;) Zobaczymy czy coś to zmieni...
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7064 : 2007-02-23, 09:11 »
Lila, przynajmniej będziesz miała szansę zrobić to wejście, moja szansa będzie po Wielkiej Nocy dopiero -.-'
Nie rozumiem mojej kumpeli. Kochała się w gościu pewnym pół roku, on dopiero jakis tydzień przed jej wyjazdem do Anglii się zorientował xP No i tam się całowali, bla bla, zaczęli ze sobą chodzić, bla bla, no i on po miesiącu stwierdził, że on nie chce jej ranić xP Że on nie wie, co ona tam robi i odwrotnie. No, to 'zerwali'. Ona po 7 miechach przyjechała, on sie do niej nie odzywa, ona do niego, a nadal sie kochają. A ta debilka, żeby o nim zapomnieć, zaczyna kręcić ze swoim najlepszym przyjacielem... dziecinne i idiotyczne. Ratujcie.
(dodam, że ten jej przyjaciel jest niebiańsko przystojny i fajny, ale to już chyba nie na temat xD )
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #7064 : 2007-02-23, 09:11 »

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7065 : 2007-02-23, 10:42 »
Cytat: Blackie
dziecinne i idiotyczne
Sama to najlepiej podsumowałaś. ;) No ale skoro tamci się cały czas kochają, to moze kiedyś sami dojda do wniosku, że jednak powinni być razem? :)

Kola. :tuli: Ja mam podobną sytuację, no poza włosami (tu jedynie musze wysłuchiwac teksty w rodzaju "i Ty jesteś blondynka?" - jak np. wygram jakis konkurs). Ale od pewnego czasu moja klasa mnie traktuje, tak jak traktuje, no i przez to stałam się juz całkowitą samotniczka - juz nawet nie pamietam, kiedy ostatnio byłam z jakimikolwiek znajomymi np. w kinie.

Lila masz super podejscie. ;d Aż Ci tego zazdroszcze. :cmok:

Ppsiaruś no to czas to zmienić. ;)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Princessa

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7066 : 2007-02-24, 23:56 »
chce miec chlopaka....teraz juz to wiem na 100%....tylko nie mam na to czasu...:/ nie mam czasu dla siebie...przynajmniej narazie...
chlopak z ktorym wczesniej krecilam przez tydzien sie nie odzywa...no fakt ja bylam we wloszech wrocilam wczoraj ale ogolnie boje sie ze mnie olal..i tak wogole to podobaja mi sie wlosi..ich ubior,mentalnosc, charaktery..i nawet wyglad maja taki specyficzny......ehhh...polscy chlopcy sa dla mnie juz be! :/
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7067 : 2007-02-25, 19:10 »
samotna nadal Qaśia sie melduje u sióstr samotniczek :P
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7068 : 2007-02-25, 21:18 »
Qaś, witaj ;]
Princessa, nie Ty jedna nie masz czasu, nie przejmuj sie :tuli: I też malo ktory chlopak mi sie podoba (ale zawsze jest to blondyn :D )
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Qaś

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7069 : 2007-02-25, 21:59 »
Ja za to wole ciemne włsoki ;) Ale większą role odgrywa charakter ;)
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7070 : 2007-02-25, 22:02 »
Ja jak już się zakocham, to zawsze zauwazam potem że to blondyn :)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #7070 : 2007-02-25, 22:02 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7071 : 2007-02-26, 07:41 »
A ja zawsze miałam swojego ideała wymyślonego.
Brunet, ciemne oczy, wysoki itd.
I zawsze natrafiałam na przeciwieństwa.
A jak zaczynałam flirtować z osobą podobną do ideała miała naprawdę z.jebany charakter. :P

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7072 : 2007-02-26, 22:03 »
Qaś meldunek przyjęty. ;d :cmok:

A taruń dalej samotny i coraz mniej się tym przejmuje. :D :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7073 : 2007-02-26, 22:10 »
A taruń dalej samotny i coraz mniej się tym przejmuje. :D :P
I prawidlowo (ze się taruń nie przejmuje, a nie ze samotny, oczywiscie) :D
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Jaśka

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7074 : 2007-02-27, 08:27 »
Siema Qaś ;)

Ja dalej samotna i nawet nikogo na oku nie mam :hmmm: No moze oprocz jednego, ale to przez neta, zreszta, znalazl inna -.-'
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7075 : 2007-02-28, 20:32 »
Jaśka, ja tez samotna :) I nikt mi nie zaprząta myśli i to jest w tym najpiękniejsze :wink:

chociaż, że wykluczam, że kiedyś tam w przyszłości coś z tym moim "ex" będzie... ale na pewno nie teraz, najpierw musi chłopina dorosnąć i dojrzeć ooo i to uuu dużo :roll:
Zapisane

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7076 : 2007-03-01, 19:27 »
Siema Qaś ;)

Ja dalej samotna i nawet nikogo na oku nie mam :hmmm: No moze oprocz jednego, ale to przez neta, zreszta, znalazl inna -.-'
patrz ten ktos tez.. co mi [wiesz o co cho ;]] o m...]


ehh zaczynam się do swojej samotniosci przyzwyczajac ;)
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7077 : 2007-03-01, 20:09 »
Bry wieczór! ;*
I prawidlowo (ze się taruń nie przejmuje, a nie ze samotny, oczywiscie) :D
Prawidłowo, prawidłowo. ;-)
A u mnie dalej ciiiiiiisza.I dobrze. ;-) Nic na siłę kochane, nic na siłę ;]
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedz #7077 : 2007-03-01, 20:09 »

Princessa

  • Gość
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7078 : 2007-03-01, 21:12 »
ja nadal samotniczka..choc jest ktos kto sie stara o moje serce...ale ja juz niedawno jednemu je podarowalam i tylko sie sparzylam na tym :( ostatnio mowilam ze chce miec chlopaka, a teraz jak ktos sie mna interesuje tak powazniej to ja go odrzucam i nie chce...nie wiem co sie ze mna dzieje, ale jakos on nie jest chyba w moim typie :/ a to dziwne, bo przeciez ma super charakter i jest bardzo ladny, ale ja chce tylko tego jednego :( nivby juz o nim zapomnialam i niby to w sumie ja sie od niego pierwsza oddalilam ale w glebi serca cos jednak pozostalo. on ma jakas moc przyciagania...no ale jego znak zodiaku mowi sam za siebie...--- blizniak.
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: "siostry samotniczki" Czyli wątek samotnych
« Odpowiedź #7079 : 2007-03-05, 20:53 »
Co tutaj tak cicho? Nie powinniśmy świętować? :P

Princi, kochana- wszystkiego naj naj naj! :* 8)
Zapisane
Strony: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 306   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 28 zapytaniami.