Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dzikie zwierzę w centrum miasta  (Przeczytany 2896 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« : 2004-08-20, 21:36 »
Wczoraj w nocy nie mogłam spać, bo było gorąco jak nie wiem. Około 1.00 w nocy usłyszałam szczekanie psa sąsiada. Wyjrzałam przez okno. Nagle słyszę jakiś tupot kopyt - i zobaczyłam duże zwierzę biegnące ulicą w stronę lasu. Nie widziałam go dokładnie, ale to na pewno nie był koń. Myślę, że to sarna albo jeleń. Na początku moja wyobraźnia podsunęła mi obraz, że to diabeł... Przestraszyłam się  Czy wy też mieliście podobne spotkania z dzikimi zwierzętami w mieście? Co ten zwierzak robił w centrum miasta?
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #1 : 2004-08-21, 18:18 »
może to była np. koza?
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #2 : 2004-08-21, 18:48 »
Ja zadnych spotkan z dzikimi zwierzakiami w Warszawie nie mialam. Blisko lasu mieszkasz?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedz #2 : 2004-08-21, 18:48 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #3 : 2004-08-23, 14:11 »
Jo ostatnio koło domu widziałam lisa, bardzo się zdziwiłam, ale powoli przyzwyczajam się do obecności różnych dzikich zwierząt. czasami spotykam też zające, sarny.  :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Naomi151

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #4 : 2004-08-24, 18:41 »
Ja mieszkam w małej miejscowości niedaleko lasów i często widzę w nocy jak ulicami biegają zające albo między blokami przemykają lisy. Na łąkach trochę dalej często można zobaczyć też sarny, a nawet dziki.
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #5 : 2004-08-24, 19:45 »
OO fajnie chcialabym pobyc np. z tydzien w takim miejscu i poobserwowac
Zapisane

Enola

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #6 : 2004-10-02, 17:25 »
Ja mieszkam koło lasu i czesto widuje dziki i sarny nieopodal mojego domu. Czesto kiedy ide pod wieczor z psem na spacer spotykam lochy z warchlakami :) Moj pies na szczescie nie wpadl jeszcze na pomysl aby do nich podchodzic :)
Zapisane

Kira

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #7 : 2004-10-03, 01:40 »
napewno jakaś zwierzyna łowna  chociaz nie spotkałam sie oko w oko...:/
Zapisane

Arwen

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #8 : 2004-10-03, 16:25 »
Kiedyś mieszkałam blisko lasu...Czasem widywałam sarny...Ale w centrum...Nigdy... :shock:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedz #8 : 2004-10-03, 16:25 »

Anilewe

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #9 : 2004-10-03, 16:40 »
Ja jak poszlam pierwszy raz do Tesco czulam sie jak dzikie zwierze w srodku miasta  :P
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #10 : 2004-11-05, 11:57 »
Cytuj

Ja zadnych spotkan z dzikimi zwierzakiami w Warszawie nie mialam

 no dokładnie
Zapisane

Ania M

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #11 : 2004-11-21, 16:20 »
A ja mieszkam w okolicach Rzeszowa i na codzień można zobaczyć sarny, zajączki,lisy różne inne gryzonie na wolności. Nie które podchodzą pod sam dom!!!
Zapisane

Willie

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #12 : 2004-11-25, 12:19 »
Ja na obozie w Kołobrzegu miałam niezłą sytuację... Siedzimy sobie w ośrodku, na podwórku, gadamy, a tu nagle przez bramę wbiegają dziki! - 2 duże i z 5 małych! Niezły był ubaw... Chodziliśmy za nimi i oglądaliśmy :P, potem przyszły jeszcze kilka razy... To już była normalka  :wink:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #13 : 2004-11-27, 14:02 »
Cytat: Willie
Ja na obozie w Kołobrzegu miałam niezłą sytuację... Siedzimy sobie w ośrodku, na podwórku, gadamy, a tu nagle przez bramę wbiegają dziki! - 2 duże i z 5 małych! Niezły był ubaw... Chodziliśmy za nimi i oglądaliśmy :P, potem przyszły jeszcze kilka razy... To już była normalka  :wink:


Ja byłam na kolonii w Krynicy Morskiej, i byłam w zamkniętym ośrodku w którym hodowali dziki, i raz była taka akcja, że my wracamy a tu na nas jakiś wielki samiec napada. I w krzyk i do ośrodka :D jak na mój gust to skończony kretynizm trzymać nieoswojone zwierzęta w ośrodku pełnym ludzi, ale dobra... Już tam więcej nie jadę  :roll:  Przynajmniej trochę obejrzałam z bliska dziki ;)

P.S. Też mieszkam w Wawie, i jedynie jadąc gdzieś do lasu można spotkać zająca, jak ktoś będzie miał szczęście to i sarnę i dzika  :wink:
Zapisane

Raven

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #14 : 2004-11-27, 14:14 »
Ja mieszkam koło lasu i dzikie zwierzęta to normalka... Najbardziej mnie zatkało, jak droga przy lesie szedł sobie... łoś  :lol:  Spokojnie przeszedł sobie na drugą stronę ulicy i wszedł w głąb lasu...
Może ten zwierz, którego widziała becia, to właśnie była klempa??  :?:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedz #14 : 2004-11-27, 14:14 »

Malwina

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #15 : 2004-12-01, 19:21 »
Ja kiedy wyjezdzam na dzialke to wokol sa same lasy  :)  Bardzo lubie tam przebywac bo mam wiekszy kontakt z natura i z dzikimi zwierzatkami  :P Widzialam juz Łosia , liski , jezyk z mamusia przychodzil do nas do wodopoju i na przekaske  :)  , leczylam troszke kuropatwe ktora sie zgubila , i chodowalam sowke poki jej skrzydelko sie nie wyleczylo bo spadla z gniazda i sobie cos uszkodzila  :( Mnie przy tej sowce zainteresowalo to ze caly czas nad naszym podworkiem fruwala jej mama i w dniu wylotu sowki zawolala ja i razem polecialy do lasu  :)  :) Ostatnio nawet krecika w lesie zobaczylam i dzikiego konika pedzocego po lesie ... Tez sie troche wystraszylam bo bylo ciemno a tu raptem slychac dudnienie kopyt a zaraz pojawia sie sylwetka  :shock: Mam nadzieje ze was nie zanudzilam  :(
Zapisane

Raven

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #16 : 2004-12-02, 18:43 »
Cytuj

Mam nadzieje ze was nie zanudzilam

No coś ty! To słodkie!! Naprawdę widziałaś dzikiego konia w lesie?? Może komuś uciekł... Dziwne...
Ja wielokrotnie opiekowałam się ptaszkami, które wypadły z gniazd. Nawet żabami :) i motylami  :P
Nawet jeśli zwierzęta słownie nam nie podziękują, to i tak wiemy, że są nam wdzięczne... ;)
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #17 : 2004-12-02, 19:21 »
A ja powiem tyle że mi szkoda tych zwierzątek bo nie potrzebnie zapuszczają się do miasta do ludzi bo zaraz przyjeżdża policja i jak to zwykle bywa zabijają takie zwierzątko nie potrzebnie.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Raven

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #18 : 2004-12-02, 19:28 »
W końcu to my zabraliśmy im terytorium... Budujemy nasze domy na ich domach...
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #19 : 2004-12-02, 20:51 »
Widzę, że nie tylko ja miałam takie spotkania :) Myślę, że to, co widziałam, to był jeleń lub coś w tym stylu. To było takie niesamowite :) Nadal nie mogę zapomnieć tego uczucia strachu :wink:
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Cieciorka

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #20 : 2004-12-02, 22:26 »
we Wroclawiu na Muchoborze Wielkim po betonie kiedys podobno chodzil sobie lisek (nie musze chyba dodawac, ze teraz tam buduje sie wiele nowych domkow
Jak bylam we francji, w dosyc sporym miasteczku to w nocy szukalismy naszego campingu. I nagle przez droge przebiegly nam dwa dziki i kilka warchlaczkow :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedz #20 : 2004-12-02, 22:26 »

Galago De Codi

  • Gość
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #21 : 2004-12-27, 17:14 »
Prawo obowiazujące na Alasce:
"łoś nie moze współzyc z innym łosiem w miejscu publicznym"  :) Tam to dopiero maja spotkania z przyrodą :)
 :lol:
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Dzikie zwierzę w centrum miasta
« Odpowiedź #22 : 2004-12-27, 21:15 »
Beciu tylko, że w Libiążu a raczej okolicznych lasach jeleni i saren jak na lekarstwo, wszystko zostało wybite jakieś 10 lat temu :roll:
Może to był koń ze "stadniny", oni tam bardzo często jezdzą konno po pijaku, o wypadek nie trudno :roll:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 30 zapytaniami.