Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Łabedzie...  (Przeczytany 4293 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Łabedzie...
« Odpowiedź #30 : 2004-12-09, 17:50 »
Zgadzam się...Zrobić cos takiego jest zdolny tylko człowiek. Bo czego ludzie nie zrobią dla kasy :roll:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Cieciorka

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #31 : 2004-12-10, 23:16 »
Ale np w Ameryce jest RSPCA. W Miami jest policja dla zwierzat. Tam jst takich sluzb wiecej......
Zapisane

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #32 : 2004-12-11, 09:55 »
Do walki z okrucieństwem wobec zwierząt staje ASPCA. Na Animal Planet cały czas lecą "Gliniarze dla zwierząt z Detroid", "Policja dla zwierzat z Miami", "Policja dla zwierząt z Nowego Yorku" itp. itd. Oni to dopiero walczą o prawa zwierząt...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Łabedzie...
« Odpowiedz #32 : 2004-12-11, 09:55 »

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Łabedzie...
« Odpowiedź #33 : 2004-12-11, 14:44 »
Ale ja się dziwie jednej żeczy.
Dlaczego ludzi którzy widzą że ptaki nie mogą latać że mają podcięte skrzydła że cierpią dlaczego oni nic nie robią dlaczego tylko się patrzą i mają ubaw jak małe dzieci z tego że widzą ptaszka.
Ja gdybym taki coś zobaczył od razu poszedł bym do właścieiela i porozmawaił z nim a potem na policje a jak by to nie pomogło to do telewizji i tak bym go załatwił przez telewizje ze już nikt by do niego nie pryszedł a ptaki bym z tamtąt zabrał.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Cieciorka

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #34 : 2004-12-17, 23:19 »
Ale oni chyba nie widzieli tych labedzi, wchodzisz do restauracji, widzisz labedzie, plywaja sobie, gut
Chyba ze przychodzisz bardzo czesto i nigdy nie widziales jak leca, to juz cos sie zauwaza
Zapisane

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #35 : 2004-12-17, 23:38 »
Nie przyglądaja im się dokładnie... Myślą, że łabądki spokojnie sobie pływają w bajorku za dnia, czekają na chlebek, a wieczorem lecą do swojego gniazda gdzieś w trzcinach... Z pozoru wszystko jest w porządku... Ale wystarczy dokładniej poobserwować.
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Łabedzie...
« Odpowiedź #36 : 2004-12-18, 12:23 »
No właśnie, tylko trzeba chcieć poobserwować.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #37 : 2004-12-18, 13:09 »
Mimo to, czasem samę chęci nie wystarczą... OK, obserwuje i odkrywa, że zwierzęta cierpią i co dalej?? Mało kto się pofatyguje aby powiadomić odpowiednie władze... Owszem, nie wszyscy tacy są, bo mam nadzieję, że każdy forumowicz by zainterweniował. ;)  
Ale jest np. wiele stadnin, gdzie konie żyją w wyraźnie tragicznych warunkach. Nie sprzątane, ciasne boksy, ciągła monotonia stania w stajni, zaniedbany rząd i sprzęt jeździecki, wielogodzinna praca pod siodłem itd. Spotkałam się z taką stadniną i przestałam tam jeździć, ale mnóstwo osób wciąż tam uczęszcza...  :?
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Łabedzie...
« Odpowiedź #38 : 2004-12-18, 16:40 »
Wtedy trzeba reagować nawet samemu, jak tak już robiłem.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

Łabedzie...
« Odpowiedz #38 : 2004-12-18, 16:40 »

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #39 : 2004-12-18, 19:53 »
Ale nie każdy ma na to odwagę... Bunt jednostki nie zawsze daje rezultaty. Powinno się zwerbować większą grupę i przedstawić wszystkim zaistniały problem.
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Łabedzie...
« Odpowiedź #40 : 2004-12-19, 14:39 »
Ale nawet bunt ,,jednostki" daje innym przykład.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #41 : 2004-12-20, 11:57 »
Tylko że takie czynniki jak tchórzostwo, obawa przed wstydem itp. powodują, że nie przyłączamy się do tej jednej odważnej osoby, która potrafi wyrazić swoją opinię. Niestety jest coraz więcej osób, które myślą schematami "Co powie sąsiadka?", "Ależ to wstyd", "Co będę z tego miał(a)?" :roll:
Zapisane

Malwina

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #42 : 2004-12-21, 12:52 »
Ludzie wola stac z boku niz stawic czolo w obronie innych !! Boja sie konsekwencji , bo niestety w naszym kraju za prawde tez mozemy dostac upomnienie  :roll:  i to bardziej bolesne niz za zlamanie prawa  ;)
Zapisane

Raven

  • Gość
Łabedzie...
« Odpowiedź #43 : 2004-12-21, 12:55 »
Tak... Znajomości, korupcja... Wszystko ma tu wpływ, a na takie czynniki nie ma ratunku, chyba, że są to wyrzuty sumienia naszego "przeciwnika"... Ale ludzie są bez serca i nie mają jakichkolwiek norm moralnych... :cry:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 28 zapytaniami.