Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Do dołu

Autor Wątek: Ciekawe spotkanie  (Przeczytany 78761 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #180 : 2008-06-08, 18:58 »
Kar dużo tego nazbierałaś ;)
Ja niestety w mieście nie mam takich atrakcji ;)

Iras dobiła mnie ta historia :lol:
A gdzie trzymałaś myszę? ;)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #181 : 2008-06-10, 19:37 »
Trochę się tych ciekawych spotkań ostatnio nazbierało. Czapla siwa w Dolinie Rospudy, przepiękne ważki (to samo miejsce) oraz żeremia bobrze. Widziałem również łabędzia niemego w postawie imponującej odganiającego ze swojego terytorium kaczki krzyżówki. Był to wspaniały widok. Nie zapomnę tych czterech dni do końca życia!
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #182 : 2008-06-10, 23:02 »
Zoolog zazdroszcze, na pewno piekne miejsce, i wrazenia niezapomniane :)

ja dziś widziałam sarne, w przenicy była, zobaczyła mnie to skreciła do 'lasku' pies na szczescie jej nie widział ;) a ostatnio dawno sarny nie widziałam :) a dzis, nawet blisko 'ludzkosci'
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #182 : 2008-06-10, 23:02 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #183 : 2008-06-11, 15:01 »
Ehh... dzisiaj miałam 5 lekcji, luz był, ale nie ważne, no to mieliśmy WF (7 osób było w sumie dziś xD ).
WF był na 4 lekcji. No to byliśmy na polu, w tym czasie trzy klasy mają wf-y, wszystkie na polu miały, może jedna na gimnastycznej.
No to pani nas woła, z daleka wyglądało to jak słonecznik - jeżyk ;)
Ale co się okazało, pani go widziała od rana, a ile tam leżał? Hm. nie wiadomo...
I oczywiście kawałek podpalony. Ale oddychał.
Wiecie u mnie taka patologia, że robić co nie mają tylko jeże palić  :mysli:
:/ :/ :/ :/

Powiedziała, żebyśmy poszły (3 dziewczyny zostały na wf-ie, dwie zwiały)
po naszą panią od biologi, ale dopiero miała przyjechać na naszą lekcję.
To poszłyśmy to sklepiku po pudełko i po rękawiczki & ręcznik papierowy do hignienistki ;p
W sumie, nie chce mi się pisać szczegółów jak latałyśmy po szkole tam
 i z powrotem x.x
No to więc wróciłyśmy i stały trzy panie od wf-u i patrzyły na jeża.
Udało się go/ją dać do pudełka, poszłyśmy do dwóch pań od bioli
i pokropiła mu troszkę wodą do pyszczka. Na następnej lekcji miałam mieć biologię. Więc znowu szłyśmy na pole i taki jeden (nie będę pisać na forum tego wyrażenia xD) rąbnął w pudełko co jeż w nim był... eee...
są ludzie i ... wiecie kto  :misst: :stupid:
[size=18]A i potem jak ta Klaudia niosła tego jeża, to on, że po co go ona bierze...
Prawdopodobnie to ON go podpalił, takie przypuszczenie...[/size]
To poszłyśmy do pani spytać się czy do weta możemy iść...
Ta jedna dziewczyna z mojej klasy została, a z taką Karoliną miałam iść,
pani od wf-u i od biologi nas zwolniły i z klasy profilowanej taka Paulina co ze mną do klasy w podstawówce chodziła i taka Klaudia z jej klasy z nami poszły i też zostały zwolnione ;)
Miały właśnie z nami WF na polu. . .
Pani od bioli poleciła nam iść do weta tego co ja z królikiem u niego byłam ;p
(Ona ma koty i też tam chodzi).
Mogłyśmy iść do bliższego weta, ale tamten nie wiadomo czy by coś chciał za to itd.
Byłam kiedyś u tego weta, ale go nie było...
bo kiedyś jak szłam do szkoły to pod kościołem był zakrwawiony pies (ale nie ważne, inna historia...).
Więc szłyśmy w miare wolnym tępem żeby jeża nie stresować
i ominełyśmy miasto, bo wiecie ludzie gapili, a jedni tacy : "Co tam macie psa ? "
My : o.o
Ta Klaudia: Taaa... z kolcami x.x
Co jakiś czas sprawdzałyśmy czy oddycha- oddychał...
W sumie ja i ta Kladia tylko na zmiane niosłyśmy go, bo te dwie się brzydziły i bały ;p
Ta Karolina z ,ojej klasy z 5 min go niosła x.x
Mogłyśmy kogoś innego zabrać xD
Ale spoko... idziemy do tego weta, żeby go uśpić, żeby bidok się nie męczył,
albo ostatecznie jak się da jakimś cudem uratować...
Patrzymy już blisko wet, no to więc poszłyśmy w jego kierunku i o tym myślałyśmy, a niedlugo przed nim jeż oddychał jeszcze...
Na początku myślałyśmy, że nieczynny.
Ale okazało się, że tylko coś tam drzwi remontowali ;p
Wchodzimy.
Dobra mówimi, że mamy jeża, pod szkołą był i że jest podpalony
i czy można go uśpić, a jak się da to odratować jakoś...

Wet mi powiedział żeby na ten stół postawić pudełko...
Wet:-Ale on nie żyje.
Ja idiotka :lol: zamiast się zasmucić lub coś (ja już nie idę do tego weta- oborę sobie zrobiłam :lol22: ).
Zaczełam się śmiać x.x
One jak zobaczyły mój śmiech to samo- zaczeły śmiać.  :roll:
No bo jak to wyglądało? Przyniosłam martwego jeża i chcemy żeby go uśpić, albo jak się da to  odratować x.x
Ja: No, ale on oddychał x.x
Wet: Kiedy?
Ja: No...eee... tam... wtedy... kiedy szłyśmy (zaczełam coś bełkotać x.x :lol:)
Ja:To może go potegować jakoś... eee...sprawdzić czy żyje, bo oddychał
...
:lol22: ( Wiem, głupol, jak mogłam się śmiać ze śmierci jeża ?! xD )
No to on jakąś pałęczką go poruszał i się nie ruszał.
Wet: Nie żyje, idźcie go dzieś wyrzucić.
 
Jakaś babka tam była i też śmiała i powiedziała: No to zróbcie mu pogrzeb ;p ;p

No to poszłyśmy i z pudełkiem niedaleko śmietnika była wysoka trawa i krzak i tam go dałyśmy z pudełkiem
  • >W krzaku<


Ehh... namęczył się niepotrzebie... w sumie lepiej, że zmarł w pudełku, niż nikt by go nie zauważył pod szkołą, a zauważył jakiś idiota i nie wiadomo co mu robił x/

Biedny jeż  :(

Potem spotkałyśmy wagarowiczki z mojej klasy :P
Ale nie tamte co z dwóch lekcji zwiały, tylko te co wogóle nie były dziś. ;p

Ponad pół klasy nie było.


___________________________________________________

Edit. Rozpisałam się x.X

Zapisane
Podpis bez przekazu.

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #184 : 2008-06-16, 18:18 »
2 dzięcioły zielone w odległości 15m w parku
naprawdę piękne ptaki  :)
i jeszcze łabędzie,łyski,kaczki krzyżówki,kosy....itp.
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #185 : 2008-06-16, 20:19 »
no to ja dzisiaj dziecioła duzego, ładny, nawet blisko był ;)
i jeszce kosy karmiły młode
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #186 : 2008-06-22, 14:53 »
2bazanty,2konie  :kocham: ,kilka gęsi, a w ogrodzie botanicznym kilka bocianów,kaczki, jakieś małe żabki wielkości paznokcia, myszy,dzięcioła, i w ogóle strasznie dużo różnych ptaków..
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #187 : 2008-06-23, 18:15 »
wczoraj widziałam jeszcze samca wilgi :kocham: i kilka młodziutkich kuropatw biegnących przez drogę
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #188 : 2008-06-23, 20:33 »
a ja dzis widziałam nad rzeczka piżmaka, sie troche zdziwiłam bo rzeka przez wioske przepływa (sa domu, ulisa, rzeczka malutka, i znowu domy) ale sobie pizmak tam cos skubał w rzece :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #188 : 2008-06-23, 20:33 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #189 : 2008-06-29, 10:17 »
hes!
przerażasz mnie! Puszczasz psy luzem!To jest nielegalne!
Szanuj dzikie zwierzęta i nie rób tego a gwarantuje że spotkań z nimi będziesz miała więcej!
http://pl.youtube.com/watch?v=BxQ24Sdt4T8&feature=related
http://www.knieja.pl/gal/1205053127_346.jpg
http://www.knieja.pl/gal/1171553691_305.jpg
DARZ BÓR!!
Zapisane
Darz Bór!!!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #190 : 2008-06-29, 11:10 »
o własnie, nie napisałm, ostatnio widziałam piżmaka w rzece, a na nastepny dzień nawet dwa tam było :) ślicznie pływa i skubie trawke :)

Ptica, po raz kolejny, bóbr ładny, tylko dlaczego został przegoniony? dobra powiedzmy ze przeszkadzał w, hmm, połowie ryb?
to ktos ze znajomych twoich? a moze ty nawet, jesli juz sie tak czepiasz, pies tez jest puszczony luzem ;)
a jeszcze jedno, strasznie niewychowany dzieciak, na biednego bobra krzyczał 'wynocha' 'won', zestresował biedne zwierze tymi krzykami :roll:

moze zaniedługo zobacze wiecej zwierzat, jade nad morze, moze tam uda mi sie zobaczyc lisa wreszcie :)
a i jeszcze zajaca widziałam ostatnio, ale tylko jak juz skrecał w strone siatki :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #191 : 2008-06-29, 11:15 »
Cytuj
Szanuj dzikie zwierzęta

i to mowi osobnik, ktory nie ma za grosz szacunku da zycia...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #192 : 2008-06-29, 13:40 »
Bóbr został uratowany z sadza i wypuszczony do jeziora Słominko na Kaszubach!
Psy mogą sobie tam biegać bo to  teren prywatny i jest ogrodzony!
Dzieciak faktycznie nieznośny ale wydziera się na psa:)
iras
jeśli odbierasz życie to znasz jego prawdziwą wartość i je szanujesz,nie traktujesz go przedmiotowo
poważnie
o tym piszmy w innym wątku

Zapisane
Darz Bór!!!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #193 : 2008-06-29, 22:13 »
napisze w tym watku, bo w lisach toczy sie dyskusja :)

jade na obóz, Lis mzoe wiesz czy łatwiej spotkac lisa wieczorem czy raczej brac warty z rana? tak jak wstaje słońce, 4-6? czy moze ejszcze wczesniej, wiem ze lisy maja teraz nieregularne pory kiedy chodza, mozna je spotkac w dzień, ale kiedy sa najbardziej aktywne i kiedy mam szanse wreszcie zobaczyc lisa? moze chociaz nad morzem mi sie to uda :roll:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #194 : 2008-06-29, 22:54 »
lis się nie rusza z domu bo jak pisze nie ma warunków haha....
Pomogę
Znajdź skoszone łąki lub pastwiska z bydłem lub owcami.Na rżyska o tej porze roku nie licz.Najlepiej żeby w okolicy był niewielki lasek bo tam zazwyczaj kopią nory,na jakiejś skarpce do słonka....mogą być gospodestwa to im nie przeszkadza
Jak już znajdziesz odpowiednie miejsce musisz poszukać stanowiska z którego będziesz prowadzić obserwację.
Najlepszą odległością jest 100-300m jeśli masz lornetkę 10x50 lub 7x56...
Stanowisko zajmuj o świcie od strony nory....lis będzie wracał z łowów i łatwo go nakryć...
Kolejność odwrotna wieczorem...
proste...

Przy norach będą się kręcić niedoliski możesz je łatwo zwabić na "pisk myszy"...usłyszą go nawet z 200m. i przybiegną...
Nie ubieraj się w szeleszczące ciuch zasłoń twarz i siedź w bezruchu a z dużą pewnością osiągniesz cel...
Wieczorem na łąkach i pastwiskach możesz spotkać innego zwierzaka...
będzie grzebał w krowich plackach ...to borsuk
przezabawne zwierze można go podejść bardzo blisko ...idź pod wiatr

taki trochę dziwny sposób...ale skuteczny
Weź puszkę rybną (szprot w oleju) ,przejdź się z nią upuszczając co jakiś czas kilka kropli...załóż kilka ścieżek w promieniu około 1,5 km prowadzących do jednego miejsca ....nie siadaj na żadnej z nich!
Masz bankowe lisy i koty
Darz Bór
Zapisane
Darz Bór!!!

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #194 : 2008-06-29, 22:54 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #195 : 2008-06-29, 23:33 »
Emmm.... moją metodą jest pójście o świcie na staw z młodymi łyskami....
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #196 : 2008-06-29, 23:44 »
a ja dzis widziałam, na prywatnym stawie, w budce legowej zrobionej przez własciciela kaczke z młodymi :) budka to tratwa z drewna, na której jest zrobiona budka z kawałka drzewa, jakby uciety konar w poprzek, takie nie duze, kaczka jak widac polubiła miejscówke i mimo ze to pływa po stawie (nie ejst przymocowane) stało sie domem dla rodziny kaczek krzyzówek :)

lisa mam nadzieje ze spotkam, moze wkońcu, obóz w srodku lasu, no prawie, zaraz jest łaka i pola, eh moze chociaz teraz sie uda :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #197 : 2008-06-29, 23:50 »
...Renia w tym ogrodzie botanicznym co byłam, to była zrobiona taka jakby tratwa z desek na której rosła trawa i kaczki na tym siedziały
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #198 : 2008-06-29, 23:55 »
no tak ejst troche za mała by była tam trawa, zerszta na brzegu jest zielsko :)
troche sie zdziwiłam, staw w dole, przy ulicy, ale widocznie kaczka to nie przeszkadza, ze strony ludzi to jedynie własciciel tam wchodzi, to nie ejst duzy teren, niech sobie tam spokojnie zyja :)

a przed chwila miałamw  domu swietlika :) pierwszy zobaczony w tym roku...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #199 : 2008-06-30, 00:14 »
...Renia w tym ogrodzie botanicznym co byłam, to była zrobiona taka jakby tratwa z desek na której rosła trawa i kaczki na tym siedziały

http://www.pzlow.pl/palio/html.run?_Instance=www.pzlow.pl&_PageID=855&_RowID=1571&_page=1&_CheckSum=-798954905
Tak to powinno wyglądać a nie tratwy na które wedrze sie norka
Darz Bór
Zapisane
Darz Bór!!!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #200 : 2008-06-30, 00:16 »
jutro zrobie foty, własciciel robił sam, watpie by posiadał jakas wieksza wiedze, ale dobrze ze chociaz tyle, ze zainteresował sie zwierzakiem i pomógł, ee zrobie foty to zobaczycie jak wyglada ;)

norki nie widziałam w poblizu, bo to blisko działki mojej, ale tato doniósł ze widział gronostaja w zimowej szacie :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #200 : 2008-06-30, 00:16 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #201 : 2008-06-30, 00:40 »
Cytuj
lis się nie rusza z domu bo jak pisze nie ma warunków haha....

Widzę,że Lubisz złośliwości ...  :P

Cytuj
Znajdź skoszone łąki lub pastwiska z bydłem lub owcami

Ciekawe,gdzie ja bym mógł znaleźć łąki z bydłem lub owcami w swojej okolicy? - ja mogę tylko wpaść na jeden z kilkunastu hipermarketów,niestety  :roll:
PTICA - nie każdy ma warunki i możliwości do obserwacji dzikich zwierząt,ale Ty wcale nie Musisz być Złośliwy z tego powodu,że ja takowych możliwości nie mam. :roll:

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #202 : 2008-06-30, 09:35 »
Lisku... niedługo lisy będą zapakowane w worki i wysłane do supermarketu (dzięki mOndrym ludzĄ) będziesz mógł zobaczyć lisa....
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #203 : 2008-06-30, 14:25 »
Lisku... niedługo lisy będą zapakowane w worki i wysłane do supermarketu (dzięki mOndrym ludzĄ) będziesz mógł zobaczyć lisa....
o co chodzi bo az sie boje spytac

jutro jade, mam nadzieje spotkac ciekawe zwierzeta nad morzem :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #204 : 2008-06-30, 14:56 »
No myśliwi niedługo z nienawiści do lisów zaczną je sprzedawać  w sklepie, jako ozdóbkę, kocyk itp....
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #205 : 2008-06-30, 16:56 »
albo z braku popytu na wyroby z lisiego fotra, zaczna stwarzac to nowe dzieła które mozna sprzedac :/
http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/387/16/70/387167095 :(
widziałam kiedys na allegro narzute z lisich skór, ludzie juz coraz mniej chodza w futrach (na szczescie) wiec trzeba jakos spozytkowac to co zostało ze zwierza, by chociaz troche zarobic...

niestety, niektórzy chca spotkac jakies zwierze i poogladac je, w jego srodowisku, inni przyczepia jego głowe na sciane
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #206 : 2008-06-30, 17:57 »
Właśnie czytałem w prasie,że rośnie zapotrzebowanie na towary luksusowe,w tym na futra naturalne ...  :roll:

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #207 : 2008-06-30, 18:12 »
tez mi towar luksusowy, ale temat o futrach był wilee razy poruszany, to jest niemoralne, nieetycznie i mam nadzieje ze futra na zawsze wyjda z mody i zwierzeta nie beda musiały cierpic dla durnego kaprysu ludzi :/
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #207 : 2008-06-30, 18:12 »

PTICA

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 607
  • Poluję bo lubię
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #208 : 2008-06-30, 18:18 »
Właśnie czytałem w prasie,że rośnie zapotrzebowanie na towary luksusowe,w tym na futra naturalne ...  :roll:
Wreszcie :)
Naturalne jest piękne i zdrowe...dla lisów to szansa na to że ich liczebność szybko spadnie do normalnego poziomu a cena lisiej skóry wzrośnie...
Darz Bór
Zapisane
Darz Bór!!!

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #209 : 2008-06-30, 18:31 »
tak bo lisom na prawde zalezy eby do nich strzelaja, az biegna pod ambone i prosza mysliwego by do niego strzelic, a zły mysliwy nie strzela, oh biedne lisy, ale teraz bedzie im lepiej, beda czesciej strzelane bo na futro bedzie zapotrzebowanie, co za róznica dla lisa co sie z nim stanie po smierci? a jesli zapotrzebowanie wzrosnie to jedynie beda lisy czesciej zabijane, co za obłęd, co moze lisy maja wam dziekawac za to ze je zabijacie? :/
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.204 sekund z 27 zapytaniami.