Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Wilki  (Przeczytany 11628 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #60 : 2003-09-26, 21:14 »
gadac, podyskutowac, wymienic pogldady nawrzeszczec, zjechac i nawygadywac  :roll:

To powiedz mi teraz dokladnie, co jest w tym takiego powaznego. Powiedz mi dokladnie, bez omijania szczegolow. Wedlug mnie jest to nabijanie postow i juz.
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #61 : 2003-09-26, 21:23 »
Według mnie to nie jest nabijanie postów, bo to dyskusja dotycząca życia zwierząt, a to bardzo ważny i poważny temat.
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Tafta

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #62 : 2003-09-26, 21:26 »
Oczywiście, mogłam się tego spodziewać. Ludzie nie lubią odmiennych poglądów. Jak się im słodzi i się z nimi zgadza -
jest wszystko ok, ale broń boże mieć inne poglądy.
Faktycznie to nie jest rozmowa dla Ciebie. Zresztą nikt Ci w niej uczestniczyć i "nabijać postów" nie każe. Po prostu nie dorosłaś do niej i za szybko sie irytujesz.
Kto na Ciebie nawrzeszczał, zjechał czy nawygadywał???
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wilki
« Odpowiedz #62 : 2003-09-26, 21:26 »

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #63 : 2003-09-26, 21:34 »
A szanowna pani Harpia.
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #64 : 2003-09-26, 22:08 »
Jasne bom ta zła, najgorsza, fujjj.
Ale wiesz niewiem jak można dyskutowac z osobą która tak przerażająco trzyma sie swoich wyśnionych poglądów, nie poto ludzie własną piersią zasłaniają wilki, kładą sie pod samochody myśliwych, pikietują i zbierają podpisy żeby te przepiękne zwierzęta ot tak sobie wyszczelać jak psy.
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #65 : 2003-09-26, 23:05 »
Ja tez nie wiem jak mozna z takim rozmawiac :?
Zapisane

Tafta

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #66 : 2003-09-26, 23:55 »
No coś Ty Harpia to Ty nie wiesz?
Przecież np. myśliwi zza zachodniej granicy przyjeżdżają do nas strzelać do słabych i chorych osobników.
I jeszcze nam za to płacą :?
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Wilki
« Odpowiedź #67 : 2003-09-27, 19:41 »
Dyskusja ta jest Anilewe bardzo ważna. Dotyczy jednego z najwspanialszych gatunków drapieżników, którego los jest tak zagrożony.  Wszystko przez to, że jest konkurentem myśliwych. Przyszłość wilków zależy od nas. Od tego czy przekonamy myśliwych żeby wreszcie wilkom dali spokój.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #68 : 2003-09-27, 22:25 »
o idzcie do mysliwych, z nimi pogadacie, a nie mnie tutaj zjezdzacie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wilki
« Odpowiedz #68 : 2003-09-27, 22:25 »

Galago De Codi

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #69 : 2003-09-30, 08:11 »
Sorry ale z burakami nie gadamy. ja im wole sprzet niszczyc...
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #70 : 2003-09-30, 18:15 »
O ludzie, wy chyba na serio jacys... no dobra, nie gadam, nie musicie na to odpisywac. Ale wiesz co Galago, ale mnie ta twoja wiadomosc rosmieszyla!
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #71 : 2003-10-01, 10:47 »
Poczekaj jak twój stary bedzie drylował piechotą z polowania... bo opon nie pozna...
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #72 : 2003-10-01, 11:19 »
:lol: :lol: Galago przyłóż sie, :lol:
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #73 : 2003-10-01, 18:52 »
Buahaha!!!!!!! Ty na prawde jestes smieszny, ale dobra nie ma sensu takiego tematu rozciagac zupelnie na inny temat :P
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #74 : 2003-10-12, 17:34 »
Cytuj
ja im wole sprzet niszczyc...


Coz, wiec moze zaczne:
-za takie cos mozna dostac wyrok w zawieszeniu
-zaplacic wysoka grzywne
-to jest nic innego, jak niszczenie prywatnej osobistej
-no i pewnie musialbys odkupic
Cytuj
Poczekaj jak twój stary bedzie drylował piechotą z polowania... bo opon nie pozna...

-w tym przypadku, musialbys zaplacic odszkodowanie
-placic za serwis, ktory przyjedzie do lasu i wymieni opony
-i modlic sie, aby mysliwy okazal laske nie pozywajac cie
Moja tata mowil mi o jednym przypadku, on jeszcze nie byl wtedy mysliwym:
Kiedys banda osob, nastawiona tak jak ty do sprawy, poszla do lasu, przebila opony mysliwym i:
-musieli zaplacic za serwis, ktory przyjedzie i wymieni opony
-dostali wyrok w zawieszeniu
-no i oczywiscie musieli zaplacic odszkodowanie
Dalej jestes tak bojowo nastawiony?
Zaznacze jeszcze, ze obciazylbys tym swoich rodzicow, bo to na pewno bedzie bardzo duzo wynosilo, musial bys latami prawdopodobnie splacac dlug, musial bys pracowac, zeby zarobic te pieniadze. Na pewno, jesli nie masz bardzo duzo pieniedzy, sporo czasu spalcalbys ten dlug, jesli natomiast malbys wszystkie pieniadze, to nawet bardzo uszczuplilo by twoja kieszen, twoja 'walka' z mysliwymi. Nie wspominajac o nieprzyjemnosciach, jakich bys na pewno doznal, rozmawiajac z rozwscieczonym mysliwym.
Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wilki
« Odpowiedz #74 : 2003-10-12, 17:34 »

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #75 : 2003-10-13, 03:54 »
Rzadko korzystam "z uslug" tego forum, wlasnie ze wzgledu na osoby jakie moge tu spotkac. Jednym slowem - PRZEDSZKOLANDIA.Oczywiscie, sa dzieci madre, ktore mialy szczescie i dostaly wiecej rozumu...
Niestety, mozemy spotkac tez te "myslace inaczej",
dla ktorych "pracujacy" tatus, czy mamusia to GURU, bog wszechswiata
swietnym przykladem bedzie Ani...czy jak jej tam...

Ale wracajac do tematu.
Nie cierpie mysliwych. Wszystkich
Owszem hobby sa rozne, mozna zbierac znaczki, zdjecia pilkarzy,
aktorow, ba...nawet erotyczne...ale zeby zabijac dla przyjemnosci???
Nonsens.

Cytuj
Ja tez uwazam, ze sa piekne, ale coz...


No jasne, odstrzele leb Wojewodzkiemu...dodajac

piekny, ale coz...

[mnie sie facet podoba, dlatego bez zbednych komentarzy, prosze ;) ]

Kolezanko, w zwiazku z tym ze rodzice nauczyli mnie nie wdawac sie w zbedne dyskusje z malolatami - koncze.
Proponuje poczytac informacje na stronie

http://www.wolf.wild.art.pl/

Pokazac tatusiowi, mamusi, calej rodzinie.


p.s. Jesli tak ma wyglad "przyszlosc Polski" to naprawde zaczynam sie bac....
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

Galago De Codi

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #76 : 2003-10-13, 15:40 »
Anijeleniu zeby mnie podali do sądu by musieli mnie złapać.
Widzę że naprawdę myslisz ze myśliwi to spece od skradania się i poruszania się po lesie. Uwierz mi że tak nie jest.
   To co podam to jest oczywiście tylko "teoretyczna" sytuacja...
Nikt nie przebija opon... wkłada się metalowe kliny pod oponę z naszlifowanymi kolcami... takzwana bomba z opóżnionym zapłonem...
potem (nie polecam gdyż wole kasę na schronisko wydać dla głodnych psów) petarda za 5 zł w tłumiku... powinno spox rozwalić i ostatni i środkowy tłumik... (nie odpalacie - terenowe smocgody mają tak gorący wydech... ale tez nie polecam bo jeszcze do wypadku doprowadzi i osioł kogoś niewinnego znów zabije)
     Oczywiście jestem różowo ubranym ekstremistą z geenpeace i prócz palenia grassu (ale się nie zaciągam) i przykuwania się do drzew obok tych które bedą zcinane, nie stosowałbym takich metod... Z mordercami trzeba rozmawiać a nie stosować ich metody  :roll:

  Co do twojego tatusia... to moze zatrzyma mnie przy użyciu broni... co wyceluje we mnie... a wiesz ze to było nielegalne... boze jakbym chcial by strzelił  :?:  ... taką by nagonkę na was zrobili ze by wam to poparane kłóko łowickie zamkneli....
 
    A serio do was mniej Xtreme... pamiętajcie... szukajcie czegokolwiek czego się można doczepić myśliwych... zaparkowany samochód w lesie nie tam gdzie sa do tego wyznaczone miejsca, wogole przebywanie w lesie w okresie suszy... warto przestudiować kalendarz polowań by wiedzieć czy nie kłusują...
   No nie trzeba mówić że krzyczeć i hałasować możecie ile chcecie... las jest własnością każdego... a ze zwierzyna zwieje :)
Zapisane

AniaL

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #77 : 2003-10-14, 00:09 »
W pewnym wieku to się wierzy we wszystko, co powie tata ("co tata mi powie, co na to odpowie mi dziś") i nie ma w tym nic dziwnego, bo to trochę niekomfortowe żyć obok osoby, o której nie ma się wysokiego mniemania i jeszcze być od niej zależnym.
Wystrzeliwanie wilków w nie za dużych ilościach? Dziecko, wilków jest w Polsce pół tysiąca! Nikt nie broni im przechodzenia przez granicę a tam już do wilków strzelają. Lasy są poszatkowane drogami, ludzkimi osiedlami, wilki nie mogą swobodnie wędrować a to znaczy, że również ich rozmnażanie jest trudne, bo jest małe mieszanie się genów. Przypuszczam, że niektórzy myśliwi sami wierzą w to co mówią o regulacji itp. To tak niemile myśleć źle o swoich poczynaniach. Ale przykra prawda jest taka, że myśliwy to taka osoba, która lubi sobie postrzelać. I tyle.
A do człowieka już myśliwy strzelił, bo pomylił go z dzikiem, to było w odległości mniejszej niż 200m od zabudowań. I wielkiej nagonki nie było.
Wilki są chronione oficjalnie i są zabijane pokątnie. Bo to taki sukces iść z giwerą i strzelić do wilka.
W Stanach też wystrzelali wilki prawie do zera. Teraz wydają miliony rocznie na uratowanie gatunku. Bo widzą, jaki błąd popełnili.
Zapisane

Anilewe

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #78 : 2003-10-14, 22:26 »
Eh, jak wy nic nie rozumiecie.
Wiecie co, widze, ze z wami nie ma sensu rozmawiac. "to forum o zwierzetach, wiec tylko zycie zwierzat, nie mozna strzelac do zwierzat, bo nawet jakby to mialo pomoc gatunkowi, innemu lub nawet temu, to w koncu morderstwo". Eh co za ludzie... Podejrzewam, ze czesc z was, siedzi na forum w ukryciu i tylko jak grupa osob sie na cos zuci, jakas klutnie czy cos, to lecicie tam, gdzie jest wieksza ilosc osob. Eh, co za ludzi. Ja was nie rozumiem, czemu wszyscy nie moga robic jak ja? Twardo stoja na swoim zdaniu.
AniaL, czy musze powtarzac sie? Nie popieram myslistwa, tylko dlatego, ze moj tata nim jest, tylko dlatego, ze widze, ze to ma sens i jest dobre.
Zapisane

AniaL

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #79 : 2003-10-14, 23:55 »
To nie jest temat o myślistwie tylko o wilkach - jak widzisz możliwość odstrzeliwania niewielkiej ilości zwierząt w przypadku gatunku, który liczy pół tysiąca osobników?
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #80 : 2003-10-15, 00:31 »
Tak...

Wiesz, mam lepsze zajecia niz znecanie sie nad malolatami... :?

Po prostu jest mi przykro. W moim kraju te piekne zwierzeta praktycznie nie istnieja i nie chcialabym zeby Polacy popelnili ten sam blad...
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

Forum Zwierzaki

Wilki
« Odpowiedz #80 : 2003-10-15, 00:31 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #81 : 2003-10-15, 11:11 »
Mami akurat tutaj nic nie wskurasz, mówisz do słupa a słup d***.
Przykro sie robi że są aż tacy materialiści, nie widzą realii, chyba wiem skąd sie biorze nasz rząd, podobnie myślą.
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #82 : 2003-10-16, 05:36 »
harpia:

Niestety...

Poczekajmy az mloda zmieni autorytet...
Moze znajdzie innego idola np. piosenkarza, ktory nie popiera tego sportu [to tylko taka mala sugestia ;) ]

Czasami zaluje, ze hipisi "sie wypalili" :?
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Wilki
« Odpowiedź #83 : 2003-10-16, 19:48 »
Jeżeli myślistwo ma sens to ja jestem świętym tureckim. Zrozum wreszcie, że myślistwo przynosi przyrodzie tylko same nieszczęścia. Poczytaj trochę o tych sprawach. Jeżeli my nie jesteśmy w stanie Cię przekonać to może przekonają książki?
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Wilki
« Odpowiedź #84 : 2003-10-16, 20:12 »
Zoologu to nic nieda, daj spokój, kiedyś sama dorośnie i zrozumie (daj bóg)

wiesz jest taka fajna rada "nie kłuć sie z głupim bo ludzie różnicy nie zauważą" to sie w życiu przydaje ;)
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Wilki
« Odpowiedź #85 : 2003-10-17, 19:35 »
Masz rację Harpio!  To rzeczywiście nie ma sensu. Szkoda mojej klawiatury.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Tafta

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #86 : 2003-10-17, 20:09 »
i nerwów...

Ewelinko, pamiętaj, że nie jest sztuką uparte trwanie przy swoich przekonaniach,
sztuką jest umięjętność weryfikacji swoich poglądów
poza tym na prawdę nie rozumiem jak na forum miłośników zwierząt można propagować myślistwo :?
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #87 : 2004-01-10, 22:19 »
Cytuj

Powinno sie strezlac to i to. Troche wilkow, troche kopytnych i wtedy bedzie dobrze

Moim zdaniem człowiek nie powinien ingerować w przyrodę i nie powinno się odstrzeliwać żadnych zwierząt, a w szczególności wilków, których i tak jest już mało, a to że atakują zwierzęta domowe to tylko i wyłącznie wina ludzi, którzy zabrali wilkom naturalne tereny do życia. To ludzie weszli na ziemie kiedyś należące do nich....
Zostawmy wszystko naturze, a nie zastanawiajmy się czy jest za dużo wilków czy saren i trzeba zrobić odstrzał!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wilki
« Odpowiedz #87 : 2004-01-10, 22:19 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Wilki
« Odpowiedź #88 : 2004-01-17, 19:47 »
Stosunek niektórych ludzi do wilków świetnie oddaje cykl piosenek "Obława" naszego barda Jacka Kaczmarskiego. Piosenki te wspaniale uwidaczniają atmosferę dotyczącą wilków. Atmosferę nienawiści do nich niektórych ludzi. Utwory te głeboko zapadają w serce. Może powinni ich posłuchać nasi kochani myśliwi?
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Patka

  • Gość
Wilki
« Odpowiedź #89 : 2004-02-16, 14:07 »
moim zadaniem nie powinno sie odstrzelać wilkaów a gospodarze niech sobie pilnuja bydła :grr:
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 28 zapytaniami.