Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Black & White  (Przeczytany 2519 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Black & White
« : 2007-02-19, 15:50 »
Gra(ł) ktoś? :)

W dwujkę nie grałam, ale jedynka... bomba! :D . Na piątym świecie te płomienie pozabijały mi ludzi  i zostało mi 2 facetów tylko :lol: . Ale misje skończyłam...

Jak dla mnie gra bombowa, mi się nie znudziła, a zadania nie są narzucone ;) .

Niektórych zadań nie skończyłam, zwłaszcza z tym typkiem co na górę się za nim wchodziło i nie mógł zobaczyć osoby która go śledzi...

Mam nadzieję że jest kilka osób które w to grały albo grają :P .

PS W tej grze chodzi o to, że jest się bogiem, nawraca się wioski, buduje budynki, hoduje swojego chowańca oraz przechodzi na inne światy (np. przez zemstę innych bogów płoną wioski i jedynie wir może uratowac, do którzego wrzuca się wszystko to, co da). Z opisu może dziwnie brzmi, ale gra jest jak dla mnie świetna ;d .
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Black & White
« Odpowiedź #1 : 2007-02-19, 19:10 »
Cytuj
Niektórych zadań nie skończyłam, zwłaszcza z tym typkiem co na górę się za nim wchodziło i nie mógł zobaczyć osoby która go śledzi...

bueheheehe - on akurat byl bardzo przydatny przy probach odzyskania wiosek przez letysa :P

A co do grania - gralam juz tyle razy ze ostatnio udalo mi sie vbyc na 80% dobrym bogiem :P Zadania zawsze robie niemal wszystkie - oprocz pustelnika ktory gada o tym ze "mamusia mu opowiadala ze chowance sa wielkie" (nie chce mi sie czekac) i jak dotad nigdy nie udalo mi sie zaprowadzic znachorki do jej brata (kraina 4 - ta z ogniem, piorunami itp. ta ktora sie najbardziej zlemu sumieniu podoba)

a sluchalas sobie rozmowek miedzy dobrym, a zlym sumieniem?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Black & White
« Odpowiedź #2 : 2007-02-19, 19:47 »
Słuchałam xD . A w 2 grałaś? ;>

Tą "mamusie która mi opowiadała że chowance są wielkie"... tzn tego gościa zawsze zabijałam :evil: .

A co do tego gościa co trzeba za nim łazić - zawsze szybko i sprawnie rzucałam tym typem (poza swoje terytorium) co siedzi na plaży xD . Fajne odgłosy wydaje, filmik sie włącza jak leci, a puki nie wchodzi za linię terytorium można w wioskach robic co się chce ;) . Zawsze rzucałam kamień na tańczących ludzi koło świątyni :P większość niestety ponosiła śmierć, no ale cóż ;) .

Jakiego chowańca wybierałaś? Ja krowe, a później żółwia przy zadaniu z rybami ;)

Głupie było zadanie z tą babą co krąg jakiś miała i trzeba było jakieś rzeczy wkładać...
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Black & White
« Odpowiedz #2 : 2007-02-19, 19:47 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Black & White
« Odpowiedź #3 : 2007-02-19, 21:01 »
ja mam jedynkę, ale zawsze jakiś problem... jak nie miałam seriala to nie ma gry. znalazłam seriala to teraz pod koniec instalacji jakiś błąd wyskakuje i granie diabli wzięli...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Black & White
« Odpowiedź #4 : 2007-02-19, 23:22 »
za pierwszym razem juz nawet nie pamietam - a to bylo daaaaaawno temu. w tej chwilina starcie biore malpe, ucze jej wszystkiego co sie da i z pierwszej wyspy wychodze z chowancem znajacym wiecej cudow niz ja :P zaraz na drugiej wyspie za pomoca pewnego fajnego programiku malpe na wilka zmieniam. Co do rzucania gostkiem - owszem - jest pomocny, jednak jesli letys zdobedzie twoja wioske (np. jak dobiegnie choc jeden wilk, albo jeden plonacy czlowiek) to potrzebna wiara drastycznie wzrasta. Ja tych ludzi zabieram zawsze do czwartej krainy :P i tak zgina :P albo trafi ich ognista kulka, albo padna z glodu modlac sie  - w kazdym razie w czwartej najlepiej jest miec ich DUZO.

Co do zadania z kregiem - jesli sie chce miec zebre to coz - warto sie pomeczyc :]

W 2 gralam - ale niewiele (u znajomego) grafika bije jedynke na glowe, rroznymi mocami podbnie - tyle ze jest potwornie sztywna - np. nie ma mozliwosc choc na chwile wydostac sie spod swojego wplywu...Strasznie maly wybor chowancow itp...

loleczka - skoro masz pirata to co sie dziwisz?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Black & White
« Odpowiedź #5 : 2007-02-20, 14:04 »
loleczka - skoro masz pirata to co sie dziwisz?
a wiesz ile ja mam piratów?? duuużo, i wszystkie wchodzą...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Black & White
« Odpowiedź #6 : 2007-02-20, 18:23 »
Ja nigdy cudów nie uczę ;) . Jedynie tańczy i w innych wioskach wrzuca np. jedzenie do spichlerza :hehe: . Zawsze tygrysem grałam, ale wnerwił mnie jak połowe ludzi pozżerał...

To nie piąty świat ten z tymi płomieniami? :mysli: Już dawno grałam i mi się pokićkało...

Ja nie wiem czy dwujkę zainstalować czy jedynkę znowu... mi ta gra się nie nudzi, a z drugiej strony chciałabym coś nowego ;) . Ile jest światów w 2?
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Black & White
« Odpowiedź #7 : 2007-02-20, 19:37 »
lolecxzka - i czym ty sie chwalisz? :/

plomienie to czwarta kraina (pierwsza - samouczek; druga - letys i khazar, trzecia - odzyskanie cchowanca, piata - wojuna z nemezisem) co do zzerania ludzi - jakos nigdy sie tym nie przejmowalam :P a i tak moje stworzonka mialy charakter co najmniej "przyzwoity i szczery".

Co do dwojki - nie mam pojecia ile jest swiatow - gralam tylko u kolegi przez pare godzin...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Black & White
« Odpowiedź #8 : 2007-02-20, 21:28 »
Mhm, ja już z tymi światami całkiem mam pomieszane... To w czwartej czy w piątej przenosi się do pierwszego świata? (z tym martwym chowańcem który zginął w pierwszym świecie).

Jak uczyłaś chowańca cudów? W sensie, że robiłaś cuda a on się patrzył w tym czasie? :P Mój olewał, więc byłam zdana na siebie - chowaniec albo był w jakiejś wiosce i nawracał ludzi, albo był koło świątyni/spichlerza...

W drugim(?) świecie dobijało mnie brak drewna... zwłaszcza że rozbudowywałam straszliwie wioskę ;) . Ale przestałam grać w tym świecie z płomieniami, bo tylko 2 facetów zostało, więc gra nie miała sensu... (zwłaszcza że już i tak mieli niedługo umrzeć).

A bywałaś na tym 'placu zabaw'? Fajne rzeczy tam były, nie te co w światach, można było cuda powypróbowywać ;)

PS Trochę zaciekawiły mnie te walki online, o co w tym chodzi? :) Bo ja jak miałam tę grę, to jeszcze cierpiałam na niedonecenie...
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Black & White
« Odpowiedz #8 : 2007-02-20, 21:28 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Black & White
« Odpowiedź #9 : 2007-02-21, 00:59 »
do pierwszego swiata przenosi sie z trzeciej do czwartej (tuz po odzyskaniu chowanca)

co do braku drewna - mnie dobijal tylko na poczatku grania - zanim jeszcze poznalam swiaty - potem to juz mialam zawsze zapas cudow (pod okresleniem "zapas" rozumiem to ze przez okolo 15 minut po przejsciu przez portal byl on jeszcze otwarty bo cuda, drewno, ludzie i zarcie lecialy :P ) w sumie nie wiem jak moglo ci brakowac drewna w drugim czy trzecim swiecie... od czego sa cuda? w jednym ma sie cud do modlenia, a w drugim niewyczerpany dozownik.... Uczenie chowanca odbywalo sie na smyczy nauki :] bardzo przyadtne jest gdy brakuje czegos (u mnie rzadkosc...) a chowaniec robi zarcie czy drewno - albo przy zdobywaniu wiosek - ptaki (hehe - zagadka drzew) no i na bark drewna dobre sa tez cuda wody - jest tylko jeden warunek - musisz miec chociaz jendno drzewo w poblizu, podlewac je regularnie i dbac o to by nie zotalo sciete :D

Jesli chodzi o brak sensu gdy zostalo ci dwoch facetow - lepiej mialam :P u mnie wygineli kiedys  wszyscy - no to wzielam chowanca na smycz i zabralam paru ludzi z okolicznych wiosek przesiedlajac ich :P

a walki online hmmm... to jest cus takiego, ze jestes ty - jest drugi bog - tyle ze problem polega na tym, ze ten drugi tez jest osoba siedzaca przy kompie - i musisz go pokonac....

wracajac jeszcze do czwartej krainy - swietnie sie nadaje zeby nauczyc chowanca kul ognia za friko - chowaniec na smycz, lapiesz kulki i rzucasz :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Black & White
« Odpowiedź #10 : 2007-03-16, 08:45 »
Podnosze by opisac moje relacje z B&W2 - otoz gra sie nieco inacxzej niz w 1, cuda zeby miec musisz najpierw wykupic za danine, danine dostajesz za wykonywanie zadan, podobnie z roznymi budynkami - zeby je moc wybudowac trzeba je najpierw wykupic.  kazdy budynek dodaje splendoru miastu - a splendor jest po to by inne miasta zapragnely zamieszkac u ciebie :P chociaz zawsze mozna stworzyc armie i zdobyc wrogie miasta sila - ale w takim przypadku wrogie wojska zaczna cie atakowac. a tak - jesli samemu sie nie zaatakuje to tylko w ostatniej krainie nie dadza ci spokoju. Dobrze jest uwazac GDZIE sie buduje - choc na poczatku bedzie to niemozliwe. w grze istnieja tzw. cuda epickie - kataklizmy i sa to kataklizmy w pelnym tego slowa znaczeniu, bo potrafia zrownac miasto z ziemia - TWOJE miasto. Wszystko co robisz jest odznaczane czy jest to czyn dobry czy zly i ogolnie rzecz biorac o wiele latwiej jest byc dobrym bogiem. Jesli karzesz albo chwalisz za cos chowanca jest dokladnie napisane za co - czyli ogolnie latwiej jest go wychowac niz w jedynce. Jesli zdarzy sie np. ze twoj chowaniec jest hmmm... niedysponowany a obcy chwaniec przylezie zeby niszczyc twoje miasto to latwo jest sie go pozbyc - potrzeba tylko jakiegos duzego kamienia :P po kilku - kilkunastu razach wro nauczy sie ze lepiej nie przekraczac twojej granicy. Chowance do wyboru sa 4 - malpa, krowa, lew i wilk. jak dodtak mialam tylko wilka wiec nie wiem jak wyglada reszta po dorosnieciu - moge powiedziec ze chowaniec w miare dorastania bardzo zmienia wyglad.

jakies pytania jeszcze ?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 25 zapytaniami.