Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9]   Do dołu

Autor Wątek: Straszne Horrory  (Przeczytany 95292 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #240 : 2007-05-16, 17:50 »
Cytuj
Mnie zafascynowal horror "Dom Woskowych Ciał"- Bombowy film!

szczerze? pomysl niezly - wykonanie - tandeta. Zaliczylam ten film - przy czym mniej wiecej od polowy siedzialam z poduszka zeby nie obudzic rodzinki zbyt glosnym smiechem
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Diabełek

  • Gość
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #241 : 2007-05-17, 13:58 »
Czemu smiechem Iras? Przeciez to byl super film! (gdyby nie grala w nim Paris Hilton- bylby super lepszy :()
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #242 : 2007-05-17, 17:42 »
obejrzyj go za 7 lat - zobaczymy czy wciaz bedzie taki super :P to byla totalna tandeta do kwadratu, durnota bohaterow wrecz dobijala, horrory maja wprawdzie ten luz, ze moga wykorzystac malo prawdopodobne sytuacje - jak np. dwojka porabanych braciszkow, jednak oprocz czegos takiego konieczne jest zeby reszta rzeczy zachowala jakas realnosc - w tym filmie nie bylo tego za grosz - ten dol z "zupa" z martwych zwierzat - normalnie gdyby ktokolwiek znalazl sie w tej odleglosci co tamte towarzystwo - czyli kilkanascie metrow nad tym, BA - nawet kilkadziesiat metrow dalej normalnemy czlowiekowi zrobiloby sie niedobrze - takie wytapetowane pindzie natomiast - od razu by beltaly. Wypchane zwierze - takie jak te "psy" w filmie nigdy nie wygladaja na zywe - chocby ktos zrobil to po mistrzowsku. Zaklejenie ust klejem i sposob ich odklejani - paranoja
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedz #242 : 2007-05-17, 17:42 »

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #243 : 2007-05-17, 21:29 »
Choć nielogiczności są często wpisane w formułę horroru, zgadzam się z Iras. Problem filmów pokroju 'Dom woskowych ciał' jest prosty - schematyczność i brak oryginalności. Banda nastolatków (kilka typowych macho i blondynki-pindzie z wielkimi balonami zazwyczaj) spotykających jakieś zagrożenie to prosty, i coraz mniej skuteczny sposób straszenia. Takie horrory przeżywały swoje lata świetności w latach osiemdziesiątych, ale dzisiaj powinny już odejść w niepamięć, bo u nieco bardziej wyrobionego widza wzbudzają juz dziś tylko nudę. W większości są robione na jedno kopyto, całkowicie bez polotu. Dlatego zachęcam do popróbowania innych gatunków horroru i znalezienia tego, co naprawdę się nam podoba. Amerykanie w większości karmią nas ostatnio niemal nieodróżniająca się od siebie chałą, co powoduje duże zubożenie gatunku horroru.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

Diabełek

  • Gość
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #244 : 2007-05-18, 17:37 »
Czasami zastanawiam sie ile ty masz Motodufie/Motodafko lat :mysli:
Masz racje Irasie moze jestes za stara na takie filmy {bez urazy} :)

_______
a ztym belataniem, to oni by poczuli odor gnijacych zwlok prawda? A jej sie siusiu zachcialo :roll:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #245 : 2007-05-18, 17:49 »
Cytuj
a ztym belataniem, to oni by poczuli odor gnijacych zwlok prawda? A jej sie siusiu zachcialo Rolling Eyes

ten odor poczuliby znajdujac sie jeszcze pareset metrow od tej polanki - a bedac juz na polance odor bylby nie do wytrzymania.

Cytuj
Choć nielogiczności są często wpisane w formułę horroru

taka nielogicznosc jest ok. mnie razi natomiast cos takiego, ze jak ta jedna barbie znalazla swojego chlopaka to zaczela mu sciagac skore - mimo, ze po pierwszym dotknieciu widac bylo co sie dzieje, czy ze zaczela gadac do drugiego z braciszkow,, ze to wszystko wina jego brata zamiast od razu zwiewac....

Cytuj
Masz racje Irasie moze jestes za stara na takie filmy {bez urazy} Smile

po pierwsze mojego nicka sie nie odmienia, po drugie - za stara nie jestem - po prostu nie cierpie robionych na odwal sie filmow
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Diabełek

  • Gość
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #246 : 2007-05-18, 17:58 »
NO przeciez zartuje ;p Wcale nie jestes stara a ztym nickiem to skad mam  wiedziec/ Takiego oryginalnego nie posiadam ;p
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #247 : 2007-05-19, 11:30 »
Ostatnio kusi mnie 'Silent hill' i 'Fragile' xD Jak myślicie, warto obejrzeć, czy dać sobie spokój?
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #248 : 2007-05-19, 13:50 »
Silent Hill ma nawet fajną fabułe, wykonanie też niezłe, ale dla mnie pewne elementy filmu były nie do oberzjrzenia ..
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Forum Zwierzaki

Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedz #248 : 2007-05-19, 13:50 »

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #249 : 2007-05-20, 20:20 »
Myślę, że wiek nie ma tu specjalnie nic do rzeczy :)
Iras, zgadzam się, takie głupoty bywają bardzo irytujące.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #250 : 2007-07-10, 17:46 »
Super temat dla mnie  :). Uwielbiam horrory  :D. Oglądałam takie jak (wymieniam te które pamiętam):
- Zejście
- Amitiville
- Wzgórza mają oczy
- Wzgórza mają oczy 2
- Sillent Hill
- Szepty w mroku
- Piła wszystkie części
- Dom woskowych ciał
- Egzorcyzmy Emilly Rose
- Demon historia prawdziwa
- Smakosz
- Smakosz 2
- Osada
- Wiklinowy pan
- Ring
- Klątwa 1 i 2 część
- Rasa
- Droga bez powrotu
- Plaga
- Taksańska Masakra Piłą mechaniczną
- Taksańska Masakra Piła Mechaniczną:Początek
- Hostel
- Tamara
- Ocean strachu 1 i 2 część
- 436 mieszkańców
- Kłamstwo
- Hotel śmierci

Qaś

  • Gość
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #251 : 2007-07-14, 12:43 »
Egzorcyzmy Emily Rose ogladałam ostatnio po raz drugi - jeden z bardziej strasznych ;)
(od obejrzenia pierwszy raz,dawno temu,boje się jak obudzę się o 3 nad ranem :P)
Zapisane

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #252 : 2007-07-14, 16:40 »
W czwartek oglądałam film Hostel 2. Nie polecam. Film obrzydliwy, dużo pastwienia sie nad ludźmi. Po prostu chory film. 1 część w porównaniu z 2 to było nic.

Qaś

  • Gość
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #253 : 2007-07-14, 18:09 »
1 czesc była beznadziejna.
nie dość,ze bezsensu to wcale niestraszna :|
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #254 : 2007-07-17, 16:17 »
obejrzyj go za 7 lat - zobaczymy czy wciaz bedzie taki super :P to byla totalna tandeta do kwadratu, durnota bohaterow wrecz dobijala, horrory maja wprawdzie ten luz, ze moga wykorzystac malo prawdopodobne sytuacje - jak np. dwojka porabanych braciszkow, jednak oprocz czegos takiego konieczne jest zeby reszta rzeczy zachowala jakas realnosc - w tym filmie nie bylo tego za grosz - ten dol z "zupa" z martwych zwierzat - normalnie gdyby ktokolwiek znalazl sie w tej odleglosci co tamte towarzystwo - czyli kilkanascie metrow nad tym, BA - nawet kilkadziesiat metrow dalej normalnemy czlowiekowi zrobiloby sie niedobrze - takie wytapetowane pindzie natomiast - od razu by beltaly. Wypchane zwierze - takie jak te "psy" w filmie nigdy nie wygladaja na zywe - chocby ktos zrobil to po mistrzowsku. Zaklejenie ust klejem i sposob ich odklejani - paranoja
ja go oglądałam tak jakoś 2 lata temu i cały czas sie ryłam XDDD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedz #254 : 2007-07-17, 16:17 »

Oddaj Mi Lizaka

  • Gość
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #255 : 2007-08-21, 19:19 »
hmm.. Jakies fajne horrory znam..
-"Shuter. Widmo"
-Pila 2 i 3 sa fajne 1 mi sie nie podobala
-The Blair Witch Project (2 jeszcze nie ogladalam.)
-Gothika
-28 dni pózniej
-Stay Alive
-Dom woskowych cial (wcale nie straszny)
-Ring (wogóle nie straszny)
-Constantine (fajny demon :D )
-Resident Evil (takie sobie, ale nie straszne.)
-Weze w samolocie.

I chyba tyle :)

A takie filmy mam zamiar obejrzec :)
-Dom Smierci
-Wizje
-Necronomicon
-Szepty w mroku
-Psychopata
i
-Martwe ptaki.
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #256 : 2007-08-24, 23:02 »
Egzorcyzmy Emily Rose ogladałam ostatnio po raz drugi - jeden z bardziej strasznych ;)

Ja - sama nie wiem dlaczego- momentami podczas oglądania tego filmu prawie sikałam ze smiechu xP A boidupą jestem  O.o    Choć teoretycznie był w stylu tych filmów,jakie lubię.

A poza tym po obejrzeniu go miałam taki jakby niedosyt,za krótki,za mało pokazane...


Na mnie bardziej działają takie horrory/thrillery psychologiczne powiedzmy..Choc niekoniecznie. Po takich bardziej się boję,niż jak się leje krew po ścianach i wszędzie skaczą potworki pożerające ludzi xP

Po obejrzeniu dwóch części ringów strasznie się bałam..Zwłaszcza,że moje towarzyszki zasneły w połowie filmu a na koniec....zadzwonił telefon O___o :lol:
Zapisane

ghosty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 588
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #257 : 2007-08-28, 23:50 »
Dla mnie straszny był film pt. Piła 2. Ale beznadziejny koniec był...
Zapisane

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #258 : 2007-08-31, 11:39 »
Byłam przekonana że " Szepty w mroku " będą super a w rzeczywistości film wydał mi się beznadziejny  :|.

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #259 : 2007-08-31, 12:14 »
Z ostatnich horrorów to oglądam "Blair Witch Project"... sama mam mieszane uczucia. :P
Bo film fajnie wykonany, gra realistyczna, czasami ciśnienie skoczyło, ale jakoś specjalnie się nie bałam (w sumie przysnęłam ciut :lol: ). I końcówka - trochę sucha. Z ssgosiass siedziałyśmy przed tv, kamera gościowi upadła, z oddali słychać krzyk dziewczyny i... koniec. Wpadłyśmy w atak śmiechu z tej końcówki, no ale pewno to miało być nie wytłumaczone... :P

Oglądałam też Turistas, ale to raczej thriller aniżeli horror, ale b. fajny, polecam!
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #260 : 2007-08-31, 13:14 »
Ostatnio obejrzałam sobie 'Stay Alive'. Niezbyt straszne, ale całkiem fajne  :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Forum Zwierzaki

Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedz #260 : 2007-08-31, 13:14 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #261 : 2008-06-28, 02:03 »
Przepraszam, ale musiałam... ;p
Mam pytanie, jaki horror/straszny film polecalibyście najbardziej i dlaczego ? ;)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #262 : 2008-07-05, 23:24 »
Z ostatnich to "Sierociniec" - perfekcyjny pod względem budowania napięcia, momentami wzruszający, tylko że wymagający od widza stuprocentowego zaangażowania i oglądania ze skupieniem. Posiada kilka błędów scenariuszowych, ale fanom "Labiryntu Fauna" powinien się spodobać.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

krsiaaa

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #263 : 2011-05-15, 23:04 »
moim zdaniem bardzo straszny film to paranormal activity. Naprawdę jest to najstraszniejszy film który kiedykolwiek oglądałam. Może nie każdemu się podoba ale ja właśnie takie filmy lubię.
Zapisane

misiakov

  • *
  • Wiadomości: 33
    • WWW
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #264 : 2011-06-11, 14:48 »
moim zdaniem bardzo straszny film to paranormal activity. Naprawdę jest to najstraszniejszy film który kiedykolwiek oglądałam. Może nie każdemu się podoba ale ja właśnie takie filmy lubię.
Hm, ale co tam właściwie jest takiego strasznego? :VoV: poza grą napięcia, jakimiś próbami podprogowego straszenia i ogólnie atmosfery paranormalnej to ja tam specjalnych straszności nie widzę :D

Jeśli chodzi o mnie to lubię m. in. Silent Hill, Zejście, Ring, czy Nieodebrane połączenie. :)

endy16

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #265 : 2011-06-21, 21:58 »
Taaa a chcecie naprawde zobaczyc horror ale na faktach....Polecam Paranormal activity 1,2 oraz Czwarty stopien..... Ciekawe czy sie bedziesz bał?....ODP... :shock:
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #266 : 2011-06-22, 13:16 »
Ja ciągle uważam Hitchcoca za mistrza budowania napiecia , z nowszych dziel na granicy gatunku kocham "Szpital Królestwo" w wersji pierwotnej czyli dunskiej.
A wieki temu doskonale bawilam sie na wszystkich częsciach "Koszmaru z ulicy Wiązów" - ktory, nota bene, ogłądałam namietnie :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Gandalf Bury

  • *
  • Wiadomości: 11
    • WWW
Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedź #267 : 2015-06-06, 20:15 »
Dla mnie jednak bezkonkurencyjny jest Egzorcyta, nieźle straszy mnie rónież Noc żywych trupów (ale ta wersja black & white)

Forum Zwierzaki

Odp: Straszne Horrory
« Odpowiedz #267 : 2015-06-06, 20:15 »
Strony: 1 ... 7 8 [9]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 32 zapytaniami.