Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Związki homoseksualne  (Przeczytany 60423 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ona14

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #60 : 2005-06-29, 13:51 »
A ja zawsze lubiłam się wyrózniać..
Najlepszym sposobem na taki egoizm (czy jak to nazwać :P ) jest poprostu wczuwanie się w czyjąś sytuację.Staram się tak robić...Pomaga
Zapisane

wisienka15

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #61 : 2005-07-13, 19:24 »
mi to jest kompletnie obojetne, jaką kumpela/kumpel ma orientacje seksualną...Jego/jej sprawa...chociaz wiem z rozmow ze znajomymi ze oni by nie mogli sie zadawac z homoseksulistą...Jejku dobija mnie to...Zero tolerancji...
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #62 : 2005-07-13, 19:26 »
przecież takie związki zdarzają sie coraz częściej. nie powinno sie dyskryminowac takich ludzi, to ich życie, ich sprawa. osobiście nie mam nic do związków homoseksulanych.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #62 : 2005-07-13, 19:26 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #63 : 2005-07-13, 21:24 »
może to nie to, że zdarzają się coraz częściej, po prostu teraz ludzie mają odwagę przyznać się do tego, że ta koleżanka/kolega z którym spędzają całe dnie jest dla nich kimś więcej - i mam nadzieję, że kiedyś ludzie będą do tego normalnie podchodzić, nie będzie wyrzucania z domu, szykan ze strony rodziny, znajomych, sąsiadów... Ale do tego musimy wszyscy dorosnąć
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #64 : 2005-07-13, 21:43 »
z drugiej strony jak ktoś decyduje sie do tego przyznac musi miec swiadomość że niestety ludzie nie tolerują takiego "odstawania od normy społecznej". taki jest już świat, nie wszyscy sa tolerancyjni...
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #65 : 2005-07-13, 21:47 »
Ja mam świetnego kolege który jest gejem i się nim nie brzydze. Jest sympatyczny i nawet nie wygląda jak gej. Bardzo lubie spędzać z nim czas, gadac z nim bo potrafi słuchać i szkoda że mało który chłopak ma taki chrakter jak on.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #66 : 2005-07-13, 21:49 »
wlasnie podobno gej najlepiej rozumie potrzeby dziewczyny i są najlepszymi przyjaciółmi. też bym chciała mieć takiego przyjaciela :wink:
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #67 : 2005-07-13, 22:15 »
a z drugiej strony gej również lepiej potrafi wytłumaczyć dziewczynie o co chodzi facetom :) No a poza tym można byc pewnym w jego towarzystwie, że chodzi mu wyłącznie o przyjaźń :)
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #68 : 2005-07-14, 00:49 »
własnie,on wie najlepiej jaki jest faceta zawsze moze udawać w jakiejś głupiej sytuacji naszego mana :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #68 : 2005-07-14, 00:49 »

Zorba

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #69 : 2005-07-14, 00:59 »
czy mogłabym się kolegować?
Hmm to zależy tylko i wyłącznie od tej osoby jakaby była ;)
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #70 : 2005-07-14, 01:25 »
mi sie wydaje że z takim umiałabym się świetnie dogadać. lubie mieć kumpli bo wtedy wszystko wiem o facetach z fachowej ręki :;p:
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #71 : 2005-07-14, 09:14 »
Ja szczerze bym sie nie kolegował z taka osoba :roll:

Możecie powiedziec ze jestem nietolerancyjny ale zwiazki homoseksualne sa chore :/ Coś takiego wogole nie powinno istnieć. Po to jest kobieta i mężczyzna zeby oni sie dobierali w pary a nie facet z facetem lub kobieta z kobieta. Jestem jak najbardziej przeciwny jakimkolwiek NIENORMALNYM zwiazkaom :/

Cociaz widze ze wiekszosci z was takie zwiazki nie przeszkadzaja :P Kolega kiedys powiedzial "Co cie oni obchodza? Nie twoja Du**" Ale jak widze trztmajacych sie za rece 2 facetwo to mi jakos nie dobrze :/

Wyrazilem tylko swoje zdanie ;)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #72 : 2005-07-14, 10:06 »
czy mogłabym się kolegować? tak, znałam jednego geja < tak z widzenia, na kilka słow> i był normalnym chłopakiem, bardzo miły, itp. Oczywiście nie moge powiedziec ogolnie, ale myśle że dużo by zależało od tej osoby i jej charakteru :)
Cytuj
Hmm to zależy tylko i wyłącznie od tej osoby jakaby była
dokładnie ;)

Co do legalizacji związkow, jestem przeciwna....niech sobie będą razem ale nie biorą ślubow :? no i oczywiście adotowaniu dzieci przez związki homoseksualne tez jestem przeciwna :? :!!!:

Cytuj
Ale jak widze trztmajacych sie za rece 2 facetwo to mi jakos nie dobrze :/
Tolerancyjna jeste, ale też mnie to troche razi....
Albo jak idzie po miście dziewczyna z dziewczyną i się obściskują < a widziałam u mnie w miescie jedna taka "parke" > :roll:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #73 : 2005-07-14, 16:06 »
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #74 : 2005-07-14, 17:45 »
to znaczy ja nie jestem przeciwna zeby byli razem, ale macie racje ze śluby a tym bardziej adoptowanie dzieci nie powinno być dozwolone...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #74 : 2005-07-14, 17:45 »

myszka

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #75 : 2005-07-15, 17:52 »
A dlaczego śluby nie? Dlaczego oni nie mają mieć praw takich jak hetero, jeśli chodzi o wspólne życie, dziedziczenie, itp.? SŁucham? Dlaczego geja mają prawo wyrzucić od łóżka jego partnera ze szpitala, bo nie jest rodziną?

A co do robienia się niedobrze, to mi się robi niedobrze, jak widzę parę gówniarzy - dresiarzy, obściskujących się i liżących na przystanku, albo w autobusie. Żądam ich wystrzelania. Kto jest za? :P
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #76 : 2005-07-15, 17:55 »
ja  :P chodziło mi głównie o to że nie chce zeby oni mogli adoptowac dzieci, a skoro braliby sluby to mogliby również mieć własne dzieci.
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #77 : 2005-07-15, 17:58 »
Skąd? Ślub nie oznacza automatycznie dzieci... A swoje i tak mogą mieć, jest sztuczne zapłodnienie, rynek matek zastępczych, wreszcie układ z jakąś przyjaciółką... wszystko można.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #78 : 2005-07-15, 18:04 »
a chodziło mi własnie o to żeby tego robic nie mogli!
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #79 : 2005-07-15, 18:10 »
To by trzeba im prawnie zakazać - a nie ma podstaw do tego, np. żeby ktoś nie mógł być z kobietą, ona urodziła mu dziecko, a on się decyduje, że zakochał się w swoim przyjacielu z dzieciństwa. I ma swoje dziecko i jest gejem (czy raczej bi, ale nie o to chodzi). Trzeba by każdego człowieka skrępować nadzorem co do tego, z kim i po co chodzi do łóżka - a to już zaczątek totalitaryzmu.
I tak bardziej należy przyczepić się do matek, które sprzedają dzieci nie wiadomo komu, nie wiadomo po co. U nas na szczęście raczej nie ma sprzedaży na organy(co zdarza się w byłym ZSRR), ale udostępnianie pedofilom za kasę, czemu nie?
I jeszcze raz podkreślę - nie ma dowodów na to, by orientacja była w tak prosty sposób dziedziczna. Ja wychowałam się z matką, która od czasu mojego ojca nie była z NIKIM. Nie miałam żadnego męskiego wzorca, ani wzoru rodziny we własnym domu. Nie zostałam lesbijką, ani dysfunkcyjnym wrakiem.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #80 : 2005-07-15, 18:11 »
ale to można bez ślubu zrobić i nikt nie może zabronić :) Właśnie też mnie szokuje to, że partner czy partnerka ze związków homoseksualnych nie moga przebywać w szpitalu na intensywnej terapii np. bo tam ma prawo przebywać tylko najbliższa rodzina. A to przecież jest oczywiste, że każdy chce być przy ciężko chorej najważniejszej osobie swojego życia - a tym oni dla siebie są. Nie mówię, że powinny byc śluby kościelne - zresztą na to kościół nigdy się nie zgodzi, ale cywilne - czemu nie?
Dajmy im żyć jak normalnym kochającym się ludziom.

Ja jestem za rozstrzelaniem obściskujących się parek na przystankach i w innych miejscach publicznych, które sprawiają na mnie często wrażenie jakby zaraz mieli zacząć się kochać - w tym samym miejscu - obrzydliwe, trzeba mieć trochę wyczucia co można w danym miejscu robić a czego nie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #80 : 2005-07-15, 18:11 »

izunia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #81 : 2005-07-15, 18:16 »
wiecie co, to bez sensu gadac o ślubach między parami żyjącymi w związkach homoseksulanych i tak każdy ma swoje zdanie na ten temat...a co do par to tez bym je rozstrzelała, wkurzają mnie :P
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #82 : 2005-07-15, 18:18 »
No ale gdyby wszyscy mieli to samo zdanie, to idea forum dyskusyjnego, poświęconego dyskusjom, umarłaby ;)
Zapisane

Kleo

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #83 : 2005-07-15, 18:21 »
Jest mi to obojetne, ale jesli mialoby dojsc do adoptowania dzieci, to bym byla przeciw. Bylyby obiektem wysmiewania sie w szkole za maja dwie mamusie albo dwoch tatusiow... Pozatym w zwiazku seksualnym dziecko jest jak zabawka -> sluzy do uprzyjemnienia zwiazku, a w macierzynstwie nie o to chodzi... Mysle, ze moglabym sie kolegowac z gejem, bo nie mam do nich zadnych zahamowan, wrecz przeciwnie, moglby zostac moim przyjacielem, bo mialabym pewnosc, ze nie chce czegos wiecej (jak to jest w wiekszosci przypadkow w przyjazni damsko-meskiej) Przyjazn z lesbijka? Mysle ze tez ok, chociaz troche bym sie bala ze ona moze niektore moje zachowania odebrac inaczej, albo ze jej sie spodobam i np bedzie chciala mnie pocalowac... ;)
pozdrawiam :)
   Tak samo myślę.. :)
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #84 : 2005-07-15, 18:27 »
Ja się tylko przyczepię do jednego zdania z powyższego - dlaczego niby dziecko ma homo służyć do "uprzyjemnienia związku"? W jaki sposób? Oni też mają uczucia, macierzyńskie i ojcowskie, pragną doświadczyć posiadania dzieci, jak hetero...
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #85 : 2005-07-15, 18:57 »
i związkom heteroseksualnym dzieci uprzyjemniają życie i związek - bo przecież nie ma nic piękniejszego niż patrzenie na dzieci - śpiące, bawiące się...
Zapisane

Kleo

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #86 : 2005-07-15, 19:19 »
Dokładnie :wink:
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #87 : 2005-07-15, 19:31 »
to prawda że dzieci uprzyjemniają życie rodzicom,nie traktuje sie ich jak przedmiot ale zywy organizm którym trzeba sie zajomwac, ale nie ma nic piękniejszego niż widok małego dziecka :tuli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedz #87 : 2005-07-15, 19:31 »

Kleo

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #88 : 2005-07-15, 20:21 »
To właśnie miałam na myśli. :wink:
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Związki homoseksualne
« Odpowiedź #89 : 2005-07-16, 02:38 »
no i masz racje :wink:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 27 zapytaniami.