Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota  (Przeczytany 9024 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

absencja

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota 22 maj.


Gdy zbliża się Światowy tydzień na rzecz Zwierząt w Laboratoriach, pracujemy aby kontynuować ukazywanie
przerażających praktyk- testowania na zwierzętach.
Globalnym Dniem Akcji Przeciwko Procter & Gamble jest sobota, 22-go maja i oznacza 9-ty Doroczny Globalny Bojkot
P&G! To międzynarodowe wydarzenie jest koordynowane na arenie międzynarodowej przez “W Obronie
Zwierząt” (“In Defense of Animals”) oraz “Uncaged Campaigns” aby gromadzić
aktywistów oraz zatroskanych mieszkańców z całego świata aby wypowiedzieli się otwarcie przeciwko P&G zbytecznych
testach na zwierzętach.

Gdy data zbliża się, i gdy P&G próbuje wprowadzić w błąd konsumentów na temat ich praktyk testowania na
zwierzętach- dla IDA staje się bardziej naglące ażeby dotrzeć z autentyczną informacją na temat P&G i z prawdą o
ich kontynuowanych testach na zwierzętach- do jak największej ilości aktywnych, oddanych jednostek

Każdego roku, tysiące zwierząt umiera w laboratoriach Procter&Gamble- jako ofiary pełnych bólu, archaicznych i
całkowicie niepotrzebnych testów produktów. Żrące chemikalia są na siłę wkraplane do oczu królików oraz aplikowane
do ogolonej i obtartej (?) skóry zwierząt.

Pracownicy laboratorium umieszczają zwierzęta w urządzeniach powstrzymujących przed walką gdy pracownicy aplikują
chemikalia przez które oczy i skóra zwierząt ulegają oparzeniom.
“naukowcy” P&G nie podają zwierzętom środków uspokajających ani środków przeciwbólowych.

Zwierzęta czasem łamią sobie karki lub kręgosłupy próbując uciec przed bólem. Te które przeżyją są później
używane do najbliższych dodatkowych pełnych bólu testów... aż do momentu gdy w końcu umrą. Ofiarami padają
króliki, świnki morskie, chomiki, fretki, oraz inne zwierzęta.

P& G odmawia zaprzestania testowania ich produktów na zwierzętach, mimo faktu że te testy nie są wymagane przez
żadne prawo i mimo faktu że istnieją bardziej wiarygodne i humanitarne alternatywy.
P&G także wywierało nacisk przeciwko próbom Unii Europejskiej aby zakazać testowania na zwierzętach- w rezultacie
sprawa jest odwlekana.

Te zwierzęta potrzebują Twojej pomocy! Zaangażuj się! Zorganizuj w swoim mieście akcję przeciwko P&G. Twoja pomoc
dużo zmieni/ dużo znaczy.

IDA posiada wspaniałe materiały namawiające konsumentów “Nie Kupujcie Kłamstwa” P&G- akcja ta mówi o
ich ciągłym wykorzystywaniu zwierząt do testów i badań. Zobacz kompletną listę nowych “Don’t buy the
lie” produktach na http://www.pandgkills.com/you/merch.html

Aby dotrzeć do jak największej ilości osób sugerujemy rozdawanie ulotek przed centralnie ulokowanym supermarketem
zaopatrzonym w wiele produktów P&G. Protestujący mogą także przynieść produkty P&G od przyjaciół i sąsiadów i
zwrócić je, żądając zwrotu pieniędzy, z powodu testującej na zwierzętach polityki P&G.
To również tworzy historię dla mediów, więc daj znać lokalnym gazetom, telewizji i stacjom radiowym co
zamierzasz. (aby uzyskać rady jak sporządzać wiadomości i współpracować z mediami, zajrzyj na
http://www.idausa.org/ir/activist/makenews.html

P&G jest multi- miliardową (w dolarach) korporacją, która pomimo rozwoju wielu zaawansowanych metodologii
kontynuuje oślepianie, zatruwanie i zabijanie zwierząt niepotrzebnie- aby testować dezodoranty, środki piorące i
inne produkty. Ponad 500 innych firm, włączając Estee Lauder, Amway, Revlon and The Body Shop, produkują i
rozwijają bezpieczne produkty bez testowania na zwierzętach.

Co możesz zrobić:

1. Kupuj jedynie wolne od okrucieństwa produkty. Wyrób sobie nawyk sprawdzania tylniej strony produktu,
etykiet, aby dowiedzieć się jakie przedsiębiorstwo produkuje produkt który kupujesz i zobacz za oświadczeniem że
produkt nie był testowany na zwierzętach. Używaj naszej darmowej listy produktów wolnych od okrucieństwa
(http://www.pandgkills.com/boycott/cruelty_free.html) aby dowiedzieć się które przedsiębiorstwa nie testują na
zwierzętach i kupuj tylko produkty przedsiębiorstw z tej listy. Zachęć swoich przyjaciół i członków rodziny aby
robili to samo.

2. Dołącz do bojkotu P&G już dzisiaj. Zaprzestań kupować3. produkty P&G. Pomóż rozprzestrzenić wiadomość do
innych.
Rozprowadzaj naukowe broszury, dostępne w IDA, swojej rodzinie, przyjaciołom, współpracownikom i innym w twojej
społeczności. Zobacz ostatnie broszury i naklejki (bumper stickers?) tutaj. Skontaktuj się z IDA aby uzyskać kopie
do rozdania. Zobacz nasze materiały online http://www.idausa.org/ir/recreading2.html

3. Pisz listy do redaktorów lokalnych dzienników i tygodników. Listę wszystkich gazet w USA znajdziesz na:
www.usnpl.com
Daj nam znać jeśli twój list zostanie wydrukowany. Pod linkiem pod spodem jest przykład, jednak używanie własnych
słów jest mocno wskazane. Aby uzyskać rady jak pisać przemawiające/ skuteczne listy, odwiedź:
http://www.idausa.org/ir/activist/makenews.html#10

4. Proszę napisz do Procter & Gamble CEO, A.G. Lafley i daj mu znać że dopóki P&G nie skończy całego
testowania, ty będziesz bojkotował ich produkty

A.G. Lafley
Chairman of the Board and CEO
Procter & Gamble
1 Procter & Gamble Plaza
Cincinnati, OH 45202
1-800-543-1745
513-983-9369 (fax)
www.PG.com

5. Zachęć studentów aby poprosili w szkolnych kafeteriach aby nie sprzedawano tam więcej Procter & Gamble
produktów, takich jak Pringles czy Sunny Delight, i aby używali tylko wolne od okrucieństwa produkty do
czyszczenia. Sporządzenie petycji dla studentów/ uczniów aby podpisali się jest wspaniałym działaniem.

6. Zadzwoń lub napisz do firm które obecnie testują produkty na zwierzętach. Daj im znać że nie będziesz nabywać
ich produktów dopóki nie przyjmą zbiorowej polityki przeciwko testowaniu na zwierzętom. Większość firm posiada
wolne od opłat 800 numery na które możesz zadzwonić na koszt firmy!

7. Napisz do swoich kongresowych przedstawicieli i poproś ich aby poparli każde ustawodawstwo które zniechęciłoby
firmy do używania zwierząt do testów bezpieczeństwa lub które wzywałoby do stosowania alternatyw do testowania na
zwierzętach. Odwiedź centrum naszej akcji online aby rozejrzeć się za swoimi przedstawicielami:
http://ga0.org/indefenseofanimals/home.html
Jeśli masz jakieś pytania o Procter & Gamble kampanię, potrzebujesz pomocy w zaplanowaniu akcji, lub chcesz
zarejstrować swoją akcję na naszej stronie, proszę napisz do nas na alerts@idausa.org.
Pomóż nam pomóc zwierzętom! Weź udział w Globalnym Dniu Akcji Przeciwko Procter & Gamble!
Odwiedź www.p&gkills.org lub http://www.uncaged.co.uk/ .

PS: Nie zapomnij rozglądać się za naszą WWAIL pocztową relacją która nadejdzie w najbliższych kilku dniach
Zapisane

Agatra

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #1 : 2004-05-19, 11:54 »
Moja rodzina nigdy nie kupowała produktów testowanych na zwierzętach
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #2 : 2004-05-19, 12:57 »
Moja też nigdy nie kupowała. I nie będzie kupować.. :roll:
Zapisane
-

Forum Zwierzaki

Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedz #2 : 2004-05-19, 12:57 »

Patka

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #3 : 2004-05-19, 14:19 »
A ja i moja rodzina :
nie kupowaliśmy
nie kupujemy
iz apewne nie będziemy kupować takich rzeczy!
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #4 : 2004-05-20, 18:20 »
Ja też zawsze przed kupienie np. jakiegoś kosmetyku sprawdzam czy był testowany na zwierzętach czy nie.
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #5 : 2004-05-30, 08:30 »
ja tez zawsze staram sie sprawdzic,
a tu podaje liste produktow P & G ( ja sama nie wiedzialam ze oni tyle maja):
MAX FACTOR, LAURA BIAGOTTI, OLAY, OLD SPICE, PANTENE, SECRET, SHAMTU, BLEND-A-MED, ACE, ARIEL, BOLD, BONUX, FAIRY, FLASH, LENOR, MR.PROPER, VIZIR,
ALWAYS, TAMPAX, TEMPO, PAMPERS,  HEAD&SHOULDERS, HERBAL ESSENCES, HUGO BOSS, LACOSTE, PRINGLES,

NO I JEDZENIE DLA ZWIERZAT : IAMS, EUKANUBA
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #6 : 2004-05-30, 10:03 »
eeee mój pies je Eukanubę...
a ja myję zęby blend-a-med .....
mam tez tusz max factor
 :shock:  :shock:  :shock:
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #7 : 2004-06-01, 21:07 »
no u mnie sie tez troche ich produktow znalazlo (nieswiadomie!!) ,wiec co mam to zuzyje, ale wprowadzilam w domu nie dzien, a swiat bez P & G . mama juz sobie wybrala inny proszek,  :wink:  niewiele to da, ale zawsze cos, stracili wlasnie jedna konsumencka rodzine!
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #8 : 2004-06-01, 21:26 »
A ja dziś w sklepiku osiedlowym widziałam faceta z firmową torbą Procter & Gamble i miałam wielką ochotę zrobić mu awanturę albo przynajmniej mocne wyrzuty :twisted:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedz #8 : 2004-06-01, 21:26 »

Sal

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #9 : 2004-06-02, 12:22 »
Straszne, że testują produkty na zwierzakach...  :(
Przyznam się, że zwracam uwagę na napis: nie testowane na zwierzętach, ale nie zawsze, niestety...
Zastanowiło mnie, jak testują pampersy, tampaxy i always?
O tym, ze Iamsa testują na zwierzetach, słyszałam... Już wiecej tej karmy nie kupię.  :grr:

Zastanawia mnie jednak, czy faktycznie to jedyna firma, która tak robi i do tego się przynaje?
Ja w to nie wierzę, że TYLKo oni tak robią...
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #10 : 2004-06-02, 18:35 »
na pewno nie tylko oni niestety  :(  ale o tym jest wyjatkowo glosno, bo oni WYJATKOWO przekraczaja wszelkie dopuszczalne normy... nalezaloby sprawdzic w jakiejs ogranizacji, ktora przyznaje te wszystkie tytuly cruelty-free itp jakie firmy sa dobre.
na szczescie wiele firm idzie z postepem. slyszalam np, ze AVON wyprodukowal jakas sztuczna skore na ktorej testuje swoje produkty.
Zapisane

Sal

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #11 : 2004-06-03, 07:51 »
A propops Avonu. Na ich kosmetykach nie ma ani znaczka ani napisu o tym, że nie przeprowadzają testów na zwierzętach.
Rodzi się pytanie: czy każda firma, która nie zamieszcza informacji na produktach, testuje je na zwierzętach?
Jak to jest naprawdę? Kto to sprawdza?
Wiecie coś na ten temat?

Wczoraj przejrzałam kosmetyki i środki czystości w domu.
Znaczki znalazłam tylko na produktach Ziai i Dax Cosmetics.
Nic nie ma produktach Eris, Avonu, L`Oreal...
Proszek, ktorwego używam, to Jelp. Duński, bodajże. Też żadnej notki nie ma na opakowaniu.
Trudno jest wybierać produkty niestesowane na zwierzętach, jesli tych oznaczeń nie posiadają...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #12 : 2004-06-04, 17:27 »
Myślę, że jeśli firma nie testuje produktów na zwierzętach, na pewno o tym informuje. To przecież w jej interesie. Nie wiem nic o Avonie, natomiast Ives Rocher reklamuje się jako jedna z pierwszych firm, która z wykorzystywania zwierząt do testów zrezygnowała. Może Avon zrobił to niedawno, zanim kupiłaś jego produkty?
Zapisane
IBDG Wrocław

Cathycash

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #13 : 2004-06-04, 18:26 »
Avon nie testuje produktów na zwierzętach, wystarczy spojrzeć na katalog :]
Chyba można w to wierzyć...
Zapisane

Sal

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #14 : 2004-06-07, 12:58 »
I wracamy do punktu wyjścia.
Może P&G też w katalogu zamieszcza taka informację?

Zakpiłam. Sorry. Co do nich to sprawa jasna. Ale gdzie niby szukać tych informacji, jesli nie ma ich na produktach. :?:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedz #14 : 2004-06-07, 12:58 »

absencja

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #15 : 2004-06-07, 13:44 »
wklejam link do strony z listą produktów nietestowanach. problem w tym, że nie ma na niej wielu firm, które napewno nie testuja, jak np. Yves Rocher własnie
http://www.ok.jawsieci.pl/
Zapisane

Sal

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #16 : 2004-06-08, 13:51 »
Same firmy zagraniczne. Zastanawiam się, czy znam jakąś :?:

Mnie bardziej interesują filmy polskie, bo jestem taką trochę lokalną patriotką i staram się kupować to, co polskie.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #17 : 2004-06-10, 11:37 »
Oto, co znalazłam na stronie podanej przez Absencję.


Dlaczego korzystanie z Listy OK! jest tak ważne?

Bardzo często firmy kosmetyczne umieszczają na swoich produktach napisy "Nie testowane na zwierzętach" ("Not tested on animals") lub zamieszczają jakiś rysunek króliczka. Czy można ufać takim napisom i znakom towarowym? W skrócie odpowiedź brzmi: NIE! Informacje zamieszczane na produktach mogą być prawdziwe w sensie logicznym, ale równocześnie wprowadzają nieuważnych klientów w błąd. Oto przykłady:
"Produkt nie był testowany na zwierzętach" - napis nie określa czasu (więc rok temu produkt mógł być testowany na zwierzętach), napis nic nie mówi o substancjach podstawowych wchodzących w skład produktu (więc substancje mogły być testowane), napis nie przesądza czy prototyp produktu nie był testowany (ten oto konkretny dezodorant oczywiście nie był testowany, ale jego prototyp, inne dezodoranty tej serii, mogły być testowane na zwierzętach), napis nic też nie mówi o innych wyrobach firmy (firma może testować na zwierzętach setki innych swoich wyrobów oprócz tego jednego).
"Nasza firma nie testuje swoich wyrobów na zwierzętach" - napis nie przesądza czy substancje składowe nie były testowane na zwierzętach oraz nie ogranicza możliwości zlecania przetestowania swoich produktów przez inne firmy i instytuty państwowe. W dzisiejszych czasach przeważająca większość firm nie przeprowadza testów na zwierzętach, lecz zleca przetestowanie swoich produktów innym firmom lub kupuje gotowe (przetestowane na zwierzętach) substancje, z których produkuje swoje produkty.
Rysuneczki króliczków - każda firma może zgodnie z prawem zaprojektować sobie własny rysunek króliczka i umieszczać go na swoim produkcie. Rysunek taki sam w sobie nic nie znaczy, przez prawo jest traktowany jako ozdobnik opakowania. Istnieją wprawdzie prawnie chronione znaki towarowe stworzone przez organizacje walczące o prawa zwierząt, lecz potencjalny przeciętny klient nie jest w stanie ich bezbłędnie rozpoznać w konfrontacji z innymi znakami graficznymi.
Jedynym pewnym źródłem informacji na temat produktów kosmetycznych są więc wykazy firm nietestujacych na zwierzetach rozprowadzane przez organizacje ekologiczne cieszące się społecznym poważaniem. Lista OK! tworzona jest właśnie w tym celu. Zapraszamy do korzystania z niej przy codziennych wyborach w sklepie!

No i już wszystko jasne, tylko jakich kosmetyków mam teraz używać??? Będę szukać tych z listy, choć to może być trudne.
Jest tu Miraculum- Brutal, Pani Walewska [a była na liście produktów testowanych :roll:], Dafne, Pop, Chopin, Blues, Generation.
Zapisane
IBDG Wrocław

Sal

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #18 : 2004-06-17, 10:29 »
Mnie to jeszcze zaciemniło sprawę...  :(
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #19 : 2004-06-24, 08:21 »
Cytat: cassandra
ja tez zawsze staram sie sprawdzic,
a tu podaje liste produktow P & G ( ja sama nie wiedzialam ze oni tyle maja):
MAX FACTOR, LAURA BIAGOTTI, OLAY, OLD SPICE, PANTENE, SECRET, SHAMTU, BLEND-A-MED, ACE, ARIEL, BOLD, BONUX, FAIRY, FLASH, LENOR, MR.PROPER, VIZIR,
ALWAYS, TAMPAX, TEMPO, PAMPERS,  HEAD&SHOULDERS, HERBAL ESSENCES, HUGO BOSS, LACOSTE, PRINGLES,

NO I JEDZENIE DLA ZWIERZAT : IAMS, EUKANUBA


 :shock:  :shock:
Moja mama uzywa tylko Viziru do prania, pasy do zębów tylko blend-a-met, szampony Tantene i do tego jeszcze Lenor. Totalny szok. Gdzie mozna znaleźć pełną liste? I czy na pewno Tempo czyt Tampo, moja mama ma Tampo...
Uśmiechnięte i zadowolone twarze na stronie P&G to mnie normalnie szlag trafia :grr: głaszcze sobie koteczka po jedzonku a przed chwila to jednonko testowali na innym zwierzaczku :evill:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

absencja

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #20 : 2004-06-24, 13:18 »
tampo jest belli, czyli chyba nie P&G...chyba...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedz #20 : 2004-06-24, 13:18 »

kustosz82

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #21 : 2004-07-04, 14:51 »
Przestańce, bo zaraz się okaze że nie będzie można myć zębów żadną z past, myć się żadnym z mydeł itd. czy myslicie że przez to że przestaniecie używać produktów firmy P&G to ta firma p[rzestanie istnieć albo skończy z badaniami na zwierzętach?? jest to jedna zwieększych korporacji na świecie i przez to że kilka osób przestanie kupować produkty tej firmy sytuacji nie zmieni. Mozemy się z tym  nie zgadzać i tylko tyle- nic nie możemy zrobić
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #22 : 2004-07-04, 19:35 »
Dlaczego tylko kilka osób? Od kilku może się zacząć. A że na efekt trzeba czasem długo  czekać, nie oznacza, że nie warto nic robić.
Zapisane
IBDG Wrocław

absencja

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #23 : 2004-07-04, 23:22 »
faktycznie, nie wystarczy nie używać, trzeb ajeszcze zadbac o to, żeby firma dowiedziała się dlaczego nie uzywamy. i, że takich jak my jest dość dużo. a to w prosty sposób przekłada się na zyski.
Zapisane

mili

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #24 : 2004-07-07, 01:12 »
strasznie trudno dobrac sobie wszystkie kosmetyki zeby bylo nietestowane... :(
a to ze nie kupuje produktow testowanych na zwierzetach daje mi to ze nie jestem odpowiedzialna za cierpienia milionow zwierząt...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #25 : 2004-07-07, 18:04 »
Rzeczywiście może być tak realnie trudno używać TYLKO produktów nie testowanych na zwierzętach.. :(
Co do np. Avonu znaczek jest na katalogu, a jak ktoś kupuje produkt to najpierw musi zobaczyć przecież ten katalog. ;)
Na większości mniej znanych, tańszych kosmetyków, środków czystości nie ma żadnego znaczka i tu się zaczynają schody.. :?
Nie wiem już co robić żeby nie natrafić na jakieś produkty testowane na zwierzaczkach..

Dalma
Zapisane

Tika

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #26 : 2004-07-09, 10:43 »
Cytuj

Przestańce, bo zaraz się okaze że nie będzie można myć zębów żadną z past, myć się żadnym z mydeł itd. czy myslicie że przez to że przestaniecie używać produktów firmy P&G to ta firma p[rzestanie istnieć albo skończy z badaniami na zwierzętach?? jest to jedna zwieększych korporacji na świecie i przez to że kilka osób przestanie kupować produkty tej firmy sytuacji nie zmieni. Mozemy się z tym nie zgadzać i tylko tyle- nic nie możemy zrobić

Moim zdaniem właśnie od tych kilku osób zawsze się zaczyna.
Nie można nic nie robić tylko dlatego, że inni nic nie robią.
Ja nie kupuję i staram się innych też wciągnąć do tej akcji. A jak mi na promocjach wciskają takie rzeczy, to mówię, że testowanych na zwierzętach nie kupuję i robi się im naprawdę głupio.
Zapisane

kustosz82

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #27 : 2004-07-22, 23:43 »
Tika przecież to bez sensu hostessie której kazali stać i powtarzać regułkę mówisz że te kosmetyki są testowane na zwierzętach. Przecież ona czy on nie ma o tym pojęcia ani go to nie obchodzi. Człowiek na promocji ma za zadanie wciśnięcie towaru !! To z tego powodu ma się pewnie zwolnić i szukać innej pracy ??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedz #27 : 2004-07-22, 23:43 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #28 : 2004-07-24, 20:05 »
Cytat: kustosz82
Człowiek na promocji ma za zadanie wciśnięcie towaru !!

A klient nie może wyjaśnić, dlaczego tego towaru nie chce?  :roll:
Producentowi też nie zaszkodzi, jeśli dowie się, dlaczego nie wszyscy są zainteresowani jego wyrobem.
Zapisane
IBDG Wrocław

Kira

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #29 : 2004-07-25, 21:22 »
:( u mnie pare kosmetyków testowanych za zwierzetach :roll: znalazlo sie ale nieswiadomie.. :(
ale nie użwam juz ich... :shock:  to co robia z  zwierzakami co sie im dzieje.. :grr:
Okropność... :(
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 27 zapytaniami.