Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota  (Przeczytany 9023 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kustosz82

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #30 : 2004-07-25, 22:38 »
Uwiesz mi że producenta i dystybutora nie obchodzi zdanie ludzi. Tu się liczy kasa. Coś się sprzedaje to dobrze  jak nie to wycofujemy. Wielkie koncerny mają gdzieś opinię zwykłych szarych ludzi. Tymbardziej nie opłaca się w prostacki sposób manifestować swojego nie zadowolenia i to w stosunku do hostessy której płacą 4 zł za godz stania i powtarzania regułki !!!
Zapisane

Tika

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #31 : 2004-07-26, 10:11 »
Cytuj

Tymbardziej nie opłaca się w prostacki sposób manifestować swojego nie zadowolenia i to w stosunku do hostessy której płacą 4 zł za godz stania i powtarzania regułki !!!

Dziękuję bardzo za Twoją opinię, bardzo jest górnolotna, zresztą Twoją "nieprostackość" widać w postach "pRZYJACIELUzWIERZĄT".
Poza tym uważam, że może stojąc parę godzin, niektóre hostessy zastanowią się troszeczkę nad tym. Chyba, że dodatkowo twierdzisz jeszcze, że one nie myślą.
Zapisane

kustosz82

  • Gość
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #32 : 2004-07-26, 11:27 »
Jeśli Twoje riposty mają odnosić do stwierdzeń typu "Twoja nieprostackość" To wydaje mi się że pomyliłaś Topic , chociaż nie ma takiego "Powyzywajmy się".

teks o prostackim zaoponowaniu sprzedaży produktów testowanych na zwierzętach- nie był skierowany do nikogo bezpośrednio i nie miałem zamiaru nikogo obrażać. Było to stwiedzenie ogólne.  Moja opinia jest taka iż zwracanie uwagi osobom które w rzeczywistosci mają to gdzieś nie ma sensu. A już nie raz byłem świadkiem jak np dziarski dziadek w "prostacki" sposób manifestował swoje niezadowolenie ze sprzedawanych w sklepie produktów, oczywiście robił tro  w taki sposób aby cały sklep usłyszał że jemu coś się nie podoba. Dlatego użyłem wyrażenia "prostacki"

Póki co Tiki zauważyłem że ripostujesz tylko moje posty- czekam na więcej :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedz #32 : 2004-07-26, 11:27 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #33 : 2004-07-29, 19:48 »
Cytat: kustosz82
Uwiesz mi że producenta i dystybutora nie obchodzi zdanie ludzi. Tu się liczy kasa.


Nie rozumiesz, że zdanie ludzi w prosty sposób przekłada się na kasę? Jeśli producent wie, dlaczego ludzie nie kupują jego wyrobów, może, a raczej musi, coś z tym zrobić. Oczywiście pod warunkiem, że niezadowolonych będzie wystarczająco dużo.

 
Cytat: kustosz82
nie opłaca się w prostacki sposób manifestować swojego nie zadowolenia i to w stosunku do hostessy której płacą 4 zł za godz stania i powtarzania regułki !!!


Kustosz, nie wszyscy są prostakami. Niektórzy potrafią odmówić z taktem, nikogo nie obrażając.
Zapisane
IBDG Wrocław

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Globalny dzień akcji przeciwko Procter & Gamble - sobota
« Odpowiedź #34 : 2004-08-06, 18:24 »
Cytuj

Nie rozumiesz, że zdanie ludzi w prosty sposób przekłada się na kasę? Jeśli producent wie, dlaczego ludzie nie kupują jego wyrobów, może, a raczej musi, coś z tym zrobić. Oczywiście pod warunkiem, że niezadowolonych będzie wystarczająco dużo.

calkowicie sie z tym zgadzam. inaczej producent bedzie myslal, ze ludziom to obojetne i nic nie zrobi. i tak moze nic nie zrobic skoro stac go na to, ale przynajmniej powinien wiedziec, ze traci klientow, a kazdy potencjalny stracony klient moze pociagnac za soba nastepnego...
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 23 zapytaniami.