Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Szczeniak w paczce :(  (Przeczytany 5164 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Apiska

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« : 2004-07-22, 19:45 »
Słyszeliście o tym , że szczeniak został wysłany w paczce i nie przezył? :( Mówili chyba o tym albo w Uwadze albo w Informacjach :( Bosh.... :( Szkoda gadac, ludzie wysyłają psy w paczkach pocztowych :(

Więcej informacji na http://fakty.interia.pl/news?inf=525040 :(
Zapisane

whiper

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #1 : 2004-07-22, 19:55 »
Puppy juz chyba o tym pisała.

Okropienstwo... prawdziwy pseudopsiarz  :(
Zapisane

Wowo

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #2 : 2004-07-22, 19:56 »
No coments, po prostu Idiota!!!!!!!!! zamordować :evill:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedz #2 : 2004-07-22, 19:56 »

Roxette

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #3 : 2004-07-22, 19:59 »
Napisałam dzisiaj dokładnie o 08.58 o tym  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: ....w "Miłośnicy labków"...............w gazecie wyborczej o tym napisali :cry:
Zapisane

Roxette

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #4 : 2004-07-22, 20:34 »
Ludziom zależało przede wszystkim na wystawianiu psa :cry:  :cry:  :cry:  :cry: ......bo pies miał zgrubienie na ogonie....zabawne :cry:
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #5 : 2004-07-22, 20:45 »
ja dzisiaj coś we wiadomościach słyszałam że labkla chyba ktoś paczką wysłał , 2 godziny ta jego podróż trwała ale na szczzęsci eprzeżył
nie wiem dokładnie bo w ostatniej chwili przełaczyła i to usłyszałam i z tego tak wynika :cry:
Zapisane

Roxette

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #6 : 2004-07-22, 20:52 »
........eeeeee no ja słyszałam ale o takim,który przebywał 18 godzin w kartonowym pudle po kosiarce :cry:....wysłano go z KATOWIC....ale dokąd......nie wiem.......pies nie przeżył :cry:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #7 : 2004-07-22, 20:54 »
ja sie dzisiaj u weterynarza dowiedzialam jak bylam z kotami. Sa ludzie i nie wiadomo co..... ten kto wyslal psa w paczce napewno nalezal do tego drugiego rodzaju...
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #8 : 2004-07-22, 20:57 »
Zastrzelic idiotke :evill:  :evill:  :evill:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedz #8 : 2004-07-22, 20:57 »

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #9 : 2004-07-22, 21:10 »
Cytat: Aszka
Zastrzelic idiotke :evill:  :evill:  :evill:

jestem za!! :grr: jak.....kretynka z tej kobiety.... :evill:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Apiska

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #10 : 2004-07-22, 21:13 »
Bosh jak sobie tylko wyobrażam co ten szczeniak musiałczuc, jak się biedny męczył to ax mi się w głowie nie mieści i łzy napływają mio do oczu :(  Ludzi dać do więzenia do celi śmierci, kazac im zapłącic fortune i pieniaze przekazac na schorniska !!!!!! Bosh :(
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #11 : 2004-07-22, 21:18 »
Okropność!!! :cry:
Jak można zrobić coś takiego?!! :grr:
Ale nasze pisanie o tym nic tu nie zmieni.. :( Tacy ludzie byli, są i nadal będą.. :?

Dalma
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #12 : 2004-07-22, 21:19 »
Czytałam bo już ktos wczesniej napisał, mówili o tym nawet w ktorys z wiadomosci. Szczecniak został wysłany kurierem, jak tak można. Nie rozumiem  :evill:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Puppy

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #13 : 2004-07-22, 21:20 »
Wysyłanie psa paczką uważam za kompletne... wogóle brak mi słow... a niecenzuralnych nie chcę używać. Nie wyobrażam sobie zapakować psa i wysłać gdziekolwiek... jeszcze w takim upale jak to był przez kilka ostatnich dni... tego komentować nie będę...

Z drugiej strony dziwię się, ze  poczta polska udostępnia takie usługi... Kto wie gdzie ten psiak był odstawiony? W zamkniętym wagonie, który się strasznie nagrzewa? w jakiejś hali , gdzie duszno jak cholera? przystawiony innymi paczkami?
Jeśli już udostępniają coś takiego, to pofatygowaliby się kupić jakieś klatki odpowiednie(oczywioście cena by odpowiednio podskoczyła, ale w takiej sytuacji, no bezz przesady, warto...)
Nie chcę bronić tej kobiety co wsadziła (a wogóle oddała!) psa do pudła... ale  tego co widziałam w fakcie psiak miał tam jakieś miski...(mówili ci z poczty, zeby gąbkę namoczoną dać, bo fakt z miski się bardziej wyleje)... Jakies niby_dziurki w pudle... Kto to wogóle przyjął?
Wogóle jeśli już mają przyjmować i przesyłać, to powinni wymagać odpowiednich "paczek"....

Jak sobie wybobrażę, że miałabym Jokera wsadzić w pudło i odesłać.. ehhh.. szkoda gadać...

Wg mnie nie tylko babce się dostanie, ale i poczcie...chociaż...
Zapisane

lawenda

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #14 : 2004-07-22, 21:21 »
o matko boska!!!!!!! katastrofa!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedz #14 : 2004-07-22, 21:21 »

Puppy

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #15 : 2004-07-22, 21:26 »
Cytuj

Wogóle jeśli już mają przyjmować i przesyłać, to powinni wymagać odpowiednich "paczek"....

Właśnie przeczytałam w tym tekście na onecie, że poczta wymaga.... no ale akurat nie w tym wypadku.. ehh szkoda gadać..
Zapisane

*_=Aniutek=_*

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #16 : 2004-07-22, 21:29 »
Okropienstwo nie nawidze takich ludzi grrrr nie nawidze :cry:
Zapisane

milka004

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #17 : 2004-07-22, 21:50 »
W regulaminie poczty pisze:
"zwierzęta przesyła się w zamkniętych klatkach, koszach lub skrzyniach, do których przywiązuje się kluczyki; opakowania te powinny być obszerne i przewiewne, odpowiednio wyposażone oraz tak wysokie, aby zwierzę mogło swobodnie stać. Nadawca jest zobowiązany umieścić wewnątrz takiego opakowania naczynie z pokarmem oraz gąbką nasączoną wodą, a spód pokryć materiałem chłonącym wilgoć"
1. Nie byla to klatka kosz ani skrzynia- zwykly karton
2. Gdzi w kartonie kluczyki??
3. Kartona ani obszerny ani przewiewny!!!
4. Hodowca twierdzi ze pies nie mial pokarmu!!!
5. Gabki tez nie bylo!!!
6. Materialu chlonacego tez nie bylo!!!!
Wiec po co ten zaskrany regulamin skoro prawie zaden warunek nie byl spelniony :(  :cry:
Na dodatek maluszek byl sam, bylo ciemno, duszno, goraco, biedny mluszek...  :cry:  :cry:
Zapisane

myszka

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #18 : 2004-07-22, 21:52 »
No i może poczcie za to się też dostanie po uszach, przynajmniej temu/tej mądrali, co przyjmował/-a paczkę - ciekawe, że jak ja wysyłam książki, to muszę milion razy powtarzać, co jest w środku, pokazywać nawet! a tu paczka z żywym psem i co? I nic...
Zapisane

Roxette

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #19 : 2004-07-22, 22:03 »
Przez  POCZTEX :cry:
Zapisane

milka004

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #20 : 2004-07-22, 22:13 »
A poczcie chyba jednak sie nie dostanie, przegladnelam regulamin i tam pisze:
"§ 16
Przyjęcie przez Pocztę Polską przesyłki EMS-POCZTEX do przewozu i doręczenia nie stanowi potwierdzenia, że jej opakowanie i zawartość odpowiadało warunkom określonym w Regulaminie.  "
I znow to samo pytanie co zadalm wczesniej po co regulamin jak nie musi byc przestrzegany :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedz #20 : 2004-07-22, 22:13 »

myszka

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #21 : 2004-07-22, 22:22 »
Asekurują się :/ Jednak może z ustawy o ochronie zwierząt im dokopią.
Zapisane

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #22 : 2004-07-22, 22:26 »
Co to za ludzie !!!!!!!!! JA bym im to samo zrobiła!!!
Do kartonu, bez picia, jedzenia, i do wagonu na kilka godzin!!
Nienawidze takich ludzi jezeli wogole mozna ich tak nazwac. :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

siersciuszek

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #23 : 2004-07-22, 22:41 »
Wylam w metrze jak to zobaczylam ;((((((((((((((( w gazecie a pozniej non stop w tv jak slyszlaam wylam .. nie rozumiem jak mozna zrobic cos takiego....to tylko bylo szczenie nie jego wina jakim byl.......jak zawsze przez loodzka chciwosc ucierpialo male niewinne zwierze.....moze i panujemy  :cry:  :cry:  :cry: nad zwierzetami...ale szkoda ze nie umiemy nad soba zapanowac..i nad swoja chciwoscia ;(((((((((((((((((((
Zapisane

koszmarek

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #24 : 2004-07-22, 23:23 »
a najgorsze jest to ze Ci ludzie wogole nie czuja sie odpowiedzialni!!!!!!! absurd - grozi im za to max rok wiezienia lub grzywna - a moze by ich tak zamknac w kartonie i wyslac na wycieczke???? :ogien:
a pocztex tez umywa rece - wszystko bylo niby zgodne z procedura
w glowie sie nie miesci
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #25 : 2004-07-23, 08:14 »
boooshh.... ja to bym wsadzila tego wlasciciela to pudeleczka i wyslala w taka mala podroz :grr:  :evill:  No i oczywiscie postawialbym miseczke z woda i zrobila 2 dziurki takie od dziurkacza  :wink:  Jezuś no w głowie sie nie miesci... na dodatek taki maly mszczeniaczek... przeciez taki slodziuski  :?  A nie mogli komuś kto KOCHA zwierzeta, a nie zalezy mu na medalach i pucharach go oddac/sprzedac!!?? Bez myslnosc kompletna!!!  :(
Zapisane

Gidget

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #26 : 2004-07-23, 09:40 »
Bosh... :cry: W wiadomościach pokazywali fotkę tego malucha... :cry: Słodka psinka... :cry: Takich ludzi (?!) trzeba w kartonach pozamykać!!!!!!!!!!! :evill::grr::walenie::killl:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #27 : 2004-07-23, 09:44 »
jak można być tak nieodpowiedzialnym...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedz #27 : 2004-07-23, 09:44 »

Mlody

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #28 : 2004-07-23, 10:01 »
To Polska....
"Gdzie kończy się logika zaczyna się Polska......"

:(
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #29 : 2004-07-23, 10:01 »
Taa :( Słyszałam ..... :(:(:( Ehhh... naprawdę ... :( ,,bo miał za gruby ogon'' - ehh :roll: i co z tego ?! bo chciała wystawiać ,to aż takie coś zrobiła !? Ył ....
Zapisane
-
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 28 zapytaniami.