Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Szczeniak w paczce :(  (Przeczytany 5163 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Olka1992

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #30 : 2004-07-23, 21:50 »
POLSKIE ZOO

Aż trudno w to uwierzyć! Właściciele 10-tygodniowego labradora niezadowoleni z wyglądu swego psa zapakowali go do kartonu i odesłali pocztą hodowcy. Szczeniak spędził w nim prawie dobę. Hodowca twierdzi, że w pudle nie było ani żadnego przewiewu, ani pokarmu. Właściciele, którzy nadali paczkę, bronią się, że przesyłka była zgodna ze standardami. Wyczerpującej podróży zwierzę jednak nie przeżyło

źródło: Serwis multimedialny, Neostrada.pl

 :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

marta1

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #32 : 2004-07-24, 18:18 »
SADYŚCI!! Jak by takich ludzi też wysyłali paczkami... . czyn za czyn - to by było najlepsze(no moze nie w kazdych przypadkach
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedz #32 : 2004-07-24, 18:18 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #33 : 2004-07-24, 19:51 »
Takiemu to tylko przysolić wysoką grzywnę i zakazać posiadania zwierząt.
Za głupi na to.
Zapisane
IBDG Wrocław

Kira

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #34 : 2004-07-25, 20:55 »
:( Wina po stronie wlascicielki szczeniaka z Kielc.... :(
Szkoda psiaka  :cry:
Oni dostana grzywne zaplaca i  nic im nie będzie.... :grr:
ale POCZTEX wogule jest do D***
Wygrałam na aukcji internetowej chomika dzungara z klatka z Rybnika :roll:
Milam nadzieje ze uda sie wyslac  poczta kurierkska po przesytaniu regulaminu zdecydowalam sie zadzwonic :?
jsk to bedze z chomikiem w klatce.... :roll:  klatka duza i powinni zaakceptowac według regulaminu  ale skadże pani powiedziala ze moze i w klatce ale w kartonie musi byc chomiki moze uciec moze wysypać itp...
to ja pytam sie jak bedzie oddychac w klatcew zanmknietym pudle  :roll:  zdobic dziurki  by oddychal ale na górze.... :? Ja mowie a jak chomik bedzie w transporcie  :roll:  to nie bedzie sie w spinal by zaczerpnac siwierzego powietrza  :( i sie udusi...
a pani do mnie to juz pani odpowiedzialność :grr:  gdy by to nie przez teleefon to babe bym udusila..
i ostatecznie po chomika pojechalam do rybnika z Mama samochodem odebralam i wrocilam... :) z pocztexem zaplacila bym okolo200 zloych tak zaplacilam 100 niecale... :wink:
ale tak na serio to wlasciciele szczeniaka powini zaiwestwac lub [poprosic hodowce o wyslanie klatki koszyka i w ten sposob wysłac... :roll:  a tak psiak nie zyje a oni beda stratni kase na rzecz hodowcy.. :?  i o dwa razy wiecej :(
Beznadzieja... :(  tylko zwierzaki cierpią... :cry:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #35 : 2004-07-25, 23:21 »
Biedny, biedny ś.p. Frodo  :cry:  :cry:  :cry:  Trzeba być psychiczym żeby coś takiego zrobić  :grr:  :grr:
Zapisane

Tika

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #36 : 2004-07-26, 10:24 »
POCZTEX do D***, ale ta kobieta?????
Jak komuś mogło coś takiego się w głowie ulęgnąć??????
 :grr: Głupota ludzka nie zna granic!!!! :grr:
Sadyzm na maxa!
Zapisane

Kira

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #37 : 2004-07-26, 21:08 »
:( Znacanie sie z zameczeniem zwierzaka... :(
Zapisane

pola

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #38 : 2004-07-29, 14:10 »
jeso...
oglądałam reportaż o tym w TV ... dosłownie opadła mi szczęka ...
mam nadzieje że porządnie dostanie się tej kobiecie i poczcie  :grr:
eh
Zapisane

Forum Zwierzaki

Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedz #38 : 2004-07-29, 14:10 »

Maxim

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #39 : 2004-07-29, 17:24 »
Nie wyobrażam sobie żeby ta kobieta stała się kiedykolwiek właścicielką psa, którego traktuje jak przedmiot :grr: niestety pewnie prędzej czy później będzie go mieć   :(
Zapisane

Lothlorien

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #40 : 2004-07-31, 07:36 »
JA BYM TĄ WŁAŚCICIELKE OBDARŁ ŻYWCEM ZE SKÓRY A CIAŁO SPALIŁ. NIESTETY NIEKTÓRZY LUDZIE NIE POTRAFIA KOCHAC ZWIERZĄT, ZDARZA SIE CIAGLE ZBYT DUZO TAKICH OKROPNYCH PRZYPADKÓW  :(

JA TYLKO NIE LUBIE JEDNEGO GATUNKU ZWIERZAT - OWADÓW, ZWŁASZCZA MUCH KOMARÓW, PSZCZÓŁ I OS ORAZ SZERSZENI, NO I LAWR, TEGO STADIUM POCZWAREK YYYGGHHH :evill:
Zapisane

danuta

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #41 : 2004-07-31, 13:22 »
Ja myślę,że tutaj winę ponoszą wszystkie zainteresowane strony :evill: :hodowca-bo był poinformowany,że psiak zostaje wysłany w paczce i się widać tym nie przejął skoro nie szukał przesyłki tylko przesyłka jego.W telewizji hodowca nie pokazał twarzy -dlaczego?Bo dla niego liczy sie widocznie w hodowli tylko zysk.Umowy kupna-sprzedaży zwierzaka rasowego są tak ułożone,że po sprzedaży hodowca nie ponosi odpowiedzialności praktycznie za nic.W maju o mały włos wydałabym spore pieniądze na zakup zwierzaka rasowego.Maluch był kilka dni po szczepieniu i wykazywał objawy chorobowe.Jak hodowczyni zorientowała się,że nie trafiła na laika było jej po prostu głupio.Kupiłabym- to nie wiem czy po podróży ok.400km byłoby kogo  leczyć.Tutaj mogło być podobnie tylko z tą różnicą,że pieska zakupiono z wadą ( tzw.załomek-mogę się mylić co do fachowej nazwy :?:) i wszelkie reklamacje nie wchodziły w grę.Hodwca i właściciel po prostu przez telefon podali sobie trochę epitetów, pogrozili sobie,a zamiast :boks: pies trafił do paczki.Trzecim winnym jest firma ,która przyjęła do wysyłki taką przesyłkę.Brak zainteresowania co do zawartości przesyłki ( karton był opisany)świadczy,że firma ma pracowników bez wyobraźni i też nastawiona jest tylko na zysk.Ciekawa jestem czy od strony tej firmy możemy czuć się bezpieczni jeżeli chodzi o zagrożenie terroryzmem???Może wyślę komuś budzik taki głośno tykający?
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #42 : 2004-07-31, 18:12 »
Eh... masz rację danuta...
Zapisane

Myszoskoczka

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #43 : 2004-08-10, 13:26 »
to jest nie do pomyślenia :cry:  ludzie są okropni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:  przynajmniej my na tym forum..je lubimy..i szanujemy.... :cry: na takich forach odzyskuje nadzieje w ludzi :(
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #44 : 2004-08-11, 19:13 »
ehhh chore :(  :(

Forum Zwierzaki

Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedz #44 : 2004-08-11, 19:13 »

Roxette

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #45 : 2004-08-11, 19:36 »
Ależ to właśnie ten właściciel nie został pokazany :roll: A hodowczyni powiedziała,że to oburzające....ona nic o tej paczce nie wiedziała.......właściciel miał przywieżć psa całego i zdrowego........miał się sam we własnej osobie stawić :roll:
Zapisane

danuta

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #46 : 2004-08-11, 20:14 »
Prawda- właściciel nie został pokazany wcale,a hodowczyni nie pokazała twarzy( twarz była przez tv zamazana)nie wiem jak fachowo nazywa się to "zamazanie".Myślę,że ta sprawa jeszcze w mediach wróci-zajął się tym prokurator.Może temat wróci w prasie lokalnej?Sama jestem ciekawa jak to sie skończy?Psiego życia nikt nie zwróci,ale winowajcy powinni być ukarani. :grr:
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #47 : 2004-08-11, 21:03 »
Cytat: danuta

Prawda- właściciel nie został pokazany wcale,a hodowczyni nie pokazała twarzy

Ja w "Faktach" widziałam twarze właścicieli. Było to małżeństwo,młode.Kobieta blondynka,mężczyzna chyba szatyn. Hodowczyni nie pokazała twarzy (ciekawe czemu???) Dla mnie w tej sprawie jest zbyt dużo niejasności. Poczta twierdzi,że otworzyła karton,żeby pieskowi było lepiej,hodowczyni dostaje zamknięte pudło strasznie pogryzione. Właściciele dali gąbkę,ale jej nie było. PARODIA!!!
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #48 : 2004-08-11, 21:20 »
To dziwne, bo ja widziałam [nie pamiętam, na jakim programie], łysą głowę właściciela. Twarzy nie było widać, stał półprofilem. Pies należał do niego i jego żony. Zresztą to nieważne, wszyscy się popisali. Według przedstawicielki poczty hodowczyni dwa razy odmówiła odebrania psa, zrobiła to dopiero, gdy listonosz poprosił o odmowę na piśmie. W pudle było puste naczynie, w którym miała być woda. Pewnie była, ale jak długo? Po co takim ludziom zwierzę?   :grr:
Zapisane
IBDG Wrocław

Roxette

  • Gość
Szczeniak w paczce :(
« Odpowiedź #49 : 2004-08-21, 18:59 »
Hodowczynię widziałam doskonale :wink:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 26 zapytaniami.