Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Rzeźnia psów i kotów  (Przeczytany 8113 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia8989

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #30 : 2005-01-07, 18:53 »
na jakimś forum przeczytałam fajową wypowiedź o ludziach jedzących psy: czemu się oni czepiają naszych kochanych psiaków niech jedzą te głupie koty!!!!!!!!!!!!!! :roll:  :roll:
Zapisane

Raven

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #31 : 2005-01-07, 19:26 »
Cytuj

czemu się oni czepiają naszych kochanych psiaków niech jedzą te głupie koty!!!!!!!!!!!!!!  

 :shock:  :shock:  :shock: .... taaaa...Po prostu no comments... :?  :grr:
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #32 : 2005-01-07, 20:18 »
to samo pomyślałam anajleprze jest to że jeszcze go pare osób poparło... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedz #32 : 2005-01-07, 20:18 »

Raven

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #33 : 2005-01-07, 22:55 »
Cytuj

anajleprze jest to że jeszcze go pare osób poparło...

Spoko... Ciekawe, które forum gości takich ludzi...  :roll:  Jestem całkowicie zdegustowana... :?  :?  :?
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #34 : 2005-01-08, 19:42 »
Cytuj

Wysłany: Wczoraj o godz. 18:02    Temat postu:  



Kiedyś w bodajże "Uwadze" czy "Interwencji" mówili o facecie (Polaku), który kupował od mieszkańców wsi ich psy i koty, a potem przyrządzał je dla siebie na posiłek. Z tego co pamiętam nie miał rodziny i nie był niesłychanie biedny. Ale potem ludzie zaczęli mu za darmo oddawać niepotrzebne zwierzęta, a on się ich "pozbywał" robiąc z nich kotlety...

fuuj
Cytuj

na jakimś forum przeczytałam fajową wypowiedź o ludziach jedzących psy: czemu się oni czepiają naszych kochanych psiaków niech jedzą te głupie koty!!!!!!!!!!!!!!  
czemu oni się czepiaja kotow i psow facet mogl tych ludzi zjadac :grr:  :grr:  :grr:

kasia8989

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #35 : 2005-01-08, 23:25 »
ejj kora wyluzuj wystarczyłoby żeby pomoc sołeczna się nim zajęła i państwo no ale cóż millera i kwacha gówno obchodzimy my obywatele :?
Zapisane

Kamila

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #36 : 2005-01-28, 21:25 »
Jejku!!! Straszne!!! W ogole nie wiem jak mozna  tak robic!!! W ogole nie wiem jak ogolnie mozna pracowac w rzezni. Od dzisiaj chyba jestem wegetarianka...to i pare innych postow i jeszcze ten film dzisiaj na biologii...to juz wystarcza. Postaram sie nie jesc juz nigdy wiecej miesa. Prosze trzymajcie za mnie kciuki!!!
Zapisane

Nereida

  • *
  • Wiadomości: 194
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #37 : 2005-02-01, 16:55 »
Jezu ...widziałam te zdjecia...:( To jest okropne. Jak tak wogóle mozna!! Jak widze tych ludzi jedzących przy stadionowych budkach to niedobrze mi sie robi, bo mysle ze to ne był jedyny taki punkt gdzie wykonywano tego typu zbrodnie
Zapisane
Pozdro zwierzokomaniacy  :) !!!

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #38 : 2005-02-01, 17:15 »
Ale to okrpne

Forum Zwierzaki

Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedz #38 : 2005-02-01, 17:15 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #39 : 2005-02-06, 16:16 »
co Wy sie tak bulwersujecie? Wy jecie krowy, oni psy..
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #40 : 2005-02-06, 17:16 »
Właśnie o to chodzi, że przez takich ludzi my jemy psy, nieświadomie i wbrew własnej woli. A to nie w porządku.
Zapisane
IBDG Wrocław

misiakonisia

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #41 : 2005-02-07, 16:15 »
wiecie co??
to...to.....to...to jest POTWORNIE.......ludzkie :cry: coraz wiecej jest takich ludzi i niestety my( ci co kochają zwierzaki) powinnismy poszerzac nasze grono ile sie da!!) :(

Cytuj

na jakimś forum przeczytałam fajową wypowiedź o ludziach jedzących psy: czemu się oni czepiają naszych kochanych psiaków niech jedzą te głupie koty!!!!!!!!!!!!!!

a co ty masz do kotów? koty sa tak samo wazne jak psy i tak samo kochane!! nie wiem czy to mial bys zart jezeli tak to PLYTKI!!!
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #42 : 2005-02-07, 16:24 »
Cytuj

my jemy psy, nieświadomie i wbrew własnej woli

ale świnie też są bardzo inteligentne i przechodzą mordęgę by móc skończyć na talerzu... ja tam na miejscu świni wolałabym leżeć brudna w błocie niż pieknie przystrojona na talerzu...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Raven

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #43 : 2005-02-07, 16:25 »
Cytuj

co Wy sie tak bulwersujecie? Wy jecie krowy, oni psy..

Nie wszyscy którzy się bulwersują jedzą krowy... A pozatym w naszej kulturze jedzenie psów, kotów jest czymś niewyobrażalnym. Tak samo jak u nich zjadanie krów. Więc nie ma co porównywać naszych i ich zwyczajów. Skoro to dzieje się w Polsce nie ma się co dziwić, że wiele osób czuje zgorszenie.
Cytuj

a co ty masz do kotów?

Przecież kasia8989 cytowała czyjąś wypowiedź, a nie sama tak stwierdziła. :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #44 : 2005-02-07, 16:33 »
każda kultura ma w swojej diecie coś czego inna nie uznaje, to normalne... najlepiej nie mieć na sumieniu żadnego zycia ale to juz indywidualny wybór i aby nam słuzył powinien być świadomy.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedz #44 : 2005-02-07, 16:33 »

misiakonisia

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #45 : 2005-02-07, 16:36 »
Cytuj

Cytat:

a co ty masz do kotów?


Przecież kasia8989 cytowała czyjąś wypowiedź, a nie sama tak stwierdziła.

aaaaaaahhhaaaaaaaa :roll:  :roll: sorki :oops:
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #46 : 2005-02-07, 17:14 »
no to nastepnym razem poczytaj dokladnie a póżniej sie bulwersuj ;)  ;) wybaczam 8)  :lol:
dla mnie zjjeść kota , świnię czy pas to bez różnicy.JAk byłam mała i jeszcze nie byłam vege to jadłam mięso z królików dla niektórych okropne a dla innych przysmak :roll:
Żyd nie wyobraża sobie jak mógłby zjeść świnie a polak jakby mógł zjeść psa.
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #47 : 2005-02-07, 19:02 »
Co za durni ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr: NIE NAWIDZE TAKICH LUDZI JA BYM ICH DO WIEZIENIA WSADZIŁA DO KONCA ZYCIA!!!!!!!!!!!!!! :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #48 : 2005-02-12, 20:37 »
Cytat: pao
Cytuj

my jemy psy, nieświadomie i wbrew własnej woli

ale świnie też są bardzo inteligentne i przechodzą mordęgę by móc skończyć na talerzu... ja tam na miejscu świni wolałabym leżeć brudna w błocie niż pieknie przystrojona na talerzu...


Pao, chodzi mi o to, że nie można nikogo cichaczem karmić czymś, czego jeść nie chce. A dlaczego nie chce, to jego sprawa. Nie trzeba koniecznie tego rozumieć, aby to uszanować. Ja nie chcę, aby w restauracji podano mi psa choćby dlatego, że u nas psy są zwierzętami domowymi. Nie chcę jeść zwierzaka, którego, być może, komuś ukradziono i za którym człowiek rozpacza. Albo który komuś zginął i zamiast do schroniska został odprowadzony do rzeźni. Kiedyś zaczepiła mnie pani, która przyglądała się mojemu Toffikowi. Powiedziała, że zginęła jej suczka, do niego podobna. Po jakimś czasie sąsiadka powiedziała kobiecie, że została ona zabita przez mieszkającego w sąsiedztwie "zjadacza psów". Podobno widziała u niego odciętą głowę suczki. Nie wiem, po co to powiedziała. Chciała, żeby kobieta cierpiała? Może po prostu była głupia i tyle. Innym razem starsza pani opowiedziała, jak zaczepił ją facet proponując kupno jej tłuściutkiej suczki "bo jego znajomy umie robić z psów pyszne rzeczy".   My, którzy mamy "w rodzinie" psa czy kota nie możemy godzić się na takie obyczaje. Czy ja naprawdę tak mętnie piszę, że nie wiadomo, o co mi chodzi?
Zapisane
IBDG Wrocław

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #49 : 2005-02-12, 20:44 »
Cytuj

Pao, chodzi mi o to, że nie można nikogo cichaczem karmić czymś, czego jeść nie chce.

alez absolutnie tego nie pochwalam!!! trzeba uszanować innych i ich zasady więc ich (tj. tych którzy podawali psine na obiad) należy surowo ukarać, tak samo jak owych rzeźników.

ja jedynie zwracam uwagę na pewną nieścisłość, bo wielu broni piesków ale zapomina o innych zwierzakach a przecież zadne z nich nie jest lepsze czy gorsze. przeciez świnie to bardzo miłe i inteligentne zwierzęta a jednak ludzie zajadają i co gorsza hodują wyłącznie po to by zabić...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Raven

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #50 : 2005-02-12, 20:55 »
Cytuj

Nie chcę jeść zwierzaka, którego, być może, komuś ukradziono i za którym człowiek rozpacza. Albo który komuś zginął i zamiast do schroniska został odprowadzony do rzeźni.

Ale krowy, świnie i konie też są kradzione by zostały sprzedane na rzeź...
Cytuj

przeciez świnie to bardzo miłe i inteligentne zwierzęta a jednak ludzie zajadają i co gorsza hodują wyłącznie po to by zabić...

Nie tylko świnie. Każde zwierzę (oprócz wielu ludzi) cechuje się pięknym charakterem, a ludzie tylko czerpią z tego korzyści. Przecież świnia mu się nie "postawi". Np. piękne, delikatne, ciche i wrażliwe konie - Ardeny są hodowane właśnie do uboju...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedz #50 : 2005-02-12, 20:55 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #51 : 2005-02-12, 21:07 »
Cytuj

Nie tylko świnie

wiem o tym ale to przykład, który najbardziej przemawia... inne zwierzaki maja jeszcze inne "zastosowanie" ale własnie świnie nie...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #52 : 2005-02-12, 21:08 »
Cytat: Raven
Cytuj

Nie chcę jeść zwierzaka, którego, być może, komuś ukradziono i za którym człowiek rozpacza. Albo który komuś zginął i zamiast do schroniska został odprowadzony do rzeźni.

Ale krowy, świnie i konie też są kradzione by zostały sprzedane na rzeź...


Gdyby nie zostały ukradzione, też trafiłyby na rzeź, tyle, że sprzedałby je właściciel, nie złodziej. Oczywiście nie dotyczy to tych koni, które na rzeź nie były hodowane. A okradziony właściciel nie rozpacza z tęsknoty za świnią, tylko z powodu straty finansowej. Widzisz różnicę?
Ja też wolałabym świat bez rzeźni, ale skoro muszą istnieć, trudno. Jeśli jednak w jakimś kraju psy i koty są zwierzętami domowymi, wolałabym, aby takimi zostały.
Pao, czy w moich postach [bo moje słowa zacytowałaś] widzisz jakąś nieścisłość?
Zapisane
IBDG Wrocław

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #53 : 2005-02-12, 21:15 »
Cytuj

 A okradziony właściciel nie rozpacza z tęsknoty za świnią, tylko z powodu straty finansowej. Widzisz różnicę?

ja nie patrze na reakcję właściciela ale na cierpienie zwierzaka
a i wielu właścicieli psów traktuje je jako przedmity, ozdoby, zabawki... i kiedy psa traca to myśla ile wydali a nie martwia się o niego... nie wszyscy właściciele zwierząt je kochają... niestety...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #54 : 2005-02-12, 21:22 »
A ja patrzę również na reakcję właścicieli, tych z prawdziwego zdarzenia. Oni też się liczą. Wyobrażasz sobie, co musiała czuć kobieta, której zabito i zjedzono psa? Ten, kto hoduje świnie, wie, po co to robi. Właściciel psa czy kota nie trzyma ich po to, by ktoś je zjadł.
Zapisane
IBDG Wrocław

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #55 : 2005-02-12, 21:24 »
znałam kiedyś gospodarzy którzy płakali bo im krowa zmarła... i wobec zwierząt hodowlanych takie uczucia istnieją... ja u takich ludzi sie zaopatruję w płody rolne bo wiem ile miłosci włożyli w kazda rozlinkę... czy kózkę...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #56 : 2005-02-12, 21:27 »
To byli jacyś wyjątkowi ludzie. Ja słyszałam o kobiecie, która przed wydojeniem krowy przemawiała do niej czule, głaskała. Ale ogromna większość...Czarna rozpacz człowieka ogarnia.
Zapisane
IBDG Wrocław

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #57 : 2005-02-12, 21:30 »
nie skupiam sie na wiekszości ale na tych na których warto sie skupić :)
kiedy wartościowi ludzie widzą, ze ktoś ich pracę docenia chętniej dzielą sie swymi doświadczeniami i dobro sie rozprzestrzenia :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedz #57 : 2005-02-12, 21:30 »

Kira

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #58 : 2005-02-13, 13:35 »
Obrzydlistowo niesety taka jest prawda
w rzeźniach nie tyko psy i koty gina niehumanitarnie .. :cry:
 a ile takich miejsc  jeszcze funkcjonuje to jest tragiczne :roll:
Zapisane

hexe1982

  • Gość
Rzeźnia psów i kotów
« Odpowiedź #59 : 2005-03-30, 15:56 »
nie jestem rasistka ale tych wszystkich wietnamczykow ktorzy w bestialski sposob zabijaja koty psy i miedzy innymi sporzywaja mozg swiezo zabitej malpki powiesilabym na jakims placu i po kawalku odcinala czesci ciala i posypywala sola: zbrodniarze przyjerzdzaja do cudzego kraju i wprowadzaja swoje zasady zywnosci nie do pomyslenia; ale to sie jeszcze na nich odbije:mimo to czasami mysle ze swiat staje na glowie i juz zadne normy w nim nie obowiazuja: nienawidze tego i czasami nie chce mi sie zyc w tak okrotnym swiecie!!!!
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 27 zapytaniami.