Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: zabił szczeniaki  (Przeczytany 2045 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kelpie

  • Gość
zabił szczeniaki
« : 2005-07-05, 15:56 »
Po raz kolejny jakiś...z braku lepszego określenia "człowiek zabił szczeniaki. :bigcry: :bigcry: :bigcry:
Więcej można przeczytać tutaj >>>http://fakty.interia.pl/news?inf=642758
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #1 : 2005-07-05, 15:59 »
Okropieństwo. :|
Już nie mam siły do tego... Już nawet nie mam siły skomentować :|
"Nawet 2 lata w więzieniu"? NAWET? To tylko 2 lata :?
« Ostatnia zmiana: 2005-07-05, 16:00 autor Miss Lukusia »
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #2 : 2005-07-05, 16:23 »
Nie okropieństwo a okrucieństwo...

,,Zabijając szczenięta mężczyzna chciał rozwiązać problem potomstwa swojej suki, z którym nie wiedział co zrobić"

Taa nie ma to jak zapobiegliwość :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedz #2 : 2005-07-05, 16:23 »

Aneczka

  • Gość
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #3 : 2005-07-05, 23:01 »
Ludzie są straszni. Myślę, że kara 2 lat więzienia to nie jest dużo. Powinni go skazać na więcej. Chciał się w ten spodób pozbyć szczeniaków??? Są lepsze sposoby. Można je przeciesz zabrać do schroniska. Na pewno znalazłyby właścicieli...
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #4 : 2005-07-06, 09:54 »
:(
Myslę jednak że gdyby facet dostał 2 lata, to jak na polskie warunki to i tak dobrze... ale pewnie nie dostanie...
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #5 : 2005-07-06, 13:35 »
O Boshe!
takie male biedactwa :cry:

takiego czlowieka to tylko!!!!!! ******* :grr:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #6 : 2005-07-08, 16:59 »
Dobrze, że suczka trafiła do schroniska. Facet powinien dostać dożywotni zakaz posiadania psa i taką grzywnę, żeby aż przysiadł... Odrażająca kreatura! 
Zapisane
IBDG Wrocław

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #7 : 2005-07-08, 18:50 »
Dobrze, że suczka trafiła do schroniska. Facet powinien dostać dożywotni zakaz posiadania psa i tak± grzywnę, żeby aż przysiadł... Odrażaj±ca kreatura!
Masz racjie powinien miec dozywocie :( za szczeniaczki :( to jest okrutne co się dzieję na tym swiecie :(aż mi się chcę płakać :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: i dobrze ze suczka jest w chronisku :) bedzie dobrze :)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-08, 19:16 autor Pinka »
Zapisane
..... infde...

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #8 : 2005-07-10, 18:55 »
Biedne szczeniaczki i biedna sunia które je urodziła.
Jak ona tak szła za tą torbą gdzie były jej szczeniaczki i piszczała jak musiało ją to boleć a te biedne szczeniaczki jak cierpiały wogule wymiotować mi się chce jak czytam takie coś.
Po części dziwie się tej kobiecie że od razu nie zainterweniowała tylko czekała na policje może jak by od razu coś robiła któreś z maleństw by przeżyło a tak to żadne.
Jak szkoda mi teraz tej biednej mamy który jest w schronisku i napewno czeka na swoje maleństwa i napewno będzie miała teraz poważny ubytek w psychice, mam nadzieje że jest w schronisku pod szczegulną opieką.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedz #8 : 2005-07-10, 18:55 »

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #9 : 2005-07-10, 19:11 »
Większe kary ludzie dostają za głupie oszustwa itp... Mam nadzieję że suczka trafi do dobrego domu, co jej się z pewnością teraz należy. W schronisku wszystkie psy się kastruje/sterylizuje, ale inne zwierzęta... Ludzie powinni być bardziej odpowiedzialni. A te przypadki o których można przeczytać to tylko kropla w morzu...
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Wega

  • Gość
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #10 : 2005-07-10, 22:29 »
Michał, zwierzęta nie mają instynktu macierzyńskiego w przeciwieństwie do ludzi... Zgadzam się, że to co ten facet zrobił było okropne, ale nie personifikujmy tej suki... :)
« Ostatnia zmiana: 2005-07-10, 22:31 autor Wega »
Zapisane

M-ajka

  • Gość
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #11 : 2005-07-10, 22:32 »
Zgadzam się z Wegą...
Najlepiej w ogóle nie dopuścić do tego by sunia miała szczeniaki i najlepszym rozwiązxaniem jest sterylka...
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #12 : 2005-07-12, 10:54 »
dwa lata to jest kara łaskawa moim zdaniem, to jest za mało, - pies jak człowiek, jak by zabił 7-dmioro dzieci to by dostał dożywocie  :bigcry: a zwierze to tylko dwa lata?  :roll: nienormalne prawo dla nienormalnych ludzi...
Zapisane

Duque

  • Gość
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #13 : 2005-07-12, 22:30 »
No bez przesady to tylko zwierze, rozumiem to ze kochacie zwierzatka itd ale bez przesady. Facet i tak dostanie gora rok i to w zawieszeniu. Nie mowie ze to dobrze ze tak zrobil, bo zwierzeta tez sa zywymi stworzeniami i czuja np. bol. Powinien je oddac do schroniska czy cos w tym stylu - to racja. Ale nie rozumiem dlaczego porownujecie zwierzeta do ludzi, bez przesady to sa tylko zwierzeta. Maja swoje prawa i powinno sie ich przestrzegac, ale nie podoba mi sie popadanie w skrajnosci i stwianie na rowni zwierzat i ludzi.
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #14 : 2005-07-13, 09:20 »
Doque dla nas to nie są ,tylko' zwierzęta, ale ,aż' zwierzęta. Jak zauważyłaś to forum jest dla miłośników zwierzaków i tutaj nie traktuje się ich przedmiotowo, wręcz przeciwnie.
I ja również uważam że nie powinno stawiać zwierząt na równi z ludzmi. To krzywdzące. Dla tych pierwszych oczywiście .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedz #14 : 2005-07-13, 09:20 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #15 : 2005-07-13, 09:51 »
Doque, kochamy zwierzeta, a stawianie ich na równi z ludźmi byłoby głupota ze względu na to że ludzie to najgorsza zaraza na ziemi. Człowiek to pasożyt który uważa że wszystko mu wolno, inteligencja wcale nie stawia nas wyżej - wręcz przeciwnie , ze względu na inteligencje własnie staliśmy się pasożytami...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #16 : 2005-07-13, 22:21 »
Może niekoniecznie przez samą inteligencję, raczej chodzi o złe jej wykorzystanie... Bardziej winne temu są inne cech człowieka, jak chciwość, żądza władzy i udowodnienia całemu światu jacy to oni wielcy i takie tam, sobizm i głupie rozrywki... Bo czy zwierzęta krzywdzą i  zabiają dla zabawy :| ?
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #17 : 2005-07-14, 08:59 »
napisałam że przez inteligencję staliśmy sie pasiozytami, inne cechy się równiez do tego przyczyniły, jednak inteligencja bezpośrednio, ponieważ gdyby nie ona bylibyśmy po prostu żerem dla drapieżników - i to bardzo łatwym do zdobycia, bo poza inteligencją człowiek nie posiada NIC co by mu pomogło przetrwać...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Duque

  • Gość
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #18 : 2005-07-14, 10:57 »
Ehhhh wiem ze to forum dla milosnikow zwierzat, ale jak takczytam to co wyzej niektorzy napisali to zaczynam stwierdzac ze macie niska samoocene gdzy sami jestescie ludzmi. I jezeli stawiacie ludzi na rowni ze zwierzetami lub nizej od nich to niezbyt dobrze swiadczy... Po pierwsze nie wiem dlaczego uogolniacie, przeciez w taki bestialski sposob zwierzeta domowe zabija bardzo niewielki procent ludzi, wiadomo ze nikt normalny nie zabija czy nie zneca sie dla przyjemnosci nad zwierzetami, a jezeli juz jest mu naprawde z jakichs powodow ciezko posiadac pieska czy kotka to oddaje je do schroniska, lub sprzedaje/oddaje innym ktorym wlasnie zalezy na posiadaniu zwierzatka. Jedynie pewna czesc ludzi ktorzy sa trzeba jasno napisac nienormalni, wyrzadza krzywde zwierzetom. Dlatego nie rozumiem tego porownania zwierzat do ludzi, ludzi wyroznia umiejetnosc samodzielnego logicznego myslenia i odroznianie dobra od zla, oraz posiadanie sumienia. I to ze inni nie maja sumienia, i/lub nie widza zla tam gdzie kazdy inny normalny czlowiek czuje ze to jest zle, nie oznacza ze tak zachowuja sie wszyscy. Zreszta nie rozumiem tego toku myslenia ze czlowiek jst najwieksza zraza ziemi, a czy wolalbys mieszkac w lepiance a moze jak malpa na drzewie ? Powinnas byc wdzieczna Bogu ze obdarzyl Ciebie rozumem nieco wiekszym od psa. Bo cudem jest to ze czlowiek jest taki jaki jest, a jedyna zla rzecza w tym wszystkim jest nieodpowiednie wykorzystywanie swoich umiejetnosci. Wiec zamaist mowic jacy to ludzie sa zli, to lepiej wziasc sie do pracy i pokazac ze tak wcale nie musi byc i ze nie kazdy jest taki.
Zapisane

Kelpie

  • Gość
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #19 : 2005-07-14, 13:33 »
Duque, powinieneś zdawać sobie sprawę z tego że na tym forum zdecydowana większość osób ma właśnie takie "spaczone" i niewłaściwe według Ciebie poglądy(ja zresztą też). Pisząc powyższego posta ściągasz więc na siebie gradową chmurę. Ja też  mam swoje uzasadnienie, ostano o wiele częściej stykam się z okrucieństwem wobec zwierząt niż z dobrym ich traktowaniem. Poprostu tracę wiarę w ludzi, widząc codziennie nowe świadectwa ludzkiego okrucieństwa. Zwierzęta nie są zdolne do takich czynów. To wszystko co mam do powiedzenia, pozostaje mi tylko prosić o zachowanie kultury języka podczas wyrażania swoich opinii.
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #20 : 2005-07-14, 14:16 »
przecież człowieka można porównać do zwierzęcia... bo człowiek zachowuje sie jak zwierze...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedz #20 : 2005-07-14, 14:16 »

Nacia

  • Gość
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #21 : 2005-07-14, 19:29 »
Doque, jak mozesz! jak mozesz wógle myslec, ze ,,to tylko zwierze" najwyrazniej rozumujesz, tak jak ci ludzie ktorzy przeprowadzaja eksperymenty na zwierzetach! bo co ich obchodzi kolejny zmarły w męczarniech piesek czy kotek! przeciez wazniejsze jest to, ze ktos tam bedzie miał nowe mydło albo lakier do włosów, alebo kolejny lek na grype! grrrr....  :grr: :grr: :grr: :grr: :grr: Przecież zwierzeta tez mają swoje prawa!! (albo raczej powinny:/ )chciałabym ,zeby chcoiaz na jeden dzień role sie odwórciły: zeby to psy traktowali ludzi tak, ja oni traktują je! może wtedy ci sadysci przejżeli by na oczy! ja nie wiem jak ten facet tak mógł, z checia sama bym mu ukreciła kark, wepchneła do torby i zakopała!!  :evill: :killl: :killer: :grr: przeciez to nie człowiek! to potwór!!  :ogien: jak coś takiego czytam, to mnie krew zalewa!! :sniper: Żeby go piorun strzelił!! albo najlepiej dwa!!  :sciana:
Zapisane

JuStYnA

  • Gość
Odp: zabił szczeniaki
« Odpowiedź #22 : 2005-07-14, 19:51 »
Wydaje mi sie jednak że cos takiego jak instynkt macierzynski to sunie posiadają. Bo co innego każe matce szczeniaków karmic je, pielęgnować i zaciekle bronić, być może uczucie miłosci do szczeniaczków nie jest tak rozwinięte jek u ludzi ale napewno nikt nie stwierdzi jego braku. Takie zbrodnie powinny być bardzo surowo karane.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.