Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Steve Irwin [']  (Przeczytany 9134 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #30 : 2006-09-15, 10:15 »
Wiem, ale mi chodziło o "ludzką" prespektywę... gdy podchodzimy za blisko zwierzęcia lądowego, to pierwszą oznaką niezadowolenia jest własnie dzwięk. W wodzie nie słyszymy wlasciwie nic. Co wiecej na rafach słychac tylko jedno wielkie chrobotanie papugoryb, które obżerają koralowce.
Często więc zwierze wodne daje nam oznaki przed ostatecznym atakiem... ale nie dostrzegamy ich bo nie jestesmy zwierzętami wodnymi, a lądowymi..


Właśnie na fourum ICQ wyczytalem doniesienia z australii.. Australijczycy mszczą się na oceanie za śmierć Irwina.. złapano juz ok 10 osób które zabijały te zwierzęta. Nie wiadomo ilu nie udalo się ująć..
« Ostatnia zmiana: 2006-09-15, 18:19 autor Galago De Codi »
Zapisane

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #31 : 2006-09-24, 22:48 »
Dziś na Animal Planet były pokazywane fragmenty pogrzebu Irwina :(.A co do tych ludzi mszczących się na płaszczkach, to brak słów... :|
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #32 : 2006-09-24, 23:04 »
Ja ostatnio na discovery widziałam całą relację z pogrzebu, najbardziej się poryczałam przy wypowiedzi chyba obecnego dyrektora zoo i przyjaciela Irvina, no i oczywiście jak mówiła/czytała jego córeczka :(
A ludzie są głupi, że zabijają płaszczki :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedz #32 : 2006-09-24, 23:04 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #33 : 2006-09-25, 12:44 »
kurcze szkoda że nie oglądałam, ale to discovery wiec będą powtórki :/ A ponoć rodzina się nie zgodziła na nagrywanie pogrzebu, miał być skromny i rodzinny...
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #34 : 2006-09-25, 19:25 »
tzn z pogrzebu nic faktycznie nie było, tylko później była taka uroczystość w zoo dla ludzi, oficjalne pożegnanie
Zapisane

pablos

  • Gość
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #35 : 2006-09-28, 17:57 »
Gdy pisze o nim lub mowie to lzy mi same sie cisna. Jest to wielka strata dla przyrody. W koncu odszedł "Wojownik i obrońca dzikiej przyrody". Tyle co on zrobil dla przyrody i obrony zagrozonych gatunkow na całym swiecie,nikt tyle nie zrobli
  • . Do konca mojego zycia bede go pamietal. Nikt by tyle nie zrobil wraz z żona i Tata na kupionym terenie zasadzili 50tys drzew eukaliptusowych  by koale mogly zyc jak w naturalnym srodowisku.
Łapał krokodyle,jaszczurki i najgorzniejsze weze świata w tym kobre czarnoszyja,tajpany australijskie i wiele innych groznych zwierzat. A tu jakaś płaszczka go zabiła,słuszełem gdzies ze material z jego smierci bedzie w telewizji bo to była Jego wola. Podobno Steve jeszcze przez śmiercia wyciagnol z serca kolec jadowy:(. A po drugie Steve umarł prawdopodobmnie gdyż doznał szoku tak by moze to przerzył.
 Widać tak chciał Bóg teraz pewanie Steve patrzy z nieba na cały świat i podziwia to co zrobil i to co my teraz bedziemy robic z tego co nas nauczył.
Jako to na ceremoni powiedzial Dyrektor Australia Zoo, West "Czas by Steve wyruszył w swoją ostatnia pozdróż w nie znane" :( :(
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #36 : 2006-09-29, 16:17 »
Właśnie na fourum ICQ wyczytalem doniesienia z australii.. Australijczycy mszczą się na oceanie za śmierć Irwina.. złapano juz ok 10 osób które zabijały te zwierzęta. Nie wiadomo ilu nie udalo się ująć..

Zwykła głupota, czy może sadystyczne skłonności, wyładowywane pod pozorem zemsty? Można się domyślić, co na to powiedziałby Irwin... :(
Zapisane
IBDG Wrocław

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #37 : 2006-09-29, 16:50 »
Ludzie są psychiczni... :/ Mam nadzieję, że np. jego żona zaapeluje do tych tłumoków... Przecież można było przewidzieć, że w tak niebezpiecznej pracy w końcu zdaży się wypadek, on na pewno też to wiedział, a nie rezygnował... bo to kochał, kochał zwierzaki...
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #38 : 2006-09-29, 19:15 »
słuszełem gdzies ze material z jego smierci bedzie w telewizji bo to była Jego wola. Podobno Steve jeszcze przez śmiercia wyciagnol z serca kolec jadowy:(. 
wczoraj wjakiejs gazecie byly zdjecia z tego wytarzenia, najpierw plyna za plaszczka, a potem juz z kolcem w klatce piersiowej.
:(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedz #38 : 2006-09-29, 19:15 »

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #39 : 2006-10-18, 22:04 »
Czytałam kilka dni temu,że starsza córka(bodajże 8 lat) będzie prowadziła jakiś program,gdzie chce kontynuować dzieło ojca.Nie wiem czy nie ma być to program skierowany do dzieci...no cóż,zobaczymy czy jej się uda
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #40 : 2006-10-31, 19:05 »
Obejrzalam chyba wszystkie odcinki "łowcy krokodyli"  :(
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #41 : 2007-01-19, 15:41 »
Słyszałam o jego śmierci w wiadomosciach .... Ogladałam jego programy ... jak ryzykował swoje życie  ...
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Kocham Zwierzęta

  • Gość
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #42 : 2007-02-24, 10:14 »
Steve Irwin to był mój wielki fan. Gdy umarł to maiłem jakieś dziwne uczucie, zrobiło mi się jakoś zimno, cały czas się denerwowałem.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #43 : 2007-02-24, 11:52 »
Kocham Zwierzęta, chciałeś pewnie napisać, że Ty byłeś fanem Irwina... :) Bo wyszło na to, że to Steve podziwiał Ciebie ;p 
Zapisane
IBDG Wrocław

Monrose

  • Gość
Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedź #44 : 2007-02-24, 12:29 »
Też go strasznie lubiłam...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Steve Irwin [']
« Odpowiedz #44 : 2007-02-24, 12:29 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 26 zapytaniami.