Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ZA miastem  (Przeczytany 1363 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Carina

  • Gość
ZA miastem
« : 2003-04-12, 21:08 »
Czesto wyjezdrzam na wies na dzialke i tak sie sklada ze raz trafilam na pseldo-weterynarza ktory na wsi szczepil przeciw wsciekliznie 1 dno razowa igla wszystkie psy.Zrobilam awanture bo to jest nie dopuszczalne wrecz karalne to juz nie chodzi o naszych milusinskich ale o nas.JAK cos takiego zauwazycie dajcie znac.TEN pseldo lekarz juz nie istnieje bo nie popuscilam tego mimo chodem.
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
ZA miastem
« Odpowiedź #1 : 2003-04-15, 19:07 »
Carina, gratuluję!
Takie coś trzeba koniecznie zwalczać!
Zapisane

Carina

  • Gość
ZA miastem
« Odpowiedź #2 : 2003-04-15, 20:14 »
Cytat: Kinia
Carina, gratuluję!
Takie coś trzeba koniecznie zwalczać!
TAK mysle i wkuza mnie cos takiego .TO byl zwyczajny cwaniaczek ktory oprocz pieniedzy ktore pobieral od tych ludzi zupelnie bezradnych to jeszcze bezczelnie kzywdzil zwierzeta.JA moglam cos zrobic bo jestem tam obca ale tamtejsi ludzie sie bali cos odezwac bo to byl ich jedyny lekarz jednak teraz na jego miejsce wszedl nowy i najwazniejsze uczciwy.MOwie ci zrobilam taka afere ze tamten sam przez przypadek ukul sie sam igla po szczepieniach taki byl zly ze mu zadze ale to nic ja bede tepic takich .
Zapisane

Forum Zwierzaki

ZA miastem
« Odpowiedz #2 : 2003-04-15, 20:14 »

SKR

  • Gość
ZA miastem
« Odpowiedź #3 : 2003-04-16, 18:31 »
Straszne to jest!!!! ja również Ci gratuluje. ja sie z tym nigdzie nie spotkałam jak narazie (na szczęście!!!)
Zapisane

Sword

  • Gość
ZA miastem
« Odpowiedź #4 : 2003-04-18, 14:19 »
Bardzo dobrze zrobiłaś.
Zapisane

Paszporcik

  • Gość
Re: ZA miastem
« Odpowiedź #5 : 2003-06-02, 06:51 »
Cytat: Carina
Czesto wyjezdrzam na wies na dzialke i tak sie sklada ze raz trafilam na pseldo-weterynarza ktory na wsi szczepil przeciw wsciekliznie 1 dno razowa igla wszystkie psy.Zrobilam awanture bo to jest nie dopuszczalne wrecz karalne to juz nie chodzi o naszych milusinskich ale o nas.JAK cos takiego zauwazycie dajcie znac.TEN pseldo lekarz juz nie istnieje bo nie popuscilam tego mimo chodem.


na wsiach tak jest na gminnie i co chcesz wszystkich weterynarzy zamknąć? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zapisane

siemaszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 346
  • WMW i końca nie widać... :/
ZA miastem
« Odpowiedź #6 : 2003-06-06, 00:14 »
gratulacje :wink:  :wink:
mój tata wyjeżdża za parę dni szczepić psy w terenie, ale on nie jest pseudo. pracuję mnad tym, żeby mi pozwlił jechać z nim... :wink:
Zapisane
"Błędem w sztuce lekarskiej jest stawać na drodze lecącego kału"

Sword

  • Gość
ZA miastem
« Odpowiedź #7 : 2003-06-07, 09:17 »
paszporcik to co powiedziałeś nie było smieszne, było idiotyczne
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 23 zapytaniami.