Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Interwencja" - Anna zoo.  (Przeczytany 2446 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
"Interwencja" - Anna zoo.
« : 2003-10-07, 01:24 »
W czwartek o godzinie 16:10 będzie na Polsacie "interwencja" ponoć sprawa ma dotyczyc Anna zoo. Ja będe oglądac.
Zapisane

carragan

  • Gość
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #1 : 2003-10-08, 18:50 »
bede ogladac,czytalam to juz na [....]anii......Ciekawe co z tego wyniknie  :?
Zapisane

carragan

  • Gość
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #2 : 2003-10-10, 14:16 »
duzo gadali i........nic......
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedz #2 : 2003-10-10, 14:16 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #3 : 2003-10-10, 14:35 »
no właśnie nic z tego dokumentu nie wyszło, pasci bez sensu.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #4 : 2003-10-19, 09:48 »
Nie oglądałam.. A o czym tak w ogóle mówili? No i po co to robili jeśli nic z tego? :?
Zapisane

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #5 : 2003-10-19, 11:03 »
ja czasami jestem  w Anna zoo w galerii mokotów .zwierzaki , nie mają tam dobrych warunkówe , do tego właścicielka ma tam take zwierzęta jak : koguty i kury , szopy-pracze ,pieski preriowe :?
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

Patka

  • Gość
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #6 : 2004-02-14, 17:36 »
ja nie oglondam polsatu niewiem ale wole tvn :o
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #7 : 2004-05-17, 14:02 »
Jak oni nam fredzie sprzedają!!! Straszne. Małe, wychudzone, a jak się zapytałam o wiek to ona mi wali 3 miesiące. A ja widzę, że to z 2 latka ma!
Zapisane

Grinia

  • Gość
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #8 : 2004-05-17, 20:39 »
Anna Zoo to istna masakra! Jak ostatnio byłam w Blue City w Warszawie to świnka siedząca w akwarium miała krwawą wydzielinę z noska i siedziała z innymi świnkami i królikami. A jak się zorientują że zwierze chore to nie sądzę by je leczyli...  :?

W galerii Mokotów w AZ widziałam wielokrotnie szczeniaki (spaniele, yorki, te białe teriery). Raz kiedyś widziałam też kocięta!

Wszystkie te zwierzaki tam takie umęczone. Non stop pełno ludzi, idioci stukają w te szyby, głośna muzyka od 8.00 do 22.00, chore i zaniedbane zwierzaki, duszne akwaria. Po prostu okropne!  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedz #8 : 2004-05-17, 20:39 »

Sal

  • Gość
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #9 : 2004-05-18, 08:46 »
Cytat: Grinia
Wszystkie te zwierzaki tam takie umęczone. Non stop pełno ludzi, idioci stukają w te szyby, głośna muzyka od 8.00 do 22.00, chore i zaniedbane zwierzaki, duszne akwaria. Po prostu okropne!  :cry:


 :grr: I co z tego, ze mamy ustawę o ochronie zwierząt? I co z tego, że zajmuje się tym telewizja ? Problem jak był, tak jest.
To koszmar.
To nasze państwo niby prawa...  :roll:  :grr:
Zapisane

kustosz82

  • Gość
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #10 : 2004-07-02, 11:58 »
Swojego czasu sklepy Kakadu sprzedawały małe psiaki. Zamknięte były one w szklanym pomieszczeniu i podłoga wyłożona była podściółką typu pigwa czy cats best. jednak nie to było najgorsze. Najgorsze było to że te psy biegały po swoich kupach. Nikt im nie sprzątał!!
Od razu chwyciłem gazetę sprzedawaną również w tym sklepie i zadzwonilem organizacji zajmującej się ochroną zwierząt. Na co kobieta powiedziala mi że nic nie moze zrobić.( nie ma zakazu sprzedawania psów w sklepie)
Zapisane

iwa

  • Gość
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #11 : 2004-07-02, 12:17 »
ja widziałam tylko w galerii mokotów ten sklep zoologiczny :? pieski małe były.ale jest jeszcze jeden sklep,który nie wygląda dla mnie najlepiej. to jest sklep w geant na ul.jubilerkiej w wawie.w jednym niezbyt czystym akwarium siedzą sobie razem świnki morskie i króliki.poidełka i naczynka na pokarm są brudne,świnki jakoś tak niemrawo wyglądają.a najlepiej-raz widziałam te świnki w klatce obok,a klatka była papuzia!!!taka jak dla kakadu,okrągłe denko :?
Zapisane

Kira

  • Gość
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #12 : 2004-07-04, 02:24 »
:twisted: Teraz przynajmniej w AZw GM nie sprzedaja psów kotów i szopów :grr:
Za to są male wiewioki nazwanie "diabelkami tasmańskimi :? "koszatniczki odgroma chomow z czego dzungary trzymane razem z robborowskimi i cambella :(  które niestety walcza na smierc i zycie czesto :(
Warunkiw GM chyba sie troche poprawiły...odzeszlego roku
W terarium szczurkow jest troche duzo bo okol 20 kilku :(
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
"Interwencja" - Anna zoo.
« Odpowiedź #13 : 2004-07-07, 18:24 »
Całe szczęście, że nie mieszkam w Wawie ani w pobliżu i nigdy w tym sklepie nie byłam..
Oj, nie wytrzymałabym.. :cry:
Polskie prawo jest okropne! Przestępcy, dręczyciele zwierząt są bezkarni.. mogą robić co chcą a nikt nie zareaguje.. :( Jak widać nawet TOZ..

Dalma
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 28 zapytaniami.