Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: do czego zdolny jest człowiek  (Przeczytany 2457 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

absencja

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« : 2003-12-28, 14:19 »
zastanawiałam się, czy powinnam to tutaj wklejać...zdjęcia sa drastyczne, ale przyzwoitośc nakazuje chyba obejrzec, a nie udawać, że sie nie wie...
http://www.fwz.jawsieci.pl/okrutnezdjecia/index.htm
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #1 : 2003-12-28, 14:53 »
Nie obejrzałam do końca, nie mogę. Kiedyś zmuszałam się do oglądania, ale potem takie obrazy mnie prześladują, wracają do mnie znienacka. Dość już widziałam, wiem, co potrafią ludzie. Niech oglądają ci, którzy jeszcze nie wiedzą.
Zapisane
IBDG Wrocław

Alice_kot

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #2 : 2003-12-28, 18:30 »
ja obejzalam do konca......z trudem....zwierzeta tez maja prawo do zycia! :grr: Jak mozna tak zabic 18 lisow zeby zrobic jedne futro !!  i ten grubas z ta owca....JESZCZE SIE USMIECHAL !!!!!  :grr:  gdyby´m ja im tak obdzierala skore i nosila w zime....
Zapisane

Forum Zwierzaki

do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedz #2 : 2003-12-28, 18:30 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #3 : 2003-12-29, 11:30 »
Nie obejrzałam. Boję się nawet włączyć link do tej strony. Wiem, że tam na pewno będą bardzo drastyczne fotki.
To straszne, żeby dla jednego futra dla jakiejś kasiastej paniusi zabijać tyle niewinnych zwierząt. To straszne :cry: !
Zapisane

Sal

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #4 : 2003-12-29, 11:38 »
Nie obejrzę.
Wystarczy mi raz obejrzany program na Animal Planet :( o tym, jak ludzie pozbywają się niechcianych zwierząt. Do dziś mam w pamięci niektóre zdjęcia... Koszmar!!!
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #5 : 2003-12-30, 11:09 »
No właśnie cholka. Jeśili ta paniusia jest taka kasiasta to moze kupić futro ekologiczne. Ale nmie bo ona woli mieć prawdziwe ;( ;( ;(
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Asia Evenstar

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #6 : 2003-12-30, 12:35 »
nie obejżałam do końca....... naprawde okropne :( :( a te zwierzaki bez futerek, jeszcze żywe........ :( :( :(
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #7 : 2003-12-30, 21:56 »
:cry:
Zapisane

hexe

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #8 : 2003-12-31, 09:56 »
BRAK MI SŁÓW :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedz #8 : 2003-12-31, 09:56 »

Zwierzaczek

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #9 : 2004-01-01, 01:33 »
Straszne! Straszne! I najgorsze - prawdziwe :(  :cry:
Zapisane

Ax

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #10 : 2004-01-01, 11:36 »
:grr:  :grr:  :evil:  :evil:  :twisted:  :twisted:  :(  :(  :cry:  :cry:  :evil:
Zapisane

mili

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #11 : 2004-01-02, 20:03 »
Ci co się śmieją ze mnie, z wegetarianizmu nie widzieli takich zdjęć...
Zapisane

Lalaith

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #12 : 2004-01-02, 22:10 »
Boże!!! To jest straszne!! Szczególie widok tych półżywych zwierząt, i ta głupia młodzież z kozą... ;( ;( ;( :(:(
Zapisane

Zorba

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #13 : 2004-01-23, 19:35 »
no coment's straszne...a ta koza zrzucana  z dachu i to spojrzenie owcy...jeju :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :(  :(
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #14 : 2004-01-24, 13:58 »
No i prosze do czego ludzie są zdolni ... :(  nawet nie komentuje ...
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedz #14 : 2004-01-24, 13:58 »

LuisE

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #15 : 2004-01-31, 20:02 »
widziałam w życiu dużo gorsze zdjęcia (ludzie ludziom, nie zwierzetom); takie bezmyślne okrucieństwo... No nie wiem, co mam powiedzieć. Najbardziej żal mi lisków srebrnych i  ofiar jakichś kretyńskich rytuałów (koza zrzucana z wieży).
Zapisane

kasja

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #16 : 2004-01-31, 21:22 »
Takie rzeczy z krowami i świniami widziałam na żywo, jak pracowałam 3 tygodnie w masarni. Aż ciarki przechodzą, nie byłam w stanie pracować w takim miejscu, to było zbyt okrutne.
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #17 : 2004-01-31, 22:47 »
oj boshe.. takich to sam bym wybił.. jak można coś takiego ze zwierzetami robic.. i pomyslcie ze np. jemy szynke tych zwierzat, albo mamy ich skory na sobie :(:(:(:(
Zapisane

kasia

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #18 : 2004-02-01, 11:36 »
Straszne....  :cry:
Jak można?  :roll:
Zapisane

sabriel

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #19 : 2004-02-01, 12:45 »
Przykro ogląda się te zdjęcia.  :(
My ludzie tacy właśnie jesteśmy.  :bigcry:
Jedni kochają ,dbają o zwierzaki ale są też takie potwory które świadomie wyrządzają im krzywdę i cierpienie.
Zapisane

szylka

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #20 : 2004-02-02, 10:42 »
nie mogłam oglądać... po pierwszych 3 zdjęciach wyłączyłam...
Zapisane

Forum Zwierzaki

do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedz #20 : 2004-02-02, 10:42 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #21 : 2004-02-03, 19:22 »
...
« Ostatnia zmiana: 2007-09-06, 23:14 autor eniqa »
Zapisane

Cathycash

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #22 : 2004-02-06, 19:20 »
Niestety trzeba pogodzić się z faktem, że zwierzęta zawsze będą zabijane chociażby na mięso. I grozenie ludziom z rzeźnie nie jest tutaj dobrym rozwiązaniem. Nie sądzę żeby każdy pracownik robił specjalnie zwierzęciu krzywdę i to jeszcze z uśmiechem na ustach. Większość pracuje tam nie z wyboru, ale z konieczności. Ma na utrzymaniu rodzinę, a innej pracy prawdopodobnie nie znajdzie.

Ale nie można usprawiedliwiać NICZYM tego, że np. w masarniach podcina się gardła żywym zwierzętom, ani tym bardziej krzywdzenia ich dla zabawy czy dlatego że mniej zachodu jest przy zabiciu w torturach niż wcześniejszym np. ogłuszeniu.
Straszne jest też zabijanie zwierząt na futra, bo to nic innego jak rodzaj "zabijania dla przyjemności".

Nie chce nawet wspominać o różnych rodzajach kultu i powiązanych z tym ofiarach ze zwierząt (ale nie tylko).

O prawa zwierząt trzeba walczyć, ale jest to tzw. walka z wiatrakami ponieważ naszymi przeciwnikami jesteśmy my sami. Człowiek przeciwko człowiekowi w walce o prawa zwierząt. Trzymam stronę zwierząt, w każdym wypadku.

Trochę sie rozpisałam i zdaje sobie sprawę z tego że nie każdy zrozumie to co chciałam ująć w tym poście.
Zapisane

iwa

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #23 : 2004-02-07, 10:39 »
:shock:  :shock:  :shock:  :cry:  :cry:  :cry: zobaczyłam tylko 2 pierwsze zdjęcia.mnie serce boli,jak coś takiego widzę!!!jak w tv pokazywali, jak traktują świnie, to...kiedyś się poryczałam na wykładzie, bo było o prawach zwierząt, o ich traktowaniu w rzeźniach itp. Jakbym mogła to bym te wszystkie zwierzaki zabrała do siebie,a tych ludzi co to robią wysłała na wakacje takimi samochodami, co oni worzą zwierzaki :grr: i do tych rzeźni :grr:
Zapisane

Patka

  • Gość
do czego zdolny jest człowiek
« Odpowiedź #24 : 2004-02-14, 16:26 »
przepraszam alr ja sie popłakałam to straszne .Ale najgorzse jest to że to wszystko robia ludzie!!!!Wiecie co człowiek bez przyrodi zyc nie moze ale przyroda bez niego owszem,moim zdaniem zwierzeta powinny miec takie same prawa jak ludzie :grr:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 27 zapytaniami.